Den svatby 01

Toto je 1 díl z 5 v seriálu Den svatby

Ráno s Lenkou

Dvacátý pátý listopad 2006, to byl den, na který Martina ve svém životě nikdy nezapomněla. Proč? – za prvé to byl den, kdy se vdávala a za druhé pro to, co ten den všechno zažila. Ale popořadě.

Martině bylo dvacet čtyři let, právě skončila vysokou školu – ekonomku a hned se jí podařilo nastoupit do jednoho s. r. o., které zajišťovalo vývoz elektrického nářadí do zahraničí. Již tři roky chodila s Romanem, který byl o tři roky starší a pracoval jako konstruktér. Jejich známost měla za sebou všechny fáze a Roman velmi dobře už znal tělo Martiny po všech stránkách.

Byli také dohodnutí, že svatba přijde až poté, co Martina dokončí vysokou školu.
Bylo ráno a Martina se probudila do svého svatebního dne. Bydlela zatím sama v garsonce, ale bylo dohodnuté, že se hned po svatbě přestěhuje do vily Romanových rodičů, kde bylo dost místa nejen pro ně dva, ale i pro Romanovu sestru Janu.
Martina odhrnula deku a na světle se objevilo její nahé tělo. Měla střední postavu, nebyla ani příliš hubená, ani příliš při těle, kozičky tak akorát, stejně jako zadeček. Spala nahá, již vlastně dlouho podobný způsob spánku praktikovala a to i v době, kdy ještě bydlela na koleji. Kdyby jí v tomto okamžiku Roman uviděl, asi by se hned na ní vrhnul a ošukal ji, ale ten zatím doma vyspával rozloučení se svobodou, které noc před svatbou absolvoval se svými kamarády. Skončili až nad ránem a Roman byl docela slušně společensky unaven.

Martina vylezla z pelíšku a pospíchala do koupelny, kde vlezla pod sprchu a nechala bičovat svoje tělo nejprve studenou, pak teplou a pak zase studenou vodou, což jí příjemně vzrušovalo a postaralo se i o to, že její bradavky se postavily a po chvilce si ještě přejela ručkou po drobně obrostlé kočičce.
Martina se pravidelně dole upravovala. Neměla kundičku ani zcela vyholenou, ani hustě zarostlou, spíše méně než více. To byl také její další krok při ranní hygieně, aby se dole upravila na noc, která samozřejmě nebyla její první sexuální, ale poprvé se měla oddat sexu jako novomanželka.

Bylo půl osmé, když dokončila svoji hygienu, v osm měla dorazit její kamarádka ze školy Lenka, která jí šla za svědkyni.
Martina se ještě zcela nahá posadila do křesla a dá se říct, že posnídala. Vypila však jen trochu zeleného čaje a snědla jeden koláček, žaludek nebyl schopný více přijmout a hodila na sebe jen lehké triko, které jí sahalo až po zadeček a připomínalo spíše krátkou noční košili.
Čekali byste asi trošku více oblečení, ale Lenka byla Martininou velice důvěrnou kamarádkou a obě  toho na vyskoškolských kolejích  prožily dost a dost.
To už se ozval zvonek a Martina šla otevřít. Samozřejmě, byla to Lenka, také ještě civilně oblečená, jen v sukni a halence.
Sotva vešla a uviděla před sebou nepříliš oblečenou Martinu, políbila jí na ústa a hned jí rukou sjela na kozičky, které byly chráněny jen tričkem.

„Tak co, jak se těšíš na dnešek, kočko?“ oslovila Martinu a šla s ní do obýváku. „Tak ukaž se mi, jak dneska vypadáš?“
„No jak bych měla vypadat?“ odpověděla Martina. „Proti našemu poslednímu setkání na kolejích jsem nepřibrala, ale ani nezhubla, ostatně podívej se sama.“
Přetáhla si přes hlavu tričko a objevila se před Lenkou docela nahá.
Lenka se na ní se zalíbením podívala a musela konstatovat, že  kámoška má pravdu. Přesně takhle vypadala nejen při jejich posledním milování na koleji, ale i při jejich prvním milování před dvěma roky.
Tehdy  se Lenka s Martinou sešly na společném dvojlůžáku na koleji a začal mezi nimi sexuální vztah, který přetrval nejen dva roky na škole a učinil jim studium mnohem příjemnějším, ale měl pokračovat i po škole.

Martina objala Lenku a políbila ji, a hned se jejich jazyky začaly vzájemně dráždit. Obě dvě začaly rychleji dýchat a Martina i přes halenku cítila, jak Lenčiny bradavky tuhnou vzrušením. Nespokojila se s drážděním přes látku, rozepjala Lence jeden knoflíček a už se dotýkala jejích holých bradavek (neboť Lenka přišla v očekávání mazlení bez podprsenky).
Lenka to měla jednodušší a obrátila se k Martině: „Nebylo by to v postýlce lepší?“
„Jistě, ano,“ odpověděla jí Martina a už rukou vjela pod sukýnku Lenky a přejela jí po kalhotkách.
Její ruce však ještě před tím, než se obě dvě položily na postel, rozepjaly Lenčinu sukni a stáhly jí z těla i kalhotky.

V pokoji teď stály dvě nahé ženy, které se k sobě přitiskly a vzájemně se dotýkaly svými bradavkami, což umožňovalo i to, že obě dvě byly téměř stejně vysoké. Jejich tuhé bradavky lemovaly zahnědlé dvorce a i velikost jejich koziček se příliš nelišila.
Tahle pozice netrvala ale dlouho, Martina odhrnula z postele deku a obě se položily nahé jak Evy v ráji na postel. Opět se k sobě přitiskly a zase se jejich bradavky dotkly, ale když se k sobě přitiskly více, dotkla se i jejich stehna a brzy ucítily na nich dotek i svých škebliček.
Jejich ruce také nezahálely, hladily si vzájemně po celém těle, nejprve záda, pak zadečky, vnitřní strany stehen a po chvilce se položily vedle sebe. To už jejich dlaně klouzaly po chloupcích kundiček, kterou ona i Lenka měla jen málo zarostlou.
Za chvilku jejich prsty sklouzly na stydké pysky, přejížděly po kundičkách a stále více se blížily k poštěváčkům. Martina začala být aktivnější a zasunula Lence dovnitř jeden a pak dva prsty. Lenka jí to s malým zpožděním oplatila, ale ty prsty byly tři a Martinu to velmi vzrušilo.

„Děláš mi to hezky, Lenko,“ šeptala, „už začínám vlhnout. Roztáhni, nohy, Lenko, ať se můžu podívat na tu tvoji kundičku pěkně zblízka.“
Lenka jí vyhověla a Martina měla před očima černými chloupky ochmýřenou kundičku s baculatými stydkými pysky a i pěkně velký poštěváček.
„Já se chci taky podívat,“ zašeptala Lenka a Martina natočila svoje tělo do polohy 69.
„Máš ji krásnou,“ pochválila jí Martině Lenka, „docela tomu tvýmu Romanovi závidím, co ti s ní dneska bude dělat o svatební noci. Dovol mi, abych ti ji vylízala, miláčku. Abych tu tvoji kočičku v dnešní slavnostní den oslavila.“

Martina samozřejmě roztáhla doširoka svoje stehna od sebe a za okamžik už ucítila, jak jí Lenka začíná svým jazýčkem dráždit stydké pysky, roztahuje je od sebe, olizuje jí vchod do kundičky, za chvilku pro změnu pocítila, jak Lenka bere mezi rty její poštěváček, cumlá ho a za chvilku do něj začíná ťukat špičkou svého jazyka.
Martina se soustředila na svou narůstající rozkoš, kterou jí Lenka působila a začala vzdychat stále více a více: „Ano, dělej mi to dál, strč mi tam prsty, ano ach, mrdej mne svými prsty, mrdej moji píču, dělej, já už za chvilku budu.“

A skutečně, netrvalo to dlouho a už pocítila Martina ve svém nitru vzrůstající orgasmus, který se projevil bohatým výstřikem šťáv z její kundičky.
Martina se neudržela a začala přirážet svým klínem k Lenčinu obličeji a ta nato reagovala tím, že zabořila svoje ústa ještě hlouběji do jejího rozdrážděného mokrého pohlaví.
Martina tomu pomohla jednak roztažením nohou, co to šlo, ale i tím, že si Lenčinu hlavu do klína tlačila. Lenka se snažila Martině co nejvíce jejích šťáv vylízat.

Bylo to však marné a po pěti minutách byla Martina stále mokrá a Lenčin obličej byl ulepený od jejích šťáv.
I Lenka by se ráda dočkala podobného vzrušení, ale Martina se náhodou podívala na hodiny na zdi a trhla sebou: „Musíme už skončit, teď jsem objednaná k holičce, pak se musím nastrojit do svatebního a pak už to na mne čeká.“
Lenka tak zůstala neukojená, ale opravdu už bylo na čase.
Obě se rychle osprchovaly, smyly ze svých pěkných těl pot rozkoše a začala další část Martinina svatebního dne.

Autor

Navigace v seriáluDen svatby 02 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
věrný čtenář

Téma i zpracování se mi líbí, a to docela dost. 🙂

Tomas

Tento serial mam velmi rad. Je super napisany. Kazdy jeden diel je super!!! 12/10 😃👍🏻👍🏻

2
0
Would love your thoughts, please comment.x