Pannou ve třiceti

„Edo..Edoo…Edóóóó,“ zazněl hlas těsně u mužova ucha, až ten celý vylekaný vyskočil z křesla.
„Co blbneš!?“ zabručel, když se podíval na šklebící se manželku Kristýnu.
„Mluvím na tebe už půl hodiny a ty nic. Děti jsou u našich, tak jsem si myslela, že si uděláme hezký večer,“ spřádala žena plány na erotiku. „Na cos myslel, přiznej se!“
„Na Stáňu,“ odvětil Eda popravdě.

Kristýna protáhla obličej. „Coooo? Pochopila bych, kdyby na sousedku naproti, co má velký kozy, ale studenou Stáňu? To mi teda vysvětli.“
„Mám na dílně kluka, no, kluka, je mu už přes třicet a nemá holku. Je hodnej, šikovnej a já mu to tam chci předat, až půjdu do důchodu. A tak jsem myslel, že bychom jeho a tvou neteř dali do kupy. Vždyť jí už taky bijou hodiny, ne?“ vysvětloval Eda a Kristýna kývala hlavou.
„Hodiny? Přímo orloj! Ale sám víš, jaká je studená a nepřístupná. Vysněnej ideál neexistuje, a tak se tváří, jak se nad věcí….no, nevím, jestli ten tvůj ňouma uspěje.“
„Jakej ňouma? Je hodnej a šikovnej,“ naježil se Eda.
„Hodnej a šikovnej chlap bez ženský je ňouma. Tak tomu říkáme,“ uzavřela Kristýna debatu, aby se neposunula nežádoucím směrem, když ona dnes chtěla sex!

***

Šli si lehnout včas, aby nepromeškali ani minutu a Kristýna hned vjela Edovi do náruče.
„Řekni, jak moc mě miluješ?“ vrněla sladce.
„Miluju tě tak, že bych ho do tebe nejraději hned vrazil,“ pronesl Eda, ale Kristýna nebyla spokojena.
„Ty chlíváku,“ zaječela. „Já se tu snažím o atmosféru a ty to celý zbortíš blbejma kecama. Tady nejsi v dílně a….gmmm…hmmm….úúúh,“ polibkem umlčel Eda její tirádu a vzal si ji po svým.
Věděl, že uspěje.

Rukou jí vykasal noční košilku a prohmátl klín. Byla otevřená a mokrá. Jemně ji začal šoustat dvěma prsty a Kristýna se začala kroutit a sténat. Rukou mu nahmatala tvrdý ocas a začala ho honit.
„Pojď do mě…prosím…úúúž,“ vzdychala a rozevírala doširoka nohy.
Eda na ni nalehl a lehce do ní zajel. Pronikl až na dno a hned začal přirážet. Kristýna slastně sténala a Eda se zaobíral jejími prsy, které hnětl a laskal vztyčené bradavky.
„Ty..zvíře…úúúúááh…bože….ty ..mě….dáváš…uh…uuh,“ funěla žena mezi přírazy a velmi si to užívala.
„Otoč se!“ vyjel z ní Eda ven a Kristýna hned poslechla.
„Júúúh,“ hekla, jak do ní s mlasknutím zajel a rozjel rychlé a prudké přírazy.
„Ah..ah..ah.ahahahah,“ kulometné sténání nabíralo na intenzitě, až Kristýna vyvrcholila.
Rytmické stahy pochvy přivedly na vrchol i Edu, který jí do dělohy vypustil celou dávku.
„Týýý..děvkooo,“ pumpoval do ní obsah koulí a Kristýna ho už nevnímala.

Když ji tak oslovil poprvé, byla v šoku. Pak jí vysvětlil, že v orgasmu má mlhu a je plně v zaujetí nějakých snových představ. Kristýna se čertila, že má zrovna snové představy s děvkama, ale pak si řekla, že jsou lepší představy než realizace ve skutečnosti.

Sotva se vydýchali, Kristýna mu ocas začala kouřit. Moc to neuměla, spíše ho jen v puse převalovala a olíbávala, ale erekce zafungovala vždycky.
Když mu hezky stál, žena si ho osedlala a hopsala na něm, až se udělala podruhé a měla pocit plné spokojenosti.

Někdy se oddali ještě třetímu číslu, kdy Eda jí vylízal kundičku a pak jí protáhl v klasice, kdy jí zapřel nohy o ramena a takto do ní vnikal sice hluboko, ale i tak byl výsledkem oboustranný orgasmus a vzápětí i hluboký spánek.

***

„Tady máš lístek na koncert. Je to v rámci kulturního vzdělávání,“ předal Eda při svačině Vaškovi vstupenku.
„A to musím?“ zakňoural Vašek při pohledu na program Koncerty mistrů pro klavír a violoncello.
„Já vím, těžká hudba…teda vážná…No, musíš. Je to požadavek závodní kulturní komise a ty, jako můj zástupce, jdeš za naši dílnu. Neboj, přihodím ti pětikilo v příští vejplatě, jako odškodný,“ vysvětlil mu Eda a pak si oddychl, jak mu ta lež prošla.
Jen tu pětistovku mu opravdu dá. Až uvidí, koho tam potká… je i to pětikilo málo.

***

„Tady máš lístek na koncert. Dostala jsem ho v práci, ale víš, že já na to nejsem,“ předala Kristýna vstupenku Stáně na odpolední kávě, kam ji pozvala.
„Ukaž?“ pohlédla Stáňa na lístek Koncerty mistrů pro klavír a violoncello.
„To by snad šlo. Díky,“ pousmála se a pak začaly probírat ryze ženské záležitosti, kdo, kde kdy, s kým a jak.

***

Vašek Morávek, oděn do obleku, ve kterém se cítil celý nesvůj, seděl v loži a z nadhledu posuzoval přítomné ženy v obecenstvu. Většina se mu líbila. Pochopitelně. Když jde žena na veřejnost, zpravidla se nalíčí, pěkně oblékne a koncerty vážné hudby jsou obzvláště kostýmní podívanou.
Mladé ženy si vezmou sukni nad kolena, takže sexy nožka v botách na podpatku hezky vynikne a i u starších dam se někdy najde zachovalý materiál v podobě atraktivní samice, která kolem sebe srší záblesky živočišnosti a divokosti.

Žena, která náhle vstoupila do lože, nesršela výboji erotičnosti, ale vyzařovalo z ní něco jiného, těžko popsatelného.
„Dobrý večer, dovolíte?“ promluvila podmanivým hlasem, že Vašek slušně vstal, ale byl ženou tak omráčen, že jen zablekotal cosi jako pozdrav a cítil, jak rudne a potí se.
Žena mu však nevěnovala pozornost.
Usedla na své místo a přehlížela po hledišti.

Vašek ji po očku pozoroval. Žena byla mladá, věkově snad jako on, ale tvářila se tvrdě a nepřístupně, jak ledová královna. Přitom její šaty hezky dávaly vyniknout jejím křivkám a že měla co nabídnout. Štíhlé nohy odhalené do půli lýtek, pas a boky tak akorát, zato napěchované poprsí se dralo z šatů ven.
„Že by čtyřky?“ napadlo Václava a civěl na její prsa tak, že to žena vycítila a zabodla do něj pohled.
„Něco vás na mě zajímá?“ zeptala se nepřívětivě.
„Promiňte…eee..totiž…ehm…máte hezké šaty,“ vyronil Vašek trapnou omluvu, že žena jen opovržlivě sykla a odvrátila pohled.

Stáňa se vůbec nudila. Na koncert se jí moc nechtělo a teď tu ještě sedí s nějakým úchylem, co ji svléká očima, dělá, že se nedívá, a to tak blbě, že to je vidět snad i z protější lóže.
Pochopitelně věděla, co ho zajímá. Sama si ty šaty vybrala a někdy ji bavilo dráždit chlapy, kteří nevěděli, kam z očima a jejich manželky je plísnily a svými vražednými pohledy Stáně nadávaly.
Měla čtyřky, no a co? Někomu je dáno, někomu ne. Ploché ženy zase ale měly muže, což Stáňa brala jako víc. Navenek o chlapa nestála, ve skutečnosti ho ale chtěla. Nejen jako věc do postele, ale i pro domácnost. Použitelní muži ji ale nějak minuli.
Léta jí plynula a na prahu třicítky už cítila mateřský pud, ale dítě si sama jaksi neudělá. Na tohle byly muži zkrátka ještě potřeba.
A tak tu seděla s úchylem po boku, poslouchala hudbu a bylo jí dnes nějak smutno a do pláče.

***

Pak nastala přestávka.
„Mohu vás pozvat na skleničku?“ zaslechla vedle sebe.
Vašek se osmělil a dámu s vyzařujícím fluidem oslovil.
„Já..ehm..no..jistě,“ zrozpačitěla Stáňa, protože to nečekala a úchyla si pozorněji změřila.
Byl to mladý muž, věkem tak asi jako ona, slušně oblečen a byl evidentně trochu nesmělý.
Mlčky sešli k baru, kde si dali sklenku bílého vína.

Vašek začal vyprávět, jak se na koncert dostal, že holduje jiné hudbě, ale tato mu učarovala a dál vedl hovor, který Stáňa druhým uchem vypouštěla ven.
Už Vaška nebrala jako úchyla a seznala, že je to celkem sympaťák, ovšem zjevně nekultivovaný. V této společnosti byl omylem. Ale i tak k němu byla přívětivá.
Sezváněcí gong je vytrhl z nejlepšího hovoru.

Po koncertě se tedy rozhodli pokračovat.
Stáňa ožila, ta tam byl její smutek a sotva zasedli v blízké vinárně, spustila stavidla a mluvila a mluvila, až Vašek ztrácel řeč i orientaci v hovoru.
Stáňa se, jako každá žena, zkrátka potřebovala vymluvit.
Po třetí skleničce, už Vaška povýšila ze sympaťáka na štramáka a osobu kamarádskou a říkala mu familierně „Vašíku.“
Stáňa se lehce opila a když se vypotáceli ven, ráda přijala jeho rámě a směrovala ho ke svému bydlišti.
Vašek se zaobíral myšlenkami, že by večer mohl dopadnout hezky, zato Stáňa vystřízlivěla a hryzala si nervózně ret, jak z té šlamystyky ven. Změnila se zas v nepřístupnou ledovou královnu.

A tak, když jí při loučení u dveří Vašek objal a snažil se políbil, dostal facku a než se probral, dveře se zabouchly a Stáňa byla pryč.
„Di do prdele, krávo,“ ulevil si, odplivl a šel domů.

***

„Tak co koncert?“ vítal ho Eda ráno v šatně, ale Vašek se jen ušklíbl.
„Jste měl jít místo mě, šéfe. No co?….Dobrý, no.“
„No..ehm…to jo, ale jak jinak? Třeba, co nějaká šťabajzna v hledišti?“ zkoušel to Eda dál.
Vašek se na něj upřeně zadíval, až Edu zamrazilo.
„Jednu jsem potkal a líp do dopadnout nemohlo…a jak vás tak poslouchám, asi to nebyla náhoda.“
„Ale co tě nemá, hochu. To já jen tak…Hele, dojdi do skladu, ať nám vydají ty odlitky. Dneska je expedujem,“ ukončil raději Eda řeč, jak mu pot začal stékat po zádech.

***

Stáňa brečela a nebyla k zastavení. Takovej hodnej kluk. Zas někdo po dlouhý době se k ní měl a ona…kráva blbá, ho odkopla. Ale ona za to nemůže! Prostě se nedokáže přemoct a jak se k ní přitiskl a chtěl…ach bože… Opravdu umře jako stará panna.
Nakonec to nevydržela a zavolala Kristýně.

Ta přijela navečer a všechno rozebraly. Když se Kristýna ujistila, že Stáňa by byla ochotná vše vrátit zpět, jen aby tomu klukovi dala novou šanci, rozhodla se, že s pomocí Edy musí provést ještě jedno nečekané setkání.

***

„Edoušku?“ začala Kristýna večer v posteli vemlouvavě a v ruce mu sevřela ocas a jemně honila.
„Hm? Chceš šukat? Nemám zájem,“ odtušil Eda znaveně a honění ustalo.
„Ne! Nechci s tebou šukat. Nechci s tebou už nic! Ale Stáňa a ten tvůj Venca potřebujou ještě jednou postrčit,“ vyprskla Kristýna naštvaně a Eda se probral.
„Co blbeš, prosím tě? Tak hele, Venca ji měl skoro na lopatě a když jí chtěl dát vobyčejnou pusu, dostal facku! Myslím, že o další nestojí! A teď mě nech opravdu spát, jsem unavenej!“
Na důkaz svých slov, začal naoko chrápat.
„Doprčic, ještě kvůli nim budem mít rozhádaný manželství,“ broukla Kristýna a vzala si prášek na spaní.

***

„Za tejden je podnikovej ples, doufám že jdeš?“ ozval se Eda a Vašek tázavě zvedl obočí.
„Pane šéf. Nevím o co vám jde, ale moje soukromý plány mi měnit nemůžete. Plesy moc nemusím a jak víte, nemám s kým jít.“
„Tak podívej, mladej,“ použil Eda svou autoritu. „Jednak tě zvu a jednak tě tam čeká malý překvapení. Je mi to líto, ale prostě půjdeš. Srozuměno?“

Vašek mohl odmítnout, na to měl svaté právo, ale nakonec kývl.

***

„Příští sobotu má Eda podnikovej ples, doufám, že půjdeš s námi?“ ozvala se Kristýna stále se trápící Stáně.
„Ale já nemám na nic náladu. Cpu se čokoládou, jsem jak sud…achjo,“ brblala Stáňa, ale nakonec se nechala umluvit.
„To je dobře, bude tam čekat i malý překvapení,“ usmála se Kristýna a zavěsila.

***

Vašek vstoupil do sálu, ale u zamluveného stolu ještě nikdo nebyl.
Sedl si, objednal si pivo, popíjel a znuděně zrakem hodnotil křivky přítomných žen.
Když do sálu vkročil Eda, zaregistroval Vaška a šel to sdělil ženě a hlavně Stáně.
„Překvapení sedí vlevo u stolu číslo 8. Běž první a podruhé to již nepokaž, tfuj…tfuj..tfuj,“ pro štěstí ji Eda přátelsky „poplival“ a s Kristýnou se zdržel. „Chvilku počkáme.“
Stáňa se ulekla, koho spatřila sedět u stolu, ale pak se nadechla a vykročila.

Vašek seděl zadumaně, když se zezadu ozvalo melodickým a povědomým hlasem.
Dobrý večer. Mohu si přisednout?“
Vašek vyskočil jak na péru, otočil se a hleděl na Stáňu, ještě krásnější než naposled a v nádherné róbě.
Zvláštní vyzařování přitažlivosti ji neopustilo, a tak, ač by mohl být naštvaný a fackou ponížený, pousmál se a nabídl jí místo vedle sebe.
„Počkej…a co …políbení na přivítanou?“ nastavila tvář.
Vašek si dodal odvahy, mlaskl jí pusu rovnou na rty a sedl si. Stáňa jen překvapením zamrkala.
„Moc bych se ti chtěla omluvit…za tamto…já ti to někdy vysvětlím, ale teď se, prosím, o tom nebavme, ano? A hele, kdo je tu s námi?“ otočila se a mávala na příchozí Kristýnu s Edou.

Vaškovi to všechno došlo. Tohle byla klasická seznamovačka kanceláře Eda a spol.
Ale nezlobil se.
Stáňa přitahovala pozornost mužů okolo, a že tu byla s ním, mu zvedalo ego patřičně vysoko. A nejen ego.
Při tanci natěsno byla erekce automatická a Stáňa to musela poznat. Třela stehno o jeho napnuté mužství, ale tvářila se normálně. Tělem jí však vířilo vzrušení a na toaletě zjistila, že má kalhotky celé zmáčené!
„Vezmi si moje,“ podala ji Kristýna z kabelky balíček. „Taky nosím náhradní, kdyby něco,“ usmála se.
Stáňa se jí totiž svěřila, že je fakt vzrušená a co má dělat?
„Nejlíp bude, když skončíte v noci spolu. Pokud to klapne, je to výhra. Pokud ne, život jde dál,“ vykládala Kristýna a Stáňa přikývla.
Měla pravdu.

A tak v noci, když ji Vašek galantně nabídl doprovod, přisvědčila a s uzarděním řekla, že dnes se políbit nechá.

***

„Pojď dál,“ otevřela dveře bytu dokořán a Vašek vstoupil.
Atmosféra byla nabitá erotičnem, ale on už poznal, že na tuhle holku musí pomalu.
„Dáš si něco? Nebo…,“ Stáňa zrozpačitěla, ale když ji Vašek jemně objal v pase, nechala se a tělem i opět projelo slastné mrazení.
„Stáňo, já nechci dělat nic, co by ti vadilo. Ale jestli ses rozhodla, že spolu strávíme noc, tak to řekni, nebo já zas můžu jít a nebudu se zlobit. Vážně ne,“ řekl.
„Vašku…líbej mě,“ pronesla Stáňa a jejich objetí zesílilo a rty se spojily.

Líbali se dlouho. Stáňa byla celá omámená nepoznanou slastí a chtěla už jen jediné, milovat se.
„Jdi tam…a já…přijdu,“ nasměrovala Vaška do ložnice a šla do koupelny.
Po sprše uvažovala, zda si má něco vzít na sebe, ale pak se jen zabalila do osušky.

V ložnici svítila lampička a Vašek seděl v posteli. Do pasu byl nahý a dál už měl tělo pod peřinou.
Stáňa si přilehla, stáhla si osušku a tělo překryla peřinou.
„Já…já…se ti musím přiznat,“ pronesla tiše. „Já…jsem…ještě neměla muže.“

Vašek jen protočil oči. No nazdar, panna! To zase bude šichta.
„Buď proto…milý,“ špitala dál a znovu se jí začaly zmocňovat pochybnosti a strach.
„Ano,“ ozval se Vašek a pak se k ní přivinul v pevném objetí.
Líbali se a Stáňa sama rozevřela ústa pro vzájemné kmitání jazyků.
Když Vašek promnul její excelentní prsa, bradavky jí ztvrdly a postavily se. Polaskal je jazykem a Stáňa jen slastně vzdychala.
V polibcích jí klesal po těle, až ke klínu. Kupodivu, sama roztáhla nohy a umožnila mu přístup. Klín neměla vyholený a mezi chlupy se leskla rýha mírně rozevřené štěrbiny. Vašek hned jí jazykem přejel po pyscích.
„Ááááh,“ ozvalo se vydechnutí a objevily se první praménky šťávy, Vašek je slízl, což vyvolalo další šťávy a tělo se jí roztřáslo rozkoší.
Pochva byla teď otevřená a připravená.

Vašek se porovnal mezi roztažené nohy, nasadil žalud na štěrbinu a pomalu zatlačil.
„Oh..oh,“ zavzdychala Stáňa bolestně.
„Pšššš….tiše…neboj,“ funěl Vašek, povysunul ocas a nečekaně znovu prudce přirazil.
„Ah..ááááá,“ vykřikla Stáňa a překážka byla překonána.
Tvrdý ocas pronikl dál a zarazil se o dno. Po chvilce začal přirážet a Stáňa vzdychala a zdálo se, že se jí to také líbí. Mrdal ji dál rytmickými pohyby, až to na něj přišlo.
„Můžu do tebe?“
„Ano…můžeš…úúúúh…joooo,“ přicházela i ona k vrcholu a když ztuhla v návalu svého prvního orgasmu v životě, Vašek ji plnil dávkami semene, které hned nasávala děloha.

Leželi vedle sebe, šťastní a unavení.
„Děkuji ti,“ ozvala se Stáňa. „Já myslela, že toho pravého už nikdy nenajdu.“
„A jak víš, že jsem ten pravý?“ zajímalo Vaška. „Jsem jen obyčejnej skladník.“
„Neřeš to…to je moje věc. Ale jde o to, jestli ty mě vlastně chceš?“ optala se s napětím.
„Ano, chci,“ zněla uspokojivá odpověď.

Tu noc se milovali ještě jednou. Ve Stáně se aktivoval spouštěč rozkoše a toužila po tom zas a zas. Vašek se snažil vyhovět jí.
Projeli mnoho poloh, ale Stáňa byla neukojitelná. Teprve když jí tvrdě mrdal zezadu a pak z ní vyjel a ocas jí zarazil do zadku, nastal konec.
„Co to jééééé? Božeee….néééé!“ křičela Stáňa a slastné pocity přebila bolest a tlak v zadku.
„Drž…mrcho..jooo,“ rval ho Vašek do ní tvrdě a nekompromisně až po kořen.

Poté rozjel sérii přírazů až do vystříkání. Zadek byl úzký a hezky mu masíroval čuráka.
Teprve po vystříkání střev, k její úlevě, zadek opustil a unaveně se svalil na postel.
„Seš hajzl, prasák a ….ufff….to fakt bolelo!“ bublala Stáňa naštvaně.
„Promiň, lásko, ale máš skvělej zadeček….já musel,“ omlouval se Vašek. Stáňa se pak nechala obměkčit a oba pak v objetí usnuli.

***

Za nějaký čas Stáňa zářila štěstím. Hned při prvním styku otěhotněla. Vašek tak nadšený nebyl, ale postavil se k tomu odpovědně a vzali se.
V dalších letech Stáňu oplodnil ještě dvakrát.

Dovolená v Chorvatsku, druhé dítě, dovolená v Maroku, třetí dítě. Vašek se po Edovi stal vedoucím skladu, povýšil platově, no a pak už byla jen samá pozitiva a sociální jistoty.

Autor

5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Volně zpracováno na základě vlastní zkušenosti, kdy jsem před lety „obléhal jednu nedobytnou tvrz.“ Po skoro půl roce jsem ji dobyl a chodili jsme spolu další dva roky…. Dodnes ji občas vídám a zůstali jsme přáteli.

Junior

Jak už kdysi psal Fred, je důležité aby povídka vyzněla reálně a to se Ti myslím ve tvých dílech daří. Jen doufám, že ještě nejsi na dně svého šuplíku se zásobami povídek.

Jirzden

Konec z Básníků mě rozesmál.

Juli

Gratuluji ne vždy to lidé takto nesou, zvláště ženy 👍👍👍👍👍.🤗

Junior

Super povídka, aneb jak taky může dopadnout čekání na vysněného prince.

Kamil Fosil

Třicetiletá panna, neholený klín, skoro to vypadalo, jako by tento příběh pocházel z pera Ondřeje Neffa, ale v samém závěru se jasně ozval pan doktor Pecháček.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x