Chvíli v cizím těle

Lucie zatoužila být mužem. Tato myšlenka ji přepadla náhle a nečekaně při sledování tvrdého porna, kdy herečky ječely jak o život a muži do nich zaráželi své velké ocasy.
Lucie pochopitelně pocity v sobě zasunutýho a stříkajícího ptáka znala, ale nyní už byla dlouho single a zaobírala se myšlenkami, jaký to asi je, vnikat ocasem do ženy. Několikrát se jí už o tom zdálo i v noci.

„Jsem snad nenormální, nebo už mi samota leze na mozek?“ říkala si rozmrzele, když ji ani masturbace nějak nebavila, a tak zhasla a snažila se rychle usnout.

***

„Crrrrrr,“ zvonil budík jalo pominutý a Lucie sáhla na stolek, aby ho vypnula. Jenže žádný stolek tam nebyl! Vyskočila a zděšeně hleděla na cizí postel, cizí pokoj i vlastní cizí ruku!
„Áááá,“ zaječela hrůzou.
Ruka byla silná, chlupatá a mužská!
„A kde mám kozy?“ sledovala svou plochou hruď a zpod trika ven čněly i silné chlupaté nohy!
„Nééééé…já jsem chlap!“ vykřikla hystericky a vyskočila z postele.
Bloudila cizím bytem, až narazila na zrcadlo v předsíni. Tam na ni hleděl urostlej, mladej chlápek, vcelku sympaťák.
„To nejsem já!“ zděšeně na sebe Lucie hleděla a pak ji napadlo, že se zhmotnil její sen a došlo zřejmě k nějakému nevysvětlitelnému zázraku.

Když se poněkud vzpamatovala, zjistila, že kupodivu ví, kde je, jakoby zde už někdy byla. Mozek jí fungoval napůl jako muž, napůl stále jako Lucie. Byla zkrátka v těle neznámého muže, jehož identitu přebrala. Věděla, že se jmenuje Luboš a je zaměstnáním automechanik.
„Bože! Vždyť neumím nalejt ani vodu do ostřikovačů. To bude malér,“ zoufala si v těle Lucie.

Postupem času v ní ale mizela žena a převažoval onen Luboš.
Uvařila si kávu, šla se vymočit, to zvládla bravurně vestoje, dokonce si i podrbala koule a krkla si.
„Jéžiš, pardon,“ pronesla sama k sobě, a pak si uvědomila, že tohle muži asi běžně dělají v soukromí a nijak to neřeší.
Nakonec si s odporem oblékla už trochu špinavé triko, natáhla seprané džíny a vyrazila na kole do práce. Luboš v hlavě ji hravě vedl všemi možnými zkratkami, až mezi nějakými garážemi narazila na bandu podivných individuí. Lucii se srdce sevřelo hrůzou. Zapomněla že je muž, a tak jen čekala, že ji povalí na zem a hromadně znásilní…

„Čus, Luboš, tak do práce, do práce?“ zahučel jeden z nich a usmál se zkaženým chrupem, „zajdem večer na pivko?“
„Dnes už něco mám,“ odvětil Luboš hlubokým hlasem, „ale jestli to nevyjde, přijdu. Ke Džbánu, jako vždycky?“
„Jasné,“ mávl rukou neznámý a Luboš pokračoval v cestě.
Další překvapení čekalo Lucii v šatně. Muži se svlékali do naha, než se soukali do montérek a Lucie se snažila uhýbat pohledem a červenala se nad těmi bimbajícími se klacky.

„Co děláš, vole?“ otázal se jeden Luboše, když uhnul hlavou prudce stranou. Luboš-Lucie v něm poznala Patrika, jeho dobrého kamaráda.
„Promiň, mám od rána křeč v krku, tak proto ty záškuby,“ mumlal Luboš a Patrik ho plácl přátelsky do zad.
„Tak se drž. Jo a dodělej spojku u toho Forda. Panička si pro něj dneska v poledne přijde.“
Lucii zatrnulo.
„To teda bude průser.“

Nebyl. Lubošova půlka těla začala pracovat s naprostou samozřejmostí a uměním a po obědě mohl vůz předat jeho majitelce.
To byla velmi atraktivní dáma středního věku a Lubošovi děkovala za provedenou práci zajímavým způsobem, když ševelila.
„Nebylo by lépe, abyste vůz zajel společně se mnou? Víte, kdyby se něco stalo…a já zůstala napospas někde na opuštěné silnici. Nepochybuji, že oprava se zdařila, ale přesto..“ a mrkala na Luboše svými kukadly.
Ten byl paninkou navlečenou v upnutém kostýmku unesen a mumlal, že se musí zeptat šéfa.
Ten to pozoroval zpovzdálí a pak zahlaholil, že mu povolení k zajetí auta dává a ukázal mu vztyčený palec.

Dáma se zaradovala a usadila se za volant. Sukně se jí vyhrnula do půlky stehen, a tak s tímto příjemným výhledem usedl vedle ní a brzy měli město za zády.
„Kam jedeme?“ zajímalo Luboše, kterého dáma vzrušovala a zároveň i trochu děsila.
„Mám chatu v Modrém Údolí. Od rozvodu tam nejezdím, ale čas od času tam jedu vyvětrat,“ a dál mluvila o tom, jak právě tam nachytala svého manžela s milenkou a mlela a mlela, až je lesní cesta zavedla na mýtinu s menší, ale hezkou dřevěnou chatou.
V lese okolo byly vidět i obrysy dalších objektů, takže se jednalo o nějakou chatovou oblast.

***

Dáma ho uvedla dovnitř a hned otevřela okna.
„Je tu zatuchlo,.cítíte to taky?“
Luboš cítil jen její podmanivý parfém, zato Lucie v něm tu zatuchlinu cítila také.
„Měla bych se vám nějak odvděčit za váš čas i opravu,“ hovořila a stála těsně u Luboše tak, aby měl výhled do jejího nadýchaného dekoltu.
„Co kdybych vám udělala masáž? Ovládám řadu technik.“
„Masáž?“ protáhl Luboš. „No…je pravda, že někdy mě záda dost berou.“
„Vidíte. Já vám je odblokuju. Ale nemyslím jen masáž zad, ale celé tělo. Svlékněte se, slipy si nechte a lehněte si na břicho támhle na ten gauč,“ zavelela a na poličce vzala nějaké lahvičky.
„To jsou masážní oleje,“ vysvětlila.

Luboše napadlo, že panička sem zřejmě nejezdí jen větrat, jak tvrdila, ale pak už pocítil, jak na něj obkročmo usedá a hladivými pohyby mu začíná roztírat olej po zádech. Bylo to nádherné. Masáž byla střídavě bolestná, jak rozmasírovávala ztuhlé svaly, střídavě něžná a mazlivá.
„Tak a teď na záda,“ vstala, aby se mohl otočit.
Ten se otočil a překvapeně zíral na ženu do půl těla nahou, jen v kalhotkách. Na odiv tu stály velké prsy, již mírně povislé s velikými růžovými dvorci a hrozinkami bradavek.

„Co koukáš? Přece se nezasviním olejem,“ usmála se, usedla mu na kolena a začala s masáží hrudi. Jak masírovala, prsa se jí kývala do rytmu a žena se pousmála.
„Jestli chceš, tak mě taky můžeš pomasírovat.“
Luboš ji hned sáhl na měkká prsa, mačkal je a hnětl.
„Hmmm…to je moc hezké,“ šeptala a dotyky rukou na jeho těle byly více hladivé a mazlivé. Od břicha klesala níž až na slipy, kde se rýsoval tuhý ocas.
„Ach bože…na chudáčka jsme úplně zapomněli,“ švitořila, hned ho osvobodila a zkušenými pohyby honila.
Luboš jen slastně funěl nad masáží v tom nejcitlivějším bodě a Lucie v něm také registrovala, že je velmi příjemné, když to ženy mužům dělají.

Žena se sklonila a jejich ústa se spojila. Oběma hned ven vyjely jazyky a vzájemně se proplétaly ve vášnivém líbání.
„Líbat umíš hezky,“ odtáhla se a pokračovala v honění tvrdého péra, „a co ještě?“
„Chci vás opíchat,“ zachrčel Luboš a žena se usmála.
„Ráda. Ale nejdřív si tě připravím,“ a zrychlila honění a pásla se na jeho staženém obličeji, jak už nemohl dál zadržet uvolňující výstřik.
„Ah..áááh…úúúú,“ funěl a sperma z něj lítalo v několika výstřicích na velkou vzdálenost.
Žena se sebevědomě usmála a dál mu mnula ocas až do ochabnutí.

„Pojď, půjdeme nahoru,“ zvedla se a vylezli po příkrých schodech do podkroví, kde byla velká místnost celá vyplněná volně položenými matracemi.
„Tady manžel šukal tu svou kurvičku. Teď si tu hezky zašukám já…,“ pronesla polohlasně, Luboše povalila na záda a pusou se mu přisála na ocas.
Zkušeně mu kouřila tvrdnoucí péro, olizovala hlavici žaludu, tepala ho jazykem a sevřenými rty si ho pouštěla hluboko do úst.
Luboš-Lucie opět zažívala příjemné pocity a uvědomovala si, že i kouření penisu je třeba umět.
Když ocas stál připravený a pevný, žena se odvalila stranou, roztáhla nohy a rukou se mnula v klíně.

„Prosím, pojď a vezmi si mě….už jsem dlouho nemrdala a moc to chci,“ zvala ho do rozevřené štěrbiny v houštině tmavě hnědých chlupů.
Luboš na ni nalehl a s její pomocí se zavedením, do ní vnikl. Okamžitě pocítil sevření stěn, teplo a vlhko. Byl to slastný pocit pro Luboše i Lucii.
„Tak takové to je, vnikat do ženy,“ říkala si a užívala si tu rozkoš.
Tvrdý ocas dosáhl dna a hned rozjel přírazy. Žena hekala, sténala a tekla proudem, jak prasklý vodovod. Ocas v ní mlaskavě jezdil rytmickými pohyby a oba hlasitě vzdychali oboustrannou slastí.

„Anoo…ještě…vydrž….můj..hřebečku…ááách..ááách….já..už..už..budu…jéééé,“ hekala žena a slastně kvílela, kdy ji Luboš mnul mezi rty vztyčené tvrdé bradavky.
„Ješě…chvilku…úúúúú…ááááh,“ vzepjala se v orgasmu a začala stahovat pochvu.
Uvězněný ocas povolil stavidla a začal ji plnit semenem. Žena ho chytla za zadek a tlačila si ho na sebe v největší rozkoši, jakou už dlouho nezažila. Ocas, trhavě ji plnící semenem, jí dělal dobře a držela ho v sobě tak dlouho, dokud sám nevypadl, ochablý a vycucaný.
„Vzmůžeš se ještě?“ zeptala se žena, ukojená, ale ještě plně neuspokojená.
„Za chvilku,“ vzdychl Luboš, ale věděl, že na tuhle paničku bude mít ještě sílu.
Její plné tvary ho přitahovaly. Zralá žena měla vše, co měla mít. Velká prsa, zadek i stehna. Nebyla to žádná mladá vyzáblina s vyholenou pipinou a malýma kozama. Taky navíc věděla, co chce on i ona a uměla si to zařídit.

Na důkaz těchto myšlenek se žena opět začala věnovat jeho tělu a právě mu rozsévala polibky po hrudi a jazykem mu laskala bradavky. To bylo také kupodivu velmi příjemné. Pak v polibcích klesala níž, rukou mu jemně mnula ocas a jazykem a rty mu zpracovávala koule.
Tahle masáž mu zvedla ocas do potřebné tvrdosti, takže si ho hned osedlala.
„Jéééh,“ hekla, když dosedla a celý ocas zmizel v jejím klíně.
Hned začala odsedávat a Luboš v dlaních drtil pohupující se měchy prsou s trčícími bradavkami, které prsty promačkával a žena souhlasně vyjekávala.
„Ano..jooo..to…dělej..áááh…to…je….úúúh,“ a poskakovala na ocase jak jo-jo.

Náhle se sklonila obličejem k němu a zašeptala.
„Kdybych chtěla protáhnout i zadní dírku, udělal bys to?“
Luboš nikdy žádné holce nedělal anál, ale proč to nezkusit, když tahle panička o to sama žádá?
Žena se nastavila na všechny čtyři. Dala mu olej,aby si potřel ptáka a promazal jí celý zadek. Prý to tak bude snadnější. Pak už jen čekala.
Luboš přirazil tvrdý ocas na svěrač a cítil, jak se jen pomalu otvírá. Žena tiše sténala a hluboce dýchala.
Pomalu, ale úspěšně do ní vnikal ocas v celé délce, až po kořen. Sevření bylo intenzívní a pocit také. Luboš v ní zůstal bez pohybu, zato žena, za doprovodu slastného sténání, začala sama s pohyby a sjížděla zadkem po ocase sem a tam.

„Ehm…ahm…oooh….jooo…eeehm….eeeeh….gmmm,“ mručela spokojeně.
Luboš si vychutnával těsnost střev a mlaskavé pohyby jejího přirážení a jen ji rukama hladil po zadku a prsty jí kmital a dráždil tekoucí kundu.
Lucie v mužském těle byla v rozpacích. Vnímala slast, kterou šoustání zadku Lubošovi přinášelo, ale sama si nedovedla představit, co při tom zažívá žena. Ona sama do zadku ještě nikoho nepustila a nepředpokládala, že by po tom ženy obecně toužily a tahle panička byla zřejmě výjimkou potvrzující pravidlo. Ta si to užívala velmi. Její vzdychání a sténání se stupňovalo, Luboš se rozpohyboval v přírazech, protože cítil, že už sám bude a pak orgasmický řev naplnil chatu, kdy Luboš ji plnil spermatem a i žena se vzápětí hlasitě odbavila.

Pak uvolněně padli vedle sebe a leželi zcela bez hnutí. Když se vydýchali se slastných prožitků, žena pozavírala okna a vyrazili na zpáteční cestu. Divoženka se zase proměnila v upjatou dámu a vyložila Luboše před dílnou.
„Děkuji vám, mladý muži, až zase budu mít nějakou poruchu, vím, na koho se obrátit,“ šlápla na plyn a zmizela.

***

Večer Luboš zašel do hospody a Lucie byla zděšena, jak a o čem se vlastně muži baví. O ženách slyšela jen samé chvály, ovšem stylem, jakým byly podávány, byly nad její chápání. Luboš drsně vyzdvihoval kvality oné dámy, nazývané nyní sprostým výrazem „mrdna“ a šťavnatě popisoval samotný akt. Okolní muži pozorně poslouchali a podávali doplňující otázky a dotazy.
Doma ve sprše si Luboš ještě rychlými pohyby vyhonil péro, padl do postele a plný dojmů z mrdanice s nádhernou nadrženkou, hluboce usnul.

***

„Crrrrrr,“ zvonil budík jalo pominutý a Lucie sáhla na stolek, aby ho vypnula.
„Crr…cvak,“ budík se vypnul a Lucie prudce vyskočila a viděla, že je ve své posteli, ve svém pokoji i tělo bylo její vlastní.
„Bože…tak to byl teda sakra živej sen,“ uvědomila si a dala si osvěžující sprchu. Pookřála a byla ráda, že je žena a že choutky být mužem ji opouští.

Později seděla na svém pracovišti na recepci a s úsměvem vyřizovala všechna přání a požadavky hotelových hostů, až náhle se u pultu zastavil mladý, sympatický muž, který ji rozhodně nebyl nepovědomý! Usmál se na ni a pozdravil.
„Dobrý den. Mohl bych se, prosím, u vás ubytovat?“
„Do..dobrý den. Jistě…eee..moment..zapíšu si vás,“ opáčila a vše konala roztržitě a nervózně. Po žádosti o občanský průkaz a přečtení jména Luboš Sázavský, už to nevydržela a omdlela…..

P.S. Pokus o pocity, jaké by zažívala žena v těle muže jsou psané z mužského pohledu. Zajímalo by mě, jak to ale opravdu cítí ženy….

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Moc hezky sen … 👍

věrný čtenář

Rozhodně originální námět a moc hezké zpracování.

harai

Povídka s velkým potenciálem, skvělý nápad i vynikající pointa na konci. Jenom škoda, že jsi si s ní víc nepohrál, dalo se z toho vytěžit ještě víc. I tak je to ale velmi dobré.

Trysky

Povídka dobrá, ale docela si mě naštval. Podobný nápad (i když v opačném provedení) nosím v hlavě přes půl roku, jen jsem zatím nepřišel na vhodnou podobu.

Juli

Čtenářky tu jsou, snad se s námi podělí 😉

Tomas

Mne sa poviedka pacila. Urcite sa s nou dalo pohrat ale… ale som spokojny s vysledkom

Martin

Velmi povedená povídka . Má to náboj i vtip . Ten konec je taky super a je na každém zda si domyslí pokračování .👍

Bob Romil

Skvělý nápad a i dokonalé zpracování. Jen na tu otázku z konce povídky se tu asi těžko dočkáš odpovědi 🙂

10
0
Would love your thoughts, please comment.x