cedule ulice

Ulice – Bára a Karel 01

Toto je 7 díl z 14 v seriálu Ulice

Ukájení

Pro Báru Jordánovou nastala na čas dost významná změna. Tomášova matka je přihlásila do Výměny manželek, aby to změnilo jejich rodinné problémy a televize Nova Jordánovy skutečně vybrala. Nastalo deset dní, které mohly změnit Bářin život, a jak se ukáže, i změnily. To že Bára se svým manželem Tomášem už jistý čas neměla moc společného, se samozřejmě odráželo i v oblasti sexu.Zatímco před odstěhováním Tomáše to bylo alespoň jednou měsíčně, kdy spolu oba dováděli a je až kupodivu, co všechno spolu zvládli – Bára po dvou dětech a Tomáš ve svých 45 letech – už půl roku mezi nimi nebylo nic.

Což o to, Tomáš, ten si užíval s Hankou a  dokazoval ji svoji sexuální schopnost. Ale Báře to pomazlení večer v posteli a občasné zašoustání začalo stále více chybět. Po dvou měsících už dospěla k tomu, že se sama začala ukájet – ať už to bylo proudem vody ve sprše, kdy si tak dlouho dráždila svou lasturku, až vytekla, nebo masáží svých ňader před oblékáním noční košilky a postupně tomu stále více podléhala.
Za další měsíc už chodila spát zcela nahá, aby kdykoliv mohla si prstíky projet svoji brázdičku, pohladit poštěváčka, či bradavky. Obzvláště Tereza by byla asi překvapená, co matka v posteli vyvádí a jak často musí měnit prostěradlo potřísněné svými šťávami. Konečně po dalších dvou měsících si Bára pořídila robertka a její sexuální hrátky nabraly na intenzitě i na délce trvání. Často usínala třeba až po dvou hodinách, ale uspokojená v rámci možností.
Samozřejmě, mužský penis je nenahraditelný, ale Bára si už byla schopná sama vystačit. Když pár dní vynechala, začínalo jí to chybět. Poslední den před odjezdem opět ležela nahá v posteli a začala se dráždit. Na Výměně si nebude moci užívat a tak byla rozhodnutá si to udělat pořádně. Nejprve si prohlédla stydké pysky, pak si naslinila prst a začala s ním pomalu jezdit kolem frajtříčka a druhou rukou si začala hladit bradavky. Měla pevná prsa, velká „tak akorát do ruky“, jak se říká a kromě toho i vyholenou pičku. I na to přišla až poté, co jí opustil Tomáš.
Při laskání bradavek vnímala, jak stále více vlhne v klíně. Proto zrychlovala a zesilovala tlak na své kozičky. I její manipulace v pičce se zrychlovala a dvěma prsty si zajela dovnitř. Byla už vlhká a tak pokračovala v dráždění. Dva prsty v pochvě jí náhle připadaly málo a tak si palcem začala třít svůj, už pěkně nateklý, poštěváček. Ale nějak to stále nebylo ono. Přestala si tedy hladit ňadra a přesunula si do klína i druhou ruku. Roztáhla si pysky co nejvíce a stále více zrychlovala masturbaci. Cítila, jak slast v jejím těle narůstá, stupňuje se a dosahuje stále vyšší intenzity, aby nakonec naráz vyústila v explozi, spojenou s bohatým výronem šťáv.

Bára by samozřejmě dala přednost mužskému ocasu, ale musela si nechat zajít chuť. Netušila však, co na ní při Výměně manželek čeká. Druhý den ráno sbalená  nasedla do auta televize Nova a vyrazila na místo, kde měla strávit následujících deset dnů. Dorazila do menšího městečka a auto zastavilo před rodinným domkem, zřejmě nedávno dostavěným. Bára vešla a pak už vše probíhalo podle standardního formátu, který diváci i účastníci již dobře znají. Prohlídka domku – při tom Bára zjistila, že na ní čeká jedno malé dítě. Pak seznámení s manuálem a nakonec ji byl představen fotograf Karel, její budoucí partner na následujících 10 dní. Byl to celkem pohledný muž, o něco mladší než ona a tak jejich seznámení proběhlo vcelku dobře. Ani malá Nelly se nové maminky nebála a tak začala Bářina Výměna manželek.

Hned první večer, když uložili malou spát, posadili se oba dva v obýváku a pomalu se mezi nimi rozvíjela debata o všem možném. Karel se dozvěděl o Bářině postavení ve firmě a ona zase něco o jeho práci. Druhý den po večeři přišla řeč i na to, jak se Karel a Bára do Výměny vlastně dostali. Bára přiznala, že ji a manžela přihlásila tchýně. Váhavě připustila, to mezi ní a Tomášem už jistý čas neklape. Že si Tomáš našel mladší, doma už ani nebydlí a kvůli Výměně vlastně hraje divadlo.
Karel zase na oplátku sdělil, že se Nicol po narození dítěte dost změnila, a že z velké lásky se to nakonec zvrhlo v časté hádky. Nakonec z něho vypadlo, že s manželkou už skoro půl roku nespal. To Báru docela zarazilo. Zhodnotila znovu, již po několikáté, Karla ženským pohledem a pomyslela si:
„Tedy holka, mít doma takového chlapa, jako je tenhle Karel a k tomu ještě o něco mladšího, to bych si dala líbit.“

Další dny probíhaly v pohodě. Bára vzorně plnila úkoly podle scénáře a ani i Karel si nemohl stěžovat. O Nelly se starala vzorně, problémy nebyly ani s jídlem a to, co mu Bára uvařila, mohl jen a jen s povděkem chválit. Všechno se změnilo poslední den první části, kdy se jelo podle manuálu připraveného Karlovou ženou. Karlovi se podařilo zajistit, aby babička pohlídala malou Nelly a tak měli oba celé odpoledne a i část večera pro sebe. Už předtím dal Karel Báře na výběr – nákupy, posilovnu nebo akvapark.
Báře už na začátku bylo jasné, že dá přednost akvaparku. Na nákupy chuť neměla, fitko také znala a tak se rozhodla, že se společně odreagují v akvaparku. Karel ji naložil do auta a za dvacet minut už brzdil před akvaparkem. V patách měli samozřejmě štáb z Novy. S věcmi na koupání oba dva zmizeli v šatnách a po deseti minutách se zase setkali u hlavního bazénu. Tam už s nimi štáb nebyl a to bylo jen dobře. Bára byla v jednodílných barevných plavkách, které zvýrazňovaly její postavu, zvláště kozičky.
Karel jedním pohledem zjistil, že jí v košíčcích stojí bradavky a musel uznat, že Bára na svůj věk je opravdu kus. Podobně a ve stejnou dobu i Bára hodnotila jeho. Když mu letmo pohlédla do klína, téměř sebou cukla. Ta výplň jeho plavek jí vlila růměnec do tváří. Karlovy plavky totiž skrývaly něco tak velkého, že tomu Bára ani nechtěla věřit, i když to viděla jen kradmým pohledem na vlastní oči.
Snažila se nedat své překvapení najevo a proto uvítala jeho návrh, aby šli společně do vody. V následujících minutách si naplno užívali všech atrakcí, které akvapark nabízel. Blbli, jako by jim oběma bylo dvacet a není tedy divu, že Karel několikrát ve vodě zavadil o Bářin zadek nebo její kozičky. Určitě to nebylo úmyslně a evidentně to ani jednomu z nich nevadilo. Bára se několikrát nenápadně podívala po Karlově kládě – jinak se to, co skrývaly jeho plavky, nedalo nazvat. A i když si myslela, že se si toho nevšiml, Karel její pohledy dobře registroval.
Dvě hodiny skotačení ve vodě rychle uplynuly a oba dva se zase rozešli před šatnami. Když se Bára v šatně svlékla a otírala se ručníkem po osprchování, stále měla před očima to, co si mohla jen představovat, tu Karlovu neuvěřitelně velkou kládu. Nakonec té představě neodolala. Proto ji trvalo trošku déle, než se pomocí svých ruček uklidnila a byla schopná se obléknout a vyjít ke Karlovi. Ten už na ní snad deset minut netrpělivě čekal.

„To víš, nám ženským to trvá déle, než se dáme do pořádku,“ vysvětlovala Karlovi. Do bytu dorazili těsně před večeří a vše pak probíhalo podle zaběhnutých praktik. Ten večer seznámila Bára Karla se svým pořádkem, ve kterém bylo zvláštní jen jedno přání: chtěla se zúčastnit nějakého focení, které měl Karel v nejbližší době v plánu. S tím Karel souhlasil, měl naplánováno jedno focení pro módní časopis a Bářina přítomnost mu nijak nevadila. Večer, když se oba dva odebrali ke spánku, nemohla Bára dlouho usnout. Stále měla před očima Karlovy našponované plavky a pořád si představovala ten skvostný ocas, který se v nich ukrýval. Ležela na válendě v noční košilce a pod dojmem představ začala zase provozovat to, co dosud od příjezdu do nové rodiny nedělala – začala laskat svoje vzrušené tělo, tak jak byla zvyklá. Nechtěla však riskovat, to co se jí doma běžně stávalo – potřísnění prostěradla. Natáhla tedy pod sebe ručník a pustila se do toho. Vyhrnula si svoji košilku, ale pak si to rozmyslela a košilku svlékla úplně.
Lehla si na záda a roztáhla nohy od sebe, aby měla dokonalý přístup ke svému klínu. A pak rozehrála koncert pro dvě ruce, dvě kozičky a jednu kočičku. Její rozkoš stále více rostla a Bára dávala najevo svou spokojenost vzdycháním a steny. Stále rychleji se blížila k vrcholu. Ten se projevil výtryskem jejích šťáv, které se vpily do ručníku, který měla pod sebou. Byla tak zabraná do své příjemné činnosti, že vůbec nevnímala okolí. Neměla ani tušení, že její laskání má diváka a to diváka, kterého pohled na nahou Báru opravdu vzrušoval.
Karel totiž, když se Bára odebrala spát, tiše přešel do podkroví, do malého pokojíku. Ten byl přímo nad ložnicí, kde Bára spala. Tam pak odsunul parketu a odhalil tajnou skrýš, kde měl nainstalovaný fotoaparát. Jeho objektiv byl krytý kazetou ve stropě ložnice. Když si Karel lehl na zem a pohlédl do ložnice, lehce se usmál. Splnilo se přesně to, co očekával po dnešním pobytu v akvaparku. Bára si právě svlékala svoji noční košilku a Karel se mohl pokochat pohledem na nahé Bářino tělo.

„“Hleďme, Baruška si začne užívat,“ pomyslel si Karel. Napjatě sledoval, jak si masíruje bradavky, roztahuje kundičku prsty, dráždí poštěváka – no prostě – dělá si dobře. Kromě sledování Bářiny masturbace samozřejmě pilně cvakal jeden snímek za druhým. Nebylo to poprvé, co využíval tento aparát. Měl ho dokonce uzpůsobený tak, že se dalo nastavit i časové snímání. Díky tomu se mu podařilo odhalit i úlet Nicol, když se zapomněla s jedním jeho kamarádem a nabídla se mu právě na válendě, na které se teď ukájela Bára. Fotil snad dvacet minut a teprve když se Bára ukojila, skončil a odešel si lehnout s pocitem, že tohle nebude naposledy.
(Podotýkám, že odchylky od originálu jsou samozřejmě účelově použity.)

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Gábina a Hynek 03Ulice – Bára a Karel 02 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

S povídkou nemám absolutně nic společného. Povídka není mým dílem, ani jsem ji za nikoho nezveřejňoval. Proto žádám o změnu autora!

Shock

Vidíš a já myslel, že se neozýváš s komentáři k povídkám proto, že sepisuješ toto dílko 🙂 V pohodě, nic ve zlém 🙂

Tomáš

Chyba se stala, nahlásil jsi jí na podporu. Ale upřímně, to bys nebyl ty, kdyby sis nepostěžoval i veřejně 🙂 Rychlejší vyřešení problému ti to nezajistilo. Nesedíme tu nonstop a před vánocemi i korektoři mají své závazky vůči rodinám. Příště prosím víc trpělivosti.

Shock

Popravdě řečeno, jsem trochu zmaten. Seriál „Ulice“, zřejmě pod dojmem stejnojmenného nekonečného seriálu v TV, sleduje mnoho nezávislých dějových linií, kdy něco začne a než skončí, přijde něco jiného odněkud jinud. V tomto díle vůbec nevíme nic o Tomášovi, který se odstěhoval k nějaké Hance, respektive o rodině Jordánových nevíme vůbec nic. Pro další děj to nemá vliv, jen ten nástřel je takový moc hrrr – ve stylu „tak jsem tady, jmenuji se….a akce, jedéém……“ Jinak hezký a v pokračování lze očekávat šukání (mimo kamery Výměny manželek) Báry a Karla.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x