Den svatby 02

Toto je 2 díl z 5 v seriálu Den svatby

U kadeřnice

Martina i Lenka se oblékly, Lenka opět do toho, v čem přišla a Martina zvolila podobné oblečení, nasedly do auta, kterým Lenka přijela, a vyrazily ke kadeřnici. Ta měla Martinu učesat na svatbu. Martina sice neměla dlouhé vlasy, ale i krátké vlasy se musí nafoukat, načesat, aby nevěsta působila při svatbě krásně.
Kadeřnice nebydlela daleko a po deseti minutách už zvonila Martina u jejího bytu. Dveře se otevřely a dívky vešly dál.

Přišly téměř na čas a tak vlastně nečekaly ani  déle než pět minut a kadeřnice Marcela, asi dvaadvacetiletá žena, se dala do práce. Práce jí šla velmi rychle od ruky a asi by všechno proběhlo zcela normálně, kdyby nedošlo ke dvěma událostem, které tak prozaickou činnost proměnily v další lesbickou orgii.
Tou první bylo, že se Martina, která byla pohodlně usazená v křesle, zasnila a vzpomínala si, jaké to bylo poprvé s Lenkou. Ta si k ní na poslední dva roky školy nastěhovala na pokoj, kde Martina celou dobu studií bydlela sama.
Na škole byla nouze o ubytování a tak se začaly sestěhovávat pokoje. Martina z toho, že jí přijde vetřelkyně, která jí bude rušit při učení, moc nadšená nebyla, ale nic se nedalo dělat.

Lenka však na přivítanou přinesla láhev nějakého pití, později se ukázalo, že to byla griotka a postupně při jejich debatě oběma dívkám plynul čas a ubývalo pití. Dá se říct, že Martina na pití moc zvyklá nebyla a ještě k tomu ten den příliš nevečeřela a tak měl na ní alkohol dost rozverný vliv.
Lenka se jí začala vyptávat postupně na stále více a více intimní věci, bavily se o svých známostech, a když se jí třeba Lenka zeptala, jak často má  orgasmus, tehdy jí po pravdě odpověděla, že to ani s Romanem nebyla nikdy velká sláva.

Lenka si k ní přisedla a prohlížela si ji zblízka. Martina na sobě cítila, že už má pěknou náladu a začínají se jí klížit oči.
Lenka si toho všimla a řekla: “Pojď Martino, půjdeme si už lehnout, já ti pomůžu.“
Jak řekla, tak udělala.
Postupně Martinu v pokoji vysvlékla z jejích elasťáků, přetáhla jí tričko přes hlavu, sundala podprsenku a poslední přišly na řadu kalhotky. Poté ji doprovodila do koupelny, tam jí pomohla s mytím a začala nahou Martinu osuškou utírat.
„Roztáhni trošku nožky od sebe, ať tě mohu pořádně utřít.“
Martina udělala přesně to, co chtěla a cítila, jak jí Lenka přejela po klíně a několikrát jí projela osuškou štěrbinku.
Martina zavzdychala a jako by to byl signál pro Lenku. Roztáhla pysky a vsunula mezi ně jeden  prstík. To v Martinině těle nastartovalo slastný pocit, který se projevil tak, že jí ztuhly bradavky a stály jí jako malé špuntíky.
Pohled na kozičky nahé Martiny Lenku velice vzrušil. Vzala jí za ruku.
„Pojď, půjdeme si lehnout, kočičko.“
Martina se nechala vést jako ovečka, Lenka jí uložila do postele a nahou jí přikryla slabou dekou.
Odešla do koupelny a chvilku nechala Martinu samotnou. Po chvíli se vrátila a Martina cítila, jak z ní stahuje deku dolů. Dívka  pootevřenýma očima viděla v osvětleném pokojíčku stejně nahou Lenku, její kundičku i kozičky.
Lenka se nad ní sklonila a začala se svými prstíky jemně dotýkat  nahého odkrytého těla. Do laskání zapojila brzy i ústa.
Začala Martině cumlat bradavky a rukou jí hladila bříško. Ta cítila ve svém těle rostoucí rozkoš, která byla úplně  jiná, než jakou kdy  prožívala s Romanem. V kundičce cítila rostoucí vlhkost.
Lenka pomaloučku roztahovala pokrčená stehna  a začala zblízka zkoumat vlhnoucí Martininu kundičku. Prstem kroužila chvilku po poštěváčku a pak pokračovala směrem k prdelce. Tam začala zkušeně rejdit  a Martina zažívala zcela nový pocit. Když se milovala s Romanem, ten se soustřeďoval na její kozičky a kundičku a prdelka byla pro něj tabu.

Další postup Lenky Martinu ještě více vyrajcoval. Lenka jí totiž začala lízat a to už se nedalo vydržet.
Martina snad samovolně začala přirážet klínem proti dráždivému  jazyku. Lenka pokračovala zároveň v dráždění poštěváčku a pro další vzrušení své partnerky zabořila jeden prstík do její kundičky. To však nebylo všechno, asi po minutě vyměnila jednu dírku za druhou a začala jí prstíkem šukat do prdelky.
Orgasmus, který Martinu zastihl, byl velice silný a vypustila na prostěradlo nebývalé množství své šťávy.

Martina si při svém vzpomínání asi neuvědomovala, kde vlastně je a pocítila nutkání  podráždit si to místo, které jí přineslo tolik rozkoše. Marcela, která byla plně zabrána do své práce, náhle uviděla, jak si ruka Martiny zvedla lem sukně a zmizela pod ní.
Sukně se vyhrnula a odhalila jemné bílé Martininy kalhotky, ale i to, že se ruka nezastavila na kalhotkách, ale zmizela pod nimi.
Marcela fascinovaně sledovala, jak si Martina odhrnula proužek kalhotek ze středu klína a prstík mizí  mezi chlopničkami málo zarostlé kundičky. Tohle ještě u žádné své zákaznice Marcela neviděla a pohled na takové konání jí začal velice vzrušovat. Stála však tak, že Lenka, která seděla v křesle, neměla možnost vidět Martinino počínání.
Marcela zpomalila svou práci a stále pozorněj sledovala,  jak Martina začíná prstem masturbovat v  klíně, strká si ho dovnitř a znovu vytahuje a svoje tempo stále zrychluje.
Martina, které se před očima objevovaly okamžiky, které za dva roky s Lenkou na koleji prožila, nevnímala vůbec okolí a neuvědomovala si, kde je a co dělá.
Marcela se zabrala do sledování masturbace budoucí nevěsty tak zaujatě, že jí jeden z hřebenů vypadl z ruky a spadl na zem. Marcela se pro něj ohnula a tím jednak odkryla Lence pohled na masturbující Martinu a za druhé se Marcele vyhrnul její plášť, který měla na sobě a Lence se přímo před očima objevila obnažená kunda. Jinak se to, co měla Marcela mezi nohama, nedalo nazvat.

Velké masité pysky, zcela holé, bez jediného chloupku, byly rozchlípené a Lenka mohla vidět na kraj Marceliny pochvy její růžové masíčko. Ještě víc ji  vzrušily  velké chlopničky, které přecházely v poštěvák. Ten svojí  velikostí  překonával ty, které kdy Lenka u svých partnerek viděla.
Zaujal ji i stříbrný kroužek, který měla Marcela ve své kundičce těsně nad svým poštěváčkem. Pohledu na něco takového by odolala možná jeptiška a tou Lenka zcela určitě nebyla.
Reagovala vskutku bleskově, vyhrnula Marcela její plášť do pasu, stačily tři rychle pohyby na knoflíky a už stála v pokoji kadeřnice Marcela do půli těla nahá, pouze v růžové podprsence.
Probrala se i Martina, a když viděla  polonahou Marcelu, ani ona ani chvilenku nezaváhala, vyhrnula si svou sukni ještě víc, odhalila tak svoje bílé kalhotky, chytila Marcelu za hlavu, přitáhla si ji do klína a zašeptala chraptivě: „Lízej, vylízej mi mou píču, mám na to strašnou chuť.“

Marcela byla jejím počínáním překvapena, ale to nebylo všechno. Pocítila na své kundě pro změnu Lenčiny ruce a co více, cítila, jak jí do klína vniká něco pevného, kulatého.
To Lenka sebrala jeden z hřebenů, které ležely na stolku, a už s ním vnikla do Marceliny kundy a počala tam s ním rejdit. Martina umožnila lepší přístup Marcele ke svému klínu, tím, že si stáhla rychle své kalhotky a Marcela začala olizovat její, již od předcházejícího dráždění mokrou kundičku.
Lenka nahradila hřeben jiným a stále s ním dráždila roztaženou Marcelinu píču. Po další minutě mokrou násadu vytáhla a nasměrovala ji o kousek výše na Marcelinu prdelku. Tam už to nešlo tak lehce, ale přesto po chvilce už cítila Marcela v prdelce pohybující se násadu hřebenu. Ale ani to po chvíli Lence nestačilo, sebrala druhý hřeben a umístila ho do druhého Marcelina otvoru. Dvojité dráždění se postaralo o Marcelin výstřik, který jí počal stékat po obnažených stehnech, a Lenka po chvilce oba dva nástroje vytáhla ven.
Martina však dále držela Marcelinu hlavu ve svém klíně a nechávala v něm rejdit Marcelin jazyk. Ale i ona už cítila, že bude ukojená a dokonce vystříkla Marcele do obličeje první spršku. Marcela ještě chvilku pokračovala v lízání, ale netrvalo to dlouho a přestala.

Ještě jí zbývalo přece dokončit účes. Ani se nezdržovala oblékáním a polonahá dokončila během dvaceti minut svou práci.
Martina byla připravena na oblečení svatebních šatů. Ta si však uvědomila, že při oblékání může dojít k poškození účesu a tak se Marcely zeptala, zda by nejela s nimi, aby po oblečení mohla udělat poslední úpravy, samozřejmě za patřičný příplatek. Je otázkou, zda to byla částka finanční, nebo jiný důvod, ale během čtvrthodinky odjížděly teď už tři ženy směrem Martinina garsonka.
Ani cesta se však neobešla bez malé epizodky, když se Marcela a Lenka posadily na zadní sedadlo.
Během jízdy zkoumala Marcela, jak vlastně vypadá Lenčina kundička pěkně zblízka.

Autor

Navigace v seriálu<< Den svatby 01Den svatby 03 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x