cedule ulice

Ulice – Jordánovi 01

Toto je 10 díl z 14 v seriálu Ulice

Tereza a Matěj

Dvojčata Tereza a Matěj měli v pondělí, 24. dubna významný den, své osmnáctiny. Tato událost vyžadovala samozřejmě důstojnou oslavu. Důkladná pařba byla naplánovaná až na sobotní večer, aby se mohli zúčastnit všichni pozvaní kamarádi a spolužáci.
Ani jeden ze sourozenců však netušil, že právě na této oslavě dojde i k jiné významné události v jejich životě. Oba už měli nějaké, ale celkem zatím nepatrné sexuální zkušenosti.
Tereza se Štěpánem a Matěj s Lan a v poslední době s Libuškou už poznali náznaky rozkoší, kterou přináší sex.

Opravdu nikdy by je nenapadlo, že dojde k tomu i mezi nimi a dopustí se incestu a ještě k tomu na oslavě překročení prahu dospělosti. Všechno další dění ovlivnila dost zásadně matka Bára, když dvojčatům už v úterý z práce zavolala, že mají nějakou mimořádnou zakázku. Tu musí do konce měsíce odevzdat a tak musí nasadit víkend nonstop a domů se vrátí až v neděli odpoledne.

Bylo jasné, že rodinná oslava se odbude až v neděli. Matějovi a Tereze to ani moc nevadilo. Bylo dokonce fajn, že oslava v mládežnickém duchu nebude pod matčinou kontrolou. Mají tedy celou sobotu pro sebe a své kamarády. Dopoledne se prospí a pak musí stihnout úklid, aby mámu netrefila pepka hned ve dveřích.
Sourozenci se vyjímečně shodli v tom, že se musí před kamarády a kamarádkami předvést. S patřičným předstihem se tedy pustili do příprav. Tereza tedy prokazovala svoje kuchyňské dovednosti (chlebíčky, jednohubky, pomazánky) a Matěj měl působit jako nosič, zásobovatel a kupodivu i jako dobrá studnice nápadů, co by mohli připravit na oslavu. Pozvaní je předem upozornili, aby se nestarali o pití, alespoň to tvrdší. Proto se Matěj a Tereza soustředili na přípravu jídla, občerstvení a dalších dobrot.
Když po obědě v sobotu přehlédli připravený stůl, mysleli si, že musí přijít regiment vojáků, aby to všechno snědl.

Po druhé odpoledne se začali trousit spolužáci, spolužačky a další kamarádi, kterých měli Matěj s Terezou opravdu dost.
Otec se chystal také přijít, ale takticky předem zavolal a když do mobilu slyšel ten halas, který v bytě panoval, prohlásil, že dorazí jindy, třeba v neděli odpoledne.
Opravdu se ukázalo, že o pití se Matěj s Terezou starat nemuseli, ale na druhé straně bylo zřejmé, že ač regiment vojáků nedorazil, zato hosté se činili, jak hejno kobylek a málem opravdu snědli všechno, co bylo pro ně připravené.
Zábava i přes bohatou konzumaci alkoholu probíhala ve vší počestnosti a v deset večer zůstávali u Jordánů už opravdu jen ti vytrvalci.
V pokoji byl vytvořen jakýsi miniparket, po kterém se teď ploužilo několik dvojic a nutno říct, že tady by se už o úplné počestnosti mluvit nedalo.
Často ruka pánské části zabloudila na zadeček té dámské části páru a děvčata se pro změnu zase svým partnerům snažila prokázat, že ty jejich kozičky nejsou jedničky, ale třeba o dva stupně víc.
V tomhle vynikala obzvlášť Gábina, která se absenci Hynka v řadě gratulantů snažila náležitě využít.

Těsně po půlnoci už patřičně utahaní sourozenci v bytě osaměli. Je nutno přiznat jisté promile alkoholu v krvi, takže nebylo divu, že po uklizení toho největšího nepořádku zapluli oba dva do svých pelíšků, netušíc, co na ně čeká ráno.

Ono to vlastně nebylo ráno, ale spíše kolem čtvrté hodiny v noci.
Na Matěje přišla nutná potřeba, vyvolaná přemírou tekutin, které do sebe během večera nalil. Vymotal se zpod deky a pospíchal na WC.
Po chvilce se vracel pomalu zpátky. Na prahu se trochu zamotal a aby sebou nepraštil, chytil se rámu dveří. Náhodou při tom zavadil o vypínač a tak rozsvítil v ložnici, kde společně se sestrou spali.
Pohlédl směrem k Terezině posteli, jestli jí neprobudil a to byl ten okamžik, který všechno změnil a rozpoutal další dění.
Jak by na vás, osmnáctiletého mladíka, zapůsobil pohled na nahý zadek vlastní sestry, perfektně vysazený?
Tak v téhle situaci se ocitl Matěj, když uviděl Terezu s vyhrnutou noční košilkou a obnaženým zadečkem.
Ten zadek splňoval kvalitativní parametry Matějových představ a tak nebylo divu, že se zastavil uprostřed pokoje a jen zíral na tu výstavní prdelku.
Nezíral však dlouho. Zbytek alkoholu se podílel na tom, že nečekaně spustil kalhoty pyžama a začal si při pohledu na sestřinu prdelku honit ptáka. Přejížděl si po tvrdnoucím penisu rukou a ten nabíral postupně svých standardních rozměrů. Nebyl příliš dlouhý, ale zato parádně tlustý.
Pohled na polonahou sestru ho maximálně vzrušoval. Ani si nevzpomínal, že by jí někdy takhle viděl. Vzpomněl si, že se mu několikrát o nahé sestřičce zdálo.

Teď viděl, že skutečnost je lepší, než sen. Nebylo divu. Ségra nebyla ani malá, ani velká a na správných místech pěkně obdařená. Takové postavičky se většině mladíků líbí.
Matěj se postupně soustřeďoval na honění svého penisu a s rostoucím vzrušením si ani nevšiml, že se předmět jeho zájmu probouzí.
Kdyby se Tereza jenom probudila, ale ona se na posteli otočila ke dveřím, proč je rozsvíceno a i když mžourala ještě v polospánku, nemohl jí uniknout obsah výjevu, který se odehrával na polovině cesty mezi její postelí a dveřmi.
Stál tam Matěj nahý jak Adam a to, co tam prováděl se svým ocasem, nedávalo nějakou jinou možnost vysvětlení.

Terezu ten pohled na jednu stranu šokoval, kterou dívku by ne. Ale na druhou stranu vzrušil.
Tereza pannou nebyla, naivní holčičkou taky ne, především Štěpán se postaral o doplnění a prověření řady jejích sexuálních znalostí, ale pohled na nahého Matěje, to bylo jiné kafe. Jednak šlo o to, že je to její bratr, ale hlavně jí vzrušovalo to, co držel v ruce a co představuje často sen mladých dívek, pořádný ocas, dá se říci čurák.
Tereza si vzpomněla na Štěpánovo péro, ale toho Matěj svým vybavením zcela jasně překonával.
I ona včera vypila více alkoholu, než byla zvyklá. Střízlivá by to asi neudělala. Teď vedená pohledem na nahého Matěje, který s polozavřenýma očima pokračoval v intenzivním honění svého ocasu, vstala z postele a v noční košilce se k němu pomalu blížila.
Pohled na to, co přejížděl Matěj svou rukou, jí fascinoval a dá se říct, přímo přitahoval.

Viděla na něm, že už se mu blíží okamžik, kdy vyvrcholí. Připomněla si, že za hrátek se Štěpánem zbožňovala mimo jiné i ten okamžik, když stříká a jeho semeno jí chutnalo. Teď dostala šílený nápad, ochutnat, zda semeno Matěje má stejnou či jinou chuť. Vlastně možnost srovnání ještě nikdy neměla.
Klekla si před brášku a náhodně o něj zavadila rukou.
Teprve teď si Matěj všiml, že Tereza už neleží na posteli, ale klečí v noční košilce u jeho nohou.
Byl v šoku, že ho sestra přichytila v takovéhle situaci, ale na druhé straně byl už ve stadiu částečného pominutí smyslů. Rád by to zastavil, ale bylo už pozdě.
První kapky vystříkly z naběhlého žilnáče a Tereza, která byla velmi blízko, dostala plný zásah do obličeje.

To už se Matěj trochu vzpamatoval a vykoktal ze sebe: „Terezo, co…co ta-tady děláš? Já…já jsem to…“
Následoval pro něj ještě větší šok.
Tereza nejen, že neucukla, ale zůstala ve stejné poloze, v jaké byla, a Matěj překvapivě uslyšel: „Jen cákej, Matěji, jen cákej.“
Aniž by si uvědomil, co se vlastně děje, poslechl a zcela automaticky pokračoval ve své činnosti.
Ostříkal Tereze obličej, pusinku a dalšími stříkanci jí pokropil i krk a noční košilku.
Teprve, když už cítil, že nevydá ani kapku, zastavil své počínání a nevěřícně zíral, dalo by se říct, čuměl, před sebe. Teprve teď si vlastně uvědomil, co se vlastně stalo. Že se udělal před sestrou a že jí pocákal svým semenem.

Nevěděl, co momentálně říct, ale Tereza to vyřešila za něj.
Sklopila hlavu a viděla, že bratrovy cákance skončily nejen na obličeji, jako ten první, ale i níž na krku a řada z nich také na její noční košilce. Zareagovala na tenhle fakt pro Matěje způsobem opravdu nečekaným. Místo, aby začala ječet, obrátila se k němu a klidně, až podezřele klidně prohlásila: „Tedy, brácho, podívej se, jak jsi mi zaflákal košilku. Já jí snad budu muset dát hned vyprat, než se máma vrátí, aby si toho nevšimla.“

Pak udělala to, co Matěj neočekával, ale samozřejmě uvítal. Přetáhla noční košilku přes hlavu, hodila jí na zem a postavila se těsně k němu.
Stáli proti sobě. Nahá osmnáctiletá dívka se správně macatými kozičkami, s obrostlým, ale ne moc zarostlým klínem a o hlavu větší nahý osmnáctiletý kluk se trčícím, ale pomalu ochabujícím penisem. Až dosud nikdo z nich neřekl ani slovo.

První prolomil ticho Matěj.
„Terezo, já jsem…“.
Téměř současně řekla: „Matěji, já jsem…“
Nemuseli dál nic říkat, všechna slova by byla zbytečná.
Matěj přistoupil ještě blíže k sestře.
Ta najednou vnímala, jak se jí polotuhý ocas opřel o bříško, zatímco on pocítil na své hrudi dotek jejích vztyčených bradavek. Byl to elektrizující dotek pro oba. Poprvé se jejich nahá těla dotkla.
Jak Tereza, tak i Matěj tenhle dotyk už sice znali, ale jejich vzájemný dotyk, to bylo něco jiného, snad proto, že byli bratr a sestra, snad proto, že to bylo poprvé. Najednou se to v nich zlomilo. Toužili jeden po druhém. Nic a nikdo by je nedokázal zastavit. Jeden se chtěl dotýkat toho druhého úplně všude, na všech místech, která nabízela jejich nahá těla.
Tereza se ještě blíže přitulila k Matějovi, ten ji objal a přitiskl k sobě. Teď už se dotýkala jejich těla na mnoha místech a stejně tak rostla touha Matěje a Terezy po vzájemném spojení.

Slovo incest, zakázaný sex, jim v daném okamžiku nic neříkalo.
Převládala v nich jen touha po těle toho druhého. Svalili se v objetí na koberec a začalo to.
Tereza přijímala Matějovy polibky, které se po chvilce soustředily na ňadra a na bradavky.
Ona sama se chtěla Matěje dotýkat úplně všude, ať to byla jeho prsa, jeho břicho, jeho záda. Stále víc se poddávala jeho polibkům, které teď klouzaly po jejím nahém těle stále níž a níž a stále blíž a blíž k jejímu klínu.
Matěj stále více toužil dotknout se její ochmýřené broskvičky, toho místa, která přináší tolik rozkoše.
Teď to ale bylo úplně jiné, než třeba s Lan nebo s Libuškou.
Tereza byla jeho sestra a to ho ještě více vzrušovalo.
Jejich těla se k sobě tiskla, a aniž by si to uvědomili, po několika minutách skončili v poloze 69. Tereza teď měla jedinečnou příležitost vnímat to velké těleso, co má Matěj mezi nohama, nejen pohledem, ale také dotykem.
Tuto možnost také využila, nejprve prsty, pak dlaní a nakonec i ústy. Sama cítila, že její klín je stále více oblažován nenechavými Matějovými prsty, které byly stále drzejší a dráždivější.
A což teprve, když se Matěj dotkl výstupku jejího poštěváčku svým jazykem. To už se Tereza neudržela a začala sténat.
Matěj samozřejmě věděl, co jí k tomu dovedlo a snažil se jí dráždit jak nejlíp dovedl.

Tyto jejich hrátky trvaly tak deset minut.
Tereza pocítila, že je na vrcholu blaha a z její buchtičky vystříkly první kapičky rozkoše. Byl to po dlouhé době, co nebyla se Štěpánem, první orgasmus, který si nepřivodila sama a toužila stále více po tom, aby Matěj pokračoval.
Matěj, plně zaujatý jejím tělem najednou uslyšel: „Matěji, udělej mi to, chci ho tam mít, vraž mi ho tam, chci, abys se mnou šoustal….“

Přesně po tom Matěj toužil, nemusela mu to opakovat dvakrát. Opravdu dychtil po tom, aby se mohl do Terezy ponořit svým ocasem. Vůbec nebral v úvahu, že je to jeho sestra a že je to zakázané. Chtíč převýšil rozum a normální uvažování.
Přestal sestru dráždit, povalil jí na koberec a otočil na záda. Tereza mu plně vyšla vstříc. Její roztažené nohy, klín mokrý od jejích šťáv, ňadra dmoucí se prožitým i očekávaným vzrušením, to všechno mu beze slov říkalo: „Chci to, udělej mi to, šoustej se mnou!“

Matěj na nic nečekal.Klekl si mezi její široce roztažená a úslužně zvednutá stehna a jeho už zase ztvrdlý penis, se pomalu blížil k dychtivě čekající kundičce.
Tereze se to zdálo být věčností, než ucítila dotek ocasu přesně ve škvírce mezi pysky. Konečně se dočkala a Matěj začal tlačit svůj nástroj stále hlouběji a hlouběji.
Snažil se ohleduplně, vědom si své velikosti, proniknout co nejhlouběji.
Byl překvapen, ačkoliv se mu zdála sestřina pička podobná té, kterou měla stejně stará Lan. Vnikal do ní a roztahoval ji dokonce s menšími problémy, než již zajetou kundu Libušky.
I Tereza byla překvapena, jak do ní zajíždí ten jeho kanón, ale než se stačila vzpamatovat, už ji začal projíždět prvními přírazy.
Tereza teď stále silněji vnímala přívaly rozkoše, kterou jí Matěj působil. Vycházela mu svým klínem vstříc a za chvilku už jejich šoustání probíhalo v souladu, jako kdyby to spolu dělali denně. Tereza dávala svoje uspokojení dost hlasitě najevo, zatímco Matěj mlčel a přirážel do ní jako stroj.

Tereza vnímala, že se blíží její další orgasmus a její: „Už budu, brácho,“ přivedlo Matěje ke změně v jeho počínání.
Vytáhl ho skoro ven, chvilku tam s ním setrval, ale o to prudší byl pak jeho další příraz. Tereza jen nahlas vyjekla. Když tohle udělal potřetí, zalila svůj klín a bráchův ocas dalším výronem svých milostných šťáv.
To už se blížil do finále i Matěj a proto sestru upozornil.
„Už budu stříkat!“
Reakce byla okamžitá.
„Ale ne do mne, ne, do mne ne, Matěji, neberu prášky!“

Bylo to vskutku na poslední chvíli, být to o chvilku později, nedopadlo by to dobře.
Matěj vyjel v poslední vteřině a hned nato bohatý gejzír semene už kropil Terezino tělo od bříška až ke kozičkám.
Když vypustil přetlak Matěj se podíval na na postříkanou Terezu a nahlas ji pochválil: „Tedy ségro, ty jsi teda třída, to bych do tebe nikdy neřekl!“
Tereza mu nezůstala nic dlužna.
„Ty taky šukáš parádně, to ses naučil od Lan?“ zeptala se, neboť o vztahu bráchy a jeho spolužačky věděla.
Matěj odpověděl tak, že to Terezu napnulo ještě víc.
„Nejen od ní, Terezo, nejen od ní!“

Oba dva byli po společném čísle znaveni, ale spát už nešli. Nejprve zmizela v koupelně Tereza a vrátila se po chvilce v podprsence a kalhotkách, pak ji následoval Matěj, který si oblékl jen slipy.
Byli sami doma a tak nic nebránilo tomu, aby až do odpoledne, kdy věděli, že přijde na návštěvu otec, zůstali v tomto oblečení, i když k ničemu dalšímu mezi nimi nedošlo.

Po obědě na sebe hodili normální oblečení, ale po otcově odchodu se zase vrátili k minimálnímu oblečení.
Ani večer ve společné ložnici mezi nimi k dalšímu šukání už nedošlo, ačkoliv bez dotyků, které pro ně do dnešního rána byly zakázány, se to neobešlo. Brzy usnuli a netušili, že to, co dneska spolu tak intenzivně prožili, je jen začátkem a první kapitolou toho, co na ně čeká.

Navigace v seriálu<< Ulice – Bára a Karel 03Ulice – Jordánovi 02 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Proč se tu furt lidi vyhejbaj tomu že by se do ségry udělal i když nic nebere a udělal ji děcko? Jinak díl dobrej. 😊

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x