cedule ulice

Ulice – Jordánovi 02

Toto je 11 díl z 14 v seriálu Ulice

Tereza a Bára

Oslava osmnáctin dvojčat samozřejmě měla pokračování, když se matka Bára vrátila z nečekané prodlouženého pracovního týdne z Brna. Za přesčas, který na dokončení zakázky odpracovala, měla mimořádnou dovolenou a tak do Brna odjížděla až v neděli příštího týdne. Proto se hned po příjezdu z Brna odehrála tentokrát kompletní rodinná oslava, které se zúčastnil do večeře i jejich otec, který pak však spěchal za svou Hankou.

To Matěj, Tereza a Bára to teprve po jeho odchodu rozjeli a hlavně Matěj se dost často díval na dno skleniček zespodu a kolem půlnoci už odpadl, zatímco Bára a Tereza pokračovaly ještě přes půlnoc.
Bára se samozřejmě vyptávala, jak proběhla mládežnická oslava v sobotu a Tereza jí vše podle pravdy vylíčila, samozřejmě až na tu podstatnou událost, která se stala mezi ní a Matějem v neděli ráno.
Matěj zmizel do koupelny a do sprchy a pak i do postele, ale Bára s matkou ještě kecaly minimálně půlhodinku. Pak se matka ujala uklízení stolu po hodování a Tereza šla do sprchy před spaním jako první.
V koupelně se svlékla a podívala se na sebe do zrcadla.
Nemohla se ubránit tomu, že může být se svým tělem spokojena. Správně velké kozy i bradavky, správně vyvinuté tělo, ani hubené, ani příliš macaté. Připomněla si, co všechno s ní Matěj prováděl, a nemohla odolat, aby se nezačala dráždit nejprve na svých bradavkách.

Trvalo jí to několik minut, ale to jí brzy nestačilo. Chtěla víc, chtěla být více drážděna a nejlepší by bylo, kdyby tu byl opět Matěj a ona se ho mohla dotknout a on by se jí dotýkal.
Postupně Tereze ruka klouzala po nahém těle směrem ke klínu, a když se sama sebe dotkla, neodolala, aby nevzdechla. Lehce pokrčila nohy, a když se teď dotkla prsty svého výčnělku v klínu, opět zavzdychla, tentokrát ještě silněji. Napadlo ji, že to zkusí pod sprchou a hned to začala uskutečňovat. Vstoupila do sprchového koutu, a zatímco se jednou rukou dráždila na svých intimních místech, ve druhé držela sprchu a proudem vody si masírovala nejprve kozičky a bradavky.

Ne úplně však zavřela dveře sprchového koutu a vůbec nevěnovala pozornost ničemu jinému než dráždění svého těla. Pak nemohla mít přehled o tom, co se dělo v koupelně.
Báře se zdálo divné, že Tereza nějak dlouho nejde a tak se šla do koupelny podívat.
Chystala se otevřít dveře, když zaslechla vzdech, který vydala Tereza při dráždění svého poštěváčku. Ten zvuk byl Báře velmi dobře znám, přesně takový ona vydávala sama, když se ukájela. Teď se na chvilku zastavila a přemýšlela. Že by se Tereza sama v koupelně vzrušovala? Věk na to má a nebylo by divu.
Báru však najednou začalo lákat to, že by jí při tom viděla, ale nedokázala se chvilku rozhodnout.

Její váhání však netrvalo dlouho. Když zaslechla ze sprchy zvuk vody, došlo jí, že dcera je už určitě ve sprchovém koutu nahá a už nedokázala odolat. Venku před koupelnou se zcela vysvlékla a nedbala na to, že by mohl vyjít z pokoje Matěj a uvidět jí vlastně poprvé nahou. Vzala si sice župan, ale pak pomalu otevřela dveře a vstoupila do koupelny.
První věc, které si všimla, bylo, že Tereza je opravdu ve sprchovém koutu, ale ten není dovřený,
Tiše k němu přistoupila a pohlédla dovnitř. A co neviděla! Ve sprchovém koutu se nakrucovala Tereza.
Bára se snažila být co nejtišeji a sledovala nahé tělo své dcery pod proudem vody i to, co vlastně provádí. Bylo to pro ni překvapivě vzrušující, zatím spíše preferovala heterosexuální styk, ale pohled na nahou a dráždící se Terezu jí teď připadal jako pohled pro bohy. I podle Bářina názoru Tereza nebyla ani hubená ani tlustá, tělo prostě akorát, správně macaté na správných místech.
A kromě toho, bylo to tělo osmnáctileté dívky a to hrálo také svou roli.

Báru vzrušoval pohled na krásně tvarovaná, ale pevná prsa, tak akorát do ruky. Ani pohled na Terezin zadeček nemohl její matku nechat klidnou. Tereza vychutnávala proudění příjemně teplé vody po svém nahém těle. Tohle sprchování bylo vlastně ten impuls, který ji přivedl k laskání jejího těla a následně i k jiným rozkoším, jako třeba před časem se Štěpánem a teď nedávno i s vlastním bratrem.
Voda stékala Tereze po krku směrem přes kozičky, bradavky, pak pokračovala k pupíku a přes nepříliš husté houští jejích chloupků k její studánce a nakonec po stehnech a lýtkách končila svou pouť na dlaždičkách koupelny.
Najednou ucítila jakýsi zvláštní pocit. Něco nebo spíše někdo se jí dotkl na rameni.

Matěj to být nemohl, ten už přece spal. Otočila se a strnula.
Čekala kohokoliv, jenom vlastní matku ne. To jí vzrušilo, ale ještě více jí překvapilo, když si všimla matčina pohledu. Něco takového, co viděla v jejích očích, viděla nedávno u Matěje. Byl to pohled, který znamenal jistý chtíč, jistou touhu po jejím těle a něco takového u matky tedy zcela určitě nečekala.

Překvapeně sledovala matku, jak si rozvazuje pásek svého županu, jak ho rozevírá, jak se před jejíma očima objevuje stále větší část jejího těla, jak odhazuje župan přes vanu a vstupuje nahá k Tereze pod sprchu a dotýká se jí.
Bára už nehodlala s ničím čekat. To, co před chvilku začala a k čemu se odhodlala, bylo třeba už dokončit. Tím dotekem nahého těla své dcery, ale i tím, že ona sama byla ve sprše s ní a stejně nahá, tím překročila hranici, odkud by se dalo ještě vrátit.
I Tereze došlo, že přítomnost matky ve sprše s ní znamená něco zvláštního, něco, co ji na jedné straně šokovalo, ale co ji na druhé straně lákalo a vzrušovalo.

Tereza se otočila k matce. Proti sobě stály dvě nahé ženy, vlastně žena a mladá dívka a kupodivu to byla Tereza, která nezůstala pasivní. Přiblížila se k matce a jejich ústa se dotkla. Pro obě dvě to bylo něco jiného, zvláště pro Báru. S mužem to samozřejmě dělala mnohokrát, teď občas se i na výjezdech do Brna setkala s Karlem, svým partnerem z Výměny manželek, ale s dívkou se líbala naposledy na škole a teď to bylo po dlouhé době znovu a ještě to bylo s vlastní dcerou.

Dotek jejich úst byl tedy nejprve nesmělý, ale Bára se brzy neudržela a jako zkušenější začala agresivitu při polibku své dcery stupňovat. Jejich jazyky se poprvé setkaly a stále více se tyhle dvě samičky začaly svými jazýčky dráždit a zvláště Tereza zjišťovala, že je to o mnoho více jiné líbání než se Štěpánem. Nebylo to však tím, že by to její partneři neuměli, ale líbat se takto s matkou, to bylo jiné i v tom, že se Tereza poprvé líbala se ženou.

Pro Terezu bylo vzrušující i to, že mohla zatím pohledem zkoumat tělo matky, které bylo samozřejmě mnohem vyspělejší než její, ať se jednalo o široké boky, ňadra mnohem větší než její, o bradavky, které se matce velmi rychle vztyčily.
To ještě neviděla matčin klín, neboť stály blízko sebe a Tereza se nechtěla matce provokativně tím směrem dívat.
Stejně jako si Tereza prohlížela matku, obdobně prohlížela Bára nahé tělo své dcery a ten pohled jí stále více dráždil a nutil k dalšímu počínání.

Bára jako první přešla od pohledu k činům. Vzala Tereze sprchu z ruky a upevnila jí do držáku. Teď měly obě dvě ruce volné.
Začala se rukou dotýkat nahé dcery a postupně se blížila k jejím bradavkám. Když se jí dotkla, Tereza sebou trhla, ale matka na to nedbala a pokračovala. Sevřela bradavku své dcery a Tereza vzdechla ještě více.
Tereza nechtěla zůstat pozadu a tak napodobila matčino počínání. I ona začala dráždit matčiny kozy, zatímco Bára už jela rukou k jejímu klínu.
Když ucítila Tereza matčiny prsty na svém pohlaví, ani se nenadála, až jí matka zajela mezi její rtíky. Tereza vyjekla a dále pokračovala v masáži matčiných ňader.
To už matka dvěma prsty dráždila Terezu v její pičce a netrvalo to dlouho a Tereza cítila, že v klínu vlhne. Tady to neznamenalo žádný problém. Její šťávy hned odtékaly po stehnech spolu s vodou, která dopadala na jejich vzrušená těla.
Teď už i Tereza začala rukou směřovat k matčinu klínu, ale Bára najednou přestala dráždit Terezu a prohlásila: „Už jsme překročily meze, Teri, ale tady na to máme málo místa, pojď, půjdeme ke mně do ložnice a tam budeme pokračovat.“
Tereza, ač nerada, souhlasila. Ve sprchovém koutě opravdu bylo málo místa na hrátky, na které se těšila.

Vystoupily tedy obě ze sprchy, utřely se do osušek a pak se zahalily do svých županů a vyšly z koupelny. Obě dvě přímo spěchaly do Bářiny ložnice, která teďˇměla zažít erotickou explozi.
První věc, kterou obě dvě udělaly, byla, že jejich župany skončily na zemi a obě dvě se ve světle ložnice zase prohlížely.
Bára toužila po tom, aby její tělo bylo ukojeno, asi více a během minuty ležela na zádech na posteli a vystavovala svůj klín pohledu Terezy.
Ta jen chvilku váhala.
Co dělat, to věděla a tak přiklekla k matčinu klínu a políbila jí na chloupky. Bára se také zachvěla. I pro ni to bylo nové a což teprve, když Tereza nečekaně vjela špičkou jazyka k jejímu poštěváčku.

„Dceruška je, koukám, v téhle oblasti dost vzdělaná,“ pomyslela si Bára. „To za mých mladých časů, jsem se řadu věcí dozvěděla až od matky.“
Terezin dotek i situace, ve které se nacházely, to všechno přispělo k tomu, že Bára sebou trhla a vzepjala svůj klín k Tereziným ústům a jazyku.
Tu to překvapilo, tak rychlou reakci matky nečekala.
Bára vykřikla a Tereza ucítila jedna intenzivní vůni matčina klína, jednak na špičce jazyku i chuť jejích šťáv, vlastně poprvé v životě.
Sama sice znala, jak chutnají její šťávy, když se dráždila, tak často prsty, vlhké od šťáv olízala, ale tohle bylo něco jiného. Terezu, která nikdy takovouhle operaci neprováděla, napadlo, aby dál pokračovala v dráždění matčina klína, když viděla její reakci. Dokázala svým konáním tak přimět matku k ještě jednomu orgasmu, tentokrát i s hlasitým projevem, dokazujícím, jak se Bára cítí.

Chvilku pak obě dvě odpočívaly, ale Bára se vzpamatovala dříve a byla odhodlána dceři oplatit veškerou rozkoš, kterou jí připravila.
„Teď si, Teri, zase já pohraji s Tebou a uvidíš, že něco zažiješ,“ prohlásila a vyměnila si s Terezou místa.
Tereza ležela na posteli ve stejné pozici jako před chvílí Bára a i ona nabízela matce svůj klín. Ta však nezačala dráždit její pohlaví jazykem, ale první přišly na řadu prsty.
Tereza jen sykla, když jí tam mamka zajela dvěma prsty najednou. Cukla sebou, ale Bára jí přidržela.
„Teď se nebraň a nech mne,“ uklidňovala ji.
Prsty dál pronikala do její lasturky a Tereza zažívala něco neskutečného. Bylo vidět, že ví kam a jak má sáhnout, čeho se dotknout.
Za chvíli se dočkala Bára toho, že z Terezina klína vytekl slabý čůrek jejích šťáv.

Nikdo netuší, jak by se situace vyvíjela mezi Terezou a Bárou dál, kdyby najednou Tereza nevytřeštila oči. Když totiž její pohled zabrousil ke dveřím ložnice, uviděla tam stát Matěje, který už několik minut s překvapením sledoval erotické divadlo, které mu matka a sestra v přímém přenosu předváděly.

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Jordánovi 01Ulice – Jordánovi 03 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mengej

Vtipný, když si člověk u toho opravdu představí ty herečky z Ulice 😀 dobře napsané 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x