svatební noc

Den svatby 05

Toto je 5 díl z 5 v seriálu Den svatby
Počet zobrazení: 136

Svatební noc

Veselí na svatbě se blížilo ke konci a stále více bylo jasné, že s Romanem to vypadá špatně. Přestože se ho Martina i rodiče snažili krotit, v jednu v noci, kdy hostina skončila, nezbylo Romanovým rodičům než pomoci zcela vyřízenému novomanželi do ložnice a nechat ho tam s nevěstou.

Martina měla samozřejmě ještě chutě. Milování s Jardou při únosu jí sice dalo dost zabrat, ale brala to spíš jako předkrm.

Nechtěla se teď sama ukájet vedle nepoužitelného manžela. Proto vyšla na chodbu, stále ještě oblečená v halence a sukni a narazila na tchána. Ten už byl sice oblečen v pyžamu, ale vypadalo to, jako by na ni čekal. Teprve později přiznal, že to skutečně byl z jeho strany úmysl.

„Tak co, Martino, je úplně vyřízenej, viď?“
Martina jen přikývla. Na chodbě svítilo světlo a tchán Josef se mohl kochat pohledem na nevěstu svého syna. Vzpomněl si, že ji v létě viděl u nich na zahradě v plavkách a potom i večer – sice tajně – polonahou, když jí při mazlení stáhl Roman podprsenku a odhalil tak její vnady.

„Co bys řekla tomu, Martino, kdybych dneska v noci Romana zastoupil? Myslím si, že ti dokážu po všech stránkách vyhovět.“
Martina se trochu zarazila, chvilku uvažovala, jak se má k této jeho zvláštní nabídce zachovat, ale pak převážila touha po rozkoši a Martina přikývla.
„Tak dobře, ale půjdeme někam jinam, co kdyby se Roman probudil.“
„Jistě, Martino, nebudeme přece riskovat,“ souhlasil Josef, položil Martině ruku na její prdelku a vedl ji po schodech do podkroví. Tam otevřel dveře, Martina vstoupila a on za ní. Sotva za sebou zavřeli dveře, začal zkoumat velmi lehce Martinino tělo, objal ji kolem pasu a zašeptal jí do ouška:
„Neboj se, Martino, já ti to udělám tak, že na to nezapomeneš.“

Počal ji pomaloučku svlékat – nejdříve jí rozepjal knoflíček po knoflíčku halenku, pak ještě následovala sukýnka. Martina před tchánem stále jen v kalhotkách a podprsence. Teď přišel na řadu Josef. Rychle si svlékl kabátek od pyžama a pak vyzval Martinu:
„Stáhni mi kalhoty a podívej se, co mám pro tebe připravené.“

Martina ho poslechla a stáhla mu pomalu kalhoty od pyžama. Jeho ocas se objevil před Martinou – vztyčený, rudý, ne však extra dlouhý, ani extra silný – prostě tak akorát. Když jej vzala do ruky, byl už správně tvrdý. V tu chvíli jí bylo jasné, že si s tchánem pěkně užije. Stál proti ní a vysvobodil její ňadra ze zajetí podprsenky. Viděl ta krásná, kulatá, plná a pružná jablíčka se stopkou bradavek. Začal ty vztyčené kapličky laskat prsty a po chvíli je začal objíždět i jazykem. Bradavky se ztopořily a Martina začala vzdychat rozkoší. Tchán jí jel rukama po bocích až k hýždím, vklouzl pod kalhoty a pohladil hebký zadeček. Nehladil ho dlouho. Jeho touha narůstala a nemohl se dočkat. Nedočkavě stáhl z těla snachy poslední kousek prádla. 
Překvapeně si zblízka prohlédl její vyholenou kundičku. Jeho manželka Zdenka ji měla pěkně zarostlou a samozřejmě větší než tohle rozkošné mládě. Bylo to pro něj nezvyklé a strašně rajcovní. Nenasytně pohladil Martinu po prdelce a vyzval ji, aby se posadila. Když to udělala, všechno bylo připraveno k náhradní svatební noci.

Martina seděla v křesle, tchán se k ní sklonil a prsty putoval po jejím nahém krku. Za malou chvilku se dotkl jejích vztyčených bradavek a Martina cítila, že ty doteky jsou jiné, než jaké znala od Romana. I další krok jejího tchána byl zvláštní. Svými rty sevřel jednu bradavku mezi zuby a začal ji dráždit jazykem. Kapličky se nalily a napnuly téměř k prasknutí. Za chvilku si vzal do parády druhou Několikrát je spravedlivě prostřídal. Pak jeho prsty pokračovaly ke kundičce – místu na jejím těle, které sice už dnes dostalo pořádně zabrat, ale ne od toho, komu po svatbě náleželo.

„Martino, ty máš krásně vyholenou berušku,“ zašeptal a jemně ji pohladil. Hned nato nasměroval své doteky k poštěváčku. Prsty ho pohladil a pak do něj začal brnkat. Zase něco, co od Romana neznala. Pak poštěváčka vzal do pusy a sál ho jako malé dítě prs. 
Další operace přišla za chvilku. Martina ucítila jeho prsty u vstupu do své pochvičky. Pomaloučku, až příliš pomaloučku do ní zasouval prst. Martina sama jako by přirazila svou kundičkou naproti tomu prstu. Kroužil prstem v kundičce, až našel její G bod. Ten dotek napnul Martinino tělo ještě víc. Začal si s ním hrát, dráždil ho a Martina byla brzy na absolutním vrcholu.

„Kam se na tátu hrabe Roman, je vidět, že má svoje zkušenosti,“ pomyslela si. Nedá se říct, že by se jen udělala. Její orgasmy přišly tak rychle za sebou, jako dosud nikdy a z kundičky jí vytékala šťávička jak ze studánky. Po chvilce jí tchán roztáhnul nohy pořádně od sebe a zabořil obličej do nastaveného klína. Jazykem velmi pomalu přejížděl po široce rozevřených pyscích. Martina si jeho hlavu vtiskla do klína a on jazykem začal zpracovávat vztyčený poštěváček. I když se věnoval kundičce hlavně jazykem, pomáhal si i prsty a dráždil tak její žhavou a mokrou mušličku. 
Tentokrát trvalo Martinino vzrušení podstatně déle. Začala opět vypouštět milostné šťávy a přitom nahlas sténala pod náporem slasti. Její tělo se vzpínalo proti jeho jazyku, jako by to byl do ní pronikající ocas. 
Uznale zjišťovala, že tchán je zkušený mrdák, který zná ta nejvzrušivější místa, ty nejcitlivější body, jejichž dráždění přivede ženu k absolutní rozkoši. 

Když zase začal brnkat jazykem na poštěváček, byl tady další maxiorgasmus a Josef viděl, že Martina už touží jen po tom, aby jí ho tam konečně vrazil. Dávala to také zcela jasně najevo. Po druhém maximálním orgasmu se zvedla z křesla, položila tchánovi ruku na jeho vztyčený ocas a řekla jediné slovo: „Pojď!“

Položila se zády na postel a sama si zavedla ocas do nedočkavé kundičky. Josef na to reagoval tak prudkým přírazem, až Martina vykřikla bez ohledu na to, zda ji někdo uslyší. Brzy však našla shodu s rytmem jeho přírazů a jejich vzájemná rozkoš začala narůstat. Svou stoupající touhu dávala najevo vzlyky, výkřiky rozkoše i slovně:
„Mrdej mě, vraž mi ho tam, ten tvůj čurák mě ta krásně ničí…“

Objala tchánovi boky a ten do ní vnikl, co nejhlouběji to šlo. Martina cítila, jak jí Josef vjel rukama pod prdelku, zvedl ji a položil ji nahým zadečkem na studenou desku stolku. Martina teď zvedla nohy a opřela se jimi o jeho nahou hruď a nakonec ho objala nohama kolem krku. Josefovy přírazy se teď střídaly. Vyjel ocasem skoro ven, pak třikrát mělce přirazil a následovaly dva velké prudké přírazy a ocas zabořený až po koule do její rozkošně těsné zahrádky. 
Tak to zopakoval asi pětkrát a cítil, že bude stříkat. Nechtěl riskovat, nevěděl, jestli Martina používá ochranu. Vyškubnul ptáka na poslední chvíli a obstříknul semenem její vyholenou kundičku. Martina hbitě přiblížila pusinku k jeho čuráku a začala olizovat zbytky semene, zatímco Josef jí dráždil na kozičkách.

„Děkuji, že jsi to do mne nenastříkal.“ Jaký rozdíl proti tomu, co dovolila odpoledne Jardovi, když jí vykropil kundu takovým množstvím semene, jak to nikdy nezažila. 

To však ještě nebyl konec jejího milování s Josefem. Martina se po několika minutách otočila, klekla na koberec a jako háravá fena nastavila Josefovi svoji nádherně tvarovanou prdelku. Jeho ocas byl už zase ve formě, a když se mu Martina takhle nabídla, neváhal ani na chvilku. Pomalu do ní zajel zezadu a línými pohyby jí protahoval krásně těsnou pochvičku. Vychutnával si každý příraz, nořil ho do ní co nejhlouběji a pak pomalu vyjížděl až na okraj Martininy kundy. Držel ji přitom za nalité kozičky a mnul v prstech ztvrdlé třešínky. Tentokrát vydržel o hodně déle, ale po určité době cítil, že se opět blíží jeho vrchol. I tentokrát včas vyjel a vystříkal semeno na její vysazený zadeček. Martina už toho měla také dost. Cítila se báječně vyšukaná a sladce unavená. Naposled se přitiskla celým tělem k nahému Josefovi a políbila ho. Pak posbírala své oblečení a nahá jako královna odkráčela po chodbě do ložnice k Romanovi. Spal jako zabitý a neměl tušení, jak dokonale ho otec u své manželky nahradil.

Jesef to tak jednoduché neměl. Vrátil se sice oblečený v pyžamu do ložnice, ale ke své rozmrzelosti zjistil, že jeho žena Zdeňka nespí a čeká na něj. Bylo mu jasné, že možná tuší, kde poslední hodinu byl. Vymluvil se na lehkou nevolnost, která jej zdržela na WC, ale ani moc nečekal, že by mu to věřila. Na to jej až moc dobře znala. Byl rád, že jeho sedmá svátost jej nepodrobila výslechu a za chvíli se mu podařilo usnout.

Tak skončil Martinin svatební den, který se mimořádně vydařil. Tedy pro ni. Roman sice ostrouhal kolečka, ale co oči nevidí, to srdce nebolí. Však měli oba před sebou dny, měsíce a roky manželství, plné radostného sexování. O jejich dalších osudech se dočtete v seriálu: Martino manželství.

Počet zobrazení: 136

Autor

Navigace v seriálu<< Den svatby 04
5 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomas

Skvely serisl. Skoda ze neprislo este k par dielom po tych z manzelstvs

1
0
Would love your thoughts, please comment.x