Nejsem mamánek 04

Toto je 4 díl z 14 v seriálu Nejsem mamánek

Následující den byl Petr jak pytlem praštěný. Unavený, utahaný, myšlenkami se stále vracel k svému prvnímu opravdovému sexu s mamkou. Celý vyšťavený, zničený, si po příchodu z práce lehnul a spal až do večeře.

„Peti, Peťulo, vstávej,“ třese mu ramenem. „Je již večer a jídlo máš na stole. Je ti něco? Jsi marod?“
„Jé, mami, ahoj,“ brumlá rozespale. „Ne, nic mi není. Jen se celý den cítím utahaně. Doma jsem byl první, tys nešla, tak jsem si jen na chvilku lehl.“
„Že by tě včera stará ženská tak zničila?“ říká se smíchem a lehce mu brnkla prstem přes nos.
„Mami, nezlob! Nejsi stará, proč tak mluvíš?! Jsi krásná a na tom trvám!“
„Promiň. Nezlob se.“ A již brzdí špatně rozehraný rozhovor. „Tak vstávej a pojď večeřet.“

Po večeři se Petr již cítí v pohodě. S mamkou si dají u televize kávu a pak bez řečí jde do kuchyně vše po večeři umýt a uklidit. Mamka přichází za ním, zhasne velké světlo a svůj hrníček vkládá ho do džezu. Zezadu objímá Petra a hlavu si opře o jeho záda.
„Peti, promiň. Ještě jednou se omlovám. A můžu, prosím?“ říká zastřeným hlasem a prsty přejede přes jeho klín.
„Mami, ty kdykoliv,“ a v ten moment má sucho v krku.
„Neotáčej se, prosím. Chtěla bych si to vyzkoušet takto.“
Rukami mu stáhla ke kolenům domácí kalhoty i boxerky. Rychle si sundala tričko a s prsy v podprsence se mu třela o záda. Uchopila jeho chloubu, která se ji v ruce rychle zvětšovala. Mnula ho a pomalu přes žalud přetahovala a stahovala předkožku. Druhou rukou mu hladila boky, břicho, občas přejela přes hruď. Při této činnosti mu začalo v mužství příjemně cukat. Vychutnával si mamčinu honitbu, hlazení i dráždění na zádech. Mamka stále překvapuje s neotřelými nápady! V údu opět cuklo.
„Mami, už budu.“
„Pšš, já vím, cítím to.“

Pokračovala v honění a natáhla se pro utěrku. Pak se ji mužství vzepřelo v ruce a došlo k výronu, který zachytila do utěrky. Ještě několik tělních stahů a úd začal měknout. Očistila ho, odložila utěrku a syna opět oblékla. Kluk se otočil čelem k matce.
„A teď můžu já?“
„Peťko, ne,“ mateřsky se usměje. „Jde doopravdy na tobě vidět, že jsi velmi unavený. Necháme to na zítra. Ano? A příjdeš za mnou zítra?“
V hlase je stále cítit strach, že mladý to s ní vzdá.
„Ano, to si teda piš, že zítra příjdu a moc rád příjdu.“
Obejmul matku, která před ním stála stále v podprsence a při hlazení jejich zad, ramínek podprdy jí nabídl svá ústa k líbání. Po vášnivé odezvě odešel se osprchovat a spát.

Následně šla do koupelny i ona. Po očistě se prohlížela ze všech stran v zrcadle. Bude to chtít malinko cvičit, přiznala si až moc sebekriticky. Vzala do ruky nůžky, zvedla nohu a položila ji na stoličku. Opatrně začala odstřihávat první chloupky z přirození, prozatím si půjčila synův elektrický strojek a oholila zbytky chloupků. Z bujné čupřiny zůstal je hezký, svislý pásek chloupků. Zbytek byl dohladka oholen. Spokojená se svou práci a v očekávání zítřejší synovy reakce, odešla také spát.

Po příchodu z práce si Petr rychle pustil komp, najel na porno a ještě před příchodem matky se udělal. Večer musí vydržet déle. Uklidil po sobě, osprchoval se a již v zámku zarachotil klíč. Jeho bohyně přicházela!
„Ahoj mami.“
„Ahoj Peťo. Dnes jsi tu nějak dříve!“
„Ani ne. Ráno jsem jel na kole a domů chytil zelenou vlnu. Přišel jsem těsně před tebou. A můžu ti dát pusu na uvítanou?“ A spiklenecky se u toho usmívá.
„Ty loudile?!“ Máti to nemyslí nijak zle, taky přistoupila na tu hru. „To víš, že můžeš.“
Ráda by posunula laťku opět o kousek dál. Proto, i když nevěděla, jak přesně formulovat slova, ztišeným hlasem pokračovala. „Chtěl jsi mít doma milenku nebo ses chtěl, přál sis, být mým milencem, tak teda se vším všudy.“ Kontruje a nastavuje ústa k uvítacímu polibku.

„Mami, dáš si kafe?“
„To víš že jo. Jen se sprchnu, převlíknu a jsem tam,“ volá již z koupelny. Při utírání si prohlíží oholený rozkrok a v duchu se pochválí. Vypadá to fakt pěkně.
V klidu u kávy se baví částečně o práci, částečně o různých svých zájmech. Mamka chce začít chodit na badminton, protože prý v práci na to přišla řeč a našla si tam i spoluhráčku.
„Mami a kdy jdeš… jdeš k doktorovi?“
„Volala jsem tam a jsem objednaná na čtvrtek. Takže v pátek již… již budou účinkovat.“
Bože!!! Chtěla bych s ním šoustat, ať mi tam taky něco pořádného narve. Chtěla bych se předvádět a jak mám s ním mluvit o práškách, tak jsem celá nesvá?! Letělo ji hlavou.

Venku se již sluníčko začalo schovávat. Jak ten čas letí! Petr vzal šálky, s úsměvem a mrknutím jedním očkem odchází do kuchyně. Měl skoro umyté nádobí, když za ním přichází mamka a opře se zády o linku.
„Copak mrkáš, mladej!“
Přitáhla si ho k sobě a zašeptala mu do obličeje:
„Líbilo se ti to včera? A chtěl bys i dneska, aby ti maminka ulevila? Můžu si s ním hrát a vykouřit ho až dokonce, když tak pěkně voníš?“
Její mluvou rozhozený Petr opatrně přistoupil na matčinu hru a pokusil se, v rámci respektu, přitvrdit.
„Budu moc rád. Rád se na tebe při kuřbě podívám, budu ti přirážet do úst a na oplátku si tě pak položím a budu lízat a sát tvoje šťávičky. Souhlasíš?“

Úplně mu vyschlo v hrdle a nohy se mu i mírně třesou. Jak bude na jeho slova reagovat? „Broučku, ráda s tebou, pro tebe udělám cokoliv.“
Po těchto slovech si přiložila hlavu na jeho hruď a vší silou jej objala.
„A mám tě, mladej!“ jásá v duchu nad mladým a lačným dupákem.
Její slova Petra utvrdila, že má máti omotanou kolem prstu a již v duchu začal spřádat další plány. Své tajné, perveznější sny jistě přemění ve skutečnost.
Máti z něj lačně strhla oblečení, klekla před něj, rukou uchopila úd u kořene a ještě polotuhý, zmizel v jejich ústech, kde začal nabírat na velikosti. Chvíli ho honila rukou, chvíli ústy, až se mu zdálo, že na žaludu cítí její mandle. Mezitím ji hladil po vlasech, mezi prsty mnul uši a jejich lalůčky. Přiložil dlaně na její uši, pokrčil prsty a snažil se pohybovat s její hlavou. Matka se tomu podvolila a Petr si sám diriguje kouření i hloubku přírazů do jejich úst. A již oba cítí záškub v ocase. Po chvíli další a další. Ruce opustily její hlavu a opřel se s nimi o dřez. Takto mírně předkloněn stále doráží údem do lačných úst. A již se semeno se nezastavitelně řinulo ven, kde na něj již čekala mámina ochutnávka s polykáním. Pak ještě lehce políbila měknoucí mužství a vstala.

„Mami a můžu teď já?“ A jedním prstíkem projel po obvodu jejího klína.
„A nechceš si to nechat na večer?“ zašeptala nepevným hlasem, protože má ještě stále stín obavy, že kluk jí tvrdě probudí z toho krásného, perverzního, incestního snu.
„A večer taky.“
Obejme mámu, přitiskne se k ní a krok sun krok se přesouvají do ložnice.

Protože měla na sobě dlouhé domácí triko, u postele ji ho vykasal nad pás. Posadil ji na kraj postele a láskyplně položil. Nohy zůstaly z postele svěšeny. Sundal ji kalhotky, roztáhl nohy a mezi ně si klekl. Ruce objížděly stehna, boky a pod trikem zajížděly k prsům. Obličej se blížil k jejímu klínu.
„Mami!? To kvůli mně?“ Začervenal se za svou domýšlivost.
„Líbí? Jsem ráda. Ano, i kvůli tobě. Chtěla jsem tě něčím zaujmout a překvapit.“
„Mami, ty nepotřebuješ ničím zaujímat. Ty jsi má nej… nej… Ty jsi můj klenot, bohyně!“
„Ty můj broučku, nepřeháněj. A vůbec! Chtěl jsi tu pracovat? Chtěl! Tak pracuj.“
Ani neví, kde se to v ní vzalo! Takový slovník!

Klín po stranách krásně dohladka vyholen a jen na palec široký, je svislý proužek chloupků. Dychtivě si v nastávajícím pološeru prohlížel tu nádheru a zároveň po ní přejížděl prsty. Když se vynadíval, roztáhl prsty již rozevřené závojíčky a jemně a zároveň dychtivě se přisál k poštěváčku. Sál ho, rty ho žmoulal a popotahoval. Ani ruce nezahálely. Ty zpracovávaly a hladily její boky, břicho i upravený klín.
Jazykem pokračoval níž, až ke vstupní bráně, z které se řinul nasládlý nektar milostných šťáv. Jazykem zabrousil i dovnitř kundy a náležitě ji prošmejdil. Máma začala pohazovat hlavou a pohybovat boky. Petr se pokusil sjet s prsty ještě níže, až na anál a i ten, pokud by to dovolila, by také rád prozkoumat. Ale až tam, díky mámině poloze, to nešlo. Večer se o to pokusí znovu. Silněji tlačil obličej do rozkroku plného šťáv, rychleji kmital jazykem po nalitém poštěváčku, pak zase zajel do pochvy. Máma zrychlila pohyby pánve a s ní se snaží ještě silněji mu přitlačit rozkrok na obličej. Zrychlil se jí také dech. Aby ho při orgasmu neodtáhla rukama, chytil a sevřel je svýma a ještě zrychlil a přitvrdil lízání mušličky. Hlasitě hekla, křeč ji projela tělem a snažila si vymanit ruce ze synova sevření. Chce, alespoň pánevními pohyby, dostat poštěváček z dosahu drzého jazyka, ale Petr ho má nasátý a sevřený rty.
„Peťko, Peti,“ šeptá mezi hlasitými vzdechy. „Dost, prosím, prosím, už nemůžu. Už jsem. Prosím, prosím!“

Rty, ruce povolily stisk a máti se v celkovém třesu schoulila do klubíčka. Vstal, svou milenku přikryl dekou a přilehl si k ní. Na prsa při masáži jejího rozkroku úplně pozapomněl. Alespoň teď je hladí a velmi jemně promakává.
„Chceš mne zabít?“ již zklidněná šeptá mu do ucha. „Časem vypozoruješ, kdy a jak ještě můžeš pokračovat a kdy již ne. Já potřebuji po prvním vyvrcholení malý odpočinek. Pak pochopitelně můžu v milování pokračovat. Ale to tě časem naučím i další věci vysvětlím. Ty můj hřebečku zlatý.“
„A mohla bys již teď mi něco poradit, vysvětlit, nebo mi něco vytknout, co se třeba nelíbí. Moc bych si totiž přál, ať jsi se mnou spokojená. Co ti teda vyhovuje?“
„Prozatím jsi fantastický.“ Lichotí mu, políbí ho špičku nosu a pohladí po tváři. „Takové věci se moc neříkají. To musí partner vypozorovat sám.“
„Tak alespoň naznač. Jsi zkušená a já bych se ti chtěl co nejrychleji vyrovnat, chtěl bych ti alespoň v posteli být rovnocenný, nebo přijít s něčím zajímavým.“
„Ach jo, ty moje trápení. Že se před tebou ještě stydím, tě asi nezajímá? Ať je teda po tvém.“
Venku je již šero, takže nebude vidět, jak ji červenají tváře. „Pochopitelně to takhle nemusí být pokaždé, protože časem se ze všeho opakujícího stává nuda. Já osobně mám ráda, když jsem dobývána. Když se můžu plně a bez následných výčitek otevřít, experimentovat. Když jsem hýčkaná. Když si mne muž váží. Když …. Tralala… a zbytek si domysli!“ směje je, obejme syna a přitulí se k němu.
„Hm,“ reagoval trochu zklamaně. „Čekal jsem něco konkrétního. Něco, co máš v sexu moc ráda, co tě přivede až na vrchol rozkoše.“
„Peťulo, nebuď smutný a začni si všímat, o co tě třeba požádám, co třeba osobně navrhnu, něco si k tomu přidej a výsledek je zaručen. Uvidíš sám. A když to řeknu přímo, ráda jsem v tvé náruči, ale stále se stydím otevřeně o tom s tebou mluvit.“
Ještě nějakou dobu takto leželi, prsty kroužili po těle toho druhého. Pak vstali, oblékli se a šli se konečně napít a přichystat něco k pozdní večeři. Následně máti navrhne, zda díky mírně pokročilejší době, nepůjdou již přímo spát. Petr to kvituje s povděkem, protože neví, zda by se mu ještě postavil a tím svou bohyni nezklamal.

Příští den spěchal Petr domů. Nakoupil, co bylo doma třeba, pustil se do úklidu svého, i společného pokoje, když mu při práci zazvonil mobil. Máti mu volala, že mají v práci problém, takže asi příjde později, než předpokládala.
„Škoda, já se tak těšil,“ říká si v duchu, ale zároveň ví, že nejde každý den jen šoustat. a je potřeba něco i doma udělat. Sice zvolnil tempo, leč stále pokračoval v úklidu a později i v přípravě večeře. Již se chystal pustit si komp, když uslyšel otevírat vstupní dveře. Oba se pozdravili na uvítanou, dali si pusu a unavenou, hladovou matku doprovodil do kuchyně.
„Vše nakoupeno a máš i připravenou večeři,“ hlásil Petr a začal jídlo ohřívat.
„Jsi zlatý. Děkuji moc. A kafe mi prosím uvař, až budu ve sprše. To zas byla šichta!“
Po návratu z koupelny mu pak, s kávou v ruce vyprávěla, co bylo v práci a on se zase pochlubil svou odpolední činností. Udělali si nástin toho, co podniknou, či co kdo má o víkendu. Petr sám viděl, že není ta nejvhodnější doba a tušil, že kdyby moc naléhal, máti by mi stejně jen podržela a těšila by se, až vypadne. Proto se s tím smířil a následně se rozešli do svých pokojů.

Další den si matka odbyla vyšetření na gyndě a nechala si předepsat prášky. Po návštěvě lékárny šla spokojeně domů a těšila se na zítřek, kdy konečně v sobě ucítí, po dosti dlouhé době, opravdový, živý ocas. Žádná náhražka, žádná guma.

Petr spěchal domů, dokončit to, co nestihl uklidit včera.
„Peti, ahoj, jsem doma,“ snaží se příchozí přehlušit puštěný vysavač.
„Uf, až jsem se lekl. Ahoj mami. Za chvilinku to mám hotové a přijdu za tebou.“
V obýváku, u tradiční kávy, se Petr vyptává na průběh dne a s potlačovaným zájmem vyzvídá, zda už má matinka to potřebné.
„Takže zítra si uděláme takovou svou malou oslavu? Moc se těším.“ toužebně se vyjádří Petr. „Jestli se těšíš na oslavu, tak proč jsem tam teda chodila?“ odpověděla naoko zakaboněná.
„Však ty moc dobře víš, jak to myslím,“ zase se durdí on.
„Já vím, ale rýpnout si můžu, viď?“ směje se, mrkne na kluka a již tichým, prosebným a zároveň dychtivým hlasem se ptá:
„Peťko a když budou účinkovat až zítra, příjdeš za mnou i dnes a ještě s ochranou?“
„To víš, že ano a rád!!!“ chrlí překotně. „Však běž. Uklidím po večeři, umyju to, hodím sprchu a přijdu.

Matka odešla a Petr v kuchyni slyší puštěnou vodu v koupelně. V ten moment se mu pták postavil. Po studené sprše erekce trochu polevila a za chvíli již, voňavý a s balíčkem v ruce zaklepal a následně vešel do ložnice. U postele se vysvlékl a vklouzl k máti pod přikrývku. Potěšeně zjistil, že je nahá.

„Jéé, ty studíš! Ty ses sprchoval ve studené?!“ objala ho a přitiskla k sobě, aby ho zahřála. Již velmi ztišeným hlasem pokračuje: „Peťulko, tebe mi seslalo samé nebe. Ani nevíš, jak moc potřebuji chlapa a nerada bych udělala s nějakou známostí další hloupost. A taky se moc těším na zítřek. Uděláme si to dlouhé a krásné. Teď prosím jen lež a sama si tě povedu. Prosím, moc tě prosím.“

Pohladila jej po tváři a svými ústy našla jeho. Vyplázla jazyk a jako s průzkumníkem přejížděla přes jeho ústa, která si s ním i rozevřela. Uchopila jeho ruku, kterou vedla až do upraveného klína, kde začala s jeho prsty pomalu pohybovat a dožadovala se laskání.

Petr to již nevydržel, pootevřel ústa a vyrazil ji s jazykem naproti. Byla proti a zatlačila jej svým jazykem zpět. Sama a prozatím jen sama bude líbat a synovi ukazovat, co má dělat. Dnes by si to chtěla užít takto. Chvíli mu jazykem olizovala rty, pak s ním vnikla do úst, která prošmejdila. Nemohla se toho nabažit, proto to opakovala znovu a znovu. Čím více byla dole drážděna na poštěváčku, tím divočeji a silněji dorážela jazykem.

Chtěla si na následně od líbání chvilku odpočinout a proto se posunula výše. Uchopila prs a bradavku nasměrovala k jeho ústům. Jeho rty žmoulaly a ožužlávaly ztvrdlé bradavky a zároveň se Petrovi podařilo prsty vniknout do již velmi mokré lasturky. Vlhkými prsty se střídavě přesouval na poštěváček a zpět do mušličky. Popotahoval závojíčky, poštěváček a pak zasunoval prst, dva, tři, do pochvy. Zaklonila hlavu a v rytmu přirážení do kundy, začala rytmicky pohybovat pánvi. Užívala si to a bylo to na ni znát.

Petr ve šťávách smočil palec, zasunul jej do pochvy a zbylými prsty pokračoval přes hráz, směrem k análu. Byl moc zvědavý na její reakci. Cukne, nebo bude spolupracovat? Na sevřený otvor přiložil prst a začal s ním mírně kroužit. Máti stále dorážela na palec v pochvě a díky tomu se anál začal malilinko otevírat. Kroužící prst tomu ještě více pomáhal.
Zbystřila, vycítila to a pomyslela si, že se snad jedná jen o náhodný dotek. Krouživý tlak na zadní dírku ale pokračoval. Cukla zadkem zpět, uhýbala a chtěla se z možného vniku vymanit. Jenže jeho ruka a prst, již kousek vsunutý v análu, stále kopírovaly matčiny pohyby. Ta těsná dírka ho vzrušovala a nechtěl se té slasti vzdát.
„Peti, ne. Na tohle nejsem připravená. Peťulko přestaň, prosím! To již ne, stydím se. Vždyť jsem tvoje matka.“
Její ruka se sunula dolů a nahmatala synovu. Její únikové snahy ustaly. Vytáhla si prsty z pochvy a naznačila, že ten v análu má zůstat! Petr byl tímto verdiktem velmi udiven. Neměl odvahu již suchý prst tlačit dál, ani nechtěl vyklouznou a omočit ho ve šťávách, protože se obával, že máti by ho zpět již nepustila. Proto ustal v dalším průzkumu a jen malinko s prstem pohyboval. Současně stále pokračoval v sání prsu.

I ona byla překvapena análním vývojem. Sice to chtěla s klukem někdy později probrat, vysvětlit a potom třeba i vyzkoušet. Sama by velmi uvítala projetí zadku ocasem, ale že to bude tak brzy a že kluk má takové choutky, ji překvapilo. Přesunula si ruku na poštěváček a začala se ukájet sama. Těsně před orgasmem zvrátila hlavu, zrychlila své honění, ještě více se nadzvedla a přirazila proti jeho prstu. Při vyvrcholení a v první křeči takto chvíli zůstala. Během chvilky, po prvotním odeznění, si odtáhla ruku z poštěváčku, synovu hlavu od prsu a ještě zrychleným dechem prosila o ponechání prstu v zadku.

Petr poznal, kdy to na mamku přišlo, protože mu svěrač dost silně sevřel prst. Teď již s ním pohyboval jen pomalu, jakoby konejšivě. Taky cítil, že i ona se ještě lehce pohybuje a něžně na prst doráží.

„Peťulko, děkuji,“ šeptá již klidným hlasem. „Přesně to jsem potřebovala. A teď já. Mám tě vykouřit, nebo chceš do maminky zasunout?“
„Rád se podvolím. Jak chceš ty.“
„Já myslím, že moc chceš do maminky. Tak jako já. Nasadím ti ochranu a nasednu na tebe. Ano?“ Podal mamce připravený kondom. Klekla mezi jeho nohy, zlehka se zakousla do ocasu, který pak vzala do úst a trochu jej rozkouřila. Následně zkušeně nasadila gumu, překročila jeho nohy, uchopila ocas a navedla jej na vchod do jeskyňky. Pomalu se po něm spustila, nadzvedla, spustila, až dosedla úplně ke kořenu. Zavrtěla se, jako by chtěla dosednout ještě níže.
„Peti, nadzvedni se! Podsunu ti pod zadek polštářek.“
Konečně bylo vše podle jejích představ. Při plném dosednutí cítí, jak se ji ocas opírá čípek, o vchod do dělohy. Nadzvedla se a až pocítila z pochvy vysouvající se žalud, zase plně dosedla. Chvíli si po něm takto jezdila. Následně se předklonila, opřela se lokty o postel a při pokračujícím rajtování hladila syna po tváři. Prověšenými prsy se mu třela o hrudník. Opět ve stejný okamžik oba zaregistrovali prvotní škubnutí v mužství. Odtáhla se od synovy hrudi, dlaně zapřela o matraci a pokračovala v jízdě. Syn se začal nadzvedávat. Proto zrychlila své pohyby a již cítila, jak si jeho tělo pomáhá vypudit semeno ven. Ještě chvíli ho domrdávala a pak v pohybech ustala. Opět se opřela lokty o postel a dlouze syna vášnivě políbíla. V této poloze si oba vychutnávali doznívání.
Pomalu se vracela zase realita.
„Peti, vstávej! Půjdeme se umýt a napít. Mám velkou žízeň. A pak spát. Ano? “
„Kdybys věděla, jak se mi nechce jít od tebe.“ Ale budiž po tvém, slíbil jsem, že budu poslušný. „Tak jó, jdeme.“
Vyhrabal se z postele nahý a vůbec jej nenapadlo se před matkou stydět. Zato máti si přes sebe stydlivě přehodila župan. Ještě stále nenašla tu bezstarostnost a odvahu, se před synem úplně odhalit. Následně se v síni rozloučili letmým polibkem a každý odešel do svého pokoje.

Autor

Navigace v seriálu<< Nejsem mamánek 03Nejsem mamánek 05 >>
5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x