Nejsem mamánek 08

Toto je 8 díl z 14 v seriálu Nejsem mamánek

Je pozdní dopoledne a jako první z dvojce milenců se probouzí ona. Ne, nebyl to jeden z mnoha eroticko – pornografických snů. Stalo se to. Kvituje to provinilým a zároveň spokojeným povzdechem a s pohledem upřeným na noční stolek, kde leží použitý vibrátor. Pomalu a potichu se pro něj natáhne a zevrubně si jej prohlíží.

Táák, tímhle naducaným krasavcem jsem byla ojetá. Hm, s krásnou hračkou krásně ojetá. A vlastním synem ojetá. Kam ten svět spěje! Ale hlavní je, že to stálo za to! Peťulko a příště, vrnění a kmity třeba i na max! Ještě tak mít k pelesti přivázané ruce, něco většího a pohyblivého v zadku, na poštěváčku cítit kmitající jazyk a robertkem být projížděná. Juj, to by bylo! Ale už moc sním o nesmyslech. Večer, v reálu se i stydím a ráno, když je po všem, bych zase chtěla vše?

V myšlenkách ji také vytanula nedávná minulost, kdy ji v práci nadbíhali dva mladíci. Sice není marné, když již ne nejmladší ženská má za milence zajíčka a zajezdí si na mladistvě tvrdém ocasu. Jim se ale evidentně jednalo jen o zářez na pažbě. Udělat se a pochlubit se. A pokud by si následně začala a dala i tomu druhému a pokud by si takoví puberťáci otevřeli pusu a někde dál se rozpovídali, byla by za největší běhnu, která následně studem chodí kanálama. To by byla ostuda! Brr. Až se v myšlenkách zabořená, samovolně zatřepala.

„Mami, dobré ráno,“ pohladil zády k němu otočenou máti po rameni. „Již tě chvilku pozoruji. Co je? Proč ses otřepala? Nelíbí se ti něco?“
Pokouší se vyzvědět více, když vidí, jak v ruce již delší dobu svírá vibrátor a zároveň je myšlenkami mimo.

Až se jeho hlasu a doteku lekla. Netušila, že se vzbudil, ani jakou chvíli byla pozorována. Rychlým pohybem vrátila robertka na stolek. Pocítila horkost v obličeji. Zčervenala jako malá holka. Zakryla se až po bradu a otočila se k němu.

„Taky přeji pěkné ráno,“ usmála se. „A jdeme vstávat. Večer chceš někam jet, tak musím něco uvařit na oběd.“ Narychlo drmolí něco jako odpověď.

„Mamiíí,“ snaží se vyloudit jeji souhlas. „Ležme ještě a vykládejme si. Prosím…“
Chce z ní vyloudit alespoň nějaký poznatek. Rád by přímo od ni slyšel, zda se ji to líbilo, zda by měl třeba zvolnit, nebo a to by rád, přitvrdit. Nebo zda se jí něco nelíbí, či dělat něco jinak. A taky, pokud svolí alespoň k mazlení, by rád konečně viděl svou bohyni při denním světle celou nahou.

„Ne, ne. Máme stále přece dohodu. Pokud něco, když už něco, tak až večer. Takže hop! A pokud nemáš dost, můžeš začít uklízet. V týdnu se vůbec na nic nesáhlo.“

Přesto se k němu natáhla a políbila na tvář. Následně se posadila na kraj postele, přehodila přes sebe župan a s vibrátorem v ruce je na odchodu.

„Mami, prosím a příště zase můžu s …“ a očima lehce ukazuje na dárek.

„Ty máš ale starosti. My se jdeme umýt a pak bude v nočním stolku. A taky jsem ti říkala, jak a co poznáš. Takže? Neptej se pořád. A vstávej! Může u dveří třeba zazvonit děda.“
Rýpne si, šibalsky se usměje a odchází vstříc hygieně.

U poobědové kávy se máti detailněji přeptává na večerní akci. Stále nemůže plně uvěřit, že se kluk chce s ní na veřejnosti a při tak trochu intimnější akci ukázat.
„Taky jsi to mohl říct dříve. V klidu jsem si mohla probrat šatník nebo si něco přikoupit.“

Petr trpělivě vysvětluje své pohnutky, které ho přivedly na tento nápad. A hlavně, že má sto chutí vykřičet do světa a všem se pochlubit, jakou po všech stránkách skvělou partnerku má.
„A co se týče co na sebe, to ty nemusíš vůbec řešit. Sluší ti cokoliv a ve všem si paní ONA. Mohla by sis třeba vzít ty riflové mini šaty, jak mají to jedno široké ramínko. Ty co jsi dostala kdysi od segry na vánoce. Jsi v tom fakt sexy kočka, taková boží. A pod to třeba nějaké pěkné tričko? Či jak tomu říkáte. Nebo tu riflovou vestu.“

„Ty jsi ale kecka, kecalo jeden!“ reaguje polichoceně. „A co blbneš! Vždyť ty šaty jsem neměla na sobě již několik let. Ani nevím, zda mi budou. A pod šaty tričko!? Ty teda máš vkus!“

Nakonec si musela přiznat, že až tak hloupý nápad to není. Chvíli se ve skříni přehrabávala, než našla to, v čem by asi tak mohla jít.

„Co říkáš na tohle?“ s nataženými pažemi mu ukazuje oblečení. Na klukovi vidí, jak se těší na následující striptýz. „Tak se mladej otoč, maminka se bude převlíkat.“
Je škodolibě potěšena jeho zklamaným pohledem.

Teď jsi mne fakt doopravdy nasrala. Chtěl jsem se pohledem za denního světla pokochat tvým tělem. To se přece nedělá, abych čuměl do zdi! Taková potupa!

„Hotovo.“
A před zrakem se mu zatočí. Pohledem do Petrových očí se utvrdila, že oblečení má zvolené správně.
„Ještě se namaluji, abych ti nedělala ostudu a můžeme vyrazit. Venku je hezky, tak se tam můžeme ještě někde projít a dát si zmrzku. Jo?“

Zábava probíhal přesně dle Petrových předpokladů. Žádná známá tvář. Bavili se skvěle. Na parketu nevěřil vlastním očím, když viděl jak se jeho partnerka dovede odvázat. Každý kousek si užívala, jakoby byl poslední. Zato u ploužáků, kdy se potřebovali vydýchat, si máti pevněji přitiskl k tělu a prsty ji přejížděl po zádech, či po zapínání od podprsenky. Nebo, když se na parketu dotančili do ústraní, tak ji hladil po zadku. Matce to vůbec nevadilo. Ba naopak. Plně si užívala prostředí, tance i jeho doteků.

Během přestávek se i povrchně seznámili s dvojicemi u jejich stolu a tím mohli představit i svůj protějšek. Jako přítel, jako přítelkyně. On si následně nějaké roky přidal a ona zase ubrala. Mnozí jim jejich zaláskované souznění záviděli. Jiní se, jen mírně, pohoršovali nad jejich, jistě nemalým věkovým rozdílem. Ale oni se jen usmívali a věděli své.

Pomalu se blížil závěr. Při jedné, pro ně srdcové skladbě se opět u tance přitiskli k sobě.

„Mami,“ zašeptal, když si položila hlavu na jeho hruď. „Miluji tě“ a více si ji přitiskl, aby se nemohla odtáhnout. Musí to z něj ven.
„Mami, miluji tě. Miluji tě jako ženu. Až pak v tobě vidím svou matku. Chci s tebou žít.“

V ten moment převzala iniciativu. Zastavila jejich tanec a donutila jej, aby se v rytmu hudby jen mírně pohupovali.

„Ty blázíne, co zase blbneš? To přece nejde! Vždyť to víš….“ odpovídá posmutněle, přesto rázně.

Jenže sama je touto variantou již nějaký čas nahlodána. Jak tu možnost kdysi nadnesl, brala to jen jako mlaďochův úlet, jako vyložený nesmysl. Brala to i jako své selhání, když nezabránila v prvotních intimnostech. Leč postupem času se toho semlelo trochu více. Teď, když je doma, těší se na jeho příchod a zároveň se těší domů na jeho přítomnost. Tady, u nohou, ji leží mladý, ale již vycvičený, oddaný milenec. V posteli si vyhovují, záliby mají zhruba stejné a nakonec, i domácí rozpočet mají a berou z jedné hromádky. Jako mínus a to těžko překonatelný, stále vidí tvrdé odsouzení jejich blízké rodiny. Pokud to ovšem zjistí.

„Mami, ještě dneska tě pož…. Ne, ne. To bude překvapení.“

„Ty blázínku, můj blázínku, mlč už!“ Zvedne hlavu a nabídne ústa k polibku. V očích se ji zračí radost z dnešního večera, ze svého tanečníka i nemožnost toto vše vykřičet do světa.

Petr, krom úvodní skleničky alkohol nepil a proto si teď svou partnerku, v lehce povznesené náladě odváží domů sám.

„Kam to jedeš?“ ptá se udiveně, když vidí, že směřuje do centra.

„Už tam budeme. Vydrž prosím. To je to nevykecané tajemství. Víš?“

Auto zastavilo na náměstí. Petr z kufru auta vytáhl připravenou kytici, pomohl své milostence vystoupit a nasměroval je k radnici. Před těžkými, kovanými dveřmi se zastavili.

„Mami, nejde to doopravdy a s fanfárami. To bohužel vím. Tak to bude jen mezi námi a takové jako opravdové.“
S pugétem v napřažené ruce, poklekne před udivenou a nechápající partnerkou.
„Mami, vezmeš si mne, zde před radnicí a před svatební síni za svého životního partnera?“

V ten moment vystřízlivěla a v nastále odmlce hledala, leč nenacházela slova.

„Peťo, neblbni a vstávej! Co když nás někdo uvidí!“
Pohledem propátrává náměstí. Snaží se nevyprsknout smíchy a nejraději by vše zastavila.

„Až mi odpovíš. Jsi můj idol, moje vysněná žena. Jinou nechci. Vím do čeho jdu, či spolu půjdeme.“
A stále v pokleku na jednom koleni a s rukou podávající kytici, je v očekávání věcí příštích.

Teď alespoň uvidím, zda jsi taky zaláskovaná a jak moc to se mnou myslíš vážně. Když jsi měla splín, tak jsi dupačku pochtívala. Pak zase, že se mnou již chceš cokoliv vyzkoušet či prožít. Tak teď se ukaž!

Během několika sekund se ji promítlo před očima vše, co s klukem prozatím prožila. Pochopitelně ví, že do vztahu by získala slušného, upřímného a poctivého chlapa. O tom nepochybuje. V domácnosti jim to klape, v posteli již taky souzní. Byla by i škoda, o už celkem zaučeného hřebečka přijít. Zároveň má strach mu dát tutovou jistotu vztahu i když bude bez úředního razítka. Za čas kluk může zjančit, najde si třeba k sobě rovnou dívku a bez skrupulí uteče. A sama bude za blbku, která mu na to skočila. Taky ho nechce ranit odmítnutím. To v žádném případě, to si kluk nezaslouží! Nakonec si i díky krásně prožitému dni, které se jistě budou opakovat, dodala odvahy. Taktéž přítomné lehké ovínění ji pomohlo rozvázat jazyk. I ona to již nějakou dobu potřebovala ze sebe dostat. Nadechla se, zavřela oči a mírně roztřeseným hlasem vyřkla svůj ortel.

„Peťulo, miláčku můj. Jako matce se mi to neříká lehce a tomu věř. Že se náš vztah nachází v podobě v jaké je, není správné, leč stalo se. Postupem času a smím-li mluvit snad i za tebe, jsme se dostali do stádia, kdy běžně on a ona pokukují po společném svazku a společném životě. Taky v tobě již nějakou dobu nevidím pouze syna. Jen bych ráda, alespoň částečně, pokračovala v nastavených pravidlech. Hlavně je taky potřeba brát ohled na naši rodinu a blízké okolí. Jinak ráda budu jen tvoje. I se vším, co k tomu patří. A pokud naše budoucnost bude alespoň stejně pěkná jako je přítomnost, ráda se stanu, i když je to proti běžným zvyklostem, tvou partnerkou. Tvé přání akceptuji. Slibuji.“

Ani nevím, odkud jsem ta vyřčená slova brala. Z misky rozumu to jistě nebylo. Ale co, žijeme spolu, šoustáme spolu. A v plně oddaném milenci cítím šanci k splnění svých vlastních sexuálních snů. Vždyť život je jen jeden. A v běžném životě ten kluk také bude oporou. Broučku, hlavně už vstaň! Nerada dělám někomu divadlo.

„Mami, i já slibuji, že cokoliv ti na očích uvidím…. “ zatřepe se mu hlas. Raději tedy povstal, přitiskl si ji k sobě a při oboustranně vášnivém polibku se s ní zatočil. „Miluji tě.“
Z kapsy vytáhl krásně tvarovaný zlatý prstýnek a nasadil ho absolutně nechápající matce na prst.

„Přijmi ho prosím jako snubní.“

„Peťulo!…“ Neschopna dalších slov, objala syna kolem krku, který mu ovlažuje slzami. „Peťulo,“ vzlyká, s položenou hlavou na jeho rameni. „Víš vůbec, co teď provádíme? Víš vůbec, jací jsme blázni? Peťko, šílenče!“ Je neschopna dát dohromady pár smysluplných slov. „Chlape, miláčku, cokoliv. Ale uvědom si, že tento vztah musíme před okolím tajit a nikdy se nesmí provalit. Jsem tvoje, jen tvoje.“
A nabízí svou uslzenou tvář k polibku.

Proto ráno, když šel se smetím, se slušně oblékl a proto mu trvalo dlouho než se vrátil. Ten hajdalák si to do puntíku naplánoval.

Petr, když viděl takto šťastnou a dojatou, uplakanou matku, se také neubránil slzám.

Celá zpáteční jízda byla pro oba nekonečná a v autě panovalo ticho. Oba si v hlavách urovnávali to, co před chvíli pronesli, i to, co vyslyšeli. Máti si stále nevěřícně kontrolovala nasazený kroužek. V domácnosti jim to klape a vše ostatní se stejně točí jen kolem jednoho. Veškeré myšlenky obou byly proto hlavně soustředěny do oblasti sexu. Každý po svém přemýšlel nad okořeněním a vylepšením této stránky věci.

Ale ani po příchodu domů, to nebylo o moc lepší. Oba byli celí nesví a nevěděli, jak se momentálně vůči druhému chovat. A zda vše vyřčené, bylo protějškem myšleno zcela upřímně.

„Táák pane,“ začala jakoby vážně, když se napila v kuchyni vody, na světle si znovu prohlédla prstýnek a kytici dala do vázy. „A co teď a co dál?“ otočila se k mladému.

Po takto položeném dotazu, přestal Petrovi fungovat mozek, nebyl schopen logického uvažování. Vůbec nic jej nanapadalo a určitě by si nevzpoměl ani na své jméno.

Máti vypozorovala jeho absolutní rozumové a myšlenkové rozhození. Chvilinku ho nechala si v tom zaplavat.

„Peťo, noc je ještě mladá, jak praví klasik. Něco tam pusť, hodím na sebe domácí a přinesu vínko. Společně si to spolu probereme. Ano? Ty můj manželi!“ řekne pro odlehčení situace konejšivě a s úsměvem, když prstem mu brnkne přes nos a zároveň lehce políbí na ústa.

Tichá hudba se linula pokojem. S pohárkem vína seděl každý ve svém křesle a čekal, až začne ten druhý.

„Peti, zhasni prosím! Z venku tu jde stejně světla dost. A zahrajeme si na doopravdickou pravdu. Jo? Protože když si mne v rámci možností požádal o ruku a já s upřímnosti a z hloubi duše svolila, je pochopitelné, že si musíme souznít. Ve všem souznít, ať nám to klape. Začneš a pak ti vše po pravdě odpovím i já. A stud, všechen stud necháme za dveřmi. Souhlas?“

Chce z něj dostat co nejvíce informací a zároveň mu pochopitelně říct co nejméně.

Nemůžu mu přece říct, že ještě před tím, než na mne prvně šáhl, sama jsem ho chtěla již několikrát znásilnit. Jak ve slabších chvílích jsem se prošla po bytě jen v lehkém spodním prádle, či nechala pootevřené dveře při převlékání. Jak jsem se prsy, schovanými jen pod tričkem chtěla otřít, jako nechtě, o jeho ramena či záda. Vždy jsem ale nakonec na poslední chvíli ucukla a skončilo to mým osaměním v posteli. Jen s náhražkou, která byla po ruce a utopením se ve vlastních snech. A ten robertek je fakt dobrá věc. Dík.

„Haló, mami. Pohledem jsi mimo a ještě se u toho tajuplně usmíváš. Na co myslíš?“

Tss, no to si piš, že zrovna já se ti s tímto svěřím!!
„No, když to chceš slyšet, tak jsem si přehrávala tvé dnešní vystoupení před radnicí. Připadala jsem si tam jako středoškolačka na nějakém randeti. Bylo to vskutku bláznivě milé a hlavně velmi překvapující. Byl to prostě pro mne absolutní šok. A to si piš, že jsem vycítila, že tvé jednání je fakt od srdce. Ale doopravdy a teď mluvím vážně, budu potřebovat ještě nějaký čas, abychom spolu každý den vstávali z jedné postele. A za druhé, prosím, alespoň prozatím o akceptování odpolední či podvečerní doby, kdy se již ráda z pozice matky přeorientuji v …. v …. v tvou partnerku? Ono vše potřebuje svůj čas. Jistě to pochopíš. A co tvé tužby, vize, představy dalšího vývoje? Jak vidíš naše společné žití? Jakou máš o tom představu?“
Pokouší se vyzvědět jeho nástin dalšího spolužití. Velmi ráda by mu totiž zametala cestičku a tím nenásilně pomohla v jejich plnění. Sama je zvědavá, co ji nebo je čeká a na co se může těšit. Nebo nechápat a zírat s otevřenou pusou, o čem všem synáček již nějakou dobu sní.

„No, prozatím mě nic zásadního nenapadá. A se současným stavem jsem spokojen.“
Je zřejmé, že je poněkud zmatený a snaží se nepřesvědčivě přesvědčit matku.

„Tak víš co?“ zeptá se, zatímco klukovi dolévá pohárek. „V klidu si vše rozmysli, já si dám sprchu a ty si mezitím na něco jistě vzpomeneš. Jo?“

Tak to ne, hochu. Dneska z tebe dostanu to, co chci vědět. Chci znovu slyšet o hračkách i jak se ti hlavou honí nějaké soft perverznosti, nebo jak jsem tvá vyvolená. Nebo alespoň do doby, než budeš chtít založit svou vlastní rodinu. To zní fakt dost blbě, být opět odkopnutá. I když pět, deset roků, by nám to mohlo vydržet.

Po návratu, oblečená jen v županu, přiměla k očistě i mladého. Dolila mu zbytek z láhve, zašla pro novou a sama si dopřála jen lehký vinný střik. Po jeho návratu změnila téma.

„Peťko a na tancovačce došlo při představování u našeho stolu k malému zádrhelu. Všiml sis toho? Víš, o co šlo?“ Vzpomněla si na to až teď. Tam to rozebírat nechtěla a po klukové vyznání, měla v autě úplně jiné starosti.

„Ne, nevšiml. A měl bych?“

„Tak to si piš, že bys měl! Skoro z tebe naplno vypadlo …. to je máma…. Ještě, že jsem ti včas skočila do řeči a zachránila situaci. Pak na parketu jsem nad tím zauvažovala. Myslím si a počkám co na to ty, ale mohl bys mne, prosím, když jsme již….. již spolu, oslovovat jménem? Alespoň se ti to dostane do krve a nepopleteš to. A matku si necháš hlavně pro rodinu, sousedy a občas třeba i na doma. Souhlas?“

„Moc rád, … Evi. A děkuji. Taky jsem v poslední době nad změnou oslovení přemýšlel, ale nenašel jsem odvahu a vždy jsem se raději zabrzdil. A v posteli ti stejně budu říkat mami. Je to takové tajemné, milé a takové perverznější.“
Škodolibě se usměje a zároveň spiklenecky mrkne jedním okem. Máti se postavila a nabídla číši k přiťuknutí.
„Takže na oslovení! Sice netuším, jak toto celé skončí, ale děkuji ti za poslední půlrok, za tancovačku i za dnešní vyznání.“
Po přípitku a polibku se opět usadili.

„Tak co pane?. Čekám na tvé náměty, podněty, či připomínky k nám, nebo k chodu domácnosti. Už tě něco napadlo?“

Neodpustila si rázný tah na branku, vycvičený z pracovních porad.

„Ach jo, ma… Evi… To je těžké…“ Pokrčí rameny. Stále neví, co vše si může dovolit, kam až zajít.

„Já ti teda pomůžu. Rozpovídáš se a ráda tě třeba doplním, až zase nebudeš vědět. Hm?“

Po jeho souhlasu s takovým postupem, dopila svůj pohárek, klukovi dolila a jako poslušná milenka, v polokleku, polosedu, zaujala před ním pozici. Rukou se mu dobyla do županu.

Fajn, taky je na ostro. Tak to bude s tebou miláčku snadná práce.

Rukou hladila ocas, pohled zabořený do jeho očí. Lehce rukou naznačíla a kluk dal kolena od sebe. Máti se pohodlně uvelebila na vnitřních stranách stehen.

Ještě políbení na tvou, či teď již naši chloubu, ještě zlehka pohonit a to bych byla špatná milenka, pokud by ses mi nerozpovídal.

„Peťulo, poslouchám. Řekni broučku, co sis vymyslel na maminku, s čím bys ji chtěl rozmazlovat nebo sám vyzkoušet.“
A pokračuje v pomalé honitbě. Cítíla i viděla, jak se na gauči uvolnil a pohodlně se opřel.

„Tak jo. Ale nebudeš se smát nebo se zlobit?“ reflexně zatnul hýžďové svaly a snažil se o příraz.

„Pššš. Nechám tě tak!? Však teď jen seď a mluv co tě napadne. Jak má protějšek vědět, co ten druhý chce, či si přeje, když budou oba jen mlčet? Nanejvýš potom řeknu ne. Tak poslouchám. A o toho tvého se taky postarám, neboj.“
S přestávkami, s otevřenými ústy láskyplně přijímá vztyčený ocas a s jemně semknutými rty zase nadzvedává hlavu. Velmi jemně a velmi pomalu, aby semeno zůstalo v domečku do nejdéle. Pak by se již nic nedověděla.

Evo, Evičko, nepřestávej prosím.

S hlavou opřenou, očima zavřenýma si snaží urovnat myšlenky do snad rozumných vět, která již nepůjdou vzít zpět.
„Mami, Evi, lásko moje. Už to, že takovou atraktivní krasavici jsem získal, je moje výhra. A co se týká vysněných představ…“ rukami hladil máti po vlasech a po krku. „Robertka již máme. A snad je k oboustranné radosti. Moc rád bych se třeba díval, jak se sama strojíš do postroje, který jsme si už vyhlídli a časem třeba i koupíme. Nebo, jak tě do něj úplně sám oblékám. Jak si pak hraju s dálkovým ovladačem a jak tě třeba před vyvrcholením zlobím, když jej vypnu a pak zase pustím a pak se dívám na tebe až… až do konce. Nebo…., jak si na postroj oblečeš šaty a jdeme někam ven. A někde v ústraní se k tobě přitiskneme, pustím vibrace a takto v objetí tě pozoruji. Taky bych rád chtěl někdy vyzkoušel A sex. Jen nevím jak si tě připravit nebo jak to dát vlastně najevo. Časem, i já sám bych ti rád, dle svých představ, chtěl koupit nějaké erotické spodní prádlo.“

Petr je červený až za ušima. Nebýt vypitého vína a máti, která mu zároveň zpracovává ocas, asi by své skryté tužby ani nevyslovil. Zároveň je rád, že je to venku. V monologu by i pokračoval. Jen netuší, jak máti na jeho již vyřčené věty zareaguje. Nemá v úmyslu ji nahněvat, nebo aby si o něm myslela, že je snad nějaký divný.

Eva, zaposlouchaná do jeho představ, ustala v kouření. S ocasem v pootevřené puse jen hladí syna po stehně. Nevěří vlastním uším, nad čím vším mladý uvažuje a jakou roli v jeho představách hraje.

„Můj Bože!! Vždyť po něčem podobném toužím již dvacet, pětadvacet let! Jak jsem bejvalému chtěla udělat jen striptýz, tak jsem v jeho očích byla za blbku! A jeho vlastní syn chce se stejnou ženskou, pomyslnou laťku posunout ještě výše! Hochu, tak tebe si budu setsakra hlídat a opečovávat. Ještě uvidíš, v co se dokáže přeměnit tvoje maminka. A taky, milý zlatý, pokud mi chceš projet zadek, tak to musím vědět. U toho musíme totiž spolupracovat. To ale ještě nevíš. A taky si z počátku nedělej nějaké velké iluze. Ale i v tomto si tě vychovám. Hlavně pomalu Evi a stále je potřeba dělat trochu drahoty.

Zatetelila se vzrušením a jako pes trhající kořist, se mu zakousla se do mužství. Uvědomila si totiž, co mladému na příští víkend slíbila. To ona bude první, která uvidí protějšek zasunovat do sebe dildo.

K jeho nelibosti ustala práce máminých rtů i úst. Zvedla k němu hlavu, narovnala se v zádech a s neskrývanou láskou se mu zadívala do očí.

Neboj, jen si ten tvůj potřebuje odpočinout.

„Broučku můj,“ pokračuje v šeptem, „tak o takových věcech sníš? A vzpomínáš, jak jsem ti říkala, že když já, tak i ty? A ty by ses takto procházel? Hm? A ten A sex je co?“
Snaží se hrát nechápající a zároveň si mladého v jeho rozpacích vychutnat.

„Já a takto se procházet?! To asi ne. To fakt teď nevím,“ ošívá se nad jejím nápadem. „A ten A sex je to, no… anál.“
S vyschlými ústy, s maximálně tlukoucím srdcem a s pocitem studu, zvrátil hlavu.

„Aha,“ zahrála si již na poučenou. „Ty teda nejsi skromný. A víš co?“ Vstala a překontrolovala prostor pro svůj momentální nápad. „Dolej nám a dej sklinky tady na kraj stolku. Hned jsem tu.“
Z kuchyně přinesla židli. „Sedni si!“ ukáže a řekne naoko přísnějším tónem.

Petr již tuší, že to asi se svým výlevem přehnal a v duchu si nadává. S nasazenou provinilou maskou v obličeji usedá na tvrdou židli s vědomím, že u máti končí. Leč po chvíli jeho překvapení nebere konce. Oběma rozevřela župany a rozkročená, se lasturkou přiblížila nad opět vztyčený úd. Pomalu nasedávala a beze slova se následně několikrát po něm projela.

„Chlape, chlape,“ napíchnutá a s troškou vyčítavostí v hlase, zavrtěla zadkem. „Nemůžeš přece sám odmítat a po druhém to samé vyžadovat. Takže, mohl bys své názory trošičku přehodnotit, prosím?“ Podá stále vyjukanému klukovi skleničku a následně uchopí svou. „Takže, vše dobré a přípitek na tvou změnu názorů!?“

A s potutleným úsměvem sevřela poševní svaly.

Její stahy zaklepaly na Petrovo momentální místo myšlení. Chce si ji opět plně naklonit na svou stranu a udobřit. Je si vědom, co mu již několikrát říkala.
„Mami, máš pravdu,“ šeptá ji do vlasů. „Již se ti vždy podřídím. Omlouvám se a vím, cos mi vtloukala do hlavy. Takže na mou změnu názorů? A že se ti již plně podvolím? Určitě máš pravdu. Slibuji.“

To si piš, že mám pravdu! A ráda slyším, jak mi chceš ležet u nohou. A jak si tě sama k něčemu nasměruji a ty to následně vyřkneš jako svou myšlenku. Holenku, jen si mysli, že ty myslíš! Ale co, nechám tě u toho.

Máti je v ráži, proto si vyžádala přípitek na ex. Následně ho objala kolem krku. S prsy přitisknutými k jeho hrudi se občas nadzvedla a opět dosedla na neochabující mužství.

„Peťulko,“ zašeptala po dosednutí. „Je ještě něco, co máš na srdci a chtěl bys mi říct?“ A projela se kundou po ocasu. „Pošeptej mi, co bys chtěl ještě vyzkoušet. Prosím…“

Petr vycítil, že máti je opět v povznesené náladě a prahne po jeho nějaké další inspiraci, nějaké perveznosti, která by se časem mohla třeba i stát součástí jejich společného milování. Přesto raději své nápady přibrzdil. Stále, i když už v Evě má a vidí svou partnerku, přesto ji ještě respektuje jako svou matku, jako autoritu.

„Mami,“ zašeptal, „zase někdy příště. Ano? Prostě nemám srovnané myšlenky a nechtěl bych říci nějakou blbost. Víš?“

Nemá smysl ji vydivočit. Kdyby tak znala mé tužby! Že bych si ji třeba rád chtěl k podvečeru obléct do takového echt sexovního korzetu, zasunout do ní anální kolík s lištím ocasem, s kterým by chodila po bytě a následně s ním šla i do postele. Taky bych ji chtěl viděl zajezdit si na sybianovi a u toho ji zároveň natáčet. Pak se o samotě pěkně z křesla koukat na bednu a u toho si ho v klidu honit. Ale toto ji stejně nikdy neřeknu. To by mne hned nechala odvézt do blázince. Nebo jak …

„Hm, škoda. Však i ty můžeš mít někdy pravdu,“ rýpne si, leč dále nenaléhá. „Peti a mám tě uděl…. Ehm. Chceš už konec nebo půjdeme ke mně?“

„Když já třeba teď, tak tebe pak můžu s …., s tím, co je ve stolku? Moc bych chtěl, prosím.“
V duchu nadával sám sobě, že si ho mohl vyhonit, když se sprchovala. Již totiž cítí otevírající se semenný váček. Pak by jistě vydržel déle a v ložnici mohl náruživě pokračovat.

„Hm…“ rozjasnily se ji oči. „A už nepros, nebo se s tebou rozvedu. Kdo se ptá, ….“ A s lehkou rozvernosti kousne mladého do brady.

Zkušené matadorce nedalo moc práce, několika pohyby kluka udělat. Dokud v sobě cítila tuhý ocas, zůstala na mladém sedět. Následně se postavila, rukou si projela rozkrok a se šibalským úsměvem si ji utřela o jeho stehna.

,,Táák, pane. Hop, trošku tady ukliď. Jdu se sprchnout a pak to umyju.“ Snaží se tímto natáhnout čas. Snad se kluk stihne zregenerovat.

Na obzoru již začíná svítat, když spolu vcházejí do stále jejího hájemství. U postele si návzájem sundávají župany a v objetí uléhají. On s již opět tuhým mužstvím, ona v nastálém očekávání.

Jůů, postýlko moje. Je to fajn, lehnout si, narovnat záda a natáhnout nohy.
„Peťulo, půjdeme spát? Už je moc hodin.“ Hlazením jeho mužné hrudi se dožaduje souhlasu.

„Mami, Evi,“ šeptem loudí pokračování. Přetočil se na bok, pod hlavu ji vsunul paži. Prsty druhé ruky hladil obnažená prsa a následně i upravený klín. Prsty zajel do ještě suchého rozkroku, kde opatrně mnul poštěváček. S pocitem úlevy vnímal povolení a mírné roztažení stehen. Naslinil prsty a již s větší intenzitou ho opět dráždil. V postupujícím denním světle měl poprvé možnost si svou lásku prohlížet nahou.

Mami, jsi luxus. Nevzdám se tě a to si klidně někam zapiš. Jak rád bych se ti dostal do hlavy abych zjistil, jak moc to s námi myslíš vážně. Miluji tě.

S pohledem upřeným na její obličej, pokračuje v započatém honění klitorisu. Pozoruje její zavřená, přesto mrkající oční víčka. Z mírně potevřených úst občas vystrčila špičku jazyka, s kterou si přejížděla po rtech či horních zubech.

Ty brďo! Tak ona ji fakt chce jen vyhonit. Tak jen tak zůstaň, prosím. Moc rád tě takto udělám.

„Můžu ho podat?“ zeptal se šeptem do nastálého ticha a zároveň si hned nadal do hlupáků. Stále se obával jejího procitnutí a možného ukončení slibně se vyvíjející akce.

„Hmmm.“

Petr se urychleně, aby si to náhodou nerozmyslela, natáhl k nočnímu stolku pro vibrátor. Následně si máti silněji přitiskl k tělu, naslinil ho a s fascinovaným pohledem do jejího klína přiložil náhradníka k vlhkému otvoru kundy. Zapnul vibrace a přitlačil. Máti podvědomě ještě více roztáhla nohy a pohyby zadkem sama začala vrnícího dobyvatele hledat. Pootevřela oči a se stydlivým a zároveň provinilým úsměvem se natáhla pro deku a oba přikryla.

Ne, ne, holenku. Na očumování máš ještě dost času. Málem ti vypadly oči z důlků a taky zavři tu rozjavenou pusu. Vždyť já vím, že je již vidno a ty jsi zvědanej. A těch pohledů si taky ještě užiješ, až tě to bude mrzet. Jen se neboj. Takto to budeš dělat častěji.

Matčino počínání Petra doopravdy namíchlo. Ještě chvíli sledoval pohybující se deku, pak ale zrak upnul na její obličej. A bylo se nač dívat. Čím bližší bylo její vyvrcholení, tím markantněji se výraz měnil. Její proměny, reakce, pohazování hlavou, vzdechy i pohyby tělem si ukládal do paměti. Vyzkoušel si i mnoho funkcí, kterými byl vibrátor vybaven. Na některé z nich byla její reakce bouřlivější.

„Vypni to a pojď, prosím,“ zareagovala těsně před svým koncem.

Stačilo několik jeho pohybů v misionářské poloze, když se pod ním máti prohnula, vydala neartikulovatelné zvuky a následně se jej snažila ze sebe setřást.

Ne, ne, matinko. Pěkně drž, ještě chvíli drž!

Chtěla ho rukami odtlačit ze sebe, ale Petr ji je svými vmáčknul do polštáře. I na ramenech cítil, jak si snaží vysvobodit nohy a ukončit soulož. Jenže on nedbal a pokračoval v kopulaci. Až těsně před výstřikem jej vytáhl a udělal se do kapesníku.

„Ať nejdeme spát špinaví,“ dokončil u obou očistu a skulil se vedle Evy, která již schoulená do klubíčka vydýchávala prožitý orgasmus.

„Já tě snad zabiju. Já se ti pomstím,“ vzala na vědomí jeho snahu a s mateřským úsměvem na rtech a ještě se stále zrychleným přerušovaným dechem, po něm láskyplně vztáhla ruce.

Slunce je již vyhouplo nad obzor, když v společném objetí usínají.

Autor

Navigace v seriálu<< Nejsem mamánek 07Nejsem mamánek 09 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
childe

Napsáno je to hezky i děj oceňuji, ale i tak mě toto moc neoslovuje (narozdíl od další série Renata – každý jsme holt nějaký).

bigbiz

Tohle byla fakt nádhera, děkuji a těším se na pokračování.

Martin

Opravdu jsem byl napnutý od začátku do konce . Ač to není můj šálek kávy , tak bych se tak vynikající povídce styděl dát míň než 5* Krásně a procítěně napsaný příběh od začátku do konce . Díky , jsem zvědav jak to bude pokračovat

Listekvr

Suprově napsaná povídka, těším se na pokračování…třeba o A sexu!!

Moon

Moc krasna povidka.Ctenare nechava napnutym do posledni chvile.je to krasne ctive.doufam ze pribude pokracovani a ne jen jedno.Cloveka to natolik vtahne do deje ze ma pocit ze s tou dvojici temer zije.prosim o pokracovani za me 10*

6
0
Would love your thoughts, please comment.x