cedule ulice

Ulice – Lenka a Hynek 02

Toto je 2 díl z 14 v seriálu Ulice
Počet zobrazení: 76

Ten krok  udělal Hynek. Jak oba dva stáli u ředitelského stolu, začal na nahou Lenku tlačit a postupně ji pokládal na záda na desku jejího stolu. Měla jej vždycky vzorně uklizený a tak nic nebránilo tomu, aby za chvilku nespočinula na zádech s rozevřeným klínem. Vůbec nevnímala, co se s ní děje. Neuvědomovala si, čeho se dopouští a vlastně nechala Hynka, aby nad ní dominoval, aby si s ní a jejím tělem dělal, co se mu zlíbí.

Cítila sice studenou desku stolu na zádech, ale to bylo zcela vedlejší. Důležitější a podstatnější bylo, že jí Hynek rozevíral nohy stále více od sebe a připravoval její píčku k tomu, aby do ní vnikl. Lenka si marně snažila vzpomenout, kdy se ocitla v takovéhle pozici. Kdy ležela na stole a jen čekala na vniknutí ocasu. Takhle snad nikdy ve svém životě nesouložila. Prožila několik románků. Ať to bylo na gymplu nebo třeba na vysoké škole. I přestěhování do ulice bylo vlastně důsledkem ukončení jednoho vztahu, kdy svého už skoro manžela přistihla s kamarádkou. Teď jí plně dostačoval Jarda, ale ten seděl u piva někde u Henryho v hospodě a netušil, co Lenka dělá a v jaké pozici se nachází.

Hynek měl krásný výhled na Lenčinu mušličku a neodolal, aby rukou nepřejel přes chlupatý klín a mohl tak ucítit nejen svůdnou škvíru, která bude za chvilku plná jeho penisu, ale dotkl se i jejího poštěváčku. Nechtěl to už dále prodlužovat a tak Lenka ucítila za chvilku sílící tlak na svůj klín, jak do ní Hynek pomalu, ale soustavně vniká hlouběji a hlouběji. Vnímala svou roztahovanou pochvu, protože Hynkův penis byl opravdu objemný. Cítila, že má kundu roztaženou tak, jako už dlouho ne. A to ji šíleně vzrušovalo.

Hynek pozorně nasadil a když si byl jistý, že je na správném místě, prudce zarazil. V první chvíli Lenka skoro myslela, že ji roztrhne. Hlasitě vykřikla, ale to byl pro něho spíš signál, aby její dychtivou píču začal opravdu tvrdě šoustat. Zvedl ji nohy ještě výše a stále je držel roztažené, aby do nastavené kundy mohl co nejlépe vnikat. Přirážel do ní stále hlouběji. Drtil přírazy její pohlaví a Lenka vnímala, jak se jeho ocas do nažhavené kundy noří až po kořen. To nebyl klasický sex, na který byla zvyklá s Jardou a který jí dosud vyhovoval – ten věkový rozdíl Hynka a Jardy byl prostě znát. Lenka cítila, jak se jí ze šukaného klína šíří po celém těle stále sílící pohlavní křeč. Její slast násobilo i to, že Hynek při své snaze nezapomínal ani na její kozy. Ty se při jeho přírazech krásně vlnily a to i jeho pěkně rajcovalo.
Nesoustředil se jen na mrdání kundy, ale snaživě během přírazů olizoval a cucal natrčené bradavky a rukama masíroval to Boží požehnání. S hekáním vnímala, jak Hynkův penis do ní hluboce zajíždí, aby následně vyjel skoro ven. Hluboké tahy krásně projížděly její stažený tunel.

Lenka nebyla příliš zvyklá při šoustání mluvit, ale to, co s ní vyváděl Hynek, ji vydráždilo k tomu, že se neudržela a dala svou rozkoš velmi hlasitě najevo.
„Proboha, co mi to děláš? Já to snad nevydržím…. Ty kanče, krásně mě mrdáš…., Bože, to je slast…Ano, opíchej mě, pořádně mi ho tam vraž….., šoustej mě jako děvku…..“
No, prostě slova, která by za normálních okolností Lenka z pusy nikdy nevypustila a neměla asi ani tušení, kde se to v ní bere. Kdyby se tohle všechno nedělo v noci, v ředitelně, v prázdné škole, snad by se při jejím řádění před ředitelnou vytvořila fronta posluchačů. Takhle tedy Hynek Lenku neznal. Ve škole byla vždy vstřícná. Nikdy nezkazila žádnou legraci, ale teď to nebyla ředitelka. Teď to byla prostě nadržená samice, která měla jediný cíl: být pořádně ošoustaná. V tom momentě jí bylo zřejmě úplně jedno, jestli ten ocas, který jí protahuje pičku, je Jardův nebo někoho jiného. Hlavně, že je v ní, že ji roztahuje a pořádně projíždí.

Hynek by byl hloupý, kdyby měl nějaké zábrany. V jeho věku by spíš bylo divné, kdyby nějaké měl. To tělo, které měl teď pod sebou, za ten hřích stálo a tak pokračoval v přirážení a přiváděl sebe i Lenku k výšinám rozkoše. Najednou Lenka ucítila, jak se jí kunda stahuje a už to bylo tady. Orgasmus, jaký již dlouho nezažila. Musela přiznat, že Jarda dbal při jejich milování i na její ukojení, ale ten zážitek s Hynkem měl zcela jiné dimenze. Vykřikla rozkoší a to Hynkova ještě víc nabudilo, protože i on už byl nedaleko od svého vrcholu. Teď však udělal něco, co Lenka nečekala. Náhle prudce vyjel a z jeho zduřelého péra vystříkly první kapky semene, které skončily v Lenčiných chloupcích. Následovaly další a další stříkance, které přistály na jejím bříšku a některé skončily až na kozách. Hynek stál nad Lenkou tak dlouho, dokud jeho ocas nevydal poslední kapku semene. Užíval si ten moment a spokojeně koukal na postříkané bříško své nenadálé milenky. Nemohl si stěžovat na nedostatek sexu, ale většinou si jej dopřával s mladšími ženami, které byly bohatě vybavené ženskými vnadami.

Teď měl ale za sebou parádní číslo se zralou ženou, která si to uměla naplno prožívat. V duchu ale musel uznat, že takhle kvalitně si už pěkně dlouho nezašoustal, přestože milování s Gábinou svůj půvab nepostrádalo. Lenka ležela stále na stole, nohy svěšené dolů a z klína jí vytékaly její šťávy. V tu chvíli vůbec nevypadala jako vážená ředitelka školy. Hynek stál kousek od stolu se svěšeným ocasem, na kterém byly znát pozůstatky právě skončeného šukání. Po chvilce – snad po několika minutách – se Lenka konečně vzpamatovala a slezla ze stolu. Nečekala však, že bude předchozí souloží tak vyčerpána, a tak se jí málem podlomily nohy. Kdyby nebyl Hynek poblíž, snad by spadla na zem. Ten ji však pohotově zachytil.

Uvědomila si, že takhle zničená opravdu dlouho nebyla. Jak Hynek Lenku zachytil, jejich nahá těla se opět dotkla a to nečekaně odstartovalo druhé kolo jejich milování. Nikdo z nich nemohl v tu chvíli mít nejmenší tušení, jaké to bude mít důsledky. Dotyk Lenčiných nahých ňader na kůži Hynkových prsou měl podobné účinky, jako dotek chloupků jeho hrudníku na jejích bradavkách. Oba se k sobě zase těsně přitiskli a opět následoval vášnivý polibek, stejně jako na začátku. Teď však byl Hynek mnohem odvážnější a věděl, že Lenka je dnes odhodlána ke všemu a nechá se sebou dělat opravdu vše. Jejich jazyky snaživě kmitaly a Hynek brzy poznal, že tohle mu u zkušené Lenky otevírá další bránu do ráje. Vzájemně si dělali svými jazyky dobře a bylo jen otázkou času, kdy jejich líbání přejde v další sexuální řádění.

Hynkovi se jeho ocas opět zvedal do pozoru. Lenka velmi často a ráda šoustala s Jardou zezadu. Buď na boku, na posteli, nebo v kleče u postele na zemi. Dobře věděla, že v této poloze do ní vniká ocas nejhlouběji. Po chvíli vášnivého líbání Lenka sklouzla na koberec a opřela se o křeslo. Pohled na rajcovně tvarovaný, nahý zadek by vydráždil i méně nadrženého chlapa než byl Hynek.
„Páni, to je pohled,“ pomyslel si tělocvikář při pohledu na Lenčiny polokoule rozdělené rýhou na dvě přímo vzorně symetrické části.
„Tedy tomu říkám parádní prdelka,“ pochválil a majetnicky ji poplácal.
„Víš co, Hynku? Přestaň mluvit a raději konej,“ usadila ho Lenka, která se pod vlivem alkoholu a zřejmě i pod vlivem Hynkova výkonu v prvním kole už nemohla dočkat, až bude zase nabodnutá na ocase.
Nikdy v poslední době tak netoužila po tom být pořádně šoustána, jako právě teď. Hynek už nečekal a konal. Klekl si za ni, sklonil se k jejímu zadečku a začal ji dráždit jazykem na stehnech. Nespěchal a jen pomalu se propracovával výš. Lence to bylo příjemné a snažila se mu nastavit mušličku co nejlíp dovedla. Z bezprostřední blízkosti tak mohl spatřit její nalité pysky, které se nemohly dočkat, až je rozevře a ponoří mezi ně svou kládu. Nejprve však chtěl opět Lenku rozdráždit, co to půjde. Po chvilce už byl jazykem na nich a přidal i prsty. Dobýval nejen údolíčko mezi pysky, ale i její poštěváček.

V Lence narůstalo již tak velké vzrušení a následkem toho jí poštěváček ztuhl a nalil se.
Sténala, vzdychala a prosila:
„Už mě netrap Hynku, vraž mi ho tam…., prosím, prosím!“
Hynek přitiskl svoje mužství k nalitým pyskům a prudce přirazil. Tentokrát do Lenky zajel jako po másle, ale přesto zase vyjekla. Vnímala, jak do ní vniká, jak ji rozevírá, jak jí roztahuje prcinu naběhlým údem. Nemohla se udržet a začala sama přirážet zadkem proti jeho slabinám. Hynek chtěl ještě vystupňovat její rozkoš a proto začal rukama plenit její rozhoupaná ňadra, zejména na bradavkách. Měl těch jejích hrušek plné dlaně a brzy ji tak dohnal k prvnímu orgasmu. Chtěl jí potýrat, co nejvíc to půjde a pořádně si to s ní užít. Proto nepřestával, ale snažil se oddálit co nejdéle své vyvrcholení. Dlouhými, ale pomalými tahy vnikal do její nažhavené pochvy a Lenka prožila těch orgasmů hned několik za sebou.
Dával jí pořádně zabrat a jako rajská hudba mu znělo její ječení:
„Už dost, už dost, prosím tě, přestaň, už dost!!“
Hynek se už také blížil k okamžiku své exploze a chystal se zase k vytažení svého penisu.
Zřejmě to vycítila a její další výkřiky jej zarazily, ba skoro šokovaly:
„Mrdej mě až do konce… Nešetři mě… Pusť to do mě. Nastříkej to do mě všechno, Hynku, chci v sobě cítit tvé výstřiky.“
Hynek nevěřil svým uším. To, co po něm chtěla, v žádném případě nečekal. Rozum se mu stěhoval do koulí a tak se rozhodl, že jí rád vyhoví.
„Když to sama chce, proč bych to neudělal,“ pomyslel si.

Ani jeden z nich nedomyslel, co by se mohlo stát. Hned na to cítil na ocasu silné stahy její kundy. Teď už se to nedalo zastavit. Naposled přirazil a začal do ní prudce stříkat své semeno. Slastně vnímal, jak pochva silně svírá naběhlé kopí a vycucává z něj vše, do poslední kapky. Tiché Lenčino sténání dokazovalo, že ředitelka je na vrcholu blaha.
„Óóh, Ano, ano, to byla jízda“ sténala Lenka, „to bylo jak tajfun, já jsem úplně zničená.“
Hynek konečně vytáhl ocas ven a zálibně, s pocitem dobře vykonané práce, si prohlížel její nahé tělo, které se ještě drobně zachvívalo. I on sám toho měl opravdu dost. Lenka si po chvilce odpočinku posbírala svoje oblečení. Pak nazula boty, otevřela dveře ředitelny a kráčela po chodbě k umývárně. Kdyby tam někdo v tu chvíli byl, viděl by něco, co se jen tak nevidí – nahou ředitelku.
Ale škola byla tichá a takové nebezpečí opravdu nehrozilo. Když se asi po 10 minutách vrátila, byl už i tělocvikář zcela oblečený.
Lenka se ještě jednou podívala na jeho vysportované tělo a tiše řekla:
„Doufám, Hynku, že si to, co se tady dneska stalo, necháš pro sebe.“
„Na to se můžeš spolehnout,“ odpověděl Hynek, který stejně jako Lenka netušil, že jejich dnešní noční úlet bude mít za čas na jejich životy dost tvrdý dopad.
CC

Počet zobrazení: 76

Autor

Navigace v seriálu<< Ulice – Lenka a Hynek 01Ulice – Matěj a Lan >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Pěkná akce. Těším se na pokračování….

Frank

Souhlasím se Shockem je to fakt super, už proto, že ten první díl byl de facto prolog

Bob Romil

Dráždivý příběh a ten konec s naznačeným tvrdým dopadem láká k čekání na další díl.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x