cedule ulice

Ulice – Jordánovi 03

Toto je 12 díl z 14 v seriálu Ulice

Bára a dvojčata – začátek

Matěj už totiž jistou chvíli sledoval, co se děje a dá se říct, že hlavní podíl na tom měla Bára. Její druhý orgasmus byl tak hlasitý, že se Matěj probudil a neochvějně veden erotickými zvuky zamířil k ložnici.
Tam chvíli vyčkával, a když slyšel matčina slova, že si teď s Terezou pohraje, na okamžik otevřel opatrně dveře. První věc, kterou uviděl, bylo matčino nahé pozadí. Ta klečela u roztažených Tereziných nohou.

Obě dvě samičky byly tak zabrány do svého laskání, že nevnímaly nic, co se děje kolem nich.
Matěje ten pohled samozřejmě vzrušoval, takovéhle lesbické hrátky viděl in natura poprvé v životě. Není divu, že po chvilce vytáhl svoje péro z pyžama a při pohledu na to, jak matka prstí kundičku Terezy, začal onanovat.
Bára si po prvním dceřině orgasmu všimla, jak vytřeštila oči a otočila se ve směru jejího pohledu. To, co uviděla, jí muselo šokovat.
Že ve dveřích ložnice bude stát Matěj, to nečekala ani v nejčernějších snech. Viděla, jak hltá pohledem dění v ložnici, její nahé tělo, její vysazenou prdel, která nabízela pohled jak na horní, tak i spodní dirku.
Ale to nebylo všechno. Uviděla i to, co Matěj provádí s rukou se svým penisem. Matějovo dráždění se za tu chvilku, kterou to prováděl, postaralo o to, že jehúd už dosáhl své standardní velikosti. Bára vnímala dva rozporuplné pocity. Jeden byl šok z toho, že jí Matěj přistihl v této situaci a druhý, pro ní šokující, že má už takový ocas.

„Matěji, co tady děláš?“ vysoukala Bára po malém okamžiku ze sebe.
Matěj se rozhodl, že bude matku šokovat. Když už jí a Terezu přistihl v takovéhle situaci, která ho maximálně vzrušovala, chtěl dohnat situaci na hranu a možná ještě dál.
„Co bych dělal? Pozoruji vás dvě, jak si užíváte, jak ukájíš Terezu a myslím si, že ti Tereza nezůstane nic dlužná nebo ti to už možná udělala, mami,“ prohlásil drze a při těchto slovech dál pokračoval v honění ocasu.
Tereza ležela dál na posteli a naslouchala dialogu v ložnici, zatímco Bára nevěděla, co Matějovi odpovědět.

Matějovo chování jí na jednu stranu šokovalo, na druhé straně nemohla spustit oči z jeho vztyčeného ocasu. Bára po rozchodu s manželem, který již jistý čas oprašoval učitelku Hanku Petříkovou, měla několik záskoků.
Užila si třeba s fotografem Karlem v Brně, kde pracovala, ale pravidelný sex, který žena mezi třiceti a čtyřiceti potřebuje, ten to nebyl. Často tak řešila situaci vlastním ukájením, ale to jí soulož s pořádným ocasem nemohlo nahradit.
Teď před sebou měla ocas, který by jí mohl ukojit, ale byl to ocas jejího syna. To co by spolu prováděli, to by byl incest v klasické podobě a ještě k tomu to viděla Matějova sestra.
Matěj pozoroval matku, jak neví co říct a čekal, jak se situace bude vyvíjet, ale všechno vyřešila nečekaně Tereza. I ona na matce viděla, jak je na jedné straně v šoku a cítila, že na druhé straně matka stále více touží po tom, co stálo Matějovi mezi nohama.
„Co na nás jenom zíráš, Matěji?“ obrátila se k bratrovi. „Nestůj mezi dveřmi a přidej se k nám. Koukám, že už jsi dost nadržený a připravený na tom, abys nám to pořádně udělal.“

To byla slova, která Báru šokovala a zároveň odstartovala následující dění v ložnici. Báře dost rychle došlo, že asi Tereza nevidí bratrův vztyčený ocas poprvé.
„Proboha, vy už jste snad mezi sebou měli?“ vydechla nevěřícně, „vždyť jste přece bratr a sestra!“
Tereza, která překvapivě převzala iniciativu nad děním, klidně odpověděla.
„Měli, mami, sice jen jednou, ale musím ti říct, že to byl můj nejlepší sexuální zážitek. Matěj mi to udělal opravdu báječně.“

Matěj reagoval na sestřina slova a pomalu se s ocasem v ruce blížil k posteli na které matka seděla a sestra napůl ležela. Bára stále více mohla vidět, co má její syn mezi nohama. Musela si nečekaně přiznat, že jí ten pohled stále více vzrušoval.
Matějův ocas sice nedosahoval velikosti, kterou měl fotograf Karel, ale byl dost velký, ale především silný na to, aby dokázal ukojit její nadrženou píču.

To už Matěj stál u matky a mohl z bezprostřední blízkosti vidět její nahé tělo, především kozy, které byly zatím největší, které u svých sexuálních partnerek spatřil.
Nemohly se jí rovnat ani Lan, ani Libuška a Tereziny překonávaly minimálně o jeden stupeň. Mezi jejíma nohama viděl i klín a všiml si, že je ještě vlhký a pochopil, že už poznal Terezino laskání.
Jeho ruka pustila ocas a zcela suverénně se dotkla matčina levého ňadra. Matěj tušil, že kdyby matka byla zásadně proti vývoji, který se odehrával v ložnici, jistě by to dokázala dát zcela jasně najevo.
To se nestalo a Matěj tušil, že to, co bude následovat, bude velmi vzrušující.

Dotek synovy ruky byl pro Báru signálem, který spustil reakce, které by si ani ve svých snech (a jí se často o sexu zdálo) nedokázala představit. Bradavka na ňadru, kterého se Matěj dotkl, se nalila přímo závodním tempem a stejně zareagovala i ta druhá.
Jakoby pod Pavlovovým reflexem vystartovala i její ruka směrem k synovu ocasu a během několika vteřin držela v ruce těleso, které dokáže tak ukojit ženské tělo.
Ani Tereza nezůstala pasivní. Přitiskla se zezadu k matce a ta vzápětí pocítila hroty jejích bradavek na své nahé kůži.
Bylo to sice příjemně, ale Bára teď měla zcela jiné zájmy. V ruce držela ocas svého syna a už zcela pod vlivem touhy po sexu se pustila do práce.
Matěj ucítil, jak začíná stahovat předkožku. Pak uchopila ocas do dlaně, šlo to vzhledem k jeho tloušťce dost těžko a začala dost pomalinku honit. Po chvilce své tempo zrychlila.
Protože byl Matěj nadržený, brzy cítil, že bude brzy stříkat. Nikterak na to matku neupozorňoval a už vytryskly první kapky a skropily matčiny kozy.

Teď převzala iniciativu Tereza. Její ruce skončily na matčiných bradavkách. Začala je dráždit a postupně pokládala matku na postel na záda a vystavovala tak její tělo Matějovu pohledu.
Ten stál u postele se skleslým mokrým penisem a hleděl na ta krásná místa nahé Báry, jeho matky, které se mu pomalu odhalovaly. Tereza dál masírovala matčina ňadra, která na sobě měla Matějovo semeno.
Matěj poklekl k posteli a začal pomalu, ale neustále rozevírat dva sloupy jejích stehen od sebe a odhalovat její klín, místo, po kterém stále více toužil. Bára si o svoji buchtu dost pečovala a Matěj mohl pohlédnout za chvilku na pořádnou kundu, krásně vyholenou s velkými stydkými pysky a poštěváčkem, jehož velikost překonávala všechny jeho dosavadní partnerky.

Bára se mu nebránila, už byla rozhodnuta ke všemu, už chtěla jen to, aby se jí dotýkal, aby jí laskal a dráždil, aby jí i ošoustal. A Matěj její povolnosti využíval co se dalo.
„Mami, ty jí tedy máš,“ vydechl a položil prst do brázdičky jejích pysků.
„Ne, prsty ne,“ vydechla Bára. „Chci, abys mne lízal, abys mne dráždil jazykem.“
Tenhle postup Matějovi cizí nebyl a tak jen prsty nahradil jazykem.
To, že Bára měla svou buchtičku vyholenou mu umožňovalo bezproblémové dráždění celého jejího klína.
Obzvláště vzrušivě reagovala Bára na to, když se špičkou jazyku dotkl jejího poštěváčku. Důvodem toho bylo i to, že dráždění, které sama praktikovala dost často, nemohlo právě tohle, dotyk jazyku v klíně, napodobit a zase tak často Bára neměla možnost si užít plně s mužem.
Při dotyku Matějova jazyku na poštěváčku dávala Bára velmi hlasitě najevo svou rozkoš a její sténání vzrušovalo samozřejmě i Matěje.
Po několika minutách přidal k jazyku i prsty a kromě lízání jejího poštěváčku dva zabořil do matčiny pičky.
Když jimi několikrát projel ten tunýlek klína, začala najednou Bára zrychleně dýchat, pak se vzepjala, vykřikla: „Už jsem, už jsem hotová!“
Její klín vydal bohatou dávku svých šťáv, které jí stékaly ven na prostěradlo postele.

Zůstala ležet na zádech a jen pomalu se vzpamatovávala z toho, co prožila. Zato Matěj i Tereza, ti byli dějem v ložnici dost rozdrážděni.
Matěj si přisedl k Tereze a Bára jen sledovala, jak si vzájemně dělají dobře. Tereza se starala o to, aby Matějův ocas dosáhl správné velikosti a tvrdosti a Matěj pro změnu dával co proto jejím kozičkám a ty brzy byly od jeho mačkání a masírovaní celé rudé se vztyčenými bradavkami.
Všem třem bylo jasné, že tohle však není úplný konec a rodinná trojka bude mít pokračování.

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Jordánovi 02Ulice – Jordánovi 04 >>
4.2 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

A hned má ten nekonečný seriál jinou šťávu. A i mimo rodinu Jordánových je, i byla, obydlena spoustou postaviček, mezi kterými se dá sestavit nepřeberné množství všelijak nakombinovaných (nejen) párů.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x