Svědkyně 02

Toto je 3 díl z 4 v seriálu Detektiv Nick
Počet zobrazení: 26

Svědkyně seděla v kožené židli, nohy přes opěrky a hladila si přes zvlhlou látku kalhotek svojí kundičku. Přejížděla si okolo lístečků jedním prstem, zakroužila si s ním na poštěváčku, nejprve lehce a hned na to přimáčkla tvrději.
Detektiv Nick zíral na vyslýchanou ženu. Musel připustit, že ho její vyprávění také vzrušilo a teď to, co ona před ním předváděla, ho vzrušovalo ještě víc. Vstala, položila na koberec svoje dlouhé, štíhlé nohy, obuté do bot na vysokých podpatcích. Odhodila sukýnku a vysvlékla triko. Klekla si a pomalu, v kleče, postupovala k Nickovi.

Ten seděl jako strnulý. Nebyl schopen známky odporu. Přiblížila se k němu a chytila ho za lýtka. Rukama se sunula výš, až k jeho poklopci. Rozepnula ho a ruka zmizela pod trenkami. Za chvilinku byl celý penis na světě. Zatímco trčel ke stropu, stáhla mu celé kalhoty a odhodila je stranou. Políbila špičku údu a pak jej obkroužila jazykem. Vychutnávala si to dráždění, rejdila po žaludu, poklepávala na špičku spodní částí jazýčka a líbala jej. Zatím ho nevzala do pusy, ale Nick už moc chtěl. Byl netrpělivý a moc vzrušený. Rukou ho honila. Držela ho v půlce a rychle pohybovala dlaní. Jazykem neustále dráždila žalud. Honila rychleji. Pak ho konečně polkla. Pomalu si strkala úd do úst. Jazykem klouzala po spodní straně penisu až zmizel v puse celý. Semkla pevně rty a začala sát. Přitom pořád kouřila. Náhle přestala. Úd s mlasknutím opustil pusu.

Stoupla si nad Nicka. Rozkročila se nad ním a rukou si přejela po kalhotkách. Byly pořád mokré, jak je nadržená kundička zmáčela. Zachytila jejich okraj a odtáhla ho stranou. Teď byla cesta volná. Penis trčel kolmo a do mokré, vyholené a rozevřené kundičky zajel skoro sám. Nasedla na něj. Dosedla až nadoraz a zavzdychala. Přivřela oči a zaklonila hlavu. Zavrtěla se ze strany na stranu, trošku se nadzvedla a hned zase prudce přirazila. Chtěla ho v sobě cítit co nejhlouběji. Její šťávička zmáčela i Nickovi trenky, tak moc byla vzrušená. Začala jezdit na svém koníčku. Nahoru, dolů a zase, znova. Přirážela a detektiv jí vycházel vstříc protipohyby. Ruce si zabořila do vlasů a tahala se za ně. Zrychlila své tempo a během následující vteřiny se udělala. Měla tak silný orgasmus, až z ní šťávička vystříkla proudem ven. Ale jí to ještě nestačilo. Byla sice celá zadýchaná, ale pořád měla málo.

Zůstala nad detektivem. Jen se trošku nadzvedla a penis chytila do pravé ruky. Držela ho pevně v dlani a přejela si jeho špičkou přes zadeček. Zastavila se na otvůrku a pak pomalu dosedala. Penis byl celý mokrý od její šťávičky a tak do zadečku vklouzl vcelku lehce. Dosedla až na doraz a na její tváři se objevil blažený výraz. Zavrtěla se a začala svou druhou jízdu. Dosedala a zase se zvedala. Rychleji a rychleji. Chtěla, aby se on udělal do jejího zadečku a to se jí mělo za chvíli splnit. Otočila se na něm a teď seděla zády. Penis detektiva Nicka mizel v zadečku svědkyně stále častěji a rychleji. Ona se dovedla skvěle, při přirážení, vrtět v bocích. Nick se vzepjal a jeho orgasmus byl tady. Stříkal do ní. Ona nepřestávala přirážet a při tom si levou rukou honila poštěváček. Její druhý, mocnější, orgasmus na sebe nedal dlouho čekat. Naposledy dosedla, zmáčkla v prstech klitoris a udělala se. Zvrátila hlavu dozadu, otevřela ústa a vydala hlasitý výkřik vášně. Z kundičky jí vystříkl proud šťávičky až na stěnu. Nick se probral. Seděl s rozepnutými kalhotami. Ona už tam nebyla. Jen mokrá skvrna na zdi svědčila o tom, co se tu událo.

Vyšel na chodbu a potkal se tam s Joshem.
„Co jste to tam vyváděli?“
„Co? Proč?“
„No, byli jste slyšet až sem, naštěstí tu nikdo nebyl, jen já. Jaká byla?“
„Víš Joshi, já si to ani moc nepamatuji.“
„Jasně, chápu,“ usmál se kolega.
„Fakt, jako kdybych spal!“
„No, nevadí. Nechceš o tom mluvit. Teď pojeď, prosím tě se mnou. Musíme do přízemí, čeká tam na nás její matka. Tak ji také vyslechneme.“
Oba detektivové nastoupili do výtahu…

Počet zobrazení: 26

Autor

Navigace v seriálu<< Svědkyně 01Výtah >>
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Je to hezký, ale kratší povídku už snad ani nejde napsat. S příštím dílem se asi uzavře ta mezera, která nechtěně vznikla při uveřejňování. Na tajemnou zrzku jsem docela zvědavej.

JelenTom

ta původní byla stažena a bude vydána znovu tak, aby to kontinuálně dávalo smysl. Takže příští je ten poslední díl, který tu už chvíli vysel.

Martin

Hodně zajímavý výslech . Tady to vypadalo na znásilnění detektiva . I když ten si to taky hezky užil . To jsem zvědav jaká bude její matka ?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x