Ženský kandaulismus 01

Toto je 1 díl z 1 v seriálu Ženský kandaulismus
Počet zobrazení: 171

Ženský kandaulismus je věc vzácná. Potřeba darovat svého muže jiným ženám si žádá spoustu sebevědomí a možná i odvahy. Když tuhle chuť v sobě samice objeví, sexuální zážitky dostanou úplně jiný rozměr. A pokud je v tom dávka ženské dominance a mužské submisivity o to větší slast to způsobuje.
Když po letech v sobě tuhle chuť Soňa objevila, samotnou ji to překvapilo. Pracovala sama na sobě a zjišťovala proč se jí takovéhle hrátky zamlouvají. Snažila se brát to ze všech stran, ale čím víc to pitvala, tím míň věděla.

Spokojená byla jen díky originální akci a tak se smiřovala s tím, že na jádro nikdy nepříjde. Se svým partnerem zažívala další a nové zážitky, které končily těmi nejskvostnějšími orgasmy. Chvíle, kdy domlouvala ženy Honzovi se nedala popsat. V okamžiku, kdy nová coura přikývla na společnou akci se vzrušením zatřásla zem a v hodinu H, kdy její chlap kopuloval s domluvenou rajdou se prosilo nebe o milost v jejím rozkroku.

Nemusela být pokaždé svědkem. Stačilo jen vědět. Vědět, představovat si a čekat na detaily, kdy vracející se vystříkaný Honza láskyplně šeptal každý okamžik z povolené šoustačky. Někdy stačilo jen poslouchat a masturbovat u toho. Užívala si svých prstů, běhajících po tuhém poštěváku a vyprávění svého samce. Užívala si v jeho náruči, cítila jeho dech a věděla, že by ji nikdy nevyměnil. Prožívala orgasmus společně s právě vycákanou rajdou, která tak ochotně podržela. Při popisu, kdy Honza líčil zásun tvrdého čuráka do domluvené kurvy, stačilo Soni zasunout svoje prsty hluboko do sebe a cítit to samé jako cítila cizí kurvička díky půjčenému ocasu.

Naopak ve dnech, kdy potřebovala poznávat jistotu, že není na druhém místě, se nechávala obdělávat těsně po akci ještě ulepeným Honzaovým ocasem. Hned v předsíni poklekala před vracejícího se píchače a mlsně olizujícím jazykem rozepínala zip u kalhot. Vytahovala lačně použitý lofas a zhluboka nasávala vůni cizí kundy. Oba byli sehraná dvojice a do jejich pocitů se Honza uměl dokonale vžít. Takže mu stačil jediný pohled dolů ke své Paní a brko mu stálo znovu. Sledovat jak jeho Madam oňuchává tuhnoucího kokota i koule, jak jazykem zkoumá kyselost nebo sladkost od žaludu k varlatům a dlaní zkouší odhadovat tempo, kterým byla čubka asi tak mrdána, mu stavělo nástroj do býčí síly. Stačilo pak posloužit své královně, vést se jejím dalším přáním a názorně předvést na jejím těle jak mrdačka probíhala. Zvídavé otázky a vzrušující odpovědi je oba dostávaly za hranici normálnosti. Oddat se navzájem celou duší a těšit se na další zážitky, hnalo oba dopředu.

„Mám chuť,“ prohodila v teplém odpoledni Soňa když se oba setkali v bytě po pracovním dnu.
„A na copak?“ zjišťoval zvídavě Honza i když předem tušil, že se doma dlouho nezdrží.
„Dnes to chci i reálně slyšet. Zajdeme do sex-shopu, přikoupíme si nějaké hračky a dál to nechej na mě,“ plánovala zadumaně Paní a subík dál vyzvídat ani nemusel, protože věděl, že další zážitek voní už skoro za dveřmi. Oběma stačila sprcha, trochu vzájemných dotyků jako vzpruhu a sedli do auta. Zavezli se k zapadlé prodejničce plné vzrušivých hraček a potřebných věcí k tomu, aby člověku život nezevšedněl. Oba vstoupili do těžkých dvěří. Honza malinko nejistě, protože nevěděl, co se jeho Paní odehrává v mysli, ale na druhou stranu vkročil odhodlaně, aby to co nejdříve poznal. Soňa vplula mezi regály s lišáckou jiskrou, kdy kolem sebe sekala pohledy a kontrolovala každý kout obchůdku. S obrovskou zálibou prohlížela všechno vystavené zboží, radila se s Honzou a rajcovala ho neskrývanými doteky v choulostivých partiích. Když v prodejně trávili už hodnou chvíli začala se Soňa chovat drze. Už s normálním hlasem probírala provokativně vystavené zboží a Honza ochotně přistupoval na její hru. Oba vybírali připínacího gumáka a ve chvíli, kdy se nestydatě radili nad jeho velikostí k nim přistoupila ochotná prodavačka.

Už se znali z dřívějška, protože do prodejny chodili často. Všechno jejich vybavení měli právě od ní a i když šlo stále o role prodavačka – zákazník, tak tu a tam oběma ženám uniklo tykání. Ani jedna z nich to neřešila do detailu a ani jedna z nich nijak zvlášť nebažila po vyloženě kamarádství.
„Dlouho jste tu nebyli. Co to bude dneska?“ usmála se na ně prsatá zralá kráska.
„Chceme nějakou připínací latexovou hračku na prdelní hrátky,“ odpověděla Soňa a stiskla bez ostychu Honzovi půlky.
„Takže materiál máte jasný. A velikost?“ přistoupila blíž blonďatá prodavačka, aby co nejvíce pomohla.
Honza začal rudnout, ale zároveň mu to probouzelo rozkrok. Chvíle, kdy se o něm dvě ženy baví a on jen čeká na verdikt ho dostávala do role, kdy jen poslušně nechával o sobě rozhodovat druhé. Budil se v něm submisivní čert, odhodlaný posloužit a splnit cokoliv své Paní stylem, kdy se i peklo červenalo.

„To zatím nevíme. Musíme to zjistit,“ políbila ho Soňa na tvář a propnula se v pase, aby pohled na její bohatý výstřih ho zbavil studu.
„Začneme u něčeho menšího, ne?“ projevil se subík a podal své Paní černou věc na řemenech a menších rozměrů.
„Víc nezvládneš?“ zaprotestovala už se vzrušeně červenými líčky Soňa a zkoušela se vnutit svůj výběr tělové barvy i s varlaty. Nebyl o moc delší, ale silnější.
„No, třeba bych to snesl,“ prohmatával umělotinu Honza.
„Zkus to. Jen ho obemkni prsty, prohmatej a ošahej si to,“ pobízela ho aní a bradavky se jí už krásně rýsovaly přes tričko. Podívaná na jejího zmrda, který před cizí přihlížející samicí okouší připínáka prsty a znalecky promačkává koule jako by byly živé, jí vzrušila na maximum. Už se nechovala způsobně a už jasně dávala najevo, že jen co zaplatí, tak jedou přímo domů, novou hračku vyzkoušet.
„Já vám docela závidím,“ posteskla si, i když se vtipem, sebevědomá kozatka.
„Co závidíš?“ tykla prodavačce nedočkavá Soňa.
„Že jste takováhle dvojka. Je vidět, jak si hrajete do noty,“ štěbetala a Honza jasně viděl jak se začíná kroutit jen aby na sebe víc upozornila. Přesně tohle zaregistrovala i Soňa a tak nezbývalo nic jiné než zaútočit.

„Není nic jednoduššího než se přidat. Nebo vyměnit?“ vyhrkla ze sebe nedočkavě a sledovala reakci zralé samice. Honza, který stál na dotek ramenem u vyzývavě propnutého těla zralé prodavačky, jen přihlížel obchodu, který se už netýkal zboží, ale vyloženě jeho osoby. Věděl, že jeho Paní ho stejně vnutí a uspokojí tím všechny přítomné. Nejen jeho i samici, ale hlavně sama sebe. Odhodlaně namáčkl své tělo a dotkl se tak rukou boubelatého boku blondýnky v rajcovním věku.

„Ochutnej ho. Ať se sem nemusíme vracet. Chci vědět jestli bude vyhovovat,“ pobízela ho vládkyně k pokouření a otírala mu rty latexovým žaludem. Lesklou věc, vonící mu pod nosem, našimral poslušně špičkou jazyku a pak s ostychem před přihlížející samicí, po něm v rychlosti ňafl. Nabodl svá ústa na umělý pyj, ochutnal a snažil se ukončit tohle představení. Nešlo to. Z jedné strany stála přísná Soňa, která udávala tempo a z druhé strany se mačkala prodávající bloncka. Na obou ženách bylo jasně vidět jak mají promáčené kalhotky a jak si to přeje, jedna jak druhá. Nechal si hubu ošukávat v temné uličce malé prodejničky, kam slunce nedosáhlo. Výlohy polepené reklamními plakáty uzamkly vnitřní dennodenní tajemství. Nebylo totiž dne, kdy by se vevnitř neodehrálo něco rajcovního a čeho si prodávající neužívala.
Ať už to byl stud a srandovní koktání a nebo sebevědomé provokace zákazníků. Většinou to byla pánská disciplína, kdy se předháněli v zábavnosti a pozváních na víno. Málokterý zvítězil a jen ti nejsilnější jedinci končívali s prodavačkou v kabině za pultem.
„Jak myslíš vyměnit?“ sondovala prodávající a pohledem byla přisátá na subíkovských rtech, které hltaly umělého ptáčka. Zkusila rukou pomoct zasouvat a přidržovat, ale Soňa jí s ochotou přenechala rozjetou hru. Pustila připínáka a začala rozepínat nadutý zip Honzových kalhot. Vysvobozovala už trčícího čuráka a když už celý vystřelil z gatí, vytahovala ven i naběhnuté koule. Bylo vidno, že jsou nalité semenem. Dráždila je šikovnými prsty a ručkovala po tvrdém čuráku. Rolovala předkožku k oholenému kořeni a zase schovávala rudý žalud do kůžičky zpátky.

„Myslím normálně vyměnit. Copak ty bys ho nechtěla? Půjčím ti ho,“ sexy hlasem vysvětlovala svůj nápad a nenápadně ji přesvědčovala Soňa.
„Kdy? Domluvit se můžeme,“ vrtěla rajda už souhlasně zadečkem upnutým v uzoučké minisukni.
„Domluvy jsou na nic. To chce rychle jednat, víš? Sama uznej, že není čas,“ a kývla hlavou směrem dolů, aby si coura uvědomila, že jeho ocas je těsně před střikem.
„Jasně. Půjdem do kabinky. Ale co krám?“ zazmatkovala nadrženě boubelka.
„Já vám to tu pohlídám na chvíli,“ mrkla Soňa a zatáhla za předkožku s větším důrazem. To jen proto, aby si sub uvědomil, co pro něj jeho Paní dělá a aby věděl, kdo je pro něj nejlepší. Políbil ji za to na rty, jazykem pohladil ten její a nechal se prodat.

S každým krokem, blížícím se s trčícím ocasem ke kabince, ukapával na podlahu. Sledoval rajdu před ním jak vrtí buclatými boky a vede si ho za kapající ocas. Sledoval spokojeně jeho Paní s výrazem nadržené šelmy. Věděl, že nesmí nic pokazit, protože pomyslné drápy jeho Paní uměly zatnout do nejcitlivějších míst.
„Ještě okamžik,“ zastavila oba se lstivým pohledem Soňa.
„Proč?“ lekla se už notně mokrá coura.
„Jen tak. Dojednat si dnešní pravidlo. Chci jeho semeno. Ty máš jen jazyk a prsty. Ocas se semenem je můj. Rozumíte oba?“ usmívala se spokojeně Soňa, protože věděla, že poslechnou. Nebýt jí, tak by se ani jeden k téhle slasti nedostal a tak předem věděla, že pokud je na blízku, poslechnou.

„Rozumíme,“ přikyvovala blondýna.
„Pokračujte,“ usmála se spokojeně a stoupla si za nedovřené dveře kabinky, aby poslechem hlídala jejich užívání si.
Vevnitř se Honza nalepil na bok opřené prodavačky a s chutí si ji přitáhl k sobě blíž. Jednou rukou přidržel kulaté ženské boky a druhou vykasal minisukni do pasu. Hned na to stáhl kalhotky do půlky stehen a už prsty zajel mezi silná a pevná stehna. Sjel z oholené čárky na poštěvák a rozkmital ho. Honil zralou pičku, až šťáva cákala všude okolo. Byla vydatně mokrá a díky sevřeným půlkám i vyšpulená. Stál, otíral o ni mokrý žalud a honil nadrženou pizdu. Pod bříšky prstů cítil klitoris, který se už nabytnělou silou vzpínal kdejakému doteku. Kroužil okolo něj a poťukával mu hlavičku. Sevřeného dvěma prsty ho nutil se hýbat do stran a to už prodavačka hekala na plné obrátky.

„Dělá ti to takhle dobře?“ ptal se mezi zvuky čvachtající zralé kundy.
„Ano! Hlavně nepřestávej!“ prosila ho.
„Neboj se. Neboj. Chceš víc? Podívej,“ nabízel jí pohled na napumpovaný ocas, který nabodával jedno místo na stehně. Od kůže se natahovala nitka první šťávy.
„Chci! Lízej!“ stahovala v rychlosti kalhotky a nabízela roztažené pysky. V okamžiku Honza poklekl, aby vyhověl. Zaryl jazyk hluboko do brázdy a vylizoval šťávu, které bylo všude kolem plno. Blondýna hekala jako placená kurva a Soňa za dveřmi rudla nepopsatelným chtíčem. Nedalo se ani vyslovit, co tohle pro ni znamenalo. Jen stála, opřená zády o zeď, podebírala si se zavřenýma očima velké kozy a rukou si rajzovala mezi pysky.
Za víčky se jí promítal film, kde jasně viděla svého subíka, který plní přání, jaké si namyslí. Slyšitelná spokojenost, která zaplavila celý krám, ji hnala do stavů pološílenosti. Užívala si vzdechů za dveřmi a dámské nadrženosti. Třepala se radostí, jak další z davu pozná šikovnost jejího pašáka a jak se může pochlubit tím, co má doma. Cvičila si ho k obrazu svému a odměnou mu byl každý nový zážitek.
„Otři si o ní žalud! Dělej! Jednou ho tam zasuň!“ prosila nahlas svíjející se už skoro u země chtíčem a protože věděla, že každé její přání je předem splněno, nechala je dál být. Z kabinky se vyrážely vzdechy a ve vzduchu bylo cítit velké finále. Když Honza poslušně nasadil na kraj díry žalud, blondýna ztuhla. Přestala se jakkoliv projevovat. Byla to známka toho, že teď už stačí jen jeden jediný pohyb a udělá se. Poslušně rozhodnutý splnit přání své Paní, zarazil ocas do mrdnice před ním. To horko vevnitř, jako by rozsvítilo kontrolku vařiče v koulích. Semeno začalo bublat a nabodnutá rajda se dala do prudkých pohybů. Narážela se se zavřenýma očima a otevřenou hubou.

„Nejde to! Víc nemůžu!“ prosil pohledem Honza a poslušně vytrhl kokota z narážející se pokladnice. Omluvně přiklekl a spustil ližbu, divočejší než kdy zvládl. Jako by mokrou a zralou kundu chtěl sežrat. Ale stačilo pár tahů jazykem, ze pár šťouchů prstů v pičce a prodavačka se bouřlivě rozklepala. Orgasmem křičela o pomoc, jako by ji na nože braly. Dala tím jasně najevo, že dlouho nezažila nic tak vzrušujícího. Honza jen potlačoval svoji touhu stříkat a s rudým obličejem a škemrajícím pohledem prosil Soňu o vycákání. Přiskočil k ní zrovna ve chvíli, kdy se v čupu napichovala na oboustranný umělák. Jen co vypadl ze dveří kabinky, nedočkavě nacpal ocas mezi rty své Paničky.
Znovu oběma stačilo pár doteků a chvilek, aby zdi prodejny poznaly jedny z dalších orgasmů chtivých zákazníků. Prodávající se upravovala ve dveřích za nimi. Stahovala minisukni a sledovala hekající pár. Měla radost i když šoustačku si neprožila, jakou by si představovala.
Soňa hltala každou kapku semene, vychutnávala si ho, povalovala na jazyku a než gurmánsky polkla, dala ochutnat subíkovi plnou hrst svého sekretu.
Pak už stačilo upravit si oblečení, zaplatit vybraný připínák i použité oboustranné dildo a nasednout s krátkým zamáváním, zpátky do auta.
„Děkuju,“ uznale pohladil Honza Soňu po vlasech a nastartoval. Nevšiml si plamínků v očích a i když byla Sonina kunda spokojená, tak chtěla zažít víc. A ještě ten den.
„Ale domů se nejede,“ založila pobaveně ruce, hodila nohu přes nohu a přikázala rukou směr jízdy. I když ji sice nechápal, tak věděl, že je čeká ještě něco dalšího, protože jeho nenasytná ramlice ho prostě bavila.

(Povídka neprošla redakční úpravou)

Počet zobrazení: 171

Autor

5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x