cedule ulice

Ulice – Bára a Karel 02

Toto je 8 díl z 14 v seriálu Ulice

To, že se Bára 5. den pobytu na Výměně manželek sama ukojila, změnilo příjemně a dost podstatně její zbytek pobytu. Přes den se starala o domácnost a malou Nelly. Karel se na oplátku snažil připravit jí i nějaké to rozptýlení. Chodili s kočárkem na procházky a vypadali jako spokojená rodina – byť byl Karel o 12 let mladší. Před spánkem si už Bára pravidelně proháněla prsty svou kočičku a užívala si rozkoše. Neměla však ani tušení, že Karel ji teď už denně sleduje a pořizuje další a další fotky. Dva dny před odjezdem se uskutečnila i Bářina účast na focení.

Zde ji Karel připravil velmi zajímavé překvapení. Dohodl se s pořadatelem a ten pro ni připravil nějaké modely. Když byli zhruba v půlce focení, přišel za Bárou zástupce salónu, pro který Karel fotil a nabídl, že si může vyzkoušet několik modelů jejich firmy a Karel ji v nich nafotí.  Báru nabídka překvapila, ale s malým zaváháním nakonec souhlasila. Zavedli ji do šatny, kde si mohla vybrat snad z desítky modelů, které dokonale odpovídaly její postavě. Bára nebyla svými tvary sice modelka, ale vypadala opravdu sexy.

Nakonec si vybrala tři modely a pak byla skoro hodinu v jednom kole. Poznala na vlastní kůži, že práce modelky opravdu není jednoduchá. Focení skončilo a Karel jí slíbil, že z fotek připraví album, aby měla památku na Výměnu manželek.  Mimo to měl spoustu dalších fotek bez oblečení, které nafotil bez Bářina vědomí a měl s nimi svůj plán. Když je Bára takhle eroticky naladěná, rozhodně by byl na hlavu, kdyby se o ni nepokusil.  Připravil tedy dvě alba: jedno obsahovalo snímky v modelech a v druhém byly fotky erotické. To druhé jí samozřejmě před televizními kamerami předávat nehodlal. Nakonec všechno šlo podle jeho plánu.  Bára byla fotkami v modelech mile překvapená a netušila, že ji ještě čeká doslova bomba, načasovaná na pozdní večer a noc. Když se štáb Novy sbalil a asi v deset večer opustil dům, pozval ji Karel ještě do obýváku na skleničku. 

“Mám pro Tebe, Báro, ještě jeden dárek,“ řekl jí, když si přiťukli a posadili se do křesel, „ale ten jsem ti před kamerami předat nemohl.“
„Jak to myslíš?“ podivila se Bára.
To už Karel měl v rukách to druhé album a položil ho před ni na stolek:
„Podívej se sama. Myslíš, že tohle by mohli vidět diváci na Nově, Báro?“
Zvědavě otevřela desky a hned první snímek ji dokonale vyvedl z míry. Znázorňoval ji zcela nahou, s roztaženýma nohama, jak se chystá k mastrubaci. Trhla sebou, protože se samozřejmě dost snadno domyslela, co asi obsahuje zbytek alba. Zrudla v obličeji, protože jí okamžitě došlo, odkud a při jaké příležitosti Karel ty snímky pořídil.
„Víš, já jsem…,“začala rozpačitě koktat, ale Karel ji hned uklidnil.
„Nemáš se, Báro, za co stydět. Jsi pěkná kočka a když to nemáš doma s manželem, tak není divu, že si to musíš dělat sama. Já na tom nevidím nic špatného. A musím se přiznat, že když jsem tě při tom sledoval, bylo to pro mne opravdu velmi vzrušující, Baruško.“

Bára překonala rozpaky a začala si prohlížet své erotické album. Musela ocenit, že Karel opravdu fotit umí. Ty snímky ji vzrušovaly a stále více dostávala chuť opět si prohnat prstíky svým klínem. Karlovi neušel povzdech se kterým album zaklapla a zvedla se k odchodu.
„Musím jít už spát, zítra na mne čeká zpáteční cesta,“ řekla Karlovi a šla do koupelny připravit se ke spaní.
Byl trochu zklamán. Rozhodně čekal, že její reakce na fotky bude trochu jiná. Chvíli váhal, ale pak došel k názoru, že když už to odstartoval, neuškodí, když na Báru trochu přitlačí.  Vyčkal chvíli, až Bára zmizí v koupelně a když slyšel hukot sprchy, začal jednat.  Zápornou reakci na fotky nepředvedla, takže možná čeká na signál ode mne, pomyslel si a vysvlékl se do slipů a tílka. Ve slipech se slibně rýsovalo monstrum, které měl mezi nohami. Otevřel dveře do koupelny a viděl, že přichází v pravý čas. Bára stála ve vaně, nahá jako Eva v ráji, a proudy ze sprchy bičovaly její tělo, jehož tvary samozřejmě Karla silně vzrušovaly. 

„Konečně se rozhoupal,“ pomyslela si Bára, když jej spatřila mezi dveřmi.
Nemohla a nechtěla se mu sama nabídnout, ale teď už byla rozhodnuta dovolit mu všechno. Konečně se zase dočká pořádného ocasu. Vystoupila nahá z vany a Karel jí mlčky podal osušku. Bára se utřela a zůstala v koupelně stát před Karlem, který byl skoro o hlavu větší, zcela nahá a připravená na všechno. Karel ji uchopil do náruče a jako pírko přenesl do ložnice. Tam ji postavil na koberec a opět si stoupl proti ní.  V tu chvíli již byla odhodlána konečně se s ním pomilovat a nic už ji nemohlo zastavit. Stáhla mu slipy a konečně mohla vidět jeho penis, který jí vyběhl naproti. Připadal jí jako tlustý obušek a v prvním momentě si nedovedla představit, že by se jí měl vejít do kundičky.
„Proboha, Karle, co to máš za kůl?“ vyjekla překvapeně, protože skutečnost předčila její představy.
Něco takového ještě u svého partnera nikdy neviděla. Tomáš ho měl s bídou polovičního.
„Neboj, Baruško, budu opatrný, přece bych neublížil tak krásné ženě,“ řekl Karel.

Sklouzl rukama k jejím ňadrům, pohladil je a potěžkal v dlaních. Bára se k němu přitiskla, vklouzla mu rukou do klína a potěžkala jeho kulky.
„Stejně mám obavu, něco takového jsem v sobě ještě nikdy neměla.“
„Neboj se, já už vím, jak na to. Trochu si spolu pohrajeme a uvidíš, že se ti to bude líbit,“ odpověděl jí tiše Karel.
„Nejdřív ti to udělám zezadu.“
Bára tedy klekla na postel s vysazeným zadkem a báječně nastavenou pičkou. Karel se postavil za ni a držel v ruce vztyčený ocas. Jeho velikost se ještě umocnila, při pohledu na její rozkošnou prdelku. Pomalu se s ním blížil k nedočkavě čekající štěrbině. Bára napjatě čekala, kdy se jejich pohlaví dotknou. Konečně nastal ten okamžik, na který se tak těšila. Čekala nedočkavě, kdy se dotknou jejich pohlaví a už to tady bylo. Cítila špičku žaludu, jak rozevírá její škvírku, tlak se zvětšoval, sílil a Bářina kundička se začala pohostinně rozevírat, jako snad ještě nikdy. 

Bára se zapřela o ruce a každým nervem vnímala, jak Karlův pyj se velmi pomalu vsouvá dál a jak stále více rozevírá otvor do studánky rozkoše.
„Karle, prosím, pomaleji,“ vyrazila ze sebe a Karel opravdu přestal tlačit a setrval na místě. Kundička se pomalu přizpůsobovala Karlově kládě a asi po minutě konečně Bára potichu zavelela:
„Už můžeš, pokračuj dál, prosím.“
Karel uchopil oběma rukama boky, které se k tomu přímo nabízely a zase si ji velmi pomalu nasouvat na kůl. Ještě jednou ho Bára požádala o přestávku, aby si zvykla na jeho nadměrnou velikost. Teprve asi po 5 minutách došlo k úplnému průniku Karlova obra do maximálně roztažené Bářiny kundičky. Když do ní zajel až na doraz, Bára potěšeně vzdychla. Konečně ho tam měla v plné velikosti.  Teprve teď ji Karel začal pomalu šoustat. Nemusel ptáka vytahovat až na kraj, jak na to byla Bára z minulosti zvyklá třeba s Tomášem. Tady stačilo vytáhnout jen několik centimetrů a hned zase dovnitř, aby jí to maximálně vzrušilo a stupeň rozkoše stále vzrůstal. 

„Ano, to je ono, tohle na mne platí. Ano, mrdej, znič mne, Karle,“ sténala Bára v rytmu Karlových přírazů.
„Ano, můj ty bóže,… ty máš teda péro,… ty mi dáváš,… ano, ještě, ještě,… já už snad budu!“ řvala Bára nepříčetně.
A měla proč řvát. Její, do maxima roztažená, kunda byla protahovaná tak intenzivně a tak nečekaným způsobem, že z ní tekly šťávy proudem. Ale Karel zdaleka ještě nebyl hotový a nevypadalo to, že by chtěl končit.  Bohatý výron Bářiny šťávy usnadňoval jeho ocasu, aby lépe klouzal jejím tunelem a tak plynulým tempem, chvílemi možná trošku rychleji, Karel Báru dál obšťastňoval. Každým dalším zásunem se její kundička stávala průchodnější a zvykala si na jeho ocas. Karel tomu přizpůsobil i délku a frekvenci svých strků. Bylo zřejmé, že je zkušený mrdák. Dovedl si rozkoš kormidlovat a teprve po dlouhých minutách Bára vycítila, že se blíží k vrcholu. Vycházela jeho ptáku vstříc, jak puštěná ze řetězu. Rozkoš, kterou pociťovala, stále narůstala a s ní i pocit, že to dělo v jejím klíně nabývá na objemu. Konečně pocítila ve vítaném vetřelci nekontrolované škubání a vzápětí vnímala první cákance semene, které hojně zaplavovalo její děložní čípek. Bára samozřejmě očekávala, že množství semene bude odpovídat velikosti jeho zdroje a opravdu se ve svém předpokladu nezmýlila. Tolik semene do ní zatím nikdo nenastříkal. Společně s Karlovým výstřikem i ona pocítila další uspokojení a její šťávy se smísily se záplavou, kterou vydal Karlův namlouvák. Když z ní po chvíli vytáhl svého, poněkud ochablého, nádeníka, obrátil si ji na záda.

Ležela, krásně unavená a z kundy jí vytékala směs milostných šťáv. Bylo jí v tu chvíli úplně jedno, že bude zaflákaná postel. Posadila se, pohlédla na louži mezi nohama a zavrtěla se jak kočka.
„Ani se nepozná, co je tvoje a co moje,“ zavrněla spokojeně.
Pak Karel udělal něco, co vůbec nečekala. Přistrčil jí svoji kládu k hlavě a zeptal se:
„Chceš mi ho olízat, Baruško?“
Dlužno podotknout, že na tento způsob nebyla Bára vůbec zvyklá. Jen jednou, ještě na vysoké škole, to svému partnerovi udělala. Tomáš tohle po ní nevyžadoval, ale je klidně možné, že teď něco podobného chce třeba po Hance. Avšak Karlův ocas, který jí způsobil takovou rozkoš si rozhodně odměnu zasloužil. S lehkým zaváháním a s trochou rozpaků přiblížila svoje rty k žaludu, lehce ho políbila na špičku, pak rozevřela ústa, jak to šlo nejvíce a pro jistotu si ptáka přidržela rukou. Vcucla žalud na kraj úst, lehce ho do něj kousla a pak ho začala olizovat, jak nejlépe mohla. Po chvilce přerušila cumlání a začala olizovat tyč po celé délce. Ochutnávala směs šťáv a semene, kterou byl ocas pokrytý a hrála si s ním po dlouhé minuty. Přidala k tomu i masáž a olizování pytlíku.

 „Teď chci, abys stejně uspokojil mne,“ řekla Karlovi, když skončila.
„Jistě, neboj se, že bych na to zapomenul,“ odpověděl Karel.
Položil Báru znova na záda a počal ji líbat. Začal na rtech, pokračoval na kozičkách a pomalu se svými polibky propracovával stále níž. Cítila, jak se blíží k její puklince a sama si jeho hlavu nasměrovala přesně tam, kam chtěla. Karel jí nejprve začal líbat stehna z vnitřní strany a jen pomalu se blížil ke kundičce. Vklouzl Báře dlaněmi pod zadeček a přizvedl si ji, aby byla přístupnější. Jazykem pronikl do štěrbinky a zakroužil na kraji pochvy.  Pokračoval v lízání jejího klína a prokazoval, že to opravdu umí. Bára mu začala svým zadečkem pomáhat, vrtěla se a nastavovala se mu, jak nejlíp dovedla, ale Karel stále ještě vynechával její poštěváček. Až za hodnou chvíli se rozhodl, že už ji nebude dál mučit. Uchopil zduřelého frajtra mezi rty, začal jej žužlat a olizovat. Velmi rychle dosáhl toho, že se Bára roztřásla rozkoší, kterou jí přivodil. V tu chvíli mohla jen obdivovat jeho techniku, s kterou ji uspokojoval.

Když Karel skončil svůj lízací koncert, lehl na záda vedle zmožené Báry a zeptal se:
„Nechceš si zajezdit na koníčku?“
Bára, která byla jeho jazykovou přípravou parádně rozjetá, jenom dychtivě kývla. Poklekla nad ním a nasměrovala si ptáka mezi stydké pysky. Pak pomalu dosedala a Karlův pěchovák se nořil do její natěšené kundičky. Teď už to šlo lépe, než při první souloži. Kundička se ochotně přizpůsobovala vztyčenému sloupu daleko rychleji.  Bára se držela Karla kolem krku a líbala ho. Když dosedla na doraz, na chvilku si vychutnala příjemný pocit vyplnění a pak se začala pohupovat. Karel ji chvilku nechal, aby si rytmus určovala sama, ale pak nedokázal jen tak pasivně ležet. Při každém jejím dosednutí se i on vzepjal a zarážel do ní kolík, co nejvíc to šlo. Tak hluboko v ní napoprve nebyl. Jejich pohyby byly zpočátku nekoordinované. Chvílemi přiráželi proti sobě, chvíli zase Bára jeho přírazům unikala, ale brzy našli společný rytmus, který je neomylně vedl k dalšímu vyvrcholení. Nabodnutá Bára cítila, jak v ní opět exploduje. Dodělala se téměř současně s ním. Po stehnech jí stékalo Karlovo semeno, které pička nestačila pojmout.

„Karle, byl jsi báječný. Už tak dlouho jsem nezažila nic podobného.“
Těmito slovy poděkovala Bára svému milenci. Pak sjela z jeho ocasu a rozvalila se rozkošnicky vedle něj na postel. Slibný začátek měli za sebou, ale nemohli se jeden druhého nabažit. Není proto divu, že ještě dlouho do noci si užívali rozkoš, která oběma předtím tak dlouho chyběla. Krásně vyčerpáni usnuli až k ránu.  Při cestě na setkání mezi osmi očima oba chvílemi dřímali. Dá se říct, že silně porušili pravidla Výměny manželek. Ale jak Karel, tak i Bára na nějaké regule zvysoka kašlali, protože jejich prožitky skutečně stály za to. Bylo jasné, že budou mít oba dlouho na co vzpomínat.

Navigace v seriálu<< Ulice – Bára a Karel 01Ulice – Bára a Karel 03 >>

Autor

5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Zajímavé…. kdoví, jak to končí i v reálu, když kamery odejdou 🙂

Martin

O hodně lepší než ten klasický seriál co běží v televizi 👍

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x