Nejsem mamánek 02

Toto je 2 díl z 14 v seriálu Nejsem mamánek

Jsem veden do ložnice a připadám si, že pouze sním. Stále nemohu uvěřit tomu, že i matce snad není sex se synem až tak proti srsti, když si mě vede k sobě. Pociťuji třes po celém svém těle, trčící ocas napíná těsné boxerky a mozek mám vypnutý. Vstupujeme do jejího hájemství.

Při cestě do ložnice mé libido opadá, přesto se cítím velmi nadržená. Jsme v bytě sami, vchodové dveře zamknuté, klíč v zámku, nikdo nás nemůže překvapit. Kluk to chce, já také, takže tužba je oboustranná. Jen se nesmím lacino prodat.
„Peťo, pamatuj prosím na to, že Ty (!) jsi iniciátorem, ty jsi mne vzrušil tak, že jsem povolná a nemám vnitřní sílu to chtít zastavit. Jen nevím, zda děláme dobře, zda to náš rodinný vztah nenaruší. Nepřeji si, aby ses s tím někde chlubil, ani sestře ne! Je to jen mezi námi.“
Sama jsem zvědavá, jak toto dopadne. Mám poslední možnost tu šílenost zastavit, ale taky již potřebuji být konečně po dlouhé době pořádně ojetá. Chtěla bych si nechat vrazit ocas do kundy, vychutnat si jeho pulsování a oddávat se jeho pohybům. Jenže vím, že to nesmí být naráz, ale postupně.
Když mě v obýváku prvně chytil za prso, měla jsem chuť mu jednu vlepit, ale pocit rozkoše byl silnější. V podbříšku to příjemně zašimralo, začala jsem vlhnout a to byla konečná. Taky je mi úplně jasné, že jako mladý hřebeček a de facto panic, dlouho nevydrží. Proto musím na něj opatrně, aby náhodou nezatrpknul a já nepřišla zkrátka. Nestačím se divit, kde se ve mně berou tak perverzní myšlenky. Jsem sice jeho matka, ale když už takové téma nadnesl a od počátku se také sám snažil, tak ať si stále myslí, že je to jeho iniciativa.

Souhlasím a vlastně již ani nevím, co jsem odkýval. Zavírám za námi dveře, zastavujeme se u kraje postele. Máma stojí a čeká, co udělám. Opatrně, jako bohyni, k ní přistupuji a pomalu sundávám již rozepnutý vršek. Přes pouliční osvětlení dopadající do ložnice, fascinovaně pozoruji siluetu jejího těla a jejich ňader. Dvě ruce, dvě ňadra. Každá opatrně hladí a mne jedno prso. „Mami, jsi doopravdy krásná,“ zašeptám.

Vnitřně se musím stále šibalsky smát nad jeho opatrnosti, neznalosti, která jistě pramení z nezkušenosti a jistě i z podvědomého pocitu, že jsem nejen jeho milenka, ale zároveň i jeho matka.

Po chvíli mi mamka sundává tričko, proto zvedám ruce z její chlouby. Klekám a za nohavičky tahám šortky. Zvedne jednu, pak druhou nohu a spodní díl oblečení končí ohozen kamsi stranou. Objímám její stehna a hladím je. Chlupatý trojúhelník mám přímo před očima. Blížím se k němu a nosem, pak rty přejíždím po chloupcích a nasávám vůni linoucí se z lůna. Bříšky prstů hladím a následně rty přejíždím po ochlupení. Napružený pták mi šponuje trenky a tak se jich bleskově zbavuji. Mám ještě respekt z autority, proto nemám odvahu ji hned položit do postele a taky nevím, jak to přesně udělat. Přitisknu proto mamku k sobě, obejmu ji, hladím po zádech, pažích, nasávám vůni mé bohyně. Trčící nedočkavec se opírá o její břícho.
„Mamííí, co teď, jak mám pokračovat?“ kvílím v duchu.

Stojíme již delší dobu v objetí, jeho na kost ztvrdlé nářadí mám jako kopí, zaražené v pupíku. Proto se trošku oddálím, vezmu ho do ruky, přizvednu a opět se k mladému přitlačím. Cítím jeho chloubu na podbříšku a teď, když držím v ruce to zakázané zboží, jsem již pevně přesvědčená, že to doopravdy chci a potřebuji.

Mamka sama ho ohne směrem nahoru mezi nás a více se přitiskne, začíná se mírně v bocích pootáčet a tím jej masíruje mezi našimi těly. Cítím se jako v sedmém nebi a raduji se, že převzala otěže. Vnitřně cítím, že tak je to OK. Je přece v milování zkušená, jistě si to chce také užít a zároveň mě nechce ztrapnit. V objetí klekáme na postel, následně uléháme, čely k sobě. Fascinovaně hledím do míst, kde tuším prsa a tam také směřuji ruku i hlavu. Jemně masíruji hebké, příjemně teplé a pružné ňadro a pak přejíždím prsty přes zduřelou bradavku. Následně se k němu přisaji a rty ožužlávám bradavku. Máma mě hladí po vlasech a já s potěšením zjišťuji, že to v ní zřejmě vyvolává příjemné pocity. Takže zjišťuji, že být s máti v posteli a milovat se, snad ani tak velký úlet není. Vždyť mě sama drží hlavu u prsu, bradavky má zduřelé vzrušením a s mateřskou láskou v očích mne pozoruje. Na své ruce pocítím máminu. Asi chce mít na prsu pouze mé rty. Ruku mi sune přes břicho, směrem dolů. Váhavě prsty přejíždím po jejím ochlupení. Sama mne vede do rozkroku! Převaluje se na záda, mírně roztahuje nohy a ruku mi tlačí do něj. Cítím na prstech její šťávy, které mi v hledání cesty pomáhají. S takto navlhčenými prsty prozkoumávám závojíčky, okolí vchodu do jeskyňky, mezi prsty mnu část po části její chlácholinku. Hrášek poštěváček jsem asi našel, protože po přejetí hrbolku prsty, to s mamkou dosti cuklo.
Prsty stále přejíždím v místech, které ji před chvilinkou tak moc vzrušilo. Od šťáv vlhkými prsty se lépe mezi závojíčky pohybuji, ale nejvíce mě fascinuje poštěváček. Vždy, když po něm přejedu, máma se zachvěje a přidrží mi v těch místech ruku. Dobře. Když si to žádá, bříškem prstu brnknu o hrbolek, pak dvěma ho stiskám a popotahuji ho. Pokaždé, když to udělám, tak slyším, jak malinko sykne a více zaboří hlavu do polštáře. Její ruka mne již nevede, má ji bezvládně položenou na prostěradle. Asi chce, abych ho častěji dráždil, více si s ním hrál. Rád se přiučím tomu, co mamku uspokojí.
Po chvíli opouštím vchod do jeskyňky a hlazením prozkoumávám její stehna, boky, prsa a pak rychle zpět dolů, kde to má asi nejraději. Pokouším osud dál. Díky velkému vzrušení již ji vnímám jako mámu. Přestávám sát prso, hlavou se blížím k její. Obličej mám těsně u jejího. Prsty opět zpracovávám poštěváček, mnu prokrvené, od mazu vlhké pysky a vracím se zpět k hrbolku, který mámu tak vzrušuje. Vždy, když vzdychne, oddálí rty a malinko vysune jazyk. Špičkou svého ho olíznu a rty se ho pokouším nasát. Nedovolí mi to. Schová ho a po chvíli opět malinko vysune. Olizuji její rty, volnou rukou ji hladím po vlasech, tváři, rty okusuji rty její. Zároveň cítím, jak se jí poštěváček ještě více nalévá a zvětšuje se. Opět si v jejich šťávách mažu palec s ukazováčkem a začíná podobná hra jako s bradavkami. Mnu ho mezi prsty, pokouším se ho trochu povytáhnout. Mámě začíná pracovat celé tělo. Více roztáhla nohy, občas se prohne v bedrech a rukou, která bezvládně jen ležela, mě začíná hladit po ramenou.

Jazykem stále přejíždím po jejich rtech, zubech, laskám se se špičkou provokujícího jazyka a stále se pokouším s ním vniknout do jejich úst. Dráždím poštěváček, dalšími volnými prsty prozkoumávám vstup do jeskyňky. Rty pomalu povoluje, nastává první nesmělé, opravdové líbání. Její ruce mě objímají, tisknou a začínají také s průzkumem mého těla. Zdá se, že již odhodila zábrany a začíná se s blížícím orgasmem uvolňovat. S volným prstem jsem našel vstup do jeskyňky a krouživými pohyby ho zpracovávám. Máma začíná pohybovat pánví v návaznosti na probíhající laskání její chlácholinky. I líbání nabírá na intenzitě, přebírá iniciativu. Můj jazyk přetlačí svým a šmejdí s ním v mých ústech. Najednou se vzepře, zakousne se mi zuby do rtu, po chvíli odsune laskající ruku z kundy. Je konec, odpočívá.
Po malilinké chvilce odpočinku, jsem položen na záda. Mamka si lehne na bok vedle mne, dívá se mi do očí a rukou se blíží k mému, krví až bolestivě nalitému kolíku. Bere ho do ruky a lehce přejíždí nahoru a dolů. Je to božská hoňka. Zavírám oči a nechávám se unášet těmi dotyky. Stále po něm jen zlehka přejíždí, prsty občas stiskne a v ty momenty pohnu pánví i já. Sice bych byl raději v ní zasunutý, ale teď, v narůstající euforii, mě opouští rozum. Rád bych si dopřál výstřik, uvolňující mé napětí, ale bohužel, není mi to dovoleno. Vždy, když začnu s pohyby, máma stisk povolí. Druhou rukou mi pootočí hlavou k sobě, svojí se k ní přiblíží, vysouvá jazyk a vniká mi do úst. Obejmu ji kolem krku a líbání opětuji. Opět mi ptáka stiskne a pomalu s ním pohybuje. Když ale začnu pohybovat vstřícně pánví a zintenzivním líbání, hned s honěním přestane. Opakuje to několikrát, až z toho začínám být nešťastný, protože zoufale toužím po osvobozujícím výstřiku. Zkušeně to vycítí a konečně se nade mnou smiluje. Znovu uchopí trčící kolík, tentokrát jej stiskne silně a opět mě přivádí k práhu nebetyčné slasti. Již se to blíží. V poslední křeči nadzvedávám pánev. Mamka ví, že nastává můj čas a ještě zrychlí honitbu.
„Už, už…..“ chroptím.

V ruce jistě cítí cukání, ale nepolevuje. Vyluzuji nějaké pazvuky, prohýbám se v milostné křeči a již ze mne tryská semeno. Sám jsem překvapen jeho množstvím. Jemně mě dohoňuje, ale to už ji zkrocený bouřlivák ochabuje v dlani a klesá na břicho. Uvolněně relaxuji a mamka rovněž odpočívá. Ležíme na zádech vedle sebe. Dech se mi zvolna uklidňuje a podobně jako mamka, tak i já, si promítáme v myslích děj dnešního večera. Začínám se propadat do odpočinkového spánku, když mě velitelsky probere z mého rozjímání:

„Tak co, mladej? Spokojen? Tak vstávat, osprchovat a spát! Do svého.“ Je potřeba si hrát na zlou, i když jsem spokojená. Bože….ty jeho panické doteky, to mladické zkoumání mého těla…..! Bylo to milé, ale krátké a dobře vím, že kdybych mu to neprodlužovala, nebo jej pokouřila, udělal by se ještě dřív. Při představě jeho možného pošramoceného ega, jsem se musela opět pousmát. I přes jeho nešikovnost jsem se přece jenom udělala i já. A i když jsem stále ještě na pochybách, vnitřně doufám, že když si ho vychovám, budeme si v budoucnu pěkně užívat. Alespoň teď v to doufám. Jenom to nesmím uspěchat.

„Mami, proč se usmíváš?“ Nechci se nechat odbýt a již odejít. „A mami, můžu se tě na něco dosti soukromého zeptat, aniž by ses zlobila?“
Potřebuji totiž vědět, zda ten dnešek byl jen jednorázový úlet, který se už nikdy nebude opakovat, nebo jestli je naděje, že bychom si to ještě někdy zopakovali. Nejlépe ještě dnes a navíc stále. Prostě pravidelně spolu souložit. Jenže, jak se zeptat? Nerad bych si přibouchl slibně otevřená vrátka. V hlavě mám zmatek, hledám slova a nic mě nenapadá.
Čemu jsem se usmála? Ani vlastně nevím. Snad tomu, že jsem mu splnila sen a že jsem spokojená, jak jsme si spolu pěkně užili. Jenže přece mu nemohu jen tak přiznat, že si jej chci vychovat jako milence a omotat si jej kolem prstu.
„Tak jen se zeptej, snad ti i odpovím,“ svoluji milostivě a jsem zvědavá, co z něj vypadne.
Jak já jsem ráda dobývána!

„Mami. Vím, že z mé strany to bylo takové všelijaké. A pokud by náhodou někdy…., hm, příště……..“
Koktám nesouvisle, nenacházím vhodná slova a cítím se trapně. „No tak nic. ,Nic mami….“
Jsem na sebe naštvaný a vlastně ani nevím, na čem jsem.

„Peťo, tak hup do koupelny! Podívej se, jak jsi upatlaný.“
Musela jsem se opět pousmát. Pozoruji jeho smutný pohled.
„Mladej, neboj, ještě si užijeme, oba. Příště již nebudeš mít zaflákané břicho, ale pěkně mě vystříkáš, nebo tě vykouřím i s ochutnávkou, ať vím, jak chutnáš. Jen se musíš sám více snažit. Ale to je na mně, abych tě správně nasměrovala.“ Takové hrozné myšlenky mně probíhají hlavou, zatímco se tvářím neutrálně.
Konečně vstává. V puse mám neskutečné sucho. Musím si pro jistotu příště přinést nějaké pití. A taky musím hned v pondělí zajít na gyndu pro prášky. Bože, až v pondělí!! A pak ještě nejmíň týden, než začnou účinkovat. To nevydržím. Asi si koupím Postinor, ten zázrak, co se bere po. Nemohu přece riskovat buben s vlastním synem. Šprcky doma nemám a on jistě také ne. A že by to dokázal včas „hodit za plot“, jak tomu říkal můj ex, na to nehodlám spoléhat.“

Ještě kouknu na mámino nahé tělo a odcházím. V koupelně si znova promítám to, co se událo. Při těchto představách mi opět začal tuhnout ocas. Po sprše se otřu, obleču pyžamo a jdu se do kuchyně napít. Zároveň slyším, jak v koupelně, kterou jsem právě opustil, je puštěna sprcha. Co teď udělat?Jít tam, i když vím, že mamka si nepřeje při intimnostech osvětlení? Nebo jít spát? Nechce se mi a vím, že podruhé bych vydržel jistě déle. Mám v hlavě zmatek.
Po chvíli se mamka v nočním úboru objevila v kuchyni. Přišla se také napít. Teď, při plném světle, oba nevíme, jak se zachovat. Mlčíme, oči sklopené, každý pozoruje jiný roh kuchyně, Proto se zvedám, přeji dobrou noc a odcházím. Za chvíli se v kuchyni zhasne, otevírají se dveře do ložnice a….a trvalo déle, než se zavřely. Že by snad doufala, že se pochlapím a přijdu znova? Nebo jen něco kontrolovala? Ale což. K večeru, když jsem na ni poprvé šáhl, tak taky nebyl průšvih. Vstávám z postele, přecházím síň, klepu na dveře a vcházím. Lampička u postele svítí, mamka leží na zádech, již přikrytá, s podloženou hlavou rukami. To není poloha pro spánek, to je poloha k přemýšlení!
„Petříku, copak? Zapomněl jsi tu něco?“
„Víš, mami….,“ přisedám, nahnu se a zhasínám lampičku.

„Petře,“ naoko se trochu zlobím. „Ani nevím, jak se to večer mohlo stát, ale stalo se. Dobře. To ale přece neznamená, že se spolu budeme opět a de facto pravidelně milovat a souložit! Vždyť jsem tvá matka! Bereš to prosím na vědomí!?“
Jen to nesmím přehnat, ale kluka tak trochu usměrnit. Na druhou stranu, večer jsem udělala chybu. Měla jsem ho ihned odpálkovat, vyhubovat mu. Ale…., mé potřeby jako ženy, byly silnější.
„Teď, když sis užil, vysvětli mi prosím, jak si to vše třeba dál do budoucna představuješ? Jak tu budeme spolu žít? Jako milenci? Jako matka se synem? Když velmi, ale doopravdy velmi popustím uzdu své fantazie, tak v noci budeme milenci. Ale jak se budeme chovat ve dne, na veřejnosti, před ostatními? Já osobně v tom jasno nemám.“
No, mladej a teď se ukaž. Jsem fakt zvědavá na tvou vizi, na tvůj náhled k této nové situaci. Taky mi moc vrtá hlavou, co myslel těmi hračkami? Což o to, mohl lecos najít na netu a třeba si myslí, že by mě tím překvapil. Nemůžu se teď před ním ani pousmát, když si třeba představím, jak mi jako dárek dává vibrátor, nebo jak vybírá, kupuje sexy spodní prádlo. Své matce!!!! I když, na druhou stranu, ráda bych se někomu předvedla v takovém prádle. Ráda bych ze sebe chtěla udělala dračici a pokusit se chovat uvolněně, bez nějaké vnitřní autocenzury.

A mám, co jsem nechtěl! Až takto jsem nad tím neuvažoval. Milovat se, pokusit se o rozmazlování, to ano. Ale nad zbytkem jsem vůbec neuvažoval. Ještě že jsem zhasnul. Milosrdná tma zahaluje moji zmatenost.
„Mami, já vím, jak ses pro nás obětovala. Mám tě samozřejmě rád jako mámu, ale zároveň se mi moc líbíš jako žena. A i když se budu v něčem opakovat, řeknu ti, jak to cítím a opravdu se nechci těch představ vzdát. Chci se s tebou milovat vždy, když budeš mít chuť, náladu nebo potřebu. Chci ti taky plně vynahradit tvoje obětování, kvůli nám, dětem. Mám v úmyslu časem koupit nějaké hračky a s nimi zpestřit naše milování. Chtěl bych se stát tvým milencem, ale zároveň tě pochopitelně budu respektovat jako matku. Před okolím také. A také jsem již v představách plánoval naši dovolenou. Někde daleko, kde nás nikdo nezná. Kde bychom nebyli syn s matkou, ale milenecký pár. Těch představ mám pochopitelně víc, ale jsou takové zmatené.“

Štěstí, že kluk nevidí, jak se červenám. Třeba při pomyšlení, jak mi něčím plení pochvu, já u toho řvu a on při tom pozoruje, co to se mnou dělá. A ty představy o společné dovolené mi doslova podrazily nohy. Bylo to jako pohlazení po duši a ani netuší, jak tím u mne zabodoval. Kdy naposledy jsem já měla pohodovou dovolenou!
„Peťo, Peťo, ty moje trápení. Na hračky zapomeň! Vůbec si nedokáži představit, že bych se odhodlala je před tebou používat. To asi doopravdy ne.“
Beru jeho ruku do svých a pokládám si ji na prsa.
„Řekl jsi to pěkně a čas ukáže, zda to může být, jak si to představuješ a jestli by to takhle mohlo fungovat. A teď si pojď ke mně lehnout, jestli tedy chceš.“
Posunuji se a dělám synovi místo. Překvapuje mě. Strhal ze sebe pyžamo, ze mne také a pak mě pevně objal. Cítím, že již není tak křečovitý a začíná si to pěkně užívat. Nemohu sama sobě lhát, že by mi jeho počínání bylo nějak proti mysli. Už jsme společně překročili hranici a není návratu. Tajně doufám, když se před chvíli udělal, vydrží teď déle.
Tím, že jsem ho sama pozvala do lože, jsem rozhodla za nás oba a kluk se podle toho začal chovat. Musel si asi dlouho chudáček honit ocas u kompu a studovat porna!
Rozjeli jsme druhé kolo a byla to byla klasika. Líbání, při kterém jsem odhodila stud a pořádně mu prošmejdila celou ústní dutin. Pak se mi, jako malé dítě, znovu přisál k prsu a druhý hnětl rukou. Na oplátku jsem mu přejížděla stehnem po ztvrdlém ocasu. „To se mu to saje, když bradavky jsou jako kámen!“ pomyslela jsem si a spokojeně vnímala, jak se mi rozkoš rozlévá po celém těle. Beru mu ruku z prsu a vedu ji dolů, do rozkroku.
„Snad ví, co má dělat,“ doufám a po chvíli zjišťuji, že si nevede špatně. Pomazlí závojíčky, promaže si prsty vytékající šťávou, prošmejdí vstup a pohraje si s poštěváčkem. Miluji, když mi ho dráždí cizí prsty. Beru do ruky jeho křečovitě trčící klacek a zkušenými pohyby ho zpracovávám. Nespěchám, nasazuji pomalé a jemné tempo. Myšlenkami jsem už hodně dopředu. Rozhodně vím, že jej nesmím dneska nechat zasunout, ale také jej nesmím ošidit.
„Uvidíme, co to se zajíčkem udělá,“ škodolibě jsem se pousmála.
Pohyby jsem mu naznačila, ať se celý posune dolů. Já se otočila, rozkročila se mu nad obličejem a pomalinku dosedala. Již jsem cítila, jak mu vlhčím nos a on se pořád nechytal.
„Lízej, prosím, lízej,“ žadoním.
Pohyby pánve si sama určuji místa dráždění. Poštěváček, vchod do jeskyňky, po chvíli opět poštěváček a takto jsem to střídala. Cítím, jak teču, jak jazyk brnká o poštěváček, jak semknutými rty tahá mé pysky, jak…, jak….
Začínám cítit první stahy blížícího orgasmu. Jdu na čtyři, do kočičího hřbetu a poštěváčkem dorážím na jeho jazyk. Jeho chloubu mám před obličejem. Beru ji do ruky a pomalu, velmi pomalu, stahuji a opět shrnuji předkožku a při tom jazykem přejíždím po celé délce. Čepička, uzdička, kořen a zpět k vrcholu. Otevírám ústa, rty ho obejmu a sjíždím až ke kořenu a zase zpátky. Pomalu, pomalinku synovi kouřím ocas!
Jeho ruce v ten moment vystřelily a začaly promačkávat prsa a tahat za bradavky. Pánví jsem si stále určovala rychlost a místa lízání. S jeho namlouvákem v puse jsem se už maximálně odvázala. Petřík se sice snažil nadzvednout a vniknout mi hlouběji do úst, ale svou váhou jsem mu to znemožnila. Kouřila jsem si podle svých not.
Přišlo to na nás současně. Já polykala, co to šlo a on se skoro udusil, jak jsem na něj v křečích dosedla. Po spolykání semene jsem mu ještě očistila ochabujícího pěchováka. Při pohledu zblízka s potěšením zjišťuji, že je to pořádný kus a tak se mohu těšit na příště. To už mi bude moci protáhnout mušličku a pořádně ji vystříkat.
Kouzlo okamžiku pomalu končilo. Přetočila jsem se, lehla vedle syna, objala jej a políbila na nos a oční víčka. Po krátkém odpočinku, když mysl se vrátila k normálu, jsem mu zavelela k odchodu z ložnice. Moc se mu po tom zážitku nechtělo, ale musel. Nedokáži si zatím ještě představit, že ráno, místo milence, uvidím vedle sebe v posteli vlastního syna.

Autor

Navigace v seriálu<< Nejsem mamánek 01Nejsem mamánek 03 >>
5 6 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
inkvizitor

a kde je 1 díl??? nebo to začíná 2 dílem.. tento web jde fakt do prdele 🙁

Fred

Taková rada zadarmo, pro rejpaly. Když jsi tady nespokojený, tak sem nechoď!

Šmajda

Inkvizitore, Inkvizitore, tobě se zase krev nahrnula dolů a mozek nebyl schopen normálního komentáře, že jsem se trefil? Jiste jsi si všiml, že stále probíhá nahrávání starých povídek z původního eFenixu a bohužel se zrovna u tohoto seriálu stalo, že chyběl první díl. Všichni jsme jen lidi a máme i jiné věci na práci, a tak se holt někdy všechno nezadaří tak, jak bychom si přáli. Pokud ti tedy příště bude chybět nějaký díl, zkus si napumpovat krev zpět do mozku a buď nás slušně na tuto skutečnost upozornit anebo kliknout v záhlaví tohoto webu na text „STARÝ EFENIX“ a… Číst vice »

Juli

Chováš se jinak 🤔, třeba jako pitomec 🙄.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x