Otcovo šmírování 01

Toto je 1 díl z 2 v seriálu Otcovo šmírování

Časy, kdy se Oldřich potýkal s pubertální dcerou, byly krušné. Dokázala během chvíle převrátit rodinnou pohodu a zaměstnat všechny nervy v jeho těle. Matka se zdržovala radši v práci a na kávičkách u přítelkyň, takže všechny starosti padly na jeho hlavu. Dcerku miloval. Od peřinek byl vzorným tátou, po jehož boku nestrádala ani manželka ani novorozená Klárka. Bravurně zvládal všechno, od přebalování po různé nemoce a doslova si užíval každou společnou chvíli. Ale jak se říká, že k malým dětem patří malé starosti a k velkým velké, nastalo období, kdy ze sladkého miminka vyrostla přidrzlá dívčina. Stále měla své kouzlo. Dokázala mluvit tělem i očima. Každého si ihned získala a i když měla čertovskou duši, nešlo jinak, než ji prostě milovat, což Oldřicha občas fest zmáhalo.

Chodil unavený z práce, padal do křesla a hrozil se nových problémů. Klárka jimi nikoho nešetřila.
Svými nočními příchody ho dokázala udržet dlouho vzhůru, takže na spánek zbývalo čím dál méně času.
Pochybné existence, které postávaly u jejich dveří a čekaly na prchající Klárku, ho nenechávaly už vůbec v klidu. Snažil se bedlivě pozorovat její kůži, kde hledal stopy po vpichu, protože hrozba v podobě drog jej děsila. Vehementně se s ní ve dveřích vítal, aby čichem zjistil, zda se mu dcerka domů nevrací připitá. Veškeré oslavy a večírky se řešily mimo byt, protože týnejdžrovský slovník dokázal nadělat spoustu ostudy před sousedy. K tomu se snažil zvládat věčný nepořádek a boj o nastavená pravidla.
Prostě celá domácnost mu padala na hlavu jen proto, že manželka boj s pubertou vzdala a soběstačný věk své ratolesti brala jako kus svobody i pro sebe.

Oldřich pracoval v kanceláři od brzkých ranních hodin a v odpoledním čase se domů vracíval se strachem. Kolegové a kamarádi samozřejmě pozorovali jeho nervozitu a proto do něj občas klavírovali své názory, po kterých měl znavený Olda uznat svoji chybu. Tušil, že pár věcí si bere k srdci víc než by měl a také věděl, že na nezbednou dcerku není sám, i když to tak vypadalo. Byl skálopevně rozhodnutý, že si tentokrát vážně promluví s manželkou a přesvědčí ji o tom, že jako flinkmutra ničeho nedocílí.

Poprosil šéfa o uvolnění z práce, plus jeden den dovolené a spěchal domů, kde se těšil na ticho, prázdno a klid, potřebný k posilujícímu spánku. Maloval si dlouhý odpočinek. Dokonce si radostí skoro poskočil, protože vidina vyhřáté postele ho táhla domů jako magnet.
U dveří bytu zašramotil klíči v zámku a vyloženě vpadl do tepla domova. Jenže uvnitř jej místo klidu a ticha uvítal hluk vysavače.
Vyzul polobotky, uložil je pod věšák, pověsil kabát a odložil kufřík. Přejel předsíň pohledem, aby zjistil nějaký důkaz, který by usvědčil z nečekané přítomnosti jednu z jeho ženských. Manželku ihned z hlavy vypustil, protože si byl jistý, že v práci poctivě zařezává.
Ovšem u dcerky to už tak jisté nebylo, protože školu flinkala jak mohla. Dokonce mu bylo po chvíli všechno i jasné, protože zvuk vysavače šel právě z jejího pokoje.

Znovu nasadil posmutnělý výraz a v rychlosti hledal první slova, kterými usvědčí neposluchu ze záškoláctví.
Pomalu se blížil k dívčímu pokoji a zhluboka se nadechl před nedovřenými dveřmi. Dvěma prsty je mírně pootevřel a jedním očkem nahlédl dovnitř. Vysavač hučel na celý byt, ale i přes jeho hlasitý rachot zaslechl jakési spokojené oddychování. Pohled, který se mu během chvíle naskytl, ovšem neměl s úklidem pranic společného.

Na posteli seděla jeho Klárka, na sobě měla krátké tričko, které si nedávno punkersky odstřihla nízko pod prsíčky a domácí bermudy ze starých tepláků.
Kolikrát se do ní naklevetil, aby o sebe víc dbala. Nesčetněkrát se jí snažil vysvětlit, že sice vypadá drsně, ale nežensky, což byla v jejím případě opravdu škoda. Zbytečně se hyzdila. Ale i když teď měla na sobě ty její bavlněné vystřihovánky, přeci jen jí to slušelo jinak, než jindy. Měla v sobě jakousi jiskru, že ani Oldovi nešlo odtrhnout zrak.
Přidržoval se futer, skrytý v přítmí předsíně a nahlížel k dívčině, která se dobrovolně ohrožovala sající hadicí.

Nejdříve zkoušela lem krátkého trička. Pobaveně se usmívala když vypárané nitě mizely v hučící rouře. Tričko se vsávalo do trubice a z pod něj vykukovaly na svět unikátní troječky. Mléčné váčky zdobené malými rozinkami světlé barvy se usmívaly přímo na Oldřicha. Z téhle podívané málem kolaboval.
Najednou zapomněl na vztek, na plánovaný pořádek v rodině a dokonce se ani nedokázal od téhle podívané odpoutat.
Jako otec cítil, že by se měl vytratit do protější hospody na pivo, ale jako mužský musel stát dál a sledovat podívanou, která se mu hned tak nenaskytne.
Klárka pokračovala nerušeně dál. Vysávala si tričko, přejela si i k bermudám a pohrávala si sama se sebou.
Když poprvé vyzkoušela přísavku na bradavce otevřela překvapením pusinku. S úlekem zase odcucla konec trubice, ale nedalo jí pokračovat tím samým na druhé kozičce. Zvedla si lem trička, podržela ho bradou a volnou ručkou promačkávala obě nalitá poupata. Hadicí rejdila mezi nimi, opatrně ji přikládala k bradavkám a pak zase vsouvala černou trubici mezi kozenky. Bylo jasně vidět, jak parádně se tím dokázala rozhicovat. Dokonce i jazýčkem šermovala proti rozhučené rouře. Prsty dožmoulávala náhle ztuhlé špuntíky a dál se oddávala sacímu efektu.

Olda se začal potit. První pohled na nestydatou puberťačku mu rozbublal krev v žilách. Už jen vykukující mladá prsíčka mu probouzela spodek, ale když teď jasně viděl obě vyvalené trojky, náhle se zatoužil přidat.
Kokot mu trčel už jen proto, že sex se pro něj stal vzácným zážitkem a na onanování nebyl čas. Ovšem momentálně byl přesvědčený, že kdyby se role někdy obrátily, moc rád by si před touhle nezbednicí vyhonil lachtánka.
Klára nerušeně pokračovala až za gumu kraťasů, ale to už byla jasně dychtivá a červená ve tváři.
Bleskurychle ze sebe stáhla zbytečné oblečení, sedla prdelkou na kraj postele a převalila se na záda. Tím dala netušeně tátovi prostor k dokonalejšímu obrazu. Postel naproti dveřím mu hrála do karet, takže spatřil krásně rozšklíbenou škvírku s akurátním poštěvákem, připraveným k sání.

Hadice se kroutila, ale dcerka ji dokázala rychle zkrotit. Nasměrovala si ji přímo k pyskům, dvěma prsty rozevřela a sající trubici položila kousek od oholených pysků. Milimetr po milimetru ji přibližovala v tvrdému frajtrovi, až ji konečně naplno přisála. Vysavač zaburácel, zvedl hlas a Klárka se nadzvedla do polosedu.
Hubené ruce zabraly, aby běsnící masturbátor odtáhly do bezpečné vzdálenosti a znovu si pohodlně lehla. Prsty si hladila zčervenalou micku, tekoucí šťávou promazávala bolavého poštěváčka a očividně přemýšlela, jestli má cenu pokračovat.
Oldřich se modlil, aby to nevzdávala. Aby, nedej Bože, tu krásnou podívanou neukončila.
Dlaní si muchlal tuhouna přes kalhoty. Měl strach ho vytasit ven, protože kdyby se cokoli stalo, byl by prozrazen. Takhle měl aspoň možnost zahrát příchod a dělat, že v bytě je všehovšudy minutu. Tiskl se ke zdi a vysílal tiché prosby o pokračování.
Čurana měl jako kámen a proto dychtil po dceřině finále.

Klárka byla povahou bojovnice a tak se dala do pokračování hned, jen co si na postel vytáhla celý vysavač. Pro případ nehody chtěla mít vypínač po ruce a předejít tak zbytečným bolestem.
Znovu přiblížila k poštěváku hlučného milence a nasála ho jako obyčejné smítko. Nohy jí vystřelily do vzduchu a s pusou dokořán vydýchávala slast v mezinoží. Škubala sebou a roztahovala stehna do široka. Hodnou chvíli vydržela, což bylo pro šmírujícího tátu opravdové pošušňání.

„Bože, ta to chce. Ta by chtěla i tebe,“ napomáhal si ve fantazii Olda a přes měkkou látku kalhot si rukou obstarával nadržené bodlo.
Klára už běsnila. Cukala nohama, až konečně rukou praštila do vypínače a ukončila své bolestivé vzrušení. Nastalo hrobové ticho.
Oldřich se bál i polknout a prosil všechny svaté, aby ten zpropadený krám dcerka zase zapnula. Potřeboval hlučnou kulisu, aby mohl ulevit neskutečnému vzrušení.
Místo toho uslyšel jen hlasité mlaskání, protože Klára zajela prsty hluboko do sebe. Zajížděla prsty k děloze, cpala do sebe jeden po druhém a byla na pokraji výbuchu. Kunda mlaskala až do předsíně, poštěvák se leskl a Olda si mačkal ptáčka. Ani jednomu už nešlo přestat.

Klárka ze sebe vyrážela sprostoty nejvyššího kalibru. Nahlas si představovala tvrdého lofasa a nahrazovala si ho plastovou trubicí od vysavače. Ulepenými prstíky si ji přidržovala a druhou ručkou tu černou náhradu honila jako pravý ocas. Jazykem kroužila kolem sací díry a slibovala famózní kuřbu.
Olda brunátněl, snažil se nevnímat rudá kola před očima a dlachnil si ptakopyska směle dál.

Klára nahlas slibovala svému imaginárnímu milenci spoustu poloh tvrdého šukání a vyrážela ze sebe hekance hodné kdejaké pornostar.
Nastala chvíle, kdy drzý slovník Oldovi nevadil. Naopak si liboval v mladé pusince, která krásně provokovala slibovaným mrdem a lákala čurákoidní hadici na mokré nevyšukané pysky.
Když do sebe zajela poprvé Olda cítil semeno na krajíčku. Když se Klára trubicí začala bestielně šukat, měl co dělat, aby tam nevpadl a nedodělal to, co Eta nikdy nezvládne.
Dcerka řičela, soptila a dlaní si pleskala přes poštěváka.
Olda si promačkával koule i bodátko a zapíral se o zeď, protože kolena ho přestávala poslouchat.

Teenka se oddávala svojí masturbaci, muchlala si prsa a zajížděla do sebe hadicí, dokud nevystřelila nohama, nesemkla je k sobě a nevykřičela ze sebe sladký orgasmus. Rozkošně se třásla a hubinkou vyvzdychávala luxusní stav bez tíže, zatím co tatík trpěl.
Mlčky pomalu vytékal do předkožky a slipů. Snažil se dál tutlat svoji přítomnost i když bylo zřejmé, že Klára má co dělat sama se sebou. Byla v naprostém ráji a odmítala z něj jen tak odejít. Ležela dál vyvalená, odpočívala a nevědomky dávala tátovi nahlížet ke spokojené micině.
Olda sesbíral zbytek sil a nenápadně se přesunul k k věšáku. Popadl kabát, chvatně obul boty a v největší tichosti se vykradl z bytu. Zamířil rovnou do protější hospody, kde u piva dlouze přemýšlel nad tím, co právě zažil.

Autor

Navigace v seriáluOtcovo šmírování 02 >>
4.8 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Přidal jsem další povídku ze zlatého fondu starého e-fenixu a doufám, že se vám bude líbit stejně jako mně. Druhý (bohužel i poslední) díl je ještě lepší. Kdysi jsem si pohrával s myšlenkou napsat volné pokračování, bohužel se mi nepovedlo Alimedu zkontaktovat.

harai

A abych nebyl jenom negativní – fotka naprosto přesně ilustruje děj 😉

Tomas

Tato poviedka sa mi pacy. Necital som povodne. Tak sa tesim na dalsie

Martin

Famózní . Byl jsem napnutý od začátku až do konce . Ještě že nemám dceru , to by bylo o infarkt .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x