Nejsem mamánek 06

Toto je 6 díl z 14 v seriálu Nejsem mamánek

Ráno se probudila jako první. V první moment se lekla osoby spokojeně spící vedle ní, ale ve stejný okamžik ji to došlo – její syn Petr u ní zůstal přes noc. Provinile, přesto láskyplně se pousmála, potichu vstala, oblékla župan a s domácím oblečením v ruce odešla z ložnice.

Po hygieně a snídani, již s kávou v ruce, přešla do obýváku, kde se s notebookem v klíně pohodlně usadila v křesle. Prošla si poštu od přátel, od známých, která se jí za celý týden nahromadila. Myšlenkami se stále vracela k jeho, již vědomě připravenému, útoku na svůj zadek. Ani ve snu ji nenapadlo, že to kluk bude až tak na ni zkoušet. Také si musela přiznat, že se choval opatrně a s citem. I olejíček si připravil, parchant! Ale stejně to byl krásný prožitek, když cítila jeho prsty procházející svěračem. Sice prvotně uhýbala, zrovna od syna si takovou akci moc nepřála, ale pak bezmyšlenkovitě zvítězilo její druhé já a vědomě na vnikající prsty dorážela.
Však ještě chvíli ho nechá ať si hraje a pak se mu nějak šikovně nastaví a snad pochopí. Při té myšlence přivřela oči a představovala si, tak jak to kdysi prováděli s bývalým manželem. Jak klečí u postele, hlavu položenou na pelesti, uvolněným análem přijímá ocas a jak se ji při přírazech třou bradavky o prostěradlo. A teď ji takto bude asi projíždět jeho syn. I další vyřčená představa, kterou kluk nakousl, chodit s dvěma robertky v sobě, ji také nenechala chladnou.

Mladej stále ještě spal a proto následně, ze zvědavosti, najela i na stránky sexshopů. Prádlo, které odkrývalo to, co má běžně halit, tvary vibrátorů, které za tu dobu, kdy starosti a myšlenky směřovaly hlavně k dětem a k chodu domácnosti, se výrazně změnily. A ty jejich programy a funkce!
U prohlížení nabídek na
Venušiny kuličky pocítila v rozkroku vlhko a v ústech sucho. Pro jistotu stránky překryla kartami a šla se napít. Při cestě zpět si v duchu představovala, jak s kuličkami,  když jsou tak pěkně schované, bez nějakého stresu může doma běžně fungovat, jak jde s nimi na procházku, do obchodu. Při chůzi by se v ní krásně mlely. Ách.

Prohlédla si pochopitelně i stránky s nabídkou kalhotek s dildy. Některé z nich vypadaly velmi lacině, až by měla obavu je použít. Jiné zase byly zbytečně masivní. Z toho zbytku ji zaujalo jak několik typů latexových kalhotek, tak i kožené postroje, které přes půlky a rozkrok měly jen tenké řemínky. Kůže nebo latex? Jako ve snách, třesoucími se prsty a při zrychleném dechu, napsala prodejci dotaz. Z ložnice uslyšela šramot. Kluk vstanul, proto book zaklapla a šla mu chystat snídani.

Dobré ráno, mami.” A lehce ji jedním tahem pohladil přes rameno, bok i zadek. Vycítil, jak pánví lehce ucukla. “Mami? Děje se něco?”
“Peti ahoj, dobré ráno. Ne, ne. Nic se neděje. Byla jsem jen zamyšlená. Jen.. Asi si to budeme muset nějak ujasnit. Ale necháme to třeba na večer.”
“O čem chceš mluvit? O nás? Udělal jsem něco špatně?”
V hlase je cítit nejistota i obava z možné ztráty milenky.

Peťulo, klid.” A přináší mu snídani ke stolu. “Jen si musíme vysvětlit nějaké maličkosti. Teď to vůbec neřeš. Necháme to doopravdy na večer.”
Po těchto slovech se na sedícího syna usmála a pohladila ho po vlasech.
“Tak alespoň naznač. Nechci být celý den napnutý.”
Klid mladej! Nic zásadního. Něco dobrého si nachystáme, uděláme si pěkný večer, třeba jako včera. Ano? Ovšem, pokud budeš chtít!”
Uf, já už zase myslel na nejhorší. A jestli budu chtít!?! To si piš, že ano! A rád opět něco dobrého nachystám. A pro dnešek je něco v plánu?”
Ne, nic zásadního. Mohl bys ale zajet nakoupit, ať se s tím v týdnu netaháme a taky bych si chtěla odpoledne pustit počítač.

Jak si ujednali, tak se i stalo. Matka se pustila do přípravy oběda, syn jel nakoupit. Po příjezdu sám a ochotně utřel v místnostech prach a taky vyluxoval.
Poobědvali a následně si každý hleděl svých zájmů. On odjel s kamarády na kolech do okolních lesů, ona se v klidu opět uvelebila s bookem v křesle. Ve schránce našla odpověď. V ten moment se mírně rozklepala. Položila book na stůl a šla si nalít oblíbený koňak, který dostala k vánocům. Následně třesoucími se prsty mail otevřela.

“Vážená zákaznice. Potěšil nás Váš zájem o vystavené zboží……..”
Hltala další řádky s informacemi a radami. Vnitřně ji překvapilo, že kdysi tabuizované věci, se dnes prodávají jako housky na krámě. Zároveň z ní opadával jakýkoliv ostych i stud. Přečetla si znovu informace o kalhotkách s dildy, rozklikla i nabídky několika dalších sexshopů a začala zboží třídit. Nevzhledné zboží a dilda bez vibrací ihned mazala z vytvořeného seznamu.

Sklínka prázdná. Vstala a šla si dolít. Po opětovném dosednutí do křesla pocítila příjemný přetlak v podbřišku. Díky vypitému alkoholu a vzrušení, které prožívala při třídění sortimentu, pocítila potřebu si to udělat.
Natáhla nohy na taburet, podala si book, najela na incest porno. Přes lem kalhotek se prsty dostala na mušličku a při snění, kde figuruje ona a Petr, si pomalu mnula poštěváček. Jeho honění a hladina alkoholu udělaly své. Během chvilky začala pohybovat zadkem, zrychlilo se i kmitání prstů. Sama byla překvapená rychlostí, s jakou se dostavil orgasmus. Po jeho odeznění a vnitřním uspokojení, již nepociťovala chuť na další výbírání. Lehla si na chvíli gauč a následně usnula.

Mami, copak?”
Synáček se k večeru vrátil z projížďky a rošťácky se uculoval. “Co tě tak uspalo?”
Otevřela oči.
“Ahoj Peti,” odpověděla ospalým hlasem. Ucítila přes sebe hozenou deku a v ten moment se úplně probrala a očima hledala notebook. Ten ležel stále otevřený, ale na opačné straně konferenčního stolku.
Jak dlouho jsi již doma?” ptá s obavou v hlase. Je si jistá, že si její surfování prohlédl.
Asi tak hodinku. Přikryl jsem tě a dal si sprchu. Nachystal jsem již i večeři. Dáš si?”

Jen mlčky kývla na souhlas, zvedla se a jakoby nenuceně zaklapla book. Jejich pohledy se střetly a ona v jeho očích četla, že ví. V ten moment by se nejraději studem propadla.
V kuchyni ji čekalo další překvapení. Nejen, že byla připravená lehká večeře, ale Petr ji výmluvně podával kytici. No tohle…Překvapení způsobilo, že zapomněla na trapnou situaci, za kterou si mohla pouze sama.
Mami, prosím. Je pro tebe.”

Natahuje ruku a s úsměvem podává kytici matce. V jeho očich čte jen upřímnost a radost z překvapení.
“Peťulo, děkuji a proč?”
Jen tak, to přece muži občas dělají.”
Peti, ty můj broučku, děkuji.”
Na tohle už dávno nebyla zvyklá a proto ji radosti a štěstím zvlhly oči. Přitiskla se k němu, objala ho a nabídla ústa k polibku. Již si je plně vědoma, že syn-milenec ji neopustí. Že ten kvalitní a mladý hřebeček je jen její.
“Stačí, Peťulo, již stačí.”
Vymanila se ze sevření, kytici dala do vázy a usedli k večeři.

Po jídle se šla osprchovat. Ve dveřích se otočila, mrkla na kluka.
“Však si otevři víno, ale já zůstanu u koňaku. A chceš, mám se ti opět obléct?”
Tohle řekla schválně. Jen ať si hoch myslí, že ON to má pod palcem.
To víš, že jo. Moc se mi v tom líbíš. Tak běž a já mezitím všechno nachystám do obýváku.”

V pokoji, usazeni v křeslech popíjejí každý to své, dívají se na televizi. Přesto lze cítit v místnosti jakési nedefinovatelné napětí. Nakonec to Petr již nevydrží.
“Mami?”
Hm, copak?”
Jak se ti to líbí?”
Již jsme to viděli. Chceš to přepnout?”
Raději bych pustil radio a chtěl bych být u tebe. Jsi moc daleko.”
A rukou ukazuje na stolek, který tvoří překážku mezi nimi.

A co budeš u maminky dělat?” ptá se s laškovným úsměvem na rtech, ale hned souhlasí. “Ale ráda, to víš, že ráda. Pusť potichu nějakou hudbu a rozsviť jen malé.”
Povzbudivě se usměje, aby jej zbytečnými fóry neodradila.

Vstali, udělali vše potřebné, občerstvení si dali blíže k sobě. Kluk ještě odešel pro notebook a položil ho na kraj konferenčního stolku. Matka jen naprázdno polkla. Opět se usadili, nalili si další pohárky. V místnosti bylo pološero, příjemná hudba se linula z reproduktorů. S jeho souhlasem mu ulehla do klína. On ji, stále zahalenou v županu začal hladil po těle.Mami?”
Zbystřila, vědoma si booku položeného na stole.
“Ano?”
Ráno jsi říkala, že chceš něco probrat. A mně to celý den vrtá hlavou. Řekneš mi to teď, prosím?”

Úleva, která z ní spadla, šla určitě slyšet.
“Peti, nic se neděje. Jen asi bych si…. nevím, jak to přesně říct… Prostě, stále v tobě vidím svého syna. Co se mezi námi děje večer a po nocích, to je druhá věc. Mohli by jsme si prosím nastavit nějaké mantinely? Kde na jedné straně budu figurovat jako tvoje matka a na straně druhé, kdy se budeme chovat jako milenci. Jak jsi ráno na mně šáhl, já se plně cítila v roli matky. Proto mi to v ten moment vadilo. Osobně bych třeba navrhla čas večeře, po večeři, kdy by se to mohlo lomit. Stále se totiž nějak vnitřně bráním myšlence, se na tebe plně upnout jako na partnera. Nezlob se, ale takto to alespoň vidím já a ráda si vyslechnu i tvůj názor.”
Zároveň mu něžně uchopila ruku, odhrnula si župan a přiložila a přitiskla si ji na prs.

Teda mami, já již myslel na nejhorší. Bál jsem se, že mi rezolutně oznámíš,že to mezi námi byl jen úlet, který se už nesmí opakovat.” Pomalými pohyby hladil a mnul nabízené ňadro. “Ok, souhlasím. Máš jistě pravdu. Jen mne trošku zarazilo to o tom upnutí na partnera. Ale snad časem změníš názor.”

Popíjeli a mlsali připravené pochutiny. Ona, ležíc mu v klíně, hladila ho po stehně, občas hlavou přejela přes tvrdé, pulsující mužství. On ji hladil po těle, až tam, kam dosáhl. Podmanivá hudba se linula pokojem.
Jeho fantazie pracovala na plné obrátky. Představoval si máti, nastrojenou v postroji s dildy v těle a oblečenou v rajcovním body, jak mu takto leží v klíně. Jak pomocí dálkového ovladače zapne vibrace a pozoruje její reakce. Jistě prvně zpozorní a po delším vrnění, jak se začne pohybovat a instinktivně na dilda dorážet. Ach, vidět tak na vlastní oči svíjející se vlastní matku! V pozdním odpoledni prolustrovaný book ho utvrdil, že máti až tak moc není proti různým hračkám a určitě by také něco dalšího navrhla. Utřídil si myšlenky, zajel rukou za podprsenku a začal jemně mnout bradavku.

Mami?”
I když to jen zašeptal, přesto tím narušil romantickou chvilku.
Hm…?” Stále mu ležela v klíně, oči zavřené a nechtěla si nechat vzít své idylické rozjímání.
Mami, když jsi spala a já tě přikryl, mělas otevřený book. Nedalo mi to a tak jsem nakoukl. Takže vím, kde jsi brousila a udělalo mi to docela radost. Co kdybychom se teď podívali a třeba bychom mohli spolu něco vybrat, co říkáš?”
A je to tady! Celá červená cítila, jak ji pulsuje celé tělo a silně tluče srdce. Stydí se před synem, že o tom ví a zároveň je i ráda, že tak decentním způsobem toto téma načal.

Já se koukala jen tak, ze zvědavosti, když jsi o tom onehdá mluvil. Neřeš to. A vůbec! Proč s dvěma, proč to máš stále v hlavě?”
Rád by ji řekl, že četl i maily, ale to nemůže a ani nechce.
“Mami, prosím. Ptala ses mne na to, čím bych tě chtěl rozmazlovat, no a tohle je přesně ono!”
A to si myslíš, že něco strkat do análu, je rozmazlování!? Nechtěl by sis to také vyzkoušet, abys měl představu, co to obnáší?” V tom ji napadla škodolibost. “A co tak koupit tři? Aby sis taky někdy užil, když mne do toho stále tlačíš?” Přešla do útoku a byla moc zvědavá na jeho odpověď.

Tři!? To snad ne! A já si myslel, že když jsem o tom prvně mluvil, nic jsi nenamítala a pak, když jsem použil prsty, nebyla jsi až tak moc proti.“
Chvilku váhá s odpovědí i když ji už dávno zná.
“Víš vůbec, co po mne požaduješ a na jak tenký led se pouštíme? Ale ty víš, jak mi vykecat díru do hlavy! Ty moje otravo jedna!”
Vytahuje mu ruku z podprsenky a sedá si, s upřeným pohledem na kluka. “Dobře, můžeme se spolu podívat. Ale jsou to dost drahé věci, takže žádné hrr. Jak říkám, dívala jsem se jen ze zvědavosti.”

Vtom ji znovu přišel na mysl ten šílený nápad, to tajné přání. Odmlčela se a pak to vyslovila nahlas:
“Pokud bychom něco vybrali, tak pouze s podmínkou, že vybereme I něco pro tebe. Platí? Když já, tak i ty! Souhlas!?”
Ale, mami…..
“Když ty ne, já taky ne! Vyřešeno.”
Kluku, proboha! Nedělej drahoty. Jinak si to koupím tajně a přijdu o možnost se ti předvádět, či se na tebe dívat, jak čučíš! Ať už při pohledu na mne, nebo jak se sám do něčeho podobného oblékáš.
Ráda by po něm hodila zlostný pohled, že váhá se souhlasem, přesto hraje jako uraženou a hledí před sebe.
Dobře mami. Sice nevím… ne, nic. Beru zpět. Když vybereme něco pro tebe, tak i pro mne také. Jen si vůbec nedovedu představit, že i já… Vždyť se pak budu před tebou stydět a budu vypadat divně, že něco takového používám.”

Peťulo, ale vše v životě i v sexu, funguje na bázi dohody. Chceš-li si s někým užívat, tak musíš něco dopřát i protějšku. A že se stydíš? A ty si myslíš, že já se nestydím? Že to beru jako samozřejmost? Vždyť vše, co se tu událo a osobně si vnitřně moc přeji, aby to pokračovalo, je jen mezi námi. Ale pokud to chceš jen jednostranně, prosím. Pak ale nemůžeš v tomto případě se mnou počítat. A byla bych moc ráda, kdybys to pochopil.”

Pohodlně se usadili, Petr nedočkavě dolil sklenice a pak podal book mámě. Vysvětlila mu, co již sám z máminého mailu s obchodem věděl. Rozdíly mezi latexem a koženým postrojem. Najela na svůj, částečně probraný seznam. Nechala ho třídit, vybírat a nenápadnými gesty a poznámkami ho vždy vedla ke zboží, které se ji osobně velmi zamlouvalo. Zaměřila se hlavně na ty s většími průměry dild a vibracemi. Nakonec z latexu nezůstalo nic a vítězilo několik postrojů, vyrobených z kůže, ale I ze syntetických materiálů. Nenásilně mu ještě doporučila vyřadit ty bez dálkového ovládání, protože i od této funkce si něco slibovala. Nakonec vybrali jeden forichtung, na kterém se oba shodli.

Tak co, pane, spokojený s výběrem? A hlavně,  vidíš  tu cenu? A pro jistotu opakuji znova: Zadělal sis chlapče, protože pokud se takto navzájem intimně otevřeme, není lehká cesta potom vycouvat. Je ti to jasné?” A dívá se mu lehce zakaleným pohledem do očí.

Mami, klid. Pro tebe cokoliv a taky si vzpomeň, co jsem na počátku říkal. Nevzdám se tě! Budeš mít za chvíli svátek, takže již vím, co mám koupit. Děkuji za inspiraci.”
Usměje se na ni, nakloní se blíže a dlouze ji políbí.
Počkej, počkej miláčku!” odpoví a odtáhne se. “Můžeš nám dolít, prosím? A taky se podíváme, v čem bych zase já ráda viděla tebe a co bys mohl dostat třeba jen tak, nebo třeba k narozeninám.”

Klukovi se do toho moc nechce. Stydí se a pokouší se máti přemluvit k vypnutí booku a odchodu do ložnice. Její uvolněnost mu jistě v posteli dopřeje nevšední prožitek, myslí si. Ale matka se dostala do stavu, kdy nehodlá ustoupit. Proto Petr oběma dolil, najel na požadované stránky. Máti ho odsunula a začala sama s probírkou zboží. Sice se ohradil, že si něco najde sám, ale máti požadavek ignorovala.

Oblečení ti taky vybírám většinou sama. A nezlob pořád!?” mateřsky jej vypeskuje. “Jen zjišťuji, co vlastně existuje za nabídku. Však se taky dívej. Latex nebo kůži?”
Když musím, tak asi latex. Ty řemínky na chlapech se mi vůbec nelíbí.”
Máti tedy dál třídila nabízené zboží. Občas se na kluka podívala s otazníkem v očích a čekala na jeho názor. Petr po chvíli pocítil, že ho to začíná vzrušovat a věnoval výběru větší pozornost. V podbřišku pocítil, že pokud by se před večeři neudělal sám, jistě by to na něj přišlo teď.

Mami, počkej?!” vyhrkne. “Už mne to nebaví. Vše mi připadá stejné. Takže, jestli můžu, nechám to na tobě. Alespoň pak budu překvapen.”
Odsunul máti od booku, klekl si před gauč, na který matku láskyplně položil. Rozhrnul župan, rukou přejížděl po body a hladil tělo. Prsty přejížděl po kalhotkách, které krásné tvarovaly zakrytou buchtičku a zrak upřel na její obličej. Přes lem zajel do rozkroku. Stehna se samovolně mírně rozevřela. Při dráždění kundy se stále nemohl vynadívat na měnící se rysy v jejím obličeji.
Mami, jsi nádherná.”
Jako odpověď viděl mihotání přivřených očních víček, jemné okusování spodního rtu. Cítil také pohyby boků, kterými se snažila kundičku nasměrovat k jeho bloumajícím prstům.
Peti, pojď!” zašeptá roztouženě.

Pomohl ji vstát, sundal z ní župan a za oboustranných polibků a hlazení těl se přemístili do ložnice, kde pokračovali v mileneckých hrátkách. Až se Petr nabažil krajkového body, ráda mu pomohla s vysvlečením. Položila si svého hřebečka na záda, naklonila se nad něj a nabídla mu s sání nejprve jeden a pak I druhý prs. Hladil ji po zádech, bocích, nabízená ňadra popotahoval, nebo mnul v dlaních. Následně se s máti přetočil tak, že byla dole a následně rty laskal jen pro něj, upravenenou pampelišku.
Petr se pokrčil v kolenou a nabídl ji svoji ztopořenou chloubu ke kuřbě.

Vzrušeně vnímal, jak je jeho neposeda odborně zpracováván rty, zuby i jazykem. Chviličku ji přimrdával do úst a souběžně zpracovával její lasturku. Ruce vložil mezi stehna, lokty je roztáhnul a přisál se k nabízené a již rozevřené mušličce. Vnikal do kundy jazykem, pak prsty. Sál a rty tahal již naběhlý poštěváček a zároveň se stále pokoušel vtlačit ocas hlouběji do jejich úst. Máti ale vždy zareagovala včas a pokaždé se výhružně a varovně zakousla do vetřelce. Proto v pokusech ustal a dál se intenzivně věnoval stále více ronící kundě.
Olejíčkem, který od včerejška zůstal na svém místě, si potřel pár prstů a lokty přizvednul rozevřená stehna, která přitlačil skoro až k tělu. Tím se ji nadzvedl celý zadek a na Petra vykoukl anální otvor. Na něj taky nakapal trochu oleje, zapřel se, aby mu máti nemohla neucuknout a při zrychlené masáži poštěváčku jazykem, začal do uzavřené dírky zasouvat prst. Máti, díky oleji a masáži její zduřelé fazole nijak nereagovala a s nezměněnou intenzitou se stále věnovala, již na maximum ztvrdému ocasu. Proto přidal i druhý prst. Dočkal se však snahy odtáhnout se a zadkem uhnout z dosahu útoku.

Matinka se již zbavila jakékoliv výčitky z incestu. Teď už si jen naplno užívala s nadrženým milencem. Zalehnutá, s nadzvednutou pánví, rozevřenými stehny, mezi kterými řádí její syn. V této poloze pocítila, jak ji jeho paže silněji sevřely a prstem vnikl do análu. Nedá si pokoj! Pousmála se a intenzivněji se mu zakousla do ocasu. Jeho kmitajícím jazykem na poštěváčku a rejdícím palcem v kundě byla rozparáděna tak, že prstění zadku akceptovala. Ale přestala si náruživě užívat sání a okusování ocasu, když ucítila opětné roztahování svěrače a vnikání dalšího prstu. Teď je na místě začít dělat trochu drahoty. To ji proběhlo myslí a začala zadkem uhýbat, ještě více ho nadzvedla. Tím se chtěla vymanit z jeho sevření a zamezit zásunu dalšího prstu. Jenom mu tím ale dopomohla k snadnějšímu průniku. Je trochu rozmrzelá za svou naivitu, na druhou stranu si to plně užívá.
Ustala s intenzivním sáním a okusováním ocasu. Sice si ho stále nechala v ústech, jemně jej přejížděla rty, hladila jeho mladé, pevné tělo, ale hlavně se soustředila na další z jeho praktik.

Nechtěla se před klukem ještě takto naplno otevřít, přesto z ní samovolně vypadlo:
“Peti, přestaň na chvíli, prosím!” zašeptala s obtížemi, protože měla plnou pusu. Pak se, k jeho radosti, sama začala mírně pohybovat proti jeho prstům.
Petr odtáhl hlavu a ustal s prstěním. Následným vývinem situace byl dosti překvapen a již plně nabyl přesvědčení, že má pod sebou ženu, která má jistě ráda i mírně perveznější sex.
Z jejích pohybů usoudil, že se asi chce udělat sama. Proto povolil sevření, jen lehce opět přiložil jazyk na poštěváček, palec vytáhl z kundy a čekal na její reakci. Nestačil se divit, když a jak se začala pohybovat. Chvíli se poštěvákem třela o vyplazený jazyk a tím se zároveň i projížděla análem přes jeho prsty, které měl v ní stále zasunuty. Máti zrychlila pohyby, v křeči se nadzvedla, objala kluka a přetočila je. Zároveň mu prsty vyklouzly ze zadku.

Nestačil se divit, když máti se s ním přetočila a rozevřenou kundou, mokrou od šťáv, mu dosedla na obličej. Jak smyslu zbavená se začala rychle pohybovat. Ještě více dosedla, až kluk skoro nemohl dýchat. Kundou se mu třela o obličej a roztírala šťávy od čela až po bradu. Vyvrcholení přišlo na oba, díky matčině šikovnosti, téměř současně. Divoce ji expodoval v ústech a ona vše spolykala.
Když se trochu vzpamatoval, dočkal se I toho, že mu pěchováka dočista jazykem očistila. Sáhl po připraveném kapesníku, otřel si obličej a pak vysušil matince rozkrok. Máti se k němu přetočila, objala a přitiskla k sobě.

Peti, sice se to neříká, ale moc děkuji. Tohle jsem moc potřebovala,” zašeptala a lehce jej políbila. Následně se odtáhla, lehla si na záda, vzala milence za ruku a takto si užívali doznívání.
Přetočil se na bok začal ji hladit po upraveném klínu, břiše a lehce lehce laskal i nádherná prsa.
“Mami, miluji tě. Jsi jen moje! A souhlasila bys, abych koupil pro nás nějakou hračku do postele? Prosím, prosím….” Koulel u toho očima, jako děcko škemrající o bonbón.

Aniž by otevřela oči odpověděla:
“Chceš mne zabít? Nebo by ses pak koukal na televizi, zatim co já….” Potutelně se při tom usmívá a baví se napětím v jeho tváři. “Neříkám nic, nechám to na tobě. Ano? Však i já mám něco v plánu! A neřeknu, heč! Nech se překvapit.”
Přetočí se k vyjevenému synovi a láskyplně jej políbí.
“A jdeme spát, umyjeme se ráno, ano? A zůstaneš se mnou, viď?”
To víš, že jo. A rád. Dobrou.”
Dobrou, Peťulo,”

Teď už ví, že není cesty zpátky. Že ráda podrží a užije si s mladým tělem a zároveň bude mít oddaného hřebečka doma a plně pod dozorem. S těmito myšlenkami se přitiskne k svému milenci a oba, sladce unaveni, v objetí usínají.

Autor

Navigace v seriálu<< Nejsem mamánek 05Nejsem mamánek 07 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fred

Po delší odmlce nám autor poslal další díl svého seriálu. S potěšením jsem jej přečetl, lehce upravil a hodil na sklo. Jsem však překvapen, že ač zatím byl díl přečten 732 x, k hodnocení hvězdičkami se odhodlalo jen 17 čtenářů a přičinit komentář se neodhodlal nikdo.
Každý autor je zvědavý, jak jeho dílko čtenáři přijmou a absence komentářů jej jistě nenastartuje k psaní dalších pokračování.

Azazel

Absolútne skvelé pokračovanie 🙂 Začína to byť ohromne zaujímavé!

Reniem

Moc pěkná,série,ac zrovna toto tema nemusím…cte se to pekne..jen mam malinkou vytku…ty dialogy mezi nima mi přijdou lehce umělé..vždyť který puberťák používá výrazy typu „již jsem ti připravil večeři“…ale je to jen muj pohled a názor…myslim ale,ze trocha slangu a hovorovejsich vyrazu by neskodila😉

Fred

Tohle je přesně ono, v čem je síla komentářů. Vlídně upozornit na nedostatky a za to bude každý autor jen vděčný.

Azazel

Kedy bude pokracovanie?
Prosim ^ ^

bigbiz

Děkuji za krásné pokračování. Už jsem se nemohl dočkat, až si přečtu další díl. Vyvíjí se to zajímavě, takže jen tak dál.

Martin

Zajímavě se vyvíjející seriál . Jsem zvědav jak bude pokračovat . Líbí se mi , že matka hned nepřistoupí jen na roli milenky a chce si udržet i roli matky . Jsem zvědav co nachystá pro Petra za překvapení . Těším se na další díl .

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x