Nejsem mamánek 13

Toto je 13 díl z 14 v seriálu Nejsem mamánek

„Táák. Už jsem tady!“ zašveholila ve dveřích do obýváku, když opustila kuchyni, kde ještě na poslední chvíli úhledně balila překvapení pro Petra.
V rozevlátém županu prošla kolem televize, aby se mladému připomenula a trošičku mu tím rozproudila hormony.
„Mami? A to bylo co? Pít přímo z láhve!!“ nedočkavě čekal na odpověď a vysvětlení jejího chování.
„A málem jsem tu usnul. Již přes hodinu tu sedím. A cos tam dělala tak dlouho? A ten film stejně za chvíli končí. Byla to blbost,“ proto televizi přepnul na hudební retro kanál.

Provinile se pousmála, pokrčila rameny, ledabyle mávla rukou a usedla do křesla.
„A to je co?“ zvědavě ukázal do míst, kam dárek prozatím odložila.
„ To až později, nech se překvapit. A cos dobrého nachystal a nalej, prosím. Mám chuť.“

Kluku, kluku. Chytáš tátovy móresy. Přesně takto mne peskoval, když se mu něco nelíbilo nebo jsem nebyla dost dochvilná. U tebe to ale nestrpím. To si uvědom. Smočit ocas, to jo, ale když se ti jen náznakem něco nelíbí, budeš vyskakovat?! A co jsem tak celou tu dobu dělala, ty chytrej! Snažím se jen naplnit sny nadrženého synáčka. No, v první řadě vlastně ty moje. Nejraději bych tě za ty řeči teď spoutala, na chvilku ti ho pokouřila, trošičku si zajezdila a zase tě nechala za trest vychladnout. A zase a zase. Jůůů!!!

Až se lehce nevědomky zatřásla a po těle jí naskočila husí kůže.

Následně pokračující večer probíhal v již pohodové atmosféře.
Petr ji stále vychvaloval účes a jaký že to byl od něj dobrý nápad. Pro jistotu se snažil vyvarovat slovům o omládnutí. Jen vyzvedával, jak je teď taková více hezčí. Neopomenul také pochválil její nalíčení a neodpustil si poznámku o pušce a odhánění nápadníků od dveří.
Velmi se mu líbila.
Máti se jen naculovala a doopravdy, poklony ji dělaly u srdíčka moc dobře. Již dávno byla načatá další láhev, když prošením si u některých známých a pomalých skladeb, vymohla společný tanec. Potřebovala se uvolnit a hlavně vyčistit hlavu od neustálých, dotěrných myšlenek.
A to už se zase Petrovi moc nechtělo.

Jo, venku na tancovačce se cítil uvolněně, tam byl se svou partnerkou. Ale tancovat doma? To považoval za úchylné. Stále totiž, i když již jen ve skrytu duše, v ní viděl mámu a autoritu. Spíše by chtěl vědět, co předcházelo a stálo za jejím chováním a proč přinesla to něco, co stále bez povšimnutí leželo na stole. Leč, sladce žadonící a laškovně pomrkávající partnerce nakonec neodolal.
„Děkuji pane,“ pronesla, když po několika tanečcích, kdy si hlavně on dopřával něžných dotyků, usedla zpět do křesla.
Dopila pohárek a požádala o dolití.
„Evi?“ dodal si kuráže. „Co v tom vlastně je?“ a šprtnul prstem do balíčku.
Zčervenala.
„Ty jsi teda zvědavej! Prvně zhasni světlo, televize stačí“ a natáhla se pro něj.
„Peťulo,“ naprázdno polkla a také změnila tón hlasu. „Seš si, prosím, jistý tím, co společně prožíváme? Nemáš během…. během bližšího časového období v úmyslu to vzdát?“
I když dostala prstýnek, naplánoval společnou dovolenou, něco si i před radnicí slíbili a je přesvědčena, že mladej to vše myslel velmi vážně, přesto se raději zeptala.
V nejzapadlejším koutku mysli stále totiž slyšela varovné rolničky. Je pochopitelně ráda, že se plnohodnotně zapojil do provozu domácnosti, snaží se vymýšlet všelijaké společné akce a ani v posteli již není takové jelito. Jen tomu všemu pořád nemůže v plné míře uvěřit, že to, co prožívají, není jen zvrhlý sen, či jen jeho snaha o získání nějaké trofeje, ale plnohodnotná realita. Realita, kdy takový mladý, zdravý koloušek se zabouchl do starší ženy.
Jeho údiv v očích ji přesvědčil o úplné oddanosti a rezolutním gestem jí taky odpověděl.
„Mami!!? Evi!?“ moc nepochopil její otázky.
„Nic,nic. Jen uvažuju nahlas.“

Sakra! Jak mu mám vysvětlit, že stále mám obavu se mu se vším svěřovat, vypovídat se ze svých pocitů. Já se vykecám a on se mi za rohem bude smát?!

„Když ty sis, či vlastně nám koupil tu hračku,“ začala opatrně, „tak zase já, ale o tom jsme se vlastně bavili i trochu spolu vybírali, jsem koupila něco zase pro tebe. A budu ráda, když to přijmeš jako naše…. jako takové obzvláštnění nebo zpestření. Hm?“ a s lehce třesoucí se rukou mu balíček podala.

A jsem opět zralá na sprchu. I mezi půlkami cítím pot.

Křečovitě se uculujíc, opět lehce zamávala s prázdnou sklenkou. „Ale jen minerálku. Dík.“

Petrovi došlo, co tam asi s největší pravděpodobnosti je. Urychleně dopil svou a dolil vodu oběma.

Týý, vole. Tak ona si vzpomněla! Mám si dát ocas do prdele a před vlastní máti! Ty vole. A co to mele za voloviny? Robertek do kundy, či ženské třeba projet prdel, je přece normální věc! Vždyť je toho plný net! Ale toto je něco jiného!!!

Viděla mu v očích plno otazníků a již žádnou zvýšenou zvědavost nad dárkem.
„Peti,“ jde na něj opatrněji, „kdysi jsem ti u nějaké příležitosti řekla, že když něco bude pro jednoho, tak že by to mohlo platit i pro druhého. Či nějak tak to bylo. Je to jen o nás dvou, nikdo jiný tu přece není. A jaké si to uděláme, či co vše ještě vymyslíme, je jen naše věc. Ale pokud bys byl až tak moc proti, pak nemá smysl to lámat přes koleno. Prostě jsem i já chtěla něčím přispět a něčím to vše, co pro nás děláš, obohatit,“ snažila se mu vetřít do ega.

Pokud to jen šlo, snažila se vyvarovat vyslovením náš vztah. Sice věděla, že kluk jí vždy splnil první i poslední a že při každé příležitosti na ni mohl oči nechat.
Přesto ještě stále s jistou jistotou nemohla tušit, jak hluboce to vše Petr myslí a cítí. Nechtěla by nakonec být za blbku, která se jako první plně otevřela a nakonec zjistila, že protějšek si s ní jen hraje a za rohem se tomu všemu škodolibě usmívá.

Moc dobře věděl, o čem mluvila. O útrum, ztrátu takhle nádherného klenotu, který je a jistě nadále bude svolný k různým postelovým praktikám, či následnou tichou domácnost, vůbec nestál. Dal se do pomalého rozbalování dárku.
Více než na obsah, který znala, se opět soustředila na jeho reakci. Potutelně se zasmála jeho vytřeštěným očím, když pozvedl latexové trenýrky a k sedací části upevněné dildo se převážilo a přes nohavici vypadlo ven.

„Mami!?!“ pozvedl vykulené oči.
„Ano,broučku? Nějaký zásadní problém?“ oddechla si.
Teď je na tahu Petr.
Spiklenecky mrkla a uvolněný úsměv si pohrával s jejím obličejem.
„ Vše je umyté, čisté. Latex jsem přejela pudrem. Prý se to tak lépe obléká. Je tam i reklamní tubička s nějakým gelem. Tak co pane? Uděláš mi módní přehlídku?“
Na klukovi viděla pokračující rozpaky, leč i náznak zvědavosti.
„A chceš pauzu? Potřebuju si odskočit a hned se i rychle sprchnu. Jo?“
Návrh na odložení své potupy kvituje s povděkem.
„Tak jo a to si teda vezmu s sebou,“ a chtěl jít do koupelny první.
„Nezlob. Já si myslela, že si to oblečeš tady. Chtěla bych to vidět. Prosím. A očkem na něj mrkla.“

Nesouhlas v jeho očích byl znát.
Neměla v úmyslu zbytečně naléhat a nerada by ho zatvrdila.
„Taky potřebuji na záchod a taky se zas sprchnu. Ale počítej s tím, že ti to vrátím i s úroky. Já na postroj nezapomněl,“ a jako první odešel z pokoje.

Ty kecalo! Slibovals to již dávno. Tak snad teď si konečně pospíšíš!

„Barvu si ale zvolím sama?!“ stihla pronést, než se za Petrem zavřely dveře.
Tam, po své očistě, se začal soukat do latexu. Od kolen výše to šlo již ztuha. Namazal dildo i okolí zatím panenského otvoru. Roztáhl nohy a zároveň uměláka nasměroval k místu průniku. Přitlačil.
„Aa,“ samovolně z něj vypadlo. Čím výše kasal kalhotky, tím větší porci uměláka do sebe dostával.
Nakonec trenýrky poopravil a přes vyznačený otvor protáhl i toho svého.

S úlevou se rozvalila v křesle, přivřela oči a čekala na jeho příchod.Pak šla urychleně ona. Po návratu usedla opět do svého křesla. Nedočkavými posunky se snažila přimět Petra k nějakému vyjádření.

Dolil oběma zbytek z láhve a dalším hovorem se snažil oddálit svou potupu.
„Peťulo, jsi baba,“ pronesla s již těžším jazykem, „to ti jistě pomůže i dodá odvahu.“
Postavila se, nechala ze sebe sklouznou župan a představila se mu v novém, delším, černém síťovaném triku s krajkou jak na krátkých rukávech, tak i na spodním lemu. Pod tím neměla již nic.
„Spokojen? Líbí?“

Petr zíral na její pevné kozy uvězněné v síťovině i na opět upravený klín.
„Evičko, jsi fakt bohyně.“ To bylo jediné, nač se zmohl a dál zíral na svůj poklad.
„A teď jsi na řadě ty,“ kvitovala nedočkavostí. „Jó hochu. To vše mezi námi jsi začal pouze ty. A teď hold sklízíš ovoce,“ neodpustila si poznámku.

No, i když ani já jsem nebyla až tak moc proti. Vždyť i já mám své potřeby. Taky jsem se občas zasněně koukala, co asi skrýváš pod trenkama, taky jsem si lítostivě povzdechla nad tvým flekatým prostěradlem. Jen mne ani ve snu nenapadlo, že to takhle skončí. Že mě bude milovat, rozmazlovat a pravidelně píchat vlastní mládě.

Petrovi nezbývalo nic jiného, než vstát. Jejich pohledy se střetly. Ona zírala a snad ani nedýchala, on zase studem červený v obličeji by se nejraději propadl k sousedům. Taky si sundal župan. Zůstal jen v tričku a nových trenkách.

On mu stoji! A zdá se mi to nebo ho má fakt většího, mohutnějšího?!!

Opět se podívali se na sebe a ani jeden nevěděl co má říct.
„Jak se cítíš?“ osmělila se a čekala na kladnou odpověď.
Vybrala správnou velikost. Nic přešponovaného, žádný fald navíc.
„Jak asi?“ odsekl. Ale stojící ocas mluvil o opaku. „Udělal jsem to jen kvůli tobě a jen pro tebe. Můžu je už sundat?“
Pohledem na ztopořený úd mu poslední větu nevěřila.
„Ještě ne, prosím. Myslela jsem si, že si je ještě necháš. Necháme to tady být a půjdeme. Ano?“ Aniž by čekala na odpověď, vstala.
Vzala kluka nedočkavě za ruku a nasměrovala je k odchodu do ložnice.
„A to mám jít takto?“ začal se cukat.
„Broučku, přestaň. Zkus se projít po pokoji, sedni si a uvidíš sám, že to není až tak zlé, jak to na první pohled vypadá. A nástroji to nepřekáží. Možná, že se ti to i zalíbí,“ zachichotala se.

A přestaň se stále ošívat. Něco o vašich tajných snech jsem si totiž na netu přečetla. Stále jen fňukáte, že partnerku to nenapadne, že určitě by do toho nešla. Jen se stydíte to říct nahlas. A zvykej si! Sice ještě nevím jak a kdy a zda vůbec se něco takového naskytne, ale moc ráda bych chtěla vyzkoušet přefiknout chlapa.

Nad její poslední poznámkou se ušklíbl, jako nenápadně, dlaněmi přikryl ocas a párkrát se prošel přes obývák. Taky vyzkoušel předklon a nakonec se opatrně posadil.

Hm, jsem asi fakt zbytečně hysterický. Je to takový zvláštní, doopravdy zajímavý pocit. Při předklonu má snahu se vysunout, ale trencle ho drží. Při chůzi nezavazí. Jen cítím takový nezvyk. Vzrušující to je. To zase mamina má pravdu. Jen ten ocas by už mohl klesnout. Nakonec si bude myslet, že se mi to líbí.

Již s chladnější hlavou zhodnotil své krátkodobé poznatky.
I při mihotajícím světle obrazovky viděla, jak usazen na gauči, celým zadkem vůči vetřelci stále reagoval.

Však si mladej zvykne. Ten jeho mu spokojeností stojí a co si o tom všem myslí jeho hlava, to není moje věc. Jen aby si zvykl tak, aby sám občas, nebo vlastně častěji si to chtěl oblíct. A ovladač si nechám až do postele. Zbytečně bych ho teď vyplašila.

Vstali a ona vypnula televizi.
Přitočila se k němu a jeho dlaň si přiložila na prso. Postavila se na špičky a zašeptala mu do ucha.
„Nebudu tě pořád vodit za ručičku. Říkala jsem, že co chceš, tak udělej nebo třeba naznač. A já jsem to prostě udělala. A sám vidíš, že jsme tu sami a děláme si jen to, co se nám chce a co se nám líbí. Doufám.“
Políbila mu tvář, uchopila stále stojící mužství a nasměrovala je k odchodu.

Pohybem ruky zastavil roztouženou milenku.
„Můžu udělat co chci?“ zašeptal jako ve snách Petr.
„Hm,“ temenem hlavy se mu otřela o hruď.
Natáhl se k vypínači a rozsvítil. Nenadále plné osvětlení v prvním okamžiku oba překvapilo. Již bez dalších slov je nasměroval ke gauči, na jehož krajíček ji posadil. Poklekl před ní. Oddálil jí kolena od sebe, pod stehny protáhl ruce, které pro jistotu uchopily i ty její.

Poprvé viděl v plné kráse její lasturku s již klasickým proužkem ochlupení a s pečlivě vyholeným zbytkem.
„Peťulo!!“
Prvotně očekávala nějaké jeho vyznání, či nějaký dárek.
„Pojď, půjdeme raději do ložnice,“ chtěla jakkoliv zakrýt rozšlebenou, lustrem nasvícenou kundu. Marně.
„Pšš,“ a již se hlavou blížil k místům rozkoše.
Jazykem polaskal poštěváček a tlakem svých paží donutil máti se zády opřít. Pozvedl hlavu, aby jí viděl do obličeje a znovu jazykem zabrnkal na, již zvětšený hrášek.
„Nezlob. Peťulo, již dost.“ Chtěla přesvědčit mladého k odchodu do šera ložnice, kde si připadala jistější.
Nenásilně, leč vehementně se snažila z této velmi intimní pozice vymanit, dát opět stehna k sobě nebo alespoň ihned zhasnout, ale kluk ji držel pevně.
To již v rozkroku pocítila jeho horký dech a od kmitajícího jazyku vibrace na poštěváčku.

Mám, co jsem chtěla! Já kráva blbá! Teď už ho nezastavím. Evino, tak tohleto je tvůj konec. Mladej tě, takovou starobu, vidí v plné parádě, prohlíží si tě jako na gyndě a ještě se u toho na tebe dívá! Hhh, hhh, a, aaa. Hlavně už nepřestávej!!Lízej! Jsem jen tvoje! Lízej!

S lehkým násilím opřená v gauči, s již raději zavřenýma očima, si pomalu začala užívat jeho intimního laskání.
Petra přivádělo k úžasu, když viděl, jak si začala zlehka okusovat spodní, posléze horní ret a zároveň, jak již povolila ve snaze vymanit se z jeho uvěznění. Zvláčněla, ještě více se roztáhla a pohyby pánve se dožadovala dalších a dalších doteků na již nabobtnalém hrášku.
Petrův jazyk také nezapomněl přejet přes otvor, již vypouštějící nasládlý nektar.
„A, áá, ááá. Já tě zabiju,“ byla její poslední slova, následována vypruženým tělem, tlumeným stenem a s již úpornou snahou vyprostit se z uvěznění.
Byla udělána.

Petr povolil sevření, ještě zlehka prolízl štěrbinu, zvedl hlavu a pousmál se. V její tváři rozpoznal doznívání orgasmu, velkou míru uspokojení, ale i zahambení a stud.
„Evi, miluji tě! Jsi moje a nedám tě nikomu.“
Objal svou komtesu v pase a přitiskl se k ní.
„Já tě fakt zabiju,“ přerývaně zašeptala a dál syna hladila po vlasech, „víš jak si teď připadám? A zhasni už konečně!“
„Vím. Asi jako já,“ pleskl se přes nový oděv a šel zhasnout.
Nezapomněl utrousit poznámku, že nikdo jiný tu není a že vše je jen mezi nimi.
„Pojď sem, prosím.“
Sedící Eva v nastalé polotmě vztáhla ruce k milenci.
„Stejně bych tě teď nechtěla.“
Po těchto slovech, která Petra v první moment dost zarazila, si ho zase ona nataženými pažemi přitáhla za zadek uvězněný v latexu k sobě. Pootevřenými ústy našla špičku pyje, který v ní začal mizet. Nahmatala i kořen dilda a pokoušela se s ním manipulovat.

Petr ji chytil za hlavu a instinktivně přirážel. Jen několik málo přejetí po ocasu stačilo k tomu, aby se i on udělal.
V ústech cítila záškuby v penisu, leč ani na okamžik nepomyslela na kapesník. Naopak. S nedočkavostí se těšila na výron, který po delší době ráda ochutnala.
„Mňam,“ políbila vadnoucí ocas, „a můžeme jít na kutě. A teď si můžeš vybrat, zda to bylo za odměnu nebo za trest.“
A opět, jak to umí jen zaláskovaná a uspokojená žena, se pousmála.
Jí samotné se pochopitelně spát nechtělo. Byla dost rozrušená zvědavosti a nedočkavosti, jak nový dárek bude v posteli fungovat.
Při kouření se utvrdila, že mužství měl doopravdy více nalité.
„Spát?!“

Ani Petrovi se to nelíbilo. Těšil se na nezaměnitelnou vůni ložnice, milenku, i na následné vystříkání kundy.
„Mami, vždyť není tak moc pozdě! Já to uklidím, umyju a pak bych chtěl jít s tebou.“
„Se mnou? A kam?“ usmívajíc se se naoko nechápavě zeptala. Pochopitelně i jí bylo jasné, že jazyk ocas v plné míře nenahradí.
„Tak pojď, pomůžu ti. Jak se pak půjdeš sprchnout, tak neoprén si můžeš nechat,“ se smíchem plácla mladého přes zadek, postavila se a společně začali i dokončili úklid.

Petrovi se v oblečeném dárku začínalo líbit. Vzrušovalo ho, jak při předklonu, či při chůzi nepravidelné stěny dilda přejíždějí přes svěrače, či jak ho při předklonu napnutý latex vtlačuje hlouběji do análu.
„Peťulo, tak co? Nezlobíš se?“ přitulila se k němu, hlavu opřela o hruď a objala ho v pase. „Víš, taky si plním nějaké sny, taky mám nějaké tužby. A… a jsem ráda ve tvé blízké společnosti,“ vzhlédla, se slzou na krajíčku. „Odskočím si, rychle se sprchneme a půjdeme. Jo?“
Postavila se na špičky a políbila kolouška na bradu.
„Pšš,“ pohladil mámu po vlasech. „Na tebe se přece nedá zlobit. Však se uvidí co a jak. Jen se v tom stydím a připadám si trapně. I když! Pro svou paní, bych udělal cokoliv! Tak jo, půjdeme. Taky si hopnu.“
„Peťko,“ zašeptala, „stále se musím opakovat. Ale! Jsme tu sami, vše je jen o nás dvou. Moc a moc ráda chci i já něčím přispět. Ráda přijmu něco, co i tobě udělá radost. To mi věř,“ neubránila se slzám.

Překvapilo ji zaklepání a otevírání dveří, když vcházela do sprchového koutu.

Áá, můj dnešní hrdina! Hm, dvakrát z toho doopravdy nadšená nejsem. Přišel sis pro pamlsek?

Náznakem dala najevo, že není proti společné očistě. Navzájem se, za jeho zvýšené pozornosti k intimním partiím, umyli a každý sám si v duchu kvitoval s povděkem, že kopí je opět vztyčené a připravené.
„Wellnes! Evi, pozvu tě na luxusní, prodloužený víkendový wellnes pobyt!“ z ničeho nic vyhrkl.
„Nejanči a nekřič! Uslyší nás sousedi. A jdeme!“
Zastavila proud vody a nechala si pomoc s utřením.
„Mladej?! Nestíháš?!“ se smíchem zanechala mokrého kluka svému osudu a opustila koupelnu.
V ložnici, s již připraveným ovladačem pod polštářem, toužebně očekávala jeho příchod.

Hm. Povzdechla si. Tak wellnesu se mladému zachtělo. Kam na ty nápady chodí? S loktem podepřenou hlavou se zasnila. Vířivka, sauna, třeba i masáž, relax. Lehká, romantická večeře při svíčkách, zaláskovaná procházka po okolí…. A večer…..? Koupila bych si nějaký fest erotický komplet a v posteli se průběžně nechala obnažovat. .. Bude čubrnět, koloušek můj milovaný!
Ze snění jí vyrušil jeho příchod. I v šeru noci si všimla stojícího mužství, které se jako první ukázalo ve dveřích. Pak vešel on.

V posteli probíhalo vše dle oboustranných představ. Hmatem se kochala jeho novým oblečením.
Lízání kundy oplácela kouřením. S myšlenkami upřenými k možnému wellnes, když prsty přejížděla přes půlky uvězněné v latexu zase překvapením vyjekla, když se jí v kundě rozvibroval robertek.
„Ty zlobidlo! Ani ses nezeptal. Miluji tě, miluji tě!“ zašeptala a jemně se zakousla do mužství. Pak je oba překulila a držíc si v rozkroku jeho ruku s vibrátorem, se k němu obrátila a přilehla.
„Udělal jsem, co jsem chtěl. Víš?“
Podsunul ji pod hlavu paži, přitiskl si máti k sobě a náruživě svou komtesu políbil. Po její poslední větě se cítil jako nadsamec a již s jistotou věděl, že je a bude jen jeho.

Ta stiskla nohy k sobě a schoulená do klubíčka si užívala jeho tělesného tepla, něžných doteků i vibrací v kundě.
Tím pádem s umělákem nemohl pohybovat. Proto robertka v kundě ponechal a volnou ruku použil k dráždění prsou. Na oplátku mu zlehka mačkala varlata, či tahala za mužství. Neměla zájem zrychlovat honění. Takto přitulená chtěla vydržet ještě dlouho.
Jenže kundě neporučíš! Pocítila mravenčení v podbřišku, spojené s prvními stahy.
Nerada roztáhla nohy a nechala pomocníka vyklouznou.
„Peťulko, pojď.“
Kluk zaujal misionářskou polohu a do toužebně očekávajícího otvoru zasunul pyj.
Ještě více nalehl a při sání bradavky se začal pohybovat. Máti si za jeho zády zkřížila nohy a hlavu mu přitáhla k své.

„Mám pro te…be ješ…tě jed…no pře…kva…pe…ní,“ šeptem při kopulačních pohybech hláskovala. „Ne…lek…ni se“ a zmáčkla ovladač.
Prvně se Petr snažil zadkem uhnout neznámému dorážení. Přirazil více, až pod sebou uslyšel heknutí.
Posléze si uvědomil, že i on má v sobě vibrátor. Zčervenal hanbou.
„Mami?!“ Na více se nezmohl.

Po pauze, při které hledal nějaká slova, z něj vypadlo: „Ty jsi jedno velké tajemství.“ Cítil, jak se mu ocas skoro až bolestivě zvětšil. Takže já budu ten uprostřed! Neznatelně zavrtěl hlavou a s notnou dávkou ironie se pousmál.
Nemohl říct, že by mu to bylo až tak moc nepříjemné. Podepřel se na loktech podél těla partnerky a pomalými pohyby ji obšťastňoval a zároveň se soustředil na nové pohyby v sobě.
„Pšš, zůstaň a nehýbej se, prosím,“ něžně zašeptala.
Chtěla si co nejdéle užít mohutnějšího přírodního ocasu a zároveň vnímat i utlumené vibrace, vycházející z jeho análu.
Podala si ovladač, silněji Petra objala a nastavila ještě vyšší rychlost.
„Aách.“ Tohle nečekal.
Přiraženým mužstvím ještě více přirazil. Cítil, jak mu robertek intenzivněji přejíždí přes svěrače, jak mu celý zadek pulzuje.
Slyšel i Evin tlumený výkřik, i křečovitě zaryté prsty na zádech, když špičkou mužství narazil na zadní stěnu pochvy.
Nastálým vzrušením pocítil blížící se konec.
„Už budu.“
Pár kopulačních pohybů a již plnil partnerku semenem. Odvalil se.

„Peťulko??“ zastavila mu vibrace a přitulila se.
Až pak si uvědomila, na jak tenký led se pouští a až do jakých, sice jemu jistě známých, intimností Petra zavádí.
„Hm.“
Uslyšela vzdalující se, usínající hlas.
„A co já?“ dožadovala se po partnerovi svého uspokojení.
Sice nechybělo moc a mohla se udělat sama. Ale nechtěla, aby si na tuto možnost zvykal, či postupem času, jako její bejvalý, zvykl.

Petr se nerad probral ze slastného usínání a následně jazykem splnil svou mileneckou povinnost. Překulil se a oba přitisknuti k sobě, již spokojeně, usnuli.

Autor

Navigace v seriálu<< Nejsem mamánek 12Nejsem mamánek 14 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

S dalším dílem mimořádně zdařilého seriálu jsem už ani moc nepočítal. O to více ale potěšil.

Raketak

Super série, ideální zakončení by bylo oplodnění matky a pomoc s výchovou. 😊

vaclavz

Též už jsem s pokračováním ani nepočítal. Potěšilo a stálo za to čekání. Jen tak dál 🙂

Kittikit

Pekne a vzrusujici a jako ostatni jsem uz nepocital s pokracovanim. Doufam, ze dalsi dil nebude na dalsi Vanoce 😉

Martin

Po delší době opět opravdu hodně vzrušující pokračování . To jsem opravdu zvědavý na další pokračování . Co na sebe ještě vymyslí .

6
0
Would love your thoughts, please comment.x