Chtivá profesorka 02

Toto je 2 díl z 2 v seriálu Chtivá profesorka
Počet zobrazení: 124

Hned po probuzení Blanka připomínala Silvě další plány, jak ukončit to její velké trápení. Musela hned z rána a z čerstva, aby mladičká slečinka necouvla. Přidala pro jistotu na důrazu a zapojila svůj dar, druhé přesvědčit. Pádnými argumenty vystřízlivělou a znovu váhavou Silvu ujistila, že reálný rozhovor s tátou bude nejlepší a že debata proběhne jen mezi nimi.

Ve chvílích volna si připravovala scénář, jak by měla celá akce proběhnout. K ještě větší chuti si zvala mladinkou žačku do kabinetu, kde s rukou pod její sukničkou dolaďovala detaily svého plánu. Nejlépe jí to myslelo s pořádnou dávkou nadrženosti a Silvie ochotně vypomáhala. Masírovala poslušně velká prsa paní profesorky, která mezitím v duchu splétala sítě. Znovu a znovu  ochotně líčila svůj dlouhý příběh, jak jí otec chodil jen tak hladit do pokoje. Vzpomínala na první společné doteky a stále dokola popisovala první soulož, protože tuhle historku měla chlípná profesorka nejradši.

Stávala vedle Blanky za učitelským stolem, hrabala se nahnutá postarší prsatici v kalhotkách a mezi prstěním monotónně provázela svoji posluchačku i dalšími novými zážitky. Sloužila tak v podstatě jako kantorčin masturbátor. Stačilo na chodbě nebo v hodině se jen zadívat a bylo jasné, že Silva bude dobrou sexuální otrokyní nejen svému otci. Její ochota a poslušnost byla k nezaplacení. Nestalo se, že by někdy odmítla. Pokaždé byla připravená, s hbitými prsty, mokrou kundičkou a nebo jazykem. Blanka si chvíle s ní užívala a často společné akce prodlužovala.

V den, kdy si Silva nestydatě řekla o zrealizování domluveného plánu, už Blanka sama naznala, že je třeba všechno dotáhnout do konce. Telefonem domluvila schůzku na večerní posezení u ní doma, kde bude přítomný jak otec, tak i mladá, vyplašená dcerka. Znepokojený a vyděšený tatík zprvu nechápavě vyzvídal, o co že to vlastně půjde. Po chvíli mu však došlo, co zřejmě na něho prasklo a tak se schůzkou sklesle souhlasil.
Silva rovnou ze školy jela opět se svojí údajnou zachránkyní do bytu, který znala už zpaměti. Věděla, že ji čeká něco, z čeho měla strach. Už skoro litovala, že si své tajemství nenechala pro sebe, protože pokud tohle se neustojí příjde o svého mrdáče, ke kterému cítila jak odpor tak i silné vzrušení.
Byla jako na trní když seděla u kávy. Míchala hrnek stále hlasitěji, zatím co Blanka se nerušeně a spokojeně chystala vedle v ložnici. Nebyl pro ni problém nasadit si vážný obličej a pracovat se Silvinčiným strachem. Se zpěvem si oblékala domácí šatky, pod kterými už nebylo dál nic. Jen jedno voňavé a holícím strojkem upravené místo, na tolik jí oblíbený připínák. S radostí přiskotačila do kuchyně a hlazením uklidňovala Silvu.

„Jak chceš, aby tohle dopadlo? Já myslím, že od teďka záleží už jen na tobě, milá zlatá,“ vydírala ji slovně Blanka a možná i věděla dopředu jak celá akce dopadne.
„Nechci nic končit,“ sklopila zrak do ubrusu holčina a bála se reakce svojí profesorky.
„V tom případě se to dá zachránit,“ ujišťovala ji rozmarná panička a prohlazovala její malá prsa.
„Já za to budu asi moc ráda,“ koktala Silva a nechala se ochmatávat přesně tak, jak měla ve zvyku. Jen podržet a posloužit, aby druzí byli co nejvíc spokojeni. O svůj orgasmus však nikdy nepřišla a protože to dobře věděla, držela jak hluchý vrata.
„No dobře. To ale znamená, že bude o to větší akce,“ mnula si v duchu ruce natěšená Blanka a už netrpělivě čekala zvonek.

Občas odskočila k zrcadlu upravit svůj už dokonalý vzhled. Netrpělivě kontrolovala hodiny a těšila se ze Silvy, která by nejradši nebyla, protože cítila velký trapas ve vzduchu. Toho, co se tady rýsovalo, se moc bála. Jejich společnou němost přerušil zvonek. Pro obě to byl náboj do života. Blankou projela vlna vzrušení a hned utíkala otevřít. Silvu drnčivý zvuk přikoval k židli pod ní i když uvnitř se cítila stejně blaženě, jako paní učitelka.
„Pojďte dál. Už na vás čekáme,“ uváděla paní domu fotříka do obyváku, nabízela drink k pití a užívala si nervozity, která plála jak z otce tak i z kuchyně.
„Je tady?“ špitl tatík a s rukami složenými křečovitě mezi stehny se rozhlížel bojácně po bytě. Doufal, že tohle nakousnuté téma proberou o samotě, ale bohužel.
„Pojď za námi, Silvinko,“ zavolala radostně do kuchyně a naslouchala poslušnému ťapání bosých nohou.
„Ahoj tati,“ snažila se úsměv mezi dveřmi, ale zvládla se opět jen přikovat pohledem k zemi.
„Poslouchejte vy dva. Aby bylo jasno, tak já nechci žádné zdlouhavé vyšetřování. Pokud budeme vzájemně rozumní, tak nás čeká výborná akce. Co vy na to?“ navrhla dominantně profesorka.
„Já jsem jedině pro,“ vyhrkla ze sebe studentka a konečně odhodlaněji zvedla hlavu směrem k otci.
„Co pro to mám udělat?“ poptával se na učitelčino řešení celé situace tatík.
„To, co máte mezi sebou mi znovu krásně povykládáte a nakonec i předvedete. Zůstane to mezi námi pouze v případě, že si to někdy zopakujeme. Jen aby bylo jasno, Silvu si ponechám a další vaše akce budu řídit jen já sama,“ zaujala královský postoj Blanka a čekala, spokojená sama se sebou, na jejich odpověď.

Skoro jednohlasně souhlasili oba zároveň. Ani jeden nebyl proti a tak si bytná usedla vedle fotříka, aby nastavila ouško k touženému vyprávění. Slyšet z úst otce, jak chodíval šoustat dceru na tajno, ji dostávalo do extrémního stavu nadrženosti. Odkývávala jeho detailní popisování, kdy za špatný prospěch musela Silva cumlat jeho ocas pokaždé, když zůstali sami doma. Nadšeně souhlasila, když razil svůj názor, že tím vlastně dceru připravoval do života po sexuální stránce. Tekla když předváděl na už nahém těle mladičké holčiny, kde všude a jak se jí dotýkal.
Jen na chvíli si odběhla, aby se napresovala do řemenů připínáka a vyzbrojená se vrátila zpátky do obýváku, kde ze sebe jen shodila šaty. Stála mezi dveřmi propnutá jako luk, s rukama v bok a sledovala, jak její nahá studentka sedí svému otci na klíně a rozepíná mu košili. Blížila se k nim jako šelma a zaposlouchala se do rituálu, který rodinné svlékání pokaždé provázelo. Slovní povzbuzování, kdy otec dceru uklidňoval, že se nikdo nic nedozví a dceřino slibování, že nikdy nikomu nic neřekne. Sledovala jejich počínání až do chvíle, kdy byl fotr stejně nahý jako ta malá coura. Ještě nechala Silvu nasednout rozkročmo na jeho klín a přiskočila k rozparáděným tělům.

„Teď si dej tohle,“ držela v ruce uměláka a mrskala s ním před zraky obou naháčů.
„Mám vás vykouřit?“ zeptala se pohotově připravená Silva a už se sápala na gumovou jahodu. Potom dívčími rty obemkla gelového připínáka.
„Zbytečně mluvíš,“ narazila tvrdě její pusu na umělotinu Blanka a zaklonila hlavu, jako by ten dotyk rtů opravdu ucítila. Fotřík sledoval svoji holčičku jak pokuřuje  gumu před ním a dráždil jí bradavky prsty i jazykem. Sem tam zajel rukou k ocasu, aby občasnou kapku na žaludu otřel do dcerčiného bříška.
„Já tohle dlouho nevydržím,“ skučel chtivě otec a čuráka si radši přihoňoval dlaní, aby se udržel v tvrdosti.
„Napíchni se, couro,“ odtrhla od gumy za vlasy kouřící Silvu a ta si poslušně přelezla pohodlněji, připravená k zásunu. Ve vteřině Blanka vzala fotrovo péro, namířila jej k tmavé díře mladinké dcerky a tlakem jí pomohla se nabodnout. Ta naklouzla na tuhý ocas bez problémů a protože sebou fotr začal házet, se strachem, že se vystříká dřív než zezadu sama zasune, se nabodla do bílé prdelky nejrychleji, jak v taktu zvládla. Přichytla se opěradla za tatíkovou hlavou, přimáčkla se ceckama na záda a zarážela umělotinu do té chtivé prdelky své žačky.

„Takhle jsi to ještě neměla, že ne?“ funěla do ucha.
„Ne, ještě ne,“ přirážela poslušně na oba klacky Silva.
„Chci slyšet jak se ti to líbí, děvko,“ rozkazovala mezi přírazy Blanka a sledovala vzrušením upoceného fotříka proti sobě.
„Moc! Takhle to chci! Ještě!“ šukala holčina.
„Sleduj jak se z tebe potí! Olízej ho!“ posmívala se Blanka a natlačila Silvin obličej na orosený ksicht sípajícího tatíka. Držel se zuby nehty, ovládal svoje nitro, aby nezacákal dcerčinu kundu moc brzo a nechal se olizovat jejím hebkým jazykem, který ulevoval jeho obličeji od nepříjemného lechtajícího pocitu. Nabodával ji v taktu paní profesorky a přizpůsoboval se.

„Měla jsi tam někdy dva? Chceš tam dva? Mluv, dělej, chceš?“ dováděla Blanka a vytrhla gumový lofas z mladinkého zadečku. Ani nečekala na chtivý souhlas a nacpala do kundy svého měkkého, ale tuhého připínáka. Bez pardónu roztáhla její pizdu, co to jen šlo a rozjela šoustačku stejnou, jako před tím v zadnici. Pocit, kdy se v Silvě třely dva ocasy o sebe, nenechal chladnou ani ji, ani fotříka. Když ucítil měkotinu na svém ptákovi zrychlil, až musela tentokrát Blanka přirážet podle něho. Nabodávaná dcerka se ve vzduchu zastavila, aby si už jen užívala oba ocasy v sobě.

Cítila slastnou bolest, kdy jeden čurák bodal zespodu, zatím co druhý roztahoval micku směrem dozadu a gumový žalud dloubal v kundě sem a tam. Celá se roztřepala, kozičky vibrovaly a sbírala síly v bouřlivý orgasmus. Pro otce to bylo jako povel k výstřiku. Ještě párkrát zašťouchl šulinem v mladé kundě a už se mu dralo semeno ven. Pro Silvu to znamenalo jediné, že se roztřásla a křičela slastí. Spokojená Blanka vytasila umělého pašáka z prostříkané cendulky, v rychlosti ho svlékla a dala k ocumlání mladičké žačce. Už jen sledovala šikovný růžový jazyk, zasouvala co nejhlouběji do pusy, trápila jí krk a rukou jí pomáhala se zvednout. Jako zhypnotizovanou si ji vedla za voňavým ocasem k taburetu, aby se spokojeně roztáhla a nechala se vylízat. Tenhle zážitek se jí vryl pod kůži a tak orgasmus měla na krajíčku. Stačilo párkrát prolíznout zralou brázdu, nacumlat poštěváka a už se jí stehna třepala ve vzduchu.

Fofra  celá tahle nad míru vzrušující akce  přiměla k tomu, že v sobě posbíral další síly. Každý z nich by si to chtěl zas a zas zopakovat. Všichni tři toužili po novém zásunu a tak nezbývalo, než se vydýchat, uklidnit se, popíjet dolité drinky a pak se přesunout zpátky do už zdařile prošukané ložnice. Celou noc se vzájemně kouřili, lízali, cumlali a dráždili až se celý byt otřásal pod hlasitostí společných orgasmů. Teprve nad ránem se tatík s dcerkou odebrali domů, jako spořádaná rodinka. Všem bylo jasné, že tyto jejich tajné orgie bude nutné znovu opakovat. Takže se dalo předpokládat, že jejich odloučení nebude na dlouho.

Počet zobrazení: 124

Autor

Navigace v seriálu<< Chtivá profesorka 01
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x