Šimrání

Je neděle večer a zrovna mi dorazila SMS, ve které se píše: „Miláčku, přijdeš mi pošimrat zádíčka, dokud neusnu?“
Má odpověď na sebe nedala dlouho čekat: „Jistě, miláčku, hned jsem tam.“

Přicházím k tobě do bytu. Klepu ti na dveře. Vidím tvůj stín, jak se blíží ke dveřím a otevíráš mi je. Přede mnou stojí krásná dvacetiletá slečna, jen v košilce a svůdných černých kalhotkách. Chytneš mě za ruku a vedeš si mě k posteli.
Stahuješ si mě k sobě do postýlky.
Líbáme se a rukama si mě tiskneš k tělu a moje ruce se chytají tvé krásné prdelky, která je uvězněna v tom kousku látky. Pořádně se k sobě tiskneme, já si tě tlačím k Juniorovi, abys přes mé kraťasy pocítila, jak je tvrdý.

Teď tě líbám na krku a olizuji ti ho a pomalu se blížím k oušku. Chytám tvůj ušní lalůček mezi zuby a ještě více si tě přitahuji k péru.

Ruce mi opět sjely k prdelce a moje prsty ti začínají zajíždět mezi půlky, ale jen přes kalhotky.
Blížím se ke kundičce a cítím teplo tvého těla. Už jsem skoro u kundičky a prsty pociťují vlhko.

Přes kalhotky cítím tvou rýhu mezi pysky a dole už je pořádný rybník. Chytám tě za lem kalhotek, abych se ti svými prstíčky dostal ke kundičce, ale chytáš mi tu ruku dobyvatelku a přitom mi šeptáš, že teď ne, že chceš šimrat po zádech. Ještě jednou si mě přitáhneš k tělu, abys zjistila, jakou mám bouli v kraťasech a pouštíš mě.

Obracíš se ke mně zády a svlékáš si košilku. Netradičně pod ní máš i podprsenku. Říkáš:
„Zlato, pomůžeš mi jí rozepnout?“
Chytám zapínání podprsenky. Je dole. Najednou se ke mně bez ostychu otáčíš, máš krásně rozlitá prsíčka po hrudi. Mé oči se toho skvostu nemohou nabažit.

Začínáš se hladit po prsou, dráždíš si bradavky a mně chce péro prorazit kraťasy i s trenkami. Rukama klesáš níže a jedeš k pupíčku, kde uděláš dvě, tři kolečka a míříš ještě níž až k lemu kalhotek. Natahuješ si lem kalhotek, jako bys je chtěla stáhnout dolů, ale neuděláš to. Přejíždíš si prstem po rýze kundičky až do míst, kde je vidět, že jsi úplně mokrá.

Prstem najednou zajedeš pod kalhotky a pár vteřin si jím rejdíš v kundičce. Najednou prst vytahuješ. Je celý ulepený od tvých šťav a pokojem se line vůně tvé kundičky. Zvedáš ruku a natahuješ ji k mému obličeji. Lapám po dechu z toho, co vidím a jak mám pootevřená ústa, jak hluboce oddychuji, tak mi do nich vsuneš svůj mokrý prst.
Cucám ho, dokud ho neočistím od té dobroty.

Vytahuješ prst z mých úst a přejíždíš mi jím po rtech. Hezky dolů po tričku, které mi vzápětí svlékáš. Jemně mi okusuješ bradavku a já si začínám hrát s tvými kozami, hezky je mnu a jemně tě tahám za bradavku. Prstem ti kroužím po kozičkách až k pupíku a následně až ke kalhotkám a čekám, co se bude dít.

Tvá ruka mi klouže po těle až ke kraťasům. Přejíždíš mi po bouli a pořádně ji stiskneš, div se neudělám.

Stahuješ mi kraťasy.

Oba dva jsme jen ve spodním prádle. Koukáme po sobě a napadá nás to stejné… sáhnout si, já do tvých a ty do mých. Chytneš mi ho do ruky a zkoumáš, co je zač a já zatím zkoumám tvůj promočený sklep. Nahmatal jsem poštěváček a ty mi mačkáš koule. Prstem jen o kousek přejedu až ke vstupu do tvé broskvičky a ty mi pomalu začínáš stahovat předkožku. Pořádně jsi mi ho stiskla a začala honit.

Já se nenechal zahambit a vsunul ti prst do kundy. Nahneš se ke mně, líbáš mě a šeptáš: „Miláčku, jeden prst mi nestačí,“ přitom mi ho stále honíš.
Přidávám tedy druhý prst, jde to malinko ztuha, ale za chvilku si zvykáš. Pokojem se line vůně našich rozohněných těl, tvých šťav z kundy a vzdychání.
Pouštíš mi ho a šeptáš mi do ouška, že bys chtěla mrdat a cítit ho konečně v sobe, že už ti moje prsty nestačí, ale já to nevnímám a dál si hraju s tvou kundičkou. Pak na chvilku vytáhnu jeden prst a přijíždím ti jím okolo análku a šeptáš mi, že se ti to líbí, ale že dovnitř ani náhodou.

Chytneš mě za ruce a vytahuješ mi je z kalhotek, které si vzápětí stahuješ a já tě mohu spatřit v celé tvé kráse. Strčíš do mě a ulehám si do postele. Nalehneš nahým tělem na mé, stále ještě v trenkách ukryté.

Prsty, které jsem měl v kundičce začneš olizovat, aby na nich nic nezůstalo. Jak na mně ležíš a líbáš mě a koušeš, tak mi zase sjedou ruce k holé prdelce a jednoduše sklouznou až ke kundičce.

Zkousla jsi mi bradavku a zvedáš se. Já ti vyjíždím prsty z kundičky. Zvedáš mi lem trenek a stahuješ mi je dolů, odhazuješ na zem, kde se válí veškeré naše oblečení. Chytneš mi ho, stáhneš předkožku. Na žaludu se už leskne kapička, pomalu vyplazuješ jazyk a kapičku slízneš. Skláníš se ještě více a najednou máš ústa plná mého péra. Jemně kouříš, krásně po něm kloužeš a olizuješ ho, jak zmrzlinu.

Zvedáš se a přesouváš se do polohy 69. Začínám ti jí lízat a ty mě kouřit. Zasouvám ti prsty do kundy a šukám tě jimi a ty jako nadržená fena přirážíš. Je slyšet, jak čvachtáš.
Tvá šťáva ti stéká po stehnech, která ti hned začnu olizovat. Stále mi ho kouříš a já si tě vychvaluji až do nebes, stejně jako ty mě.

Opět se zvedáš, chytneš mi péro a pomalinku dosedáš. Jakmile ucítíš mé péro na kundě, projedeš si jím rýhu a pak si ho přiložíš na krajíček a dál dosedáš. Pomalu se zvedáš, ale tak, aby ti nevypadl z kundy a zvykáš si na něj. Už to rozjíždíš, naše stehna se o sebe třou a vydávají zvuky. Pořádně dosedáš a drtíš mi koule. Vzdycháš a nakláníš se ke mně. Dáš mi pusu. Olizuji ti a drtím kozy.
Po chvilce chceš změnu, klekáš si na čtyři a špulíš na mě tu tvojí mokrou kundu. Plácnu tě přes zadek a zůstává ti na něm červený flek od mé dlaně, který pomalu mizí.
Zespodu se už natahuješ pro péro a zasouváš si mě do kundy. Mrdám tě pomalu, pak tě chytnu za kozy. Zastavím se a chytám tě za boky a mrdám tě, až mi koule pleskají o tvou kundu.

Vzdycháš, že chceš ještě víc a já tě poslechu. Mačkám ti kozy a zastavím se, abych se hned neudělal. Zvolním tempo a začínám tě tahat za culík. Přidávám na tempu a tahám tě za vlasy, ne moc, ale ani ne málo. Vzdycháš a já cítím, jak se ti stahuje kunda a křičíš:
„Přidej ty hajzle, mrdej mě.“

Orgasmus. Za chvilku to jde i na mě, ještě párkrát přirazím a říkám ti:
„Ty čubko, otoč se!“ chytám tě za vlasy, klekáš si přede mě a kouříš mě, dokud se ti nevystříkám do úst.
Začíná ti to vytékat koutky úst, tak ti ho z nich vytáhnu a plácám tě jím přes jazyk a tváře do doby, než ochabne úplně. Pak jdeme do sprchy, kde si děláme dobře a následně se přesouváme zpátky do postele, kde si lehneme a já tě konečně šimrám po zádech.

Autor

2 3 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
harai

Tady se někdo snaží napodobit můj styl z Babího léta… 🙁

Šmajda

To bych neřekl. Tento styl vyprávění je relativně běžný, jen to musí autor umět okořenit, protože v opačném případě sklouzne popis do stále se opakujících se slov.
A pokud by se přeci jen autor u tvého díla motivoval, mělo by tě to jen těšit, že mají tvé povídky takový vliv ;-).

4
0
Would love your thoughts, please comment.x