Den svatby 04

Toto je 4 díl z 5 v seriálu Den svatby

Únos

To, že bude Martina unesena, to už věděla dávno předem, byly na tom s Lenkou dohodnuty, ale jak to dopadne, to netušila. Lenčin přítel Jirka měl kousek od města chatu, a tak jí půjčil klíče. Sám se svatby nemohl zúčastnit, neboť byl dlouhodobě v zahraničí. A protože Lenka věděla, že bude na svatbě nasávat, musela sehnat ještě řidiče. Sama „pod vlivem“ jet nechtěla, protože by mohla přijít o body.

Nakonec se Lence podařilo přemluvit jednoho Romanova kamaráda Jardu. Ten se tedy od začátku svatby krotil, a když za ním asi v šest večer přišla, byl připraven. Lenka zašla za Martinou a pošeptala jí do ouška:
„Tak pojď, únos je připraven.“

Martina nepozorovaně vyklouzla ven a nasedla do auta. Lenka ještě řekla Martinině matce, kam jedou, aby byl Roman nakonec doveden na správné místo a už uháněla Oktávie s Jardou za volantem, Martinou a Lenkou na zadním sedadle k chatě. Obě dvě už samozřejmě něco v sobě měly, a tak se brzy na zadním sedadle začaly odehrávat lehké erotické hrátky, které překvapený Jarda pozoroval ve zpětném zrcátku. Lenka začala líbat Martinu a jazykem ji dráždila, její ruce velmi brzy zmizely na Martininých ňadrech a po chvilce už její ňadra vykoukla ven a Lenka je začala hladit a po chvilce i ocucávat svými rty.

Jardovi začal tuhnout ocas v kalhotách a už nelitoval, že celou svatbu nepil, vypadalo to na docela pěknou šoustačku. Jízda netrvala ani dvacet minut a už zastavili před chatou. Bylo už docela šero, a tak se ani Martina neobtěžovala s úpravou své garderoby a s obnaženými ňadry, které Jarda docela hltal pohledem, přešla za Lenkou k chatě a všichni zmizeli uvnitř. Lenka pro jistotu zamkla a hned si obě dvě udělaly pohodlí. Překvapený Jarda spatřil za okamžik ve světle lampičky dva páry koziček a tento pohled se postaral o to, že jeho ocas se v kalhotách vztyčil rychlostí skoro kosmickou. Lenka i Martina se po sobě podívaly a rychle se pohledem domluvily:

„Tak, Jardo, ty nám neukážeš svoje nádobíčko?“ zeptala se šibalsky Lenka, přistoupila k Jardovi a velmi rychle mu rozepnula poklopec jeho kalhot, vjela mu za trenky a už vytahovala na světlo Jardův ocas – na délku menší, ale zato pořádně tlustý. Ani Martina nezůstala pozadu, stoupla si k Jardovi z druhé strany a starala se o to, aby i zbylé Jardovo oblečení – košile a triko – ležely na koberci. Překvapil jí pohled na Jardovu hruď, která byla dost hustě porostlá chlupy – ani u jednoho ze svých partnerů to ani Lenka ani Martina neviděly. Další na řadě teď byla pro změnu Lenka. Klekla si před Jardu, který si sedl do křesla, a začala mu kouřit jeho ocas.

„Tak, to se mi líbí,“ zareagoval na to Jarda, „jen mi ho pořádně vykuř, kočko, to je fajn.“
Lenka měla toho válce plnou pusu, ale jazykem mu ho stále olizovala a cumlala. Jarda jí položil ruce na hlavu. Lenka začala ještě jeho ocas honit rukou a Jardovo uspokojení se zvyšovalo. Za chvilku začal ocasem přirážet do Lenčiny pusy a zajížděl jí až někam do krku. Teď už určoval tempo on, jednou rukou držel Lenku za hlavu a druhou jí začal makat na její kozičku a počínal si přitom dost tvrdě, že kdyby neměla ocas v puse, ječela by asi bolestí. Lenka mu ještě sáhla rukou pod pytel a několikrát mu promnula koule. To urychlilo Jardovo ukojení a už vylétla z jeho špičky do Lenčiny pusy velká dávka hustého mazlavého semene a za ní ještě další a další. Lence nezbývalo nic jiného, než to semeno začít polykat. Jarda ji však držel stále pevně, a tak dlouho, než se do její pusy úplně nevystříkal. Lenka měla plná ústa semene, dokonce jí teklo po bradě.

Martina se zájmem pozorovala, jak si Jarda užívá, na jejích bradavkách bylo vidět, jak ji ten pohled vzrušuje. Rozhodla se, že teď připraví ona divadlo Jardovi. Ten stále seděl v křesle, ale jeho ohon po svém výstřiku klesl a visel mu schlíple mezi stehny. Martina si rozepjala sukni a Jarda spatřil její bílou spodničku snad na půl metru před svýma očima. Následovaly punčochy a po třech minutách před ním počala už stahovat i spodničku, ale obrátila se k němu zády a on tak nejprve spatřil její pěknou prdelku, jak se mu vylupuje celá bílá před jeho zrakem. Takový pohled by vzkřísil i mrtvého, a tak není divu, že i Jardova kláda začala opět zvedat svoji hlavu – když se pak Martina otočila a ukázala mu svůj vyholený klín – už zase mu stál jako na začátku. Přitáhl si zcela nahou Martinu k sobě a na její puklinku jí vtiskl polibek. Martina zavřela oči a trochu pootevřela nohy od sebe. Jarda vstal z křesla, jeho ruce zamířily na kozy a na bříško se jí přitisklo jeho mužství. Pak jeho rty začaly olizovat vztyčené bradavky a jeho prsty se začaly dobývat mezi pysky mušličky. Teď zase cítila Martina jeho ocas na svých stehnech, zatímco jeho ruka jí stále více dráždila klín. Jarda velmi rychle měnil místa, která na jejím těle dráždil, a Martina se stále více vzrušovala. Teď jeho ústa začala klesat po jejím těle, olízl Martině pupík, pak olízl žlábek kundičky a na řadu už přišel poštěváček – když ho nasál, přestala se Martina ovládat.

„Pojď, tak už mne netrap, udělej mi to, pojď,“ slyšel Jarda mezi Martininými vzdychy.
„Když to chceš, máš to mít,“ pomyslel si, rychle dotlačil Martinu k válendě, položil ji nahou na záda a dal se do díla. Zaklekl mezi její nohy, které se samy roztahovaly touhou po spojení kundičky s ocasem, podebral rukama prdelku k sobě do výšky. Martina mu visela v rukou a nabízela mu pohled na roztouženou kundičku, která už se nemohla dočkat svého utěšitele. Viděla vztyčený ocas, který už stál v plné síle, dokonce si ještě na poslední chvíli všimla kapičky na špičce. To už ale Jarda položil žalud do žlábku kundičky a zatlačil. Mohutný tlustý klacek začal vnikat do jejího vstupu. Martina cítila, jak jí ocas hrubě rozevírá pysky od sebe a jak do ní pomalu vjíždí dál a hlouběji. Musela konstatovat, že ho má opravdu podstatně tlustšího než Roman. 

Najednou Jarda prudce přirazil. Martina se neudržela a silně vykřikla. Čurák v ní byl najednou až po koule a Martininy prdelky se dotkl jeho velký pytel a nalité koule. Jarda z ní povytáhl svého pěchováka skoro až ven a znovu prudce přirazil. Martina teď vnímala jen to, že zrychluje svoje tempo. Slyšela, jak pytel pleská o její prdelku, jak jí čvachtá šoustaná kundička a i když se to zdálo skoro nemožné, sama se začala na ten kůl narážet. A už tady bylo její první vyvrcholení a za chvilku přišel Martinin druhý, ještě silnější orgasmus. Jarda byl stále ještě v ráži a nic nedbal na to, že už se udělala. Jak Martina později zjistila, Jarda byl známý tím, že měl velkou výdrž a svoje partnerky opravdu dokázal vymrdat až do vysílení.

A přesně to teď zažívala Martina. To nebylo jako při souloži s Romanem. Ten ji sice dokázal parádně rozparádit, ale vícenásobný orgasmus s ním nikdy nezažila. Teď stále cítila nárazy Jardova pěchováka do své kundy, vzpínala se proti jeho přírazům a Lenka užasle pozorovala nečekaně dlouhou a tvrdou soulož, kterou novomanželka prožívala.

„Dělej, prosím tě dělej, už mě netrap,“ prosila Martina Jardu a ten konečně ukončil její trápení. Potom pocítila, jak se v jeho ocase několikrát zaškubalo a vzápětí už hluboko do její kundy tryskalo semeno v prudkých výstřicích. Dotek semene s její rozpálenou, skoro rozžhavenou kundičkou, přivedl Martinu opět na vrchol rozkoše. Tolik semene snad ještě nikdy v sobě neměla. Jarda ještě chvilku snaživě pumpoval a ona cítila, jak jí kolem toho jeho pístu vyvěrá pramínek semene z kundičky až k její prdelce a vlhčí druhou dírku. Jarda už zastavil svoje šoustání, ale jeho ocas byl ještě zabořen v Martinině klíně.

„Tedy, Jardo, ty jsi mi dal, něco takového jsem ještě nezažila, ale nakonec to bylo báječně,“ musela Martina přiznat. Po chvilce sklouzla z jeho ocasu a pořádně se ještě podívala na tu hadici, která ji tak týrala a zároveň přivedla do nebe rozkoše. Opravdu ten čurák stál za to a Martina znovu musela přiznat, že něco takového ještě v sobě neměla. Neudržela se a klekla si k Jardovi a začala mu olizovat a líbat ten jeho nástroj, který jí před chvilkou tak brutálně, ale také krásně zmrdal a postupně ho zbavovala své šťávy a jeho semene. Svou akci dokončila asi za pět minut a pak se pustila do práce Lenka a pomalu očistila i Martinino tělo. Pak se všichni tři pustili do konzumace dobrot, které byly v chatě připraveny a samozřejmě stranou nezůstal ani alkohol.

Všichni tři zůstali v tom svém oděvu neoděvu, Martina s Jardou nazí a Lenka jen v kalhotkách. Erotično mezi nimi sice pokračovalo, ale omezilo se jen na doteky intimních partií. Uplynula asi hodina a půl od odjezdu, když se ozval Lenčin mobil a bylo jasné, že ženich konečně vyjel. Času na uklizení a kompletní oblečení bylo dost a dost, a když po dalších třiceti minutách dorazil Roman s kamarádem a Martininou matkou, nikdo z nich ani trošku neměl tušení o tom, co se na chatě odehrálo. Návrat na svatbu proběhl v poklidu. Roman se sice na zadním sedadle po celou jízdu zpět snažil, aby Martinino tělo co nejvíc vydráždil, ale nějaké velké věci se v autě dělat nedaly. Po návratu, bohužel pro sebe, Roman pokračoval v dosti prudkém nasávání a opět se dostával do stavu, který pro poslední část svatby – svatební noc, nevěstil nic dobrého.

Autor

Navigace v seriálu<< Den svatby 03Den svatby 05 >>
5 4 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x