cedule ulice

Ulice – Lenka a Hynek 01

Toto je 1 díl z 14 v seriálu Ulice

Lenka prožívala ve vztahu s Jardou Hejlem krizi. Nedařilo se jí otěhotnět, ačkoliv po tom toužila ze všech sil a s Jardou to dělala při každé vhodné příležitosti. Jarda to z počátku vítal, který muž by to nedělal, když se mu doma vystavuje nahá krásná žena a dává mu najevo, že to chce. Postupně však začal mít problémy, Lence to nestačilo jednou denně, chtěla to po probuzení, před večeří a samozřejmě před usnutím. Ale pořád nic.

Jarda samozřejmě dělal, co mu síly stačily, ale výsledek stále žádný. Taková byla situace, když se to stalo. Lence vadilo, že Jarda nejeví takový zájem o vzájemný vztah a tak se rozhodla, že v předvečer prvního máje vyrazí na společný mejdan, který pořádali kolegové ze školy, a dá tomu přednost před účastí na pálení čarodějnic s Jardou na nedalekém kopci.

Večírek, který kolegové zorganizovali, se vydařil a samozřejmě se většina účastníků nevyhnula i konzumaci nějaké té sklenky alkoholu.
Po skončení večírku se Lenka rozhodla, že se ještě projde venku, domů se jí nechtělo. Jarda se jejím odmítnutím účasti na čarodějnicích trochu namíchl a než ona vyrazila na školní mejdan, prohlásil, že jde tedy sám do hospody k Henrymu.

Po půlhodince se zdálo, že trochu vystřízlivěla a tak se rozhodla, že se ještě zastaví ve škole a podívá se, zda se nic neděje.
Těsně před vchodem však došlo k tomu, co ovlivnilo její život a co netušila, když se vydala na oslavu s kolegy. Obdobnými problémy jako ona, trošku větší hladinou alkoholu v krvi na večírku netrpěla jen ona, ale třeba i tělocvikář Hynek Urban. Ten odcházel až po Lence, ale jeho cesta domů vedla také kolem školy.

„Jé, Lenko, co tady děláte, na školu je ještě brzo?“ zahlaholil, když viděl, jak Lenka odemyká dveře.
„Ještě se chci podívat, jestli se něco neděje a pak půjdu domů,“ odpověděla klidně Lenka.
Hynek však pokračoval:
„To já vás doprovodím, aby vás nepřepadla nějaká školní čarodějnice,“ snažil se být Hynek vtipný.
Lenka neodmítla a tak s ní Hynek kráčel ztichlou školou k ředitelně. Lenka odemkla ředitelnu, a aby nebylo příliš v kanceláři vidět, rozsvítila jen lampičku u počítače, neboť si chtěla zkontrolovat poštu.
Když se otáčela, aby se posadila do křesla, uviděl ji Hynek jednak ve světle lampičky, jednak ve světle měsíce z profilu.
Ten okamžik všechno změnil.
Lenka měla na sobě letní šaty a přes ně svetřík, aby jí nebylo při návratu z mejdanu zima. Jak se natočila proti světlu, spočinul Hynkův pohled na Lenčině siluetě. Její ňadra i její zadek byly dost výrazné.
Hynek tím pohledem získal impuls k následujícímu počínání. Přistoupil k Lence co nejblíže a zabránil jí v tom, aby se posadila.

Lenku jeho počínání sice trochu zarazilo, ale nijak se mu nebránila. Nebránila se ani tomu, když se Hynek, o půl hlavy vyšší, sklonil a jeho rty se dotkly těch jejích.
Ještě teď, kdyby zareagovala jinak, byla cesta zpátky, pak už ne. První polibek následoval druhý a oba dva se k sobě vášnivě přitiskli.
Lenka ucítila při tom přiblížení tam dole dotek něčeho, co ji nečekaně vzrušilo a ještě více utvrdilo v jejím nerozvážném počínání.
To něco byl Hynkův penis, který už byl tvrdý a dokazoval, že i Hynka jejich doteky, které stále více sílily, vzrušují.
Lenka, aniž by věděla, proč to dělá, začala chvějícíma se rukama rozepínat Hynkovi košili a ani on nezůstal pozadu. Rozepnul jí svetřík a už směřoval k ramínkům jejích šatů.
Teď už i u něj převládala touha nad rozumem a svůj podíl měl i alkohol z večírku.
Lenčin výstřih mu byl další inspirací a rychle jí stáhl šaty z ramen a už se chvějícíma se rukama snažil rozepnout podprsenku.

To už Lenka byla dál. Košili měla rozepnutou a překvapilo ji, že Hynek nemá tričko a ona se může dotknout jeho nahé kůže.
Hynkovi se kupodivu nedařilo rozepnout podprsenku, vypadalo to, alespoň Lence to tak připadalo, že to dělá poprvé. Pomohla mu a rozepnula si podprsenku sama.
Najednou toužila po tom, aby se jejich nahá těla co nejdříve dotkla. Teď už Hynka vést nemusela, teď už konal on.
Položil jí ruce na ramena a jel po její nahé kůži směrem na ňadra. Když se dotkl jejích bradavek, překvapilo Lenku, jak rychle jí bradavky ztvrdly. Hynek jí brzy políbil na nahý krk a velmi rychle cestoval polibky směrem k jejím pahorkům.
Když je svými ústy začal líbat, Lenku to neskutečně vzrušilo.

Bylo to o mnoho jiné než s Jardou, jiné ve způsobu, jak to prováděl a samozřejmě jiné v tom, že to bylo zakázané, že to bylo s kolegou v práci, že to vlastně bylo s podřízeným.
Teď Lenka Hynka dost překvapila. Zatímco jí líbal ňadra, pocítil, že dospěla svýma rukama k jeho kalhotám a rozpíná mu jednak pásek, jednak poklopec.
Ucítil, jak mu Lenčina ruka zajela do kalhot a velmi rychle se přes další vrstvu látky probojovala k jeho penisu. Kalhoty mu spadly na zem a on stál před Lenkou ve slipech, ve kterých však už Lenka měla ruku. Vzrušení ze vzájemných dotyků se už postaralo o to, že Hynkův nástroj měl správnou velikost.
Lenka, když ohmatala to, na co ve slipech narazila, se zachvěla. Něco takového potřebovala, po něčem takovém najednou toužila. Hynek opravdu neměl svůj nástroj pod míru. To, že se měla možnost takového macka dotknout, to jí vzrušovalo a ještě více jí vzrušilo Hynkovo další počínání.

Ten jí rukama zajel pod šaty a začal jí je vyhrnovat. Lenka na chvilku pustila jeho penis z ruky a Hynek jí přetáhl šaty přes hlavu a odhalil tak většinu jejího těla.
Teď už jen kalhotky bránily v pohledu na nejtajnější Lenčino místo, na její klín, na její kundu.
Lence se podařilo vyprostit ze slipů Hynkův nástroj. V tom měla v poslední době dobrý trénink s Jardou. V duchu si pomyslela, že Hynek kromě svého těla v posilovně musel snad posilovat i svůj penis.
Jardův ocas jí sice plně vyhovoval, ale Hynek ho rozměry dost překonával. To nebyl penis, to byl pořádný kus teplého masa, především tlustý, dá se říct, že to byla přímo kláda.

Lenka se při pohledu na něj trochu zachvěla jednak obavou, ale také i vzrušením, jaké by to bylo, kdyby ho do ní vrazil.
Hynek si prohlížel nahé Lenčino tělo, které stále více obnažoval. I on musel konstatovat, že ředitelka Lenka je opravdu kus. Její trojky byly pevné, na nich vynikaly i vztyčené bradavky, pevné břicho a teď se jeho ruce blížily ke světlým kalhotkám, pod kterými byl zřetelný trojúhelník Lenčiných chlupů a které kryly i Lenčinu parádní prdelku.
Také on byl nadržený na nejvyšší míru a vzrušovala ho kromě Lenčina těla i perverznost toho, že za chvilku uvidí svou šéfovou v rouše Evině. Jeho prsty uchopily kalhotky a začaly je z Lenčina pasu stahovat níž a níž. Lenka se mu nijak nebránila a jen čekala, co bude dál.

Vlastně nečekala pasivně, v ruce měla válec Hynkova ocasu a už jen ten dotek ji vzrušoval a zároveň se staral o to, aby Hynkovo mužství zůstávalo v dokonalém stavu.
Lehce mu po něm přejížděla rukou a vůbec nepřemýšlela o příčině, ani důsledcích svého počínání.
Hynek pokračoval v obnažování jejího klína a za chvilku se mohl přesvědčit, jak Lenčino údolíčko vypadá.
Vskutku měla hnědými chloupky, zastřiženými do trojúhelníku porostlý klín.
Bylo to přání Jardy, který nechtěl, aby si jí Lenka holila a ona mu bez problémů v téhle oblasti vyhověla a svou, do té doby bujaře zarostlou kundu si upravila.
Kalhotky Lence spadly na zem a oba dva stáli proti sobě v ředitelně nazí. Malá lampička u Lenčina stolu sice mnoho neosvětlovala, ale stačila k tomu, aby se oba dva mohli kochat pohledem na tělo toho druhého.

Erotično bylo na nejvyšším stupni a bylo jen otázkou, kdo z nich začne, kdo se odhodlá k prvnímu kroku, který odstartuje vzájemné milování.

Autor

Navigace v seriáluUlice – Lenka a Hynek 02 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Ale ale, v nejlepsim prestat … ☝️☝️☝️

Tomas

Tiez suhlasim ze to mohlo pokracovat. Takto bude treba cakat…

Trysky

Teda takhle to utnout. Ale jinak to bylo dobré počtení, i když se mi do toho moc nechtělo. Ulici nějak moc nemusím.

Bob Romil

Další useknutá povídka. Je to čtivé a vzrušující, ale rozseknout to málem uprostřed věty není fér 🙂

Frank

Začátek to má hodně zajímavý, těším se jak to bude dál.

Martin

Hodně vzrušující začátek i když s useknutým koncem .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x