U bazénu 04

Toto je 4 díl z 5 v seriálu U bazénu
Počet zobrazení: 82

Denisa, než se usadila na zadní sedačku se ještě naklonila k Svatavě a obě ženy se navzájem políbily.
„Tak to je moje neteř,“ obrátila se Svatava ke mně.
„Adam,“ představil jsem se podáním ruky.
„Co jí říkáš?“ mrkla na mne Svatava.
„Hm,“ ohodnotil jsem její neteř a obrátil jsem se k Denise, abych si své tvrzení potvrdil.
Ten pohled mne natolik vyvedl z míry, že jsem zakličkoval po silnici.
Denisa se nenuceně rozvalovala na sedačkách, se sukýnkou, vysoko vyhrnutou, tak že mi bezostyšně ukazovala svá, krásně tvarovaná stehna, ale co více, i mezeru mezi nimi, krytou kalhotkami.
„Kam to jedeme, že jsem tak zvědavá?“ zeptala se Denisa po chvíli, když zjistila, že nejedeme k tetině domu.
„Všichni jsme na chatě,“ sdělila jí Svatava.
„Jak všichni?“ ptala se Denisa zvědavě.
„No, přijeli jsme oba s dědou, je tam i teta Kateřina s kamarádkou a taky Adam. Perfektní společnost. Uvidíš, že se nudit nebudeš,“ ukončila výčet Svatava.
„Takže řádíte jako vždycky!“ nadskočila nadšením Denisa.

„Že by ty orgie byly normální?“ napadlo mne v duchu. Jak jinak by měla Denisa takovou radost ze Svatavina sdělení. Zřejmě to tam dobře zná a určitě se podobných párty už někdy předtím zúčastnila.

Přivítání na chatě bylo opravdu vřelé. Že jsou vztahy všech přítomných více než dobré, potvrdil i pan inženýr, který poplácal svou neteř po zadečku.
Ta přehlédla všechny přítomné, a když zjistila, že jsou všichni v rouše Evině, dodala: „Musím na tom rychle zapracovat, abych mezi vás zapadla.“
Strýček, očividně nadšený přítomností neteře se zeptal: „Drink si dáš určitě?“ a už se s klimbajícím bimbasem vydal udělat Denise nápoj.

Ta, ve snaze se co nejdříve přizpůsobit společnosti, začala předvádět striptýz, hodný dvacetileté dívky. Že v této činnosti není žádná začátečnice, dávala najevo tak, že mi okamžitě začalo hučet v klacku.
Upoutala i Markovu pozornost, který se momentálně věnoval Moničině kundičce.
Stejným způsobem zareagoval i Denisin strýc, který stál ve dveřích chaty se sklenicí drinku, rovněž s napřímeným ptákem.
Čekal jsem závistivé pohledy zbývajících žen, ale ty na Denisinu svlékačku nereagovaly.

Denisa se svádivým kroucením zadečku došla k bazénu a špičkou palce nohy zkusila teplotu vody. Pak ladným pohybem skočila do bazénu a několika krátkými tempy ho přeplavala na druhou stranu.
Stoupla si před Marka, otřepala ze sebe vodu a svůdně se před ním zavrtěla.
„Řeknu ti, nebýt moje sestřenice, nemusela bys mne dvakrát přemlouvat,“ zareagoval na ní Marek.
„Nehraj to tady před Adamem,“ napomenula ho Denisa, „on určitě ví, jak to tady chodí. Nebo jste ho ještě nezasvětili do vašich mejdanů na chatě?“
„Ale jo,“ rezignoval Marek. „To víš, že to poznal a docela aktivně se zapojil.“

„Málem bych zapomněla,“ ťukla si Denisa do čela. „Něco jsem vám přivezla ukázat,“ vydala se ke kabelce, položené na stolku na terase.
„Nafotila jsem pár fotek pro časopis Porno revue,“ a podala časopis Markovi.
Nahlížel jsem mu přes rameno a musel jsem uznat, že se jedná opravdu o podařené snímky.
„Není to trochu moc odvážné?“ pozastavil jsem se nad jednou fotografií, na které byla Denisa ve spojení hned se třemi muži.
„Já na tom nevidím nic zvláštního?“ podivovala se Denisa. „Ostatně si to můžete zkusit,“ nabídla onu pozici vyzkoušet na nás.
„To by mne taky zajímalo,“ přidal se Markův otec a přisedl si k nám.

„Takže, pánové, kdo chce kam?“ ukázala nám Denisa ještě jednou fotografii.
„Já bych třeba zůstal dole,“ rozhodl Marek a lehl si na záda. Ještě několikrát si protáhl pero v ruce, než si na něho rozkročmo Denisa nasedla.
Vzala si jeho úd do ruky a dlaní mu několikrát obkroužila žalud. Ostatní ženy jí zvědavě pozorovaly.
Monika, vzrušená pohledem na tuto dvojici, si zajela ukazováčkem mezi závojíčky své kačenky a začala si jí divoce prohánět.
Mezitím uchopila Denisa Markův úd a nasadila si ho mezi své zduřelé pysky a pomalu na něj nasedala. Markovo kopí mizelo v nenasytné kundičce mladé dívky.
Denisa se nad Markem ještě více sehnula, až se bradavkami prsů dotkla jeho hrudi.
Tím hezky vyšpulila svůj svůdný zadeček, přímo před zraky Svatavina manžela.
Ten samozřejmě nelenil a okamžitě za Denisu zaklekl. Několikrát si taky pohonil pero a pak ho přiložil k dívčině řitnímu otvůrku.
S výrazem naprosté blaženosti ho do ní začal zarážet. Po chvíli bylo slyšet mlaskavé zvuky, to jak nahá těla o sebe pleskala.
Na mne zbyl poslední volný otvor Denisina těla. Klekl jsem si před ní a žaludem jí přejel po rtech.
Denisa okamžitě zareagovala a pootevřela ústa.
Stačil jeden mírný příraz a mé kopí mizelo hluboko v jejím krku.
„Přesně jako na té fotce,“ zhodnotila naší pozici Svatava.

Přirážel jsem do Denisiny pusinky a zároveň pozoroval Svatavu. Ta, nastartovaná naší pozicí, uchopila svou snachu kolem krku a divoce jí políbila. Kateřina, než se stačila nadechnout, ucítila ruku Svatavy mezi stehny. Svatava už hledala vlhký otvor Kateřininy kundičky, aby jí tam následně vsunula hned dva prsty a začala jimi divoce rejdit.
Kateřina, kterou to neobyčejně vzrušovalo, roztáhla nohy, co nejvíce mohla a uchopila Svatavu za prso a začala ho mačkat.
Jejich počínání a dotyk Denisina jazýčku na mém žaludu, dělal divy.
Ten nepopsatelný pocit naprostého uvolnění a šimravý tlak semene, ženoucího se k vrcholu žaludu, zakončený výstřikem do dívčina krku, jako první ukončil spojení s Denisou.
Jako druhý odpadl Markův otec, který za doprovodu mohutného výkřiku, naplnil Denise střeva.
Jako poslední vykřikli Marek s Denisou. Ta, zcela vysílena padla na Marka a nechala se plnit jeho spermatem přímo do kundičky.

Vyvrcholení následovalo i u žen.
Nejprve padla Monika, s prstem stále vraženým mezi závojíčky svého pohlaví a poté i zbývající dvě ženy, které se ještě chvíli svíjely v vzájemném objetí v trávě.

Pozdní odpoledne avizovalo, že slunce co nejdříve zapadne za vrcholky hor.
Byl čas se trochu posilnit a odpočinout si na nadcházející divoký večer a noc.

Počet zobrazení: 82

Autor

Navigace v seriálu<< U bazénu 03U bazénu 05 >>
4.8 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Martin

Denisa přinesla velké oživení do bazénové společnosti . Je otázkou zda i ostatní přítomné ženy budou chtít vyzkoušet toto spojení se třemi muži .

Frank

Krásné orgie

Bob Romil

Jo Jeff je spisovatel mnoha tváří 🙂 Po některých hodně uvěřitelných kouscích do nás napere takovouhle skvělou divočinu. Občas je potřeba napsat něco na odreagování, aby se člověk náhodou neopakoval. To u Jeffa prostě nehrozí 🙂

bigbizz

Jeff je skutečně výborný autor, který se nebojí ničeho. Tamhle hodí incestní romanťárnu, nebo incest bez romantiky. Do toho přidá pár uvěřitelných a báječně napsaných příběhů a nebojí se i takovéhle divočiny. Prostě klasický Jeff.

JelenTom

Tak on je míč na mé straně. Jen jsem se poslední rok dva nedokopal na to navázat. Ale Jeff ví, že mám připravený základ toho. Pokusím se tak zkusit něco vymyslet, aby to vyšlo ještě tenhle rok. 🙂

Junior

Skvělé pokračování. No možná trochu divočina, ale je to zajímavé. Tak uvidíme jaké bude pokračování.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x