manžel kouká jak žena šuká

Nečekaný silvestr

Na poslední noc v roce jsem s manželkou většinou někam vyrážel. O pozvání nebyla nikdy nouze. K příbuzným, známým, nebo kamkoli do společnosti. Tentokrát však nic, nikdo se neozval a my jsme také nic zavčasu nesháněli. Tedy zůstaneme doma, alespoň jednou si užít klidnější večer 31. prosince.

Žena připravila nějaké jídlo a chlebíčky, já měl na starosti pití, ale nebylo toho moc, pro dva tak akorát. Usedli jsme společně ke stolu a k telce. V tom zabzučela manželce SMS od její kamarádky Káti. Jestli se prý nechceme připojit k jejich oslavě. Kateřina s Václavem společně bydleli v rodinném domku na okraji nedaleké vesnice. Silvestr by pro ně nejen oslavou starého a nového roku, ale také výročím seznámení. Oslava tedy byla vždy velkolepá.

Přiznám se, z počátku jsem nebyl příliš nadšený. Měl jsem nastavenou linku na klidný večer v soukromí s milovanou ženou po boku. Ovšem manželčiny oči se po přečtení zprávy rozzářily. Na rozdíl ode mě se jí totiž příliš nechtělo trávit večer doma, a protože vždy udělám, co jí na jejích krásných, modrých očích vidím, nebylo moc co řešit.
Sfoukli jsme svíčky, uklidili jídlo a dvě lahvinky vzali s sebou. A za moment jsme seděli v autě směrem venkov.

Zaparkoval jsem před vraty. Několik vozů zde již stálo a ze stavení bylo slyšet tlumeně hudbu a hluk bavící se společnosti. 

„Á zábava v plném proudu,“ prohlásil jsem.

Vstoupili jsme do domu. Přítomná společnost byla již v povznesené náladě. Hostitelé nás uvítali panákem slivovice, abychom rychleji zapadli do nastoleného tempa zábavy. 
Velká obývací místnost byla plná různého pohoštění, a hlavně spousty tekutého nektaru, který byl již v době našeho příchodu značně konzumován.
Věkový průměr osazenstva nepřesahoval 30 let. V tom jsem byl výjimkou. V téměř čtyřiceti letech jsem věkově působil spíš jako exot. Má, o 10 let mladší manželka naproti tomu zapadala výtečně. Včetně hostitelů osm partnerských, či manželských párů, a pak naše maličkosti. Tedy značně mladá společnost a také patřičně rozpustilá. Tanec, zábava, různé hry.

Posadili jsme se na uvolněná místa k velkému stolu a počali konverzaci.

„No super, tady je se nač dívat!” pomyslel jsem si při prohlížení dámské části přítomných.

Ženy ve vyzývavých úborech, přesně se hodících k poslední noci v roce. Obdivoval jsem ženské přednosti, nadupané dekolty a napasované zadečky v přiléhavých šatičkách. Tohle bylo přesně to, co chce chlap sledovat při silvestrovské hostině. 

Postupem času jsme se s manželkou tak nějak oddělili. Holky debatovaly o svých záležitostech. My chlapi zase samozřejmě o ženských. Se stoupající hladinou alkoholu v krvi byla i témata více lechtivá. Samozřejmě došlo i na soukromí, a tak jsme se mezi sebou dělili o zkušenosti, která z holek má ráda orál, která si ujíždí na análním sexu anebo ráda drsnější praktiky např. svazování. No proti gustu…

Ovšem největší shoda mezi námi panovala v oblasti skupinového sexu. Ten, dle přítomných pánů, praktikoval snad každý, kdo se dnešní pařby účastnil. Shodli jsme se na tom, že je to dnes oblíbená „módní“ vlna. Nikdo nemá zájem se nudit, a tak se provozují různé aktivity, což se někdy může nehezky zvrhnout.

Občas jsem zrakem vyhledal svou drahou ženu, evidentně se dobře bavila. Tanec, popíjení a klábosení s každým, kdo se nachomýtl. 
Náš zábavový deficit, díky pozdějšímu příchodu, byl již dávno dohnán a co více, v mém případě i dostatečně překonán. Měl jsem v hlavě, ale nálada byla fajn, tak nebylo co řešit. Ale přeci jen jsem se cítil trochu blbě, že tak trochu zanedbávám svou milovanou. Omluvil jsem se chlapům, že půjdu na chvilku pohovořit s manželkou. 
Ta ovšem nikde. Otázal jsem se tedy Katky, zda ji neviděla.

„Jo jasně, před chvilkou se odebrala do koupelny. Prý upravit make-up,“ a nabídla mi dolít sklenku.

No proč ne! Počkám až se vrátí a mezitím prohodím pár vět s Kateřinou. Ona byla pravdu luxusní kočička. Vyšší bruneta s pěkně tvarovaným poprsím, útlým pasem a úrodnou pánví. Tady by si jistě každý chlap dal říci.
Nicméně má láska stále nikde. Omluvil jsem se tedy i Katce a vyšel z místnosti na chodbu, kde jsem narazil na Václava.  

„Kam míříš, už se nebavíš?“ otázal se.
„Ne, je to tu super, jen naháním wife, někam se vzdálila před nějakou dobou, tak jestli ji není třeba blbě,“ odpověděl jsem
„Neboj není, je v koupelně, za moment je určitě zpátky,“ odvětil Václav s úsměvem a pokračoval. „Pojď, ještě něco popijem a povíš mi něco o své práci.“ povídá.

Já se však chtěl ujistit, že je manželka v pořádku, tak jsem se snažil vyvléknout a poslal jsem Vaška napřed, s tím že hned dorazím. On však nechtěl pochopit mou starost a trval na tom, že půjdeme oba. Přišlo mi to zvláštní. Proč na mě tak naléhá ohledně návratu? Nakonec jsem jej tedy odbyl, že prostě jdu za manželkou!
„No, jak myslíš tedy. Ale já, být tebou to nechám být,“ důrazně pronesl a odešel.

Nerozuměl jsem, oč mu vlastně šlo? A, co mám nechat být? Nechápal jsem, kam tím míří. Nicméně přišlo mi, že nechce abych svou ženu hledal, resp. abych chodil do koupelny. 
To mě trochu nadzvedlo a jeho slova měla definitivně opačný efekt. Tak teď bych se tam podíval o to spíše.

Vzal jsem za kliku dveří do koupelny a pomalu je otevřel. Uvnitř se svítilo, ale jinak ticho! Nikoho jsem neslyšel, jen občas jakýsi šelest. Někdo zde určitě je, ale velice potichu. Ovšem do prostoru koupelny jsem neviděl, díky půlené stěně, která oddělovala hlavní prostor s umyvadly a prostornou vanou od vstupní části. Opatrně jsem zavřel a pomalu se přiblížil až na konec stěny.
Nahlédl jsem do hlavní části. Tam, uprostřed místnosti před velkým zrcadlem stála má manželka, společně se dvěma borci. Stála mezi nimi. Oba dva se na ni tiskli svými těly a vášnivě ji líbali. Ten, co stál za ní ji intenzivně líbal na krku, ten druhý, jenž byl čelem k ní ji vášnivě líbal na ústa, přičemž byla velice nápadná souhra jejich jazyků. Jejich svalnaté ruce všemožně osahávaly a hladily vzrušující tělo mé ženy. Chtěl jsem okamžitě vystartovat, ale něco mne zabrzdilo. Zvláštní pocit vzrušení. Ovlivněn alkoholem byla má reakce nezvykle jiná, něž při střízlivém uvažování. 
Ten pohled byl pro mne dokonce velice vzrušující. A to až do takové míry, že jsem chtěl vědět, kam se tahle situace vyvine.

Ovšem zpoza stěny byl dost mizerný výhled a když jsem se naklonil, abych lépe viděl, byl jsem vidět i já. Hned jsem začal zkoumat, jak tam zůstat a zároveň dobře vidět na ty tři zvrhlíky. 
Všiml jsem si, že naproti mně je sprchový kout se závěsem, odkud by bylo mnohem lépe vidět a zároveň bych se dobře ukryl v tmavém rohu místnosti. Opatrně jsem překonal asi dva metry volného prostoru ke sprcháči a nenápadně si zalezl dovnitř. Nikdo z nich si mě nevšiml. Aby také jo, zabraní do sebe by zřejmě nevnímali, ani když by vedle nich zaparkoval parník.

Výhled z nové pozorovatelny byl skutečně luxusní. Manželka byla opravdu spravedlivá, francouzáky zahrnovala oba své milence na střídačku. Mlaskavé zvuky jejich polibků působily velice vzrušujícím dojmem. A pánové také pokročili ve hře svých rukou s manželčiným tělem.
Pravé ramínko šatů povážlivě kleslo do poloviny její bílé paže a odhalilo spanilé rameno a následně šíji. Zrychleně dýchala.

Druhý pán se naproti tomu intenzivně věnoval spodnímu lemu šatů, který značnou rychlostí putoval vzhůru po vzrušujících stehnech, až pod napasovaný zadeček, který záhy vykoukl z pod vytahovaných šatů.
Vypasovaný dekolt také mezi tím doznal značných změn. Prsa, ještě před okamžikem uvězněná v krajkové podprsence a kryta látkou šatů, byla najednou odhalena a vydána na milost i nemilost svému dobyvateli.

Týpek v předu neváhal a ihned zabořil svůj obličej do uvolněných prsů. Jeho kolega se již tou dobou zaobíral sametovou prdelkou mé ženy. Zahrnoval její poklad polibky a občasným přelíznutím. Manželka střídavě hladila oba pány a bořila své prsty do jejich hustých kadeří.   Se zakloněnou hlavou přijímala slast, kterou jí oba její milovnici zahrnovali. 

Stál jsem za závěsem, orosený vzrušením z pohledu na hříšný tanec mé manželky a jejich milenců. Rozkrok jsem měl již dávno nalitý zvrhlým chtíčem. Nicméně hříšná hra těch tří se ubírala kvapem vřed.

V netrpělivém očekávání věcí budoucích jsem sledoval, jak borci společně zbavují ženu svršků a ona jim oplácí stejnou mincí. Všichni tři proto po chvilce vzrušujícího vlnění stáli uprostřed koupelny tak, jak je bůh stvořil.
Musím uznat, že si žena dovedla vybrat své milence víc než dobře. Svalnaté hrudníky i paže skvěle doplňovaly ladné křivky nahého těla mé kočičky. Naprosto odzbrojující pohled.

A pak to nabralo velice rychlý spád.

Žena poklekla mezi oba týpky a uchopila jejich nadržené a řádně ztopořené nástroje, aby zahájila neřestné dílo. Nejprve pozvolna, a následně s vyšším úsilím, honila oba pány zároveň. Smyslnou ruční práci počala prokládat nejprve polibky na těla jejich penisů, následované lačným olizováním jazykem, až se nakonec dobrala k čistému kouření jejich ptáků.

Ve tvářích mužů se zračila uvolněná spokojenost jak s ruční, tak i ústní prací mé ženy. Z vlastní zkušenosti jsem velice rozuměl jejich výrazům. Ta kurvička zvládala sání ptáků dokonale.
A chápal jsem i její lačnost po čurácích obou samců, jevící se v neuvěřitelné vášni, se kterou si je má žena oba dlouze užívala. 
Neposedný jazýček kmital střídavě po naběhlých rudých žaludech, aby jej na okamžik vystřídala něžná ruka. Dlaní roztírala své sliny po tělech penisů a především pak na jejich špičkách. Velice dobře věděla, jak citlivě toto dráždění muži dokáží vnímat. A oni žadonili, aby neustávala ve své láskyplné péči.

Soustředěn na dění v koupelně jsem nevnímal, kde vlastně jsem a z jakého důvodu. Proto mne trochu vytrhla ze soustředění hlasitější hudba, jenž se linula odkudsi z domu. 
„Á, párty se nám rozjíždí,“ pomyslel jsem si. Ovšem naprosto mě nelákalo odejít z koupelny zjišťovat, jak se věci mají. Zde byl aktuálně střed mého světa, při pohledu na mou manželku, jež se oddává milostným hrám. 

Pánové dlouho nelenili a společnou předehru rázně ukončili. Jeden z milenců se položil na osušku, kterou krátce předtím rozprostřel na podlahu, a zeširoka roztáhl nohy. Má manželka velice rychle pochopila jeho záměr a hupsla na všechny čtyři, pak se opřela o nohy ležícího týpka, hlavu sehnula k jeho přirození a ústy pokračovala v započatém díle.

Druhý chlap poklekl za vystrčený zadeček a nejprve prsty prozkoumal území manželčiny kundičky. Pak párkrát zasunul prsty do útrob. Žena na okamžik zvedla hlavu od rozkroku ležícího muže a otočila se na milence za sebou.

„Tak dělej, na co čekáš!“ vyzvala jej ke vstupu do svého pohlaví. 
„Jen musím zjistit, jak moc jsi vzrušená kočičko, ale cítím, že je to zbytečné, vešel by se ti tam i kůň,“ odvětil manželce a vytáhl zmáčené prsty ven. Uchopil svůj nástroj a nasadil mezi stydké pysky manželčiny kundičky. Ještě s ním párkrát projel po povrchu mokré kundy, a pak bez ohledů zarazil až po kořen.

Manželka vykřikla. A to dost hlasitě. Tohle muselo být slyšet až na půdu. Čekal jsem, že někdo přijde, ale nic se nedělo, jen rytmické dunění hudby z obýváku. 
Hlasité zasténání mé manželky rozhodilo asi jen mě. Ani ti dva souloživci se nenechali vyrušit a bez zábran si užívali tělesných otvorů mé manželky.

Hlava ženy kmitala mezi stehny ležícího týpka, jak mu zběsile kouřila ptáka, na druhé straně kmitala prdel druhého chlápka, jak bušil ptákem do kundy mé ženy. Svalnaté paže si přitahovaly sexy prdelku do rytmu přirážení, ovšem to vlastně ani nebylo třeba. Manželka velice ochotně vycházela svým tělem mohutným přírazům vstříc. K dotvoření atmosféry neopomněla na hlasité projevy linoucí se z jejího hrdla kdykoliv, když pták na moment uvolnil její zaneprázdněnou pusinku.

Tento, velice silný, okamžik vzrušení mi naprosto postačil jako důvod pro vytažení mého, již tak tvrdého ptáka a bez přemýšlení, zda je to vše, co se nyní přede mnou odehrává vůbec přijatelné, jsem začal honit jak šílený.

Netuším kolik času jsem tam v tom sprchovém koutu vlastně strávil, ale muselo to být něco přes hodinu, během které si tam ta hříšná trojice řešila své sexuální potřeby.

Sexuální pozice střídající se ve zběsilém tempu, čím brutálněji se oba borci realizovali, tím více byla má žena nadrženější. Bylo to téměř zvířecí páření, za hlasitých projevů všech zúčastněných. 

Již to nešlo kontrolovat! Bez varování začal můj pták stříkat horké semeno. Dopadalo na závěs, za kterým jsem se ukrýval, a následně po něm pomalu ztékalo.
Pár křečovitých stahů a semeno bylo komplet venku.

Řekl bych, že jsem byl trochu hlučnější než bych měl, nechtěl jsem být prozrazen. Musel jsem se uklidnit! 
Ovšem marná obava, v koupelně se vesele hřešilo dál.

V momentě, kdy byla manželka svou buchtičkou nabodnuta na ležícím milenci a druhý se jí snažil vtěsnat své těleso do zadní dírky, jsem se opatrně vyplížil ze své skrýše v koupelně a následně na chodbu, zanechavše je tělesnému chtíči. Ať si užívá, když už se takhle spustila. Poháněn chutí, zapít pořádně svůj zážitek z koupelny něčím ostřejším, vzal jsem za kliku dveří obýváku.

Jako první dostal facku můj sluch. Řev hlasitých reproduktorů, ze kterých se linulo rytmické techno, dával tušit, že zábava nabrala řádné obrátky. Následně si užil i můj čich. Odér vodní dýmky a trávy byl, řekněme, neopakovatelný. Přes prvotní obtíže jsem se přeci jen dostal do místnosti, kde jsem jako opařený zůstal zírat.

Hulení a chlast jako spouštěče skutečné zábavy. V kombinaci s hudbou pak již nebylo místo pro předsudky a zábrany. Až nyní jsem pochopil, jak má vypadat řádný silvestr, i když dění připomínalo spíše pohanské slavnosti boha plodnosti.
Muži i ženy v různě poskládaných skupinkách, ať už na prostorné sedačce, v křeslech anebo zemi, se oddávají tělesným zvrhlostem. Ani stůl nezůstal ladem. Všude po zemi poházené, narychlo svlečené svršky.

Katka ležela na koberci a s omámeným výrazem ve tváři přijímala ústní rozkoš od jakéhosi týpka ve svém klíně. Dlaní své ruky vláčně mnula polotuhý ocas druhého kluka, který ležel vedle ní na boku a pohrával si s její prsní výbavou. Nad tím vším stál její Václav a přetahoval si tuhého ptáka. 
Opodál na stole klečela výstavní blondýnka na všech čtyřech s prdelkou vystrčenou vzhůru a zezadu si ji bral vysoký hubeňour. Tvrdé péro do ní ládoval, jako by to měla být poslední holka v jeho životě. Na barovém pultu, kam jsem měl původně namířeno pro chlast, ležela další nahá samička. Nad ní se skláněla menší zrzka a zahrnovala tělo ležící kočky jedním vlhkým polibkem za druhým. Neposednými prstíky si pohrávala v jejím klíně. 

Na manželské posteli ve vedlejší místnosti, kam bylo přes pootevřené dveře dobře vidět, se slušně vybavená bruneta věnovala třem borcům. Holka krev a mlíko na střídačku všechny tři honila a kouřila. Oni na oplátku hnětli její bujné křivky, olizovali bradavky i rozkrok a bůhví, co ještě.

„Uf, mrdání kam se podíváš,“ pomyslel jsem si. 

Najednou se otevřely dveře, vstoupil nabušený týpek…
„Co tu stojíš, chceš jen fandit, nebo co…?“ prohodil směrem ke mně. 
Poznal jsem jednoho z milenců mé ženy. 

Nalil dva panáky. „Dík za super šukání, tvá holka je luxusní mrdna,“ řekl a podal mi plnou sklenku. „Doufám, že sis užil podívanou,“ ještě dodal.

Pochopil jsem, že o mě věděli.

„Kdy jste zjistili, že tam jsem?“ optal jsem se, abych nebyl za vola.
„To už jsme ti ji tak čtvrt hoďky šukali, moc ses tam vrtěl. A pak, když ses udělal, tak jsi úpěl jak parní válec. Nevěděli jsme, kdo tam je. Až když jsi odešel, tak nám tvá samička řekla, že to byl její manžel. Ale nehrotil jsi to, tak jsme jeli dál,“ vysvětlil mi situaci.
„Celkem ji to vzrušovalo,“ dokončil a ještě dodal, „teď si to dávají s kámošem, stěžoval si, že málo píchal, tak mu to teď vynahrazuje.“

Napil se a se zájmem se zadíval směrem k mazlící se dívčí dvojici na barovém pultu. 

„Hm, takže nenápadný jsem asi moc nebyl, ale nebylo divu. Můj podroušený stav nedovoloval příliš dobrou kontrolu motoriky,“ problesklo mi hlavou. 

V ten moment mi bylo už všechno jedno. Atmosféra domu plného nalitých ptáků a nadrženích kund opět probudila již jednou vycákané koule v mých kalhotách. Svlékl jsem hadry a posadil se na sedačku vedle mladého páru. Holčina seděla obkročmo na mladíkovi a vláčně se nabodávala na jeho trčící penis. Nikam nespěchala, hezky si užívala pronikání penisu do své nadržené vagíny. On jí drtil zadek a občas olízl bradavky jejích drobných prsou.

Chvilku jsem se zaujetím sledoval jejich páření a pak se postavil, rozkrokem přímo před obličej dívky. Otočila se ke mně. 
S úsměvem a bez jediného slova uchopila mého tuhého těšitele. A stejně jemně, jako mrdala svého současného milence, počala protahovat tělo penisu ve své něžné ručce. 
Pak dlouze políbila vlhkým francouzákem kluka pod sebou a hned poté přiložila svůj jazyk na špičku mého žaludu a jemně olízla drobnou krůpěj čiré tekutiny. Tekl jsem jako blázen. Zahleděla se mi do očí a řekla: „Dobrůtka,“ aby následně svlažila jazykem své rty.

Tohle už nešlo, uchopil jsem ji za boky a téměř shodil z jejího souložníka. Se smíchem se otočila, posadila se na sedačku pánev nastavila na okraj. Bez rozmyslu jsem okamžitě poklekl. 
Nejprve jsem olízl zmáčenou lasturku. To ale jen tak na seznámení, abych nepůsobil jako nevychovaný barbar. Následně jsem se však již bez skrupulí jal vlastním ptákem nahradit osiřelé útroby mé aktuální milenky.

Klečel jsem před ní jak před oltářem a přirážel do mladé kundičky. Byl to značný rozdíl mezi jejich vláčnou souloží, odehrávajíc se před okamžikem, a naší současnou hrou na přibíjení dívčí pánve k sedačce. Na kluka vedle jsem nebral ohledy, ale podle jeho reakce to bylo zřejmě v klidu. Jen poklekl vedle nás a nabídl ještě mokrý ocas k honění, jak jsem záhy pochopil, své dívce.
Ona si jej, ale příliš nevšímala. Pouze ho ujistila, že ho miluje a že je to jen sex. A opět se vilným pohledem nadržené čuby podívala na mě a přikázala, abych zrychlil. Své prsty pak přiložila na klitoris, který rychlým hnětením začala dráždit. Já přidal, ale měl jsem co dělat, už tak jsem ji mrdal na maximum svých fyzických schopností. 

Dívka, do té doby poměrně tichá, spustila koncert hlasitého sténání a vulgárních slov. Ptákem jsem do ní bušil jak hluchý do vrat. Naše společné úsilí směřující k vyvrcholení došlo velice záhy kýženého úspěchu. Kočička se na sedačce náhle vzepjala a s nadlidským křikem se udělala. Její orgasmus nabíral na intenzitě se zvýšenou frekvencí přírazů. Naprosto bezohledně jsem to do ní rval až po koule, až sedačka začal odskakovat od zdi. Týpek vedle jí drtil kozičky a honil si přitom druhou rukou ptáka.

Musel to být fakt romantický pohled, starší chlápek šuká jeho lásku a jí je úplně jedno, že on je na ocet, hlavně že má vyplněnou lasturu a je jedno kým. 
A mně to taky bylo jedno. Protože se v ten moment se probudil opět můj „vulkán“ k životu. Tak tak jsem stačil vytasit meč z pochvy a další má dávka toho dne se řinula na svět.

Nebylo toho tedy bůhví kolik, ale na podruhé slušná nadílka. Pramínky mého spermatu jí pomalu stékaly po horkém bříšku. Pár kapek ulpělo i na kozičkách a bohužel i na ruce jejího kluka, který jí stále zpracovával prsa. Za tu ruku jsem se mu omluvil, ale v zápalu boje… co dělat? Ona se mezitím stále dodělávala rukou přes kliťák.
Uctivě jsem vyjádřil poděkování oběma aktérům našich tělesných radovánek a zanechal je svému osudu.

Tou dobou již byla v místnosti i má, řádně vyšukaná, manželka. Jak mi později sdělila, se zájmem sledovala závěr mé šukačky s mladou rajdičkou. 
Toho večera se odehrálo ještě mnoho zajímavých nepravostí a společnost byla sebou natolik zaujatá, že jsme prosouložili i půlnoční přípitek.

Od onoho večera se stala swingers naší obrovskou vášní.

Autor

4 5 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Bál jsem se, že zas jde jen o nevěrnou ženu, ale nakonec nakonec si užili oba. Dobrý příběh.

Šmajda

Taky mě zaujal i proto jsem požádal autora o možnost zveřejnění zde na eFenixu 😉

2
0
Would love your thoughts, please comment.x