mladík šuká starší

Nejsem mamánek 07

Toto je 7 díl z 14 v seriálu Nejsem mamánek
Počet zobrazení: 216

Následující dny a pár následných týdnů od prvního společného milování probíhaly v mezích jejich normálu. On o víkendu vyrazil s kamarády na hory, na kolo, občas ona uvízla s kamarádkami v kavárně, popřípadě si šla zahrát badminton, či relaxovat do sauny.
Petr trochu omezil soukromé akce s přáteli a nahradil je svou bohyni. Začali spolu častěji jezdit na kolech v okolních lesích, nebo ji vzal na turistickou tůru do hor, které tak miluje. Na oplátku viděl, jak mu máti, také díky těmto aktivitám, kvete do krásy a září bezstarostností. Při cyklo-výletech byl na svou utajovanou milenku náležitě pyšný. Její nevysoká a štíhlejší postava se nádherně rýsovala v upnutém cyklo-kompletu. Nejraději jezdil jako druhý a při tom pozoroval její zadek, který se při šlapání do pedálů rytmicky vlnil. Taky vnitřně žárlil kvůli mlsným pohledům bikerů na svou bohyni, ale věděl, že nemají šanci, že tato žena je jen jeho. Matce dělalo na duši dobře, když si všimla, jak pohledy odháněl čumily a proto ráda, jen tak provokativně, občas s někým zapředla rozhovor, vždy zakončený smíchem a přátelským rozloučením.

A opět se přiblížily další společné dny volna, na které se oba milenci moc těšili.
„Mami, zítra musím do města, mám něco nakoupit na víkend?“ ptá se Petr, aby vše, pokud možno udělal při jedné cestě.
„Budu ráda. Napíšu ti lístek do marketu. Po práci jsem objednaná na kosmetiku. Tak se trochu zdržím. A co v městě?“
„Celkem nic. Jen musím na poštu. Když jsi nic nenamítala a nebyla proti, tak jsem něco objednal. Hm, mělo to být překvapení na večer.“ Neudržel tajemství na uzdě.
A vtom to matce došlo. Udělat si super večer, ano. Dostat se do nálady, kdy odpadávají zábrany, nechat se synem ojet, to již ano. Později, sama se obléct do postroje a ukázat se mu, nebo snad časem se i nechat klukem třeba i nastrojit, to třeba taky ano. Někdy, potom, snad. Ale být vlastním synem projížděná umělákem? A již zítra? Musela si zajít do baru nalít si něčeho ostřejšího, aby informaci rozdýchala.
„Peťo, pojď sem a sedni si.“
Vlastně neví, jak začít. Stále ji vyskakuje v mysli představa, jaké to asi musí v reálu být, když se v ní bude něco vrnět, kmitat. Sama je bez praktické zkušenosti, i když představu pochopitelně má.
„Peťulo,“ začala opatrně. „Já myslela, že to vybereme spolu a třeba někdy později i koupíme. Určitě bych to chtěla časem i vyzkoušet. A podotýkám, že s tebou časem už vyzkoušet cokoliv!“ nenápadně zvýšila důraz na poslední větu. „Osobně již ztrácím zábrany, ale myslím si, že na vše by jsme mohli jít pomaleji, než děláme. Vše je takové rychlé. Za chvíli se ti třeba omrzím a co pak? Vždyť není kam spěchat. Je přece lepší, když se stále těšíš a ono to časem přijde. Třeba i za dlouho.“
Vidí, jak klukovi padá brada a je z toho i malinko nešťastný.
„Nemyslím to nijak zle, jen nechci… nechci přijít o…. Prostě až se nabažíš, že mne budeš přehlížet. A to bych nechtěla. Již jsem si na tebe v posteli i zvykla. A co děláme, mi plně a snad i tobě vyhovuje.“ A chytne kluka mateřsky za ruku. Raději začne z jiného soudku, ať mu nepošramotí sebevědomí. „Takže zítra si uděláme další z krásných večerů. Ano? Až přijdu, pomůžu ti s přípravou. A nebuď smutný, však vyzkoušet se může všechno. Nezkusíš, nevíš. Že jo?“
V tónu hlasu je cítit mateřské povzbuzení, rezignace a částečné i podvolení se.
„A abych nezapomněla!“ pokračuje již s odlehčeně a se svým typickým potuteleným úsměvem. „Já se ti taky pomstím. A doufám, že pak nebudeš nic namítat a mou hračku neodmítneš. Už jsem se koukala a mám pro tebe taky zhruba něco vybráno. Ach, ty moje štěstí v neštěstí! Co nás ještě napadne a co tyto stěny ještě uvidí!?“
Vstane, klekne si před sedícího kluka, obejme ho v pase a přitiskne se k němu. Do trička mu zašeptá: „miláčku, pro tebe, jak se staráš, chováš a jaký jsi, udělám cokoliv“ a políbila ho na něj. Vstala a odešla chystat něco k večeři.

Nádobí umyté, v televizi nic. Po jednom jdou do koupelky. Tam matka stojí nahá před zrcadlem. O samotě, již zklidněná, se prohlíží a vnitřně medituje o jejich milostném vztahu, který by syn chtěl přeměnit v partnerský. Stále se snaží, je pozorný a již si na sobě všimla, že jako pouze matka u něj prohrává. V úvahách se těmto šíleným myšlenkám stále vehementně brání, leč v reálu dělá vědomě pravý opak. Zase, pro její potřeby ji vyhovuje současný stav a ten oba prozatím respektují. Zároveň má obavu z prozrazení vztahu, protože to přece nejde donekonečna tajit! V posteli si na něj již zvykla. Teď do toho zmatku ještě vrnítko, což je již dosti intimní věc. Následně jistě koupí i společně vyhlédnutý postroj. Musí se pousmát, jak si mladej prohlížel pro ni ten celotělový a jak jej spražila pohledem. To už ne. Ať je rád, že nebyla proti postroji kalhotkovému. Taky by ráda alespoň jednou v životě vyzkoušela obrácenou roli. To ale musí na mladého opatrně. Pak už ale přece nebude matkou, která ve slabé chvilce, omylem, nechtě synovi podržela a …..

„Mami, haló, nestalo se ti něco?“ Zaklepal na dveře, protože již přes půl hodiny neslyšel z koupelny žádný zvuk.
„Už jdu. Už jsem,“ Odpoví roztřeseným hlasem, vyrušena z přemítání.
V síni stál kluk s pyžamem v ruce a jejich pohledy se setkaly.
„Stalo se něco? “ má o mámu strach.
„Peťko, příjdeš na chvíli za mnou?“ ptá se prosebně.
„Hned?“ a v očích má milion otazníků.
„Ne, ne. Počkám. A děkuji. A… A… Nechci o tebe příjít!“ Vrhla se nechápajícímu synovi kolem krku, přitiskla se k němu a slzami mu ovlažila hruď. „Tak spěchěj“ a se sklopeným zrakem odchází si lehnout.

Po očistě zaklepal na otevřené dveře ložnice, ozval se souhlas a on vešel do komnaty své bohyně. I v šeru viděl ležící máti v posteli, jak s nataženými pažemi toužebně naznačuje a loudí jeho přízeň.
„Peti, prosím“ a natahuje po něm ruce. „Nějak to celé na mně dolehlo a nemůžu to ze sebe dostat. Ale nechci to nijak rozebírat, prosím. Pojď“ a rukou odhrnuje deku ze svého, již nahého, doteků chtivého těla.
Mladej sice nechápe, co se s maminkou děje. Raději se neptá a po ulehnutí není ani zbytečně aktivní, jen ji hladí po rameni a po tváři.
„Peti, lež, já sama.“
Ruku mu vede k prsu a zároveň ho nabízí k sání. Obejme kluka, ještě více ho přitiskne k ňadru a konejší ho, jako kdysi, když byl ještě kojenec. Po chvíli se její ruka sune níže, na již vztyčený úd. Pousměje se, když ho jako malého krmila svým mlékem a teď v rozkroku cítí, že je to již dospělý chlap. Stiskne mu ocas u kořene a pomalu, volnými  pohyby ho začíná honit. Občas uvolní sevření a naklání ho různě do stran. Čím déle ho zpracovává, tím on dychtivěji žmoulá a rty popotahuje bradavku, prsty zpracovává druhé prso. Nevydržel to a vzápětí se raději rukou přesunul níž, kde na jeho mazlení již byla připravena vlhká buchtička.

„Broučku a pomalu,“ zašeptá mu přímo do ucha, rozevře si přístup do rozkroku a opětovně mu přitiskne hlavu k nastavenému prsu. Žmoulání bradavky, jemné doteky na kundě a občasné pohonění poštěváčku ji dělají dobře.
V ruce ji poprvé zapulsoval ocas. Proto přestala s honěním, odtáhla kluka od prsu a nastavila ústa k líbání. Po chvíli se přetočila, klekla si nad jeho hlavou a spouštěla se k jeho, již připravenému jazyku. Rukami se mu zapřela o hruď a svými pohyby si dirigovala intenzitu dráždění.
Následně i u sebe pocítila plíživý příchod vyvrcholení. Předklonila se, ústy pohonila už i tak vztyčený stožár. Opět se přetočila, ocas nasměrovala mezi závojíčky a pomalu dosedla. Chtěla až na zadní stěně pochvy cítit vniklého ptáka. Proto se zaklonila a ještě silněji dosedla. Nadzvedla se a opět rázně dosedla. Vychutnávala si ten pocit, kdy celá délka ocasu byla v ní a špička  narážela na děložní hrdlo.
Petr byl z jednání matky celý nesvůj. Co se stalo v koupelce? Co to do ní vjelo? Proč dneska je taková? Nic rozumného ho nenapadá. Jen to, že svými úvahami si oddálil konec a máti si tak může  déle zajezdit. V ten moment se jeho bohyně předklonila. Opřela se lokty vedle jeho paží a pocítil to, co má tak rád. Prsy a občas i jen lehce bradavkami, se začala třít o jeho hruď.
„Vydržíš – ještě – chvíli?“ šeptá mu do tváře mezi jednotlivými přírazy.
„Hm, asi jo. Když jsem musel jen ležet,“ neodpustí si poznámku.
Se těšitelem zasunutým v kundě, ustala v souložení.
„Peti, broučku, nedělej mi to ještě těžší.“
Zapřená jen na loktech, hladí ho po vlasech a bradavkami mu kreslí na hruď různé obrazce.
„Abys měl jasno, mladej,“ šeptá mu něžně do tváře a občas si pár pohyby projede kundu po ocase. „V koupelně mne zase přepadla blbá a musela jsem o nás opět přemítat. Stále se to ve mně mele. Proto jsem vyšla se slzami na krajíčku. Protože sama nevím. Chci tě a zároveň chci být tvou matkou.“

Petrovi se líbí, jak se zduřelými bradavkami při pohybech tře o jeho hruď a zároveň do jednotlivých kopulačních pohybů frázuje slova. To ho vzrušuje snad nejvíce. Ještě štěstí, že si máti dělá přestávky, jinak by se již dávno udělal, když si ho odpoledne nevyhonil.
„A?“ Zatnul ocas, trochu se nadzvedl a přirazil.
Máti zavýskla nenadálým a překvapivým kontaktem s dělohu.
„Nezlob?!?“ Chytají tě roupy?“ A raději začala s pomalou, pravidelnou, rytmickou jízdou. „Si-ce ne-vím, jak to vy-kou-má-me pro o-ko-lí, ale rá-da bu-du jen tvo-je. Jen tvo-je. Rozumíš?!!!“ Pokouší se při souložení plynule odpovědět. Petr to sice již slyšel několikrát, přesto mu to vždy zvedlo sebevědomí.
„A co mám dělat, abys byla moje a chtěla pouze mne?“
Natáhl se, objal máti kolem krku, přitáhl si ji a začali se náruživě líbat a následně rukama ji promasírovával jak prsa, tak i stále tvrdé bradavky.
V kundě ucítila prvotní škubnutí v uvězněném ptáku. Ale ji samotné do orgasmu ještě dost chybělo. Ustala a: „broučku, na chvilku,“ zašeptala při nepřestávajícím líbání. A aniž by počkala, nenásilně se od něj odpoutala, otočila a nabídla mokrou lasturku k vylízání. Zduřelým hráškem hledala jeho špičku jazyka, následně si nechala lízáním vyčistit ulepeně sladké závojíčky, i vstup stále ronící studánky. Rychle se otočila, znovu mu nastavila roztouženou pičku a spokojeně cítila, jak do ni zkušeně najel. Vycítila, že by se již mohli udělat společně. Petr ji nataženými pažemi masíroval prsa, hladil krásné, pevné boky a společně vyladili rytmus přírazů.
Už! Nevydržel a začal plnil kundu semenem. Máti se souhlasně pousmála a zrychlila svou jízdu. Pak se udělala i ona. S ocasem v kundě se předklonila, objala mu hlavu a svou k ní přitiskla. Za orgasmických dozvuků, vytékajícího semena z pochvy, se ještě párkrát projela po ochabujícím ptáku, aby se domrdala. Po chvíli, když si vychutnala doznívání, skulila se vedle něho na záda a zvolna vydýchávala právě prožitou slast.
Petr se natáhl pro ručník a otřel máti i sebe.
„Mami?“
„Hm?“
„Mami, ty jsi ale dračice! Jsi bohyně, moje bohyně a ……“
„Pšš, ty kecko, hlavně nepřeháněj.“ Lehla si na bok, hlavu podepřela rukou a druhou kluka hladila po těle. „Taky se lepšíš. Jen si nemysli.“
A lehce ho brnkla prstem přes nos. Přemýšlí, jak formulovat další věty, které ji tanou na mysli a které chtěla a potřebuje vyslovit. Ale to by již jen mluvila do spokojeně spícího synáčka.
Opatrně ho přikryla, pohladila po tváři a zašeptala: „Však já si z tebe vychovám poslušného hřebečka. Škoda, že jsi to nezkusil o pár let dříve. Hm, to bys dostal akorát nabančeno,“ odpoví si sama. „A dobrou.“
Odsunula se, přikryla a po chvíli usnula.

Start nastávajícího víkendu tráví každý po svém. Petr spěchal na poštu a pak do marketu nakoupit. Máti se ještě před zkrášlením na kosmetice zastavila v obchodě se spodním prádlem. Dlouho vybírala, v čem by ho dnes překvapila, když je čeká takový večer. Nakonec si koupila volné, průsvitné sexy negližé s výstřihem až k pupíku.
Na kosmetice se pohodlně usadila do polohovatelného křesla a nechala se opečovávat. V příjemné atmosféře a se zavřenými víčky si vykreslovala dnešní společný večer. Na vrnícího a dorážejícího robertka je sice moc zvědavá a představa několika orgasmů ji vzrušuje už teď. Jen má stále problém, že ho má mít rukách její kluk. Bude ležet, vlastní syn ji bude obdělávát vibrátorem a ona se při tom zřejmě bude svévolně svíjet a řičet rozkoší. A právě tohle ji připadá takové divné, prostě již za hranou. Pokud by to koupil později, až se ještě více poznají, až se vztah nějak vykrystalizuje, budiž. Asi mu to večer nějak takto vysvětlí. A v tom ji osvítil nápad!
„Paní, ležte klidně! Jinak vám ublížím.“
Kosmetička již nevydržela její občasné trhavé pohyby.
Ještě v neděli objedná pánské kalhotky s análním dildem. A když on, tak i ona. Tím robertka odsunou na další víkend a oba budou na tom stejně. A do pátku by to snad mohlo dorazit. Vnitřně si oddechla, jak věc vyřídila a již se v křesle ani nehnula.

Zato Petr nestíhal. Na poště se zdržel, v marketu byla taky slušná fronta u pokladny. Doma uklidil nákup a vrhl se na balíček. Se zrychleným dechem a roztřesenýma rukama jej rozbalil a musel se pochválit. Uložen v pěkné kazetě vibrátor vypadal doopravdy luxusně. I cena tomu odpovídala, ale co by neudělal pro svou milenku.
Zrovna, když byl v koupelně a budoucího pomocníka myl a desynfikoval, uslyšel odemykání dveří. Dokončil práci a vše schoval.
„Mami ahoj,“ vykoukl ze dveří.
„Ahoj. Uf, jsem ráda, že jsem doma,“ hraje si na unavenou. „V práci byl frmol, tak jsem to musela dodělat a na kosmetice mne kvůli zdržení jen odbyla.“
„No teda. Ty jsi kočka! Budu muset si tě začít hlídat. Jsi fakt boží, moc ti to sluší.“
„Neke, neke, mladej,“ laškovně odrazila lichotky, přestože pochvala ji moc zahřála. Je hrdá na zděděné geny, které ji pomohly a pomáhají udržet si postavu a vzhled takový, jaký má.
„Máš už prosím něco připravené k jídlu?“ volá na něj z obýváku, kde v křesle odpočívá.
„A chceš to přinést?“ volá mladej z kuchyně.
„Ne, ne. Hodím se do domácího a přijdu. Dík.“

Lehkou večeři konzumují spolu v kuchyni a Petr se nemůže vynadívat na omládlou máti.
„Děkuji, bylo to dobré,“ pochválí kluka. „Je v bedně je něco zajímavého? Chtěla bych si natáhnout nohy a na chvíli vypnout.“
„Ani nevím. Nachystám tam mlsku a uvidíme. Jo?“
„Jo, jo,“ odpoví stejně. „Dám sprchu a příjdu. A nachystej nám prosím za chvilku trošičku koňaku a dost ledu. Dík.“ A odchází do koupelny.
Tam, před zrcadlem, hodnotí práci kosmetičky. Je spokojená. Ve sprše si ještě holením a nůžkami upraví ochlupení v klínu. Následně si obleče dnes zakoupenou lehkou sexy košilku.
„Tak a klisnička je pro svého nadrženého hřebečka připravená,“ spokojeně pronese k svému protějšku do zrcadla.
Ještě lehké, celokrajkové kalhotky, župan a přemístí se do pokoje, kde je již vše nachystáno.
Petr uviděl vejít svou vymydlenou a voňavou bohyni. Proto vstal a šel pod sprchu taky.
Než se vrátil, musela si opět do své, již prázdné skleničky, znovu trochu nalít a doplnit led. Dnešní možné prvotní ojetí robertkem ji stále udržuje v mírném napětí a nemůže se toho zbavit.

Rozhovor začali tím, co a jak bylo dnes v práci, pocity na kosmetice, že v marketu bylo lidí, jakoby měl být týden zavřený. Pak se Petr vytasil se silnou kartou.
„Moje milovaná maminko.“ Udělal dramatickou odmlku a ona se sevřeným hrdlem strnula, očekávajíc, co přijde.
„Zítra je ve vedlejším městě „Diskotéka již pro ne náctileté“ a přes net jsem koupil dva lístky. A jako partnerku, pokud souhlasíš, jsem si vybral tebe. Moc rád bych se s tebou pochlubil před cizími lidmi.“
Vykulila na něho oči a v šoku dopila zbytek z pohárku.
„Peťulo, ty blázínku!?! Dolej mi prosím. Co to do tebe vjelo? Co když nás někdo uvidí? Sice jsem moc ráda tancovala a snad to ještě umím, ale jít tam jako pár?! A to tam budeme jako spolu nebo jako synáček, který vytáhl matinku za kulturou? Vlastně, promiň, promiň. Chtěla jsem to říct trochu kulantněji.“
„Klid mami.“ Kluk má evidentně radost, jak je z toho absolutně paf. „Je to v poho. Je to v klubu a jen pro asi padesát lidí. A to se dá ukočírovat. Pokud tam někoho budeme znát, budu hrát nechutně unuděného synáčka. A když ne, tak si to užijeme.“ A pousměje se nad svým důvtipem. „Tam bychom jeli autem a jak zpět, to se uvidí. Buď našim, nebo taxíkem. Tak co?“ Je zvědavý na její další reakci.

Již trochu uklidněná, si ještě třídí myšlenky.
„Nóó, hochu. Šoknul jsi dost. I když je to milý šok. To ti doopravdy musím přiznat. A co tě to napadlo, se takto spolu ukazovat na veřejnosti? Jen doufám, žes zvážil všechna rizika! Na druhou stranu, chceš tam jet, tak dobře. Ty velíš, já se podvolím akorát budu sledovat, zda máš vše pod kontrolou. A…. a můžu tam tancovat třeba v tomto?“ zaševelila již mírně opojeným hlasem a kontruje smečem na jeho nahrávku.
Postaví se před něj, sundá župan a v průsvitném šatu udělá pár tanečních kreací. Vidí jeho spadlou bradu, vykulené oči a proto ještě pár otoček přidá. Šibalsky mrkne, vědoma si sexy kombinace svého těla s vyzývavým prádlem a usměje se na něj.
„Nějak ti došla řeč, mladej, co? Nevyzveš partnerku k tanci?“

Petr není schopen slova. Dívá se na máti, oblečenou v hávu, který ji končí těsně pod zadkem, s otevřeným a lehce rozevřeným výstřihem, až skoro k pasu. Rozkrok má krytý kalhotkami z úzkých pásků krajky. Jako ve snách vstane z gauče, pustí od podvečera připravenou podmanivou hudbu a se starověkým: „smím prosit?“ vyzve krasavici k tanci.
I když se po příchodu domů udělal, přesto k ní přistupuje s již opětovně stojícím kolíkem v boxerkách. Přitiskne se k partnerce a pohupují se v rytmu hudby. Matka se provinile usměje, lehce se odtáhne a upraví mu nedočkavce tak, aby ji netlačil na břicho. Při pomalém tanci se navzájem hladí i líbají. Po další skladbě je Petr nasměroval ke gauči, kam za chvíli i dotančili. Nebránící se mámu jemně položil na gauč a za stálého líbání, různými doteky prozkoumával její tělo.
„Mami,“ zašeptá. „Můžu ho podat, chceš se podívat?“
Oči mu svítí nedočkavosti.

Zbystřila, vzdychla, uchopila kluka a opatrně se s ním svalila na koberec. Přes boxerky mu lehce začala masírovat krásně ztuhlé péro.
„Peti, necháme to na příští týden. Ano?“ V hlase je cítít prosba. „Taky něco pro tebe chystám a spojili by jsme to v jedno. Taky se …na to necítím. Prostě se stydím.“
Přes krajkoví ji hladil po Venušině pahorku a zároveň prsty přejížděl v místech již vlhkých kalhotek.
„A já se tak těšil, už jsem ho i pořádně umyl. A stydět s? Proč? Vždyť tu nikdo není a to vše je jen mezi námi.“
Dál loudil a zintenzivnil své laskání. Rukou zajel pod lem krajkových kalhotek a doufal, že lehkými, dráždivými doteky překoná její nesouhlas.
„Jéé,“ zaregistroval na upravený klín se sestřiženým proužkem chloupků. „Jsi moje, jen moje. Víš?“
Druhou rukou si máti ještě více přitiskl k sobě a vášnivě políbil. Hladil rozkošnou chlácholinku, prsty roztáhl závojíčky a hledal poštěváček.
Máti povolila stisknutá stehna a mírně je rozevřela. Petrovi již nedělalo žádný problém zduřelý hrášek po hmatu najít a takto ji dráždit. ukájet. Při laskání frajtříka se jeho bohyně pozvolna dostala do jiné dimenze. Když viděl, jak přivřela oči a plně se začala oddávát rozkoši, zariskoval. Malinko oddálil prsty a čekal. Podvědomě začala nedočkavkou hledat ztracený kontakt.
„Pokračuj, prosím. Nenechávej mne tak!“
Petr z vlastních zkušeností věděl, jaké to je, když při honění ocasu musel přestat a dělal jakoby nic.
„Pšš. Tak ti ho ukážu za chvíli,“ zašeptal ji do vlasů a pokračoval v opětovném uspokojování své vyvolené.
„Ach ty můj kluku, co mám s tebou dělat?“ pomyslela si ustaraně. „Chci tě, chci to. Potřebuji v sobě cítit něco pořádného, třeba i něco nového, vibrujícího. Skoro až bolestí si u toho zařvat. Chci být obdělávaná a zároveň se jako matka ještě stále stydím se před tebou naplno oddávat těmto pocitům. Proboha chlape! Vždyť víš, kdo jsem! Nemůžu být stále tou aktivní. Nemůžu se vším hned souhlasit, i když to chci. A jestli tohle neskončí trapasem, tak se budeš divit, co bych chtěla provozovat a co nás následně čeká.“ Přinutila se přetrhnout své zmatené myšlenky a konejšivě na svého mladého syna a zároveň milence promluvila:
„Tak se teda pochlub, cos na maminku vymyslel a co se ti tak zalíbilo.“
Po odeznění klitoriálního orgasmu vysloví svůj souhlas a je ráda, že už se konečně rozhodla, i když se stále cítí, jako na trní. „A zhasni a nech svítit jen lampičku!“

Kluk hbitě vstal, nastavil osvětlení podle jejího přání a přinesl dárkovou kazetu. Mezitím se máti na zemi posadila, opřela se o gauč a přehodila přes sebe župan. Petr k ní přisedl.
„Chceš se teda podívat?“ A v očích mu to jiskří dychtivostí.
„Peťulo.“ Pohladí ho po ruce, přesto gestem mu zastaví pokus o otevření krabičky. Šeptem a poskakujícím hlasem pokračuje. „Podívat asi ne, asi bych doopravdy chtěla být raději v ložnici překvapená. Alespoň pro dnešek. Proč spěchat? Sedneme si ještě na chvíli, jo?“ Snaží se oddálit to, co má přijít a co je z obou stran velmi žádané.

Pomohl ji ze země, krabičku položil na stolek a usadili se. Následně si ještě vykládali, popíjeli a každý z nich po očku pokukoval po balíčku. Máti se nechce stále dokola ptát, co ho k tomu vedlo. Něco ji řekl již kdysi dávno, něco si domyslela a hlavně, sama je zvědavá a pochopitelně i nadržená. A když bude v ložnici tma a bude správně rozjetá, pak je to vlastně jedno, co v ní bude jezdit.
Pomalu dojídají to, co si nachystali, další dolití ale  svorně odmítají.
„Peti, já si ještě odskočím, opláchnu se a půjdeme. Ano?“
„Jo, jo. Poodnáším to a taky si zajdu.“
Po návratu, hned jak kluk zapadl do koupelny, máti nevydržela a potichoučku kazetu otevřela. Zalapala po dechu a v ten moment pocítila opětovné vlhko v rozkroku. V krabičce se skvěl jeden z klenotů, na které se na netu tak zálibně dívala. Masivní a s plno funkcemi. Neměla odvahu ho v sevřené ruce vyzkoušet a aby nebyla přistižena, chvatně uměláka zase vložila do kazety. Zavřela ji a stačila dosednou do židle, akorát včas.

Petr vyšel z koupelny, v kuchyni zhasl světlo, zezadu ji objal,  přitisknul k sobě a zmocnil se jejích ňader.
„Mami, princezno moje, půjdeme?“ zašeptal a něžně ji políbil do vlasů. V ložnici, na kraj postele položil svého pomocníka, ji pomohl z županu a sám se také rychle vysvlékl.
„Nechám ti tu košilku. Můžu? Jsi v ní božská.“
Hlas mu přeskakoval nedočkavostí.
Místo odpovědi se opět, jak to umí jen milující matka pousmála a pohladila syna po tváři. V místnosti, která je lehce osvětlena pouličními lampami, viděla i cítila jeho přemotivovanost, proto vzala úvod dnešní premiéry do svých rukou.
Nedočkavě, během krátké milostné předehry, se Petr několikrát natáhl pro postelovou hračku. Máti mu vždy pohyb ruky zastavila.
„Peti, nespěchej. Ještě se necítím uvolněná. Ještě chvilku, prosím. Však nemusíme spěchat,“ šeptala mu během líbání.
Při hrátkách, kdy se bažili jeden druhého, vycítila synovu stoupající nedočkavost i svou uvolněnost a taky odevzdanost.
„Podáš ho?“
Petr se dychtivě natáhl, otevřel krabičku a v ten moment nevěděl, jak pokračovat. Když je něco takového poprvé…….
Hladil tou hračkou mámu po těle, přes paži, k lokti, až se dopracoval k prstům. Jak byla zvědavá a lačná, instinktivně ho stiskla, až se za tu rychlost vnitřně zastyděla. Jako ve snách jej zkoumala pohmatem, jako by se styděla na něj pohlédnout, i když v místnosti bylo milosrdné přítmí. Opakovaně hodnotila jeho velikost a kvitovala s povděkem nepravidelný tvar s bohatým žilkováním.

No tak chlapečku, teď ukaž, co s takovým krasavcem dokážeš. Dodej si už odvahu a vraž mi ho tam.

„Peti, vyzkoušíme ho?“
Snažila se, aby v jejím hlasu nebyla znát nedočkavost A aniž by čekala na odpověď, pokračovala: „Na poprvé se třeba přetoč, lízej mě a při tom jej zasuň. Ale hlavně nespěchej! Aby to ten spěch nezkazil. Ať se těšíme i na příště.“
Ani neví, které její  JÁ  to vyslovilo. Rezignovaně si lehla na záda, roztáhla a mírně pokrčila nohy.

Kluk poslechnul, lokty si zapřel mezi její stehna a tím je ještě více oddálil od sebe. Jazykem našel poštěváček, po kterém rejdil špičkou jazyka a zároveň zvlhčil slinami i vibrátor. Třesoucími se prsty ho pomaloučku zasunul do nastavené pičky. Zajel tam asi polovinou délky namlouváka a začal s kopulativními pohyby. Tam a zpět, tam a zpět…
Celá nesvá leží na zádech, s dlaní na čele a snaží se přečkat tuhle, pro ni stále ještě trapnou chvíli.
Už!  Vnímala průnik, i nesmělé pohyby cizího tělesa v sobě. Stále se nemohla uvolnit tak, aby začala mazat a tím klouzání ulehčila.
Petr zíral, jak dildo v ní, i když z počátku těžko mizelo a jak se napínala kůže, když ho zase vytahoval. Opětovně mámu vylízal, znovu oslintal uměláka a pak začal tunýlek lásky znovu protahovat. S potěšením viděl, že namlouvák se postupně dostává hlouběji a hlouběji. Pustil jednu ze základních funkcí a po chvilce zvýšil rychlost.

Zapnutí vibrací a následně i lehká rotace dilda ku podivu u obou prolomila křečovitost. Máti jen lehce hekla při prvotním a nečekanému zapnutí, po kterém následovalo pro ni ještě nepoznané vrnění v kundě. Sama nevěděla, co očekávala a z čeho měla takové obavy. Kluk si počínal něžně a vrnění dilda ji začínalo být neskonale příjemné. Kundička snaživě ronila slzy rozkoše a ostych se kamsi vytratil. Stáhla ruku z čela a přiložila ji na prso, které začala jemně mnout. Přistihla se, že instinktivně sama lehce přiráží na předmět, který ji působil nebeskou rozkoš.
„Peťulko, hlouběji a rychleji! Prosím…..“ A automaticky zvýšila intenzitu svých přírazů. „Zrychli, ještě!“ Dostala se do stavu těsně před svým vyvrcholením. V poloze na zádech sebou házela, pokračovala v mnutí prsa i bradavky. Druhou rukou si bezmyšlenkovitě zajela do rozkroku a dala se do intenzivního drandění poštěváčku. Mezi polohlasitými vzdechy, uhýbání zadkem před dalšími útoky a následným opětovným dorážením na uměláka, se udělala.
„Dost! Stačí! Vypni ho prosím, ale nech ho tam!“
Přitiskla stehna k sobě, přikrčila je a překulila se na bok. Orgasmické dozvuky s ní stále ještě otřásaly.
Po dlouhé chvíli se otočila na záda, mírně roztáhla nohy a nechala ze sebe vibrátor pomalinku vyklouznout.

„Peťulo, šílenče, chceš mne zničit?“ Zároveň kluka objala a přitiskla k sobě.
„Mami, jsem rád, že jsi spokojená a to mi stačí. A…a… a mohl bych, mohli bychom  ještě?
„A ty nechceš? Já dvakrát a co ty? Pak ti akorát usnu.“ A opět vyloudila ten svůj nezaměnitelný, spokojeností zářící úsměv. „Však za chvilinku se půjdu napít a přijdu. A neptej se pořád!“ napomenula jej naoko, aby navodila pocit, že stále drží otěže. „Už jsem ti přece kdysi na toto téma něco říkala. Naznačíš, zkusíš a dle reakce se zařídíš. Stačí? A když jsi prvně použil olejíček, taky ses neptal.“
Petr při upomínce na prstění jejího análu zčervenal a již raději mlčel.
Hm, všechno pěkné. Bych si vůbec neodvážil říct, že bych ti taky rád ojel prdel. A jak si tě asi tak mám náznakem připravit, abych ti ojel zadek a udělal se do něj? Hm? To ti mám říct: „kolena a lokty na značky a teď drž?!!!“

Po občerstvení, kdy sklenici vody přinesla i jemu, pokračovali v milování. Dopřála mu, aby si opět hrál s vibrátorem a takto ji znovu dovedl ke krásnému vyvrcholení. Zároveň mu po chvíli pohonila ocas. Stačilo málo a kluk, díky dnešnímu zážitku,  během ji stříkal na kozy.
Pak leželi na zádech vedle sebe a každý sám si před očima promítal dnešní prožitek. A oba doufají, že si to brzy zopakují.
„Peťulko,“ obejme kluka a překulí ho k sobě. „Bylo to pěkné. Sice se to nesluší, ale děkuji za dnešek.“
Nabídne ústa k polibku, položí hlavu na jeho paži a během chvilky se oba, krásně unaveni, propadnou do posilujícího spánku.

Počet zobrazení: 216

Autor

Navigace v seriálu<< Nejsem mamánek 06Nejsem mamánek 08 >>
5 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Azazel

Výborné pokračovanie. Naozaj mi tu chýbala táto séria, pretože autor svoje poviedky píše neskutočným spôsobom zaujímavé a jeho postavy skutočne majú dušu. 🙂

Martin

Moc pěkné a hodně vzrušující příběh . Je to krásně dávkováno po částech . Pořád je cítit to správné sexuální napětí . Tak jsem zvědav jak to bude pokračovat po té diskotéce .

bigbiz

Mám tuhle sérii opravdu strašně rád. Je to takové něžné, romantické a vždy se těším, jak se to bude mezi aktéry vyvíjet dál. Už jsem to tady psal jednou, ale opravdu by možná nebylo od věci, kdyby syn začal matce říkat jménem. Myslím, že by to příběh mohlo ještě víc posunout. A navíc, když budou zkoušet ta anální dilda, postroje a další takové srandy, by mohlo oslovení „mami“ působit poněkud nepatřičně. Ale záleží to samozřejmě na tobě. Já se rozhodně budu těšit na další díl.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x