cedule ulice

Ulice – Jordánovi 05

Toto je 14 díl z 14 v seriálu Ulice
Počet zobrazení: 117

Bára a dvojčata – konec

Tereza si užívá

To vzrušení se u Matěje projevilo obvyklým způsobem na velikosti a tvrdosti jeho čuráka. Rovněž Tereza byla vzrušená představou dalšího mrdání s Matějem, ale netušila, co na ní matka připravila a že na dnešní milování hodně dlouho nezapomene.
Bára se podívala na své děti a pomyslela si, že ještě před týdnem by jí to co se chystalo, vytočilo na nejvyšší míru. Teď naopak si musela připustit, že to chce vidět, že chce být toho svědkem a docela jí to vzrušovalo.

Obrátila se k nim a prohlásila: „Tak co mi ukážete, miláčkové. Neříkejte mi, že jste to spolu ještě nedělali! Nebo se snad mýlím?“
„No, mami, víš,“ přiznala se matce Tereza, „my jsme to spolu dělali vlastně jen jednou. To když jsme měli společnou oslavu našich osmnáctin, tak jsme to trochu přepískli. No a skončilo to tím, že jsem bráchu vykouřila a on mi to pak udělal,“ dodala.
„Doufám, že jsi to do ní nenastříkal?“ chtěla vědět Bára po synovi a Matěj jí to samozřejmě potvrdil.
„Nejsem přece blbej, zvlášť, když mi Tereza řekla, že nic nebere.“
„Tak si dej pozor i dneska a pak si Tereza musí zajít pro antikoncepci.
Já vám v tom bránit nemůžu, stejně jste to zvládli začít i beze mne, ale s antikoncepcí je to přece větší jistota,“ ukončila Bára poučnou debatu a sledovala, jak si Tereza kleká na postel a vysazuje na bráchu svou prdelku i pičku.
Matěj však nepospíchal, takový pohled se mu líbil. Přiklekl si k Tereze, začal olizovat nejprve její pysky a dokonce se jazykem několikrát dostal i do okolí její prdelky.
Tereze se jeho laskání líbilo a nijak se jeho dotekům na těch intimních místech nebránila. Naopak při tom stačila přemýšlet, jak by měla nechat od Matěje ojet. Vzpomněla si na to, že když si užívala s Benem, tak se projela na koníčku a chtěla to znovu zkusit.

Když tedy Matěj přestal olizovat její klín i pozadí, obrátila se k němu a prohlásila: „Matěji, já bych se ti chtěla projet na ocase, co ty na to?“
Matějovi, dá se říct bylo jedno, jak si s Terezou užije, hlavně, že se dostane do její pičky a tak kývl.
„Proč ne, jdeme na to.“
Bára mohla tak pozorovat se zájmem, jak si Matěj lehá na postel. Pohled na to, jak jeho penis trčí ke stropu jí zase vzrušil. Docela by si dala říct i ona ještě jednou, ale přála to i svojí dceři.
Tereza si stoupla nad Matějův stožár a trochu jí zatrnulo mezi nohama, ale pak pomalu začala snižovat svoji kundičku. Blížila se svým klínem stále více ke špičce jeho žaludu. Když se její a Matějovo pohlaví dotklo, dosedla na Matějovu kládu a při dosednutí se neubránila vyjeknutí.
Roztažená buchtička se přizpůsobila velikosti bratrova penisu a Tereza začala nadsedat na kolíku a začala si tu jízdu užívat.
Matěj a stejně tak i Bára sledovali, jak začínají její kozičky při dosednutí nadskakovat.

Ten pohled začal Báru vzrušovat a zatoužila se do té mrdanice svých dětí taky nějak zapojit. K tomu, aby se rozhodla, jak to udělat, jí postačil pohled na dceřinu vysazenou prdelku.
„Když už si holčička užívá, tak ať to má s plnou parádou,“ napadlo jí. „Jednu dirku má roztaženou Matějovou nabíječkou, tak já se jí postarám o tu druhou.“
Stačila k tomu maličkost, otočila se k nočnímu stolku, otevřela šuplík a vytáhla z něj jeden ze svých robertků. Ty si po rozchodu s Tomášem, kdy zůstala sama a chyběl jí ocas, který by ji ukájel, prozíravě koupila.

Jejího počínání si všiml jen Matěj. Tereza byla nabodnutá na jeho ocase a otočená zády.
Velmi rychle mu došlo, co chce matka provést a rozhodl se jí k tomu napomoci. Nechal ještě chvilku na svém ocase Terezu rajtovat a když na něj matka mrkla, neboť si jeho pohledu všimla, objal Terezu a přitiskl ji na sebe. Terezina ňadra spočinula na jeho hrudníku a co bylo podstatnější, její prdelka se vyšpulila a nabídla Báře pohled na otvůrek, který za chvilku měl poznat něco zcela nového.

Bářin robertek nepatřil sice k těm nejtlustším, které používala, ale zato byl docela dlouhý a kromě toho byl na baterii, takže Báře bylo už od počátku jasné, že si s ním Tereza dost užije.
Tereze bylo divné, co to s ní Matěj provádí, ale projíždění na ocase se jí líbilo.
Netrvalo dlouho a pochopila. Na svém zadečku ucítila zvláštní dotyk. Matčina ruka to být nemohla, na to to bylo dost tvrdé a studené. Ta věc začala tlačit na dírku do jejího zadečku.
„Neboj se, Teri, to je jenom robertek,“ slyšela matku, které vnikala stále hlouběji s umělým nástrojem do Terezina zadečku.
Matěj tomu vnikání ještě pomáhal tím, že jak měl Terezku přitisknutou na sebe, stačil jí rukama rozevírat půlky zadečku od sebe a usnadňoval tak průnik robertka.
Terezka to zatím do zadku nezkoušela, ani tam neměla nějakou pomůcku. Zpočátku si zvykala na ten pocit, který jí robertek působil, ale nebránila se tomu.
Když však mamka vnikla s robertkem dostatečně hluboko, udělala to, co vzápětí Terezu přivedla na počátek orgasmu. Zapnula totiž robertka a ten začal Terezinu prdelku projíždět a dráždit ji.
Připočteme-li k tomu ještě pohyb Matějova klacku v pičce, tak opravdu netrvalo dlouho a už byla uspokojená. Tak rychle se snad nikdy neudělala. Matěj cítil, jak se její pička sevřela a Tereza poprvé vytekla.
On sám díky tomu, že hlavní dráždění u Terezy teď obstarával robertek v zadku si projíždění její kundičkou užíval.
Ale nic netrvá věčně a i on cítil, že se postupně dostává do stadia, kdy už to nebude trvat dlouho a vystříkne. Musel konat, jen nerad ocasem opouštěl Terezin klín, ale zatím by to asi bylo riskantní do Terezy stříkat.
Však se jistě toho brzy dočká.

Pustil Terezu a když vytáhl ocas z klína ven, stačilo jenom malé pohonění a už Tereza na svém nahém těle měla pořádnou dávku jeho bílého ejakulátu. Stále ještě však měla v zadku zabodnutého robertka, který se brzy svým pohybem postaral o druhý orgasmus nadržené Terezky, která tohle dvojité ukojení během jednoho čísla prožila poprvé v životě.
Trvalo jí, než se vzpamatovala po tom, co jí matka společně s Matějem provedli. Její klín byl zalit šťávou, její tělo byl postříkáno Matějovým semenem.
Na chvilku musela zmizet v koupelně a po osprchování se zase vrátila nahá do ložnice, kde tentokrát našla Matěje i matku vedle sebe na posteli.
Matěj už toho pro dnešek měl už asi dost.

„Tedy, mami, to jsem netušila, že máš takovou sbírku,“ prohlásila Tereza, když si prohlédla obsah matčina nočního stolku.
„To víš, když nemáš po ruce pořádný ocas, tak si musíš pořídit náhražku, která ti pomůže,“ reagovala Bára. „Jenom rukou to není ono. Na to jsi už asi taky přišla. Teď už však máme pořádný ocas k použití,“ obrátila se k Matějovi. „Myslím, že ho dost často budeme využívat obě dvě, co ty na to?“

Bářina ruka spočinula na schlíplém Matějově ocasu a tomu bylo jasné, že ode dneška si na nedostatek sexu, alespoň doma, jistě nebude moci stěžovat.

Počet zobrazení: 117

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Jordánovi 04
4 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x