Přítelkyně mé sestry 07

Toto je 7 díl z 9 v seriálu Přítelkyně mé sestry
Počet zobrazení: 171

Tom, Verča a Eva si odpočinuli a večer vyrazili k písáku. Byla krásná letní noc, svítily hvězdy a písák byl opuštěný. Trojice milenců si našla dobré místo u vody. Eva dvojici oznámila, že ještě půjde obhlédnout okolí, aby se ujistila, že zde nikdo není a zanechala je svému osudu. 

Její přítelkyně a bratr si mezitím začali užívat sex. Tom přitiskl Verču ke stromu a začal se s ní mazlit. Postupně z ní zvolna sundával oblečení, vášnivě se jí dotýkal a líbal každičký odstrojený kousek těla. Byl vzrušený a velmi dychtivý. Jeho milenka byla svlečená už do půl těla a Tom ji líbal na její krásná velká prsa a sál z nich pomyslnou sladkou smetanu. Verča byla taky dychtivá, jedním tahem sundala Tomovi kalhoty i s trenkami.

Vyměnili se, otočila ho zády ke stromu a začala mu kouřit péro. Za chvíli ho měl velkého a tvrdého, jako kámen. Slastně vzdychal a hladil svoji milenku po jejich hebkých blond vlasech. Pak si ji přitáhl k sobě. Hleděli si vzájemně do očí. Začali se opět líbat, Tom se přitom snažil jednou rukou sundat její těsné krátké džíny. Po chvilce zápasení mu Verča přispěchala na pomoc a společně džínám pomohli ke kotníkům. Verča pak jen krátkým vykopnutím nožky nadbytečná oděv odkopla pryč.

„Šukej mě. Jakkoliv budeš chtít,“ řekla mu. 

Tom poslechl, otočil Verču, která se rukama opřela o strom a vyšpulila na Toma rozkošný zadeček. Nenechal se dlouze pobízet, zezadu k ní přistoupil, horlivě stáhl kalhotky a zezadu do ní pronikl. Za chvíli oba milenci začali slastně vzdychat. On ji šukal zezadu s takovou vervou, až mu koule pleskaly o její stehna, která měla pevně sražená k sobě. 
Dlouze sténala, na tak mladého kluka měl opravdu velké péro a byl divoký jako tygr. Sténání zesílila, když Tom zrychlil a nakládal jí, až se jí kozy houpaly. Zdálo se, že horko letní noci zvyšuje citlivost jejich smyslů i nervových zakončení, takže po chvíli spontánního zvířecího sexu na ni přišel bouřlivý orgasmus. Byl to nejlepší sex, jaký zatím měla. Nevěděla, jak je to možné, ale její mladý nezkušený milenec byl mnohem lepší, než její klienti a byl také mnohem více nadržený. 
Tom byl unavený, a tak si lehl na záda, ale ona se ještě nechtěla vzdát. Byla velmi vzrušená a viděla, že mu péro pořád stojí. 
„Má neuvěřitelnou výdrž,“ pomyslela si. Sedla si na něj a začala na něm jezdit, jako na koni. Šukala ho a hladila ho po jeho krásném mladém těle.

Ostražitá Eva mezitím obhlédla okolí. Nikdo zde opravdu nebyl, neboť sténání Verči by jistě každého zvědavce přivedlo až k šukající dvojici. Usmála se a vrátila se na deku. 
Jak očekávala, její přítelkyně a bratr se spolu pustili do vášnivého sexu. Eva vycítila příležitost, vzala si mobil, schovala se ve stínech a začala dva milence natáčet na video. Ten výhled ji velmi vzrušoval, nakonec, když se dostatečně vynadívala, vypnula nahrávání a přišla k nim.

„Jdeš akorát včas,“ řekla její přítelkyně. Eva sledovala, jak šuká jejího bratra. Velké kozy skákaly do rytmu a Eva vyloženě cítila to horko a vášeň, která mezi dvěma milenci byla. 
Přidala se k nim a začala se líbat se svojí přítelkyní. Pohled na dvě holky, jak se spolu líbají, ho vzrušil ještě více. Už to nemohl dál oddalovat i když moc chtěl, aby to nikdy neskončilo. Cítil, že kolem něj doslova hoří oheň a on může dělat cokoliv. Užíval si ten pocit moci a vášně, jaký teď měl. 

„Už budu,“ začal křičet. Verča z něj sesedla a obě holky vzaly jeho penis do ruky a začaly ho hbitě olizovat. Vykouřily ho na jedničku. Tom začal stříkat a jeho milenky všechno poctivě spolykaly. Pak se všichni rozeběhli do vody. Byla studená, ale to přesně potřebovali, chtěli se po náročném sexu ochladit.

Tom, Eva i Verča plavali ve vodě a užívali si nočního koupání. Eva mrkla na Toma. Chtěla s ním být chvíli taky sama. On to pochopil, nechali tedy Verču plavat a oba doplavali zpět ke břehu. Chvíli ještě zůstali v mělčině u břehu, Tom toho využil a pronikl do své sestry. Šukat ji začal, když byli ještě ve vodě. Bylo to příjemné a osvěžující. Nakonec se ale přesunuli na deku. 

Začali se spolu mazlit a líbat. Tom rukou lehce hladil svoji sestru po zádech a jejich křivkách. Po chvilce si Eva lehla na záda a on do ní pomalu a něžně pronikl. S lehkostí si vychutnal první zásun.

Eva začala slastně vzdychat, zesilující sténání se rozléhalo noční krajinou. Z pozvolného šukání přešel do silnějších přírazů a neopomenul ji ani neustále líbat, jeho tělo bylo s jednoceno s jejím. Bylo to něco nádherného, srdce jim bušilo jako o závod. Oba jen sladce vzdychali a on jí šeptal do ouška: „Miluji tě velká sestro.“

Ona se při těch slovech třásla vzrušením a touhou tak moc, že se zarývala nehty do jeho kůže. Jen obratem přirazil a dal tím najevo, že se mu to moc líbí. Ona ho pak začala něžně kousat do spodního rtu a do krčku. 

„Taky tě moc miluji mladší bratříčku,“ odpovídala mu. Pak se vyměnili a ona rajtovala nahoře. Bylo to nádherné, jen se pod její slastí prohýbal a nádherně vzdychal. Ona věděla, že to pro něj bylo lepší, než když to dělal s její přítelkyní, cítila to a on cítil totéž. Za to byla vděčná, Verča je dobrá milenka, ale ji nikdy nahradit nemůže. Začala na Tomovi víc a víc přirážet. Pěkně lehce na špičce a pak tvrdě dosednout a pak znovu a znovu. Oba cítili, že už jsou blízko, ale přesto zpomalili. Chtěli si ten okamžik vychutnat co nejdéle. Eva se přitiskla ke svému bratříčkovi. Oba se udělali najednou. Tom do ní stříkal a u toho se oba vášnivě líbali.

Verča k nim připlavala až později a přidala se k nim na dece. Oba sourozenci byli už odpočatí. Trojice se spolu začala kočkovat, z mělčiny po sobě stříkali vodu a chovali se, jako malé děti. 

Nakonec se zase vrátili k sexu, Tomova touha se zdála být neukojitelná. Jednu chvíli šukal Verču, pak zase Evu. Užívali si krásnou bisexuální trojku… když odpočíval, sledoval dvě holky, jak si spolu užívají. 
Eva pronesla, že by bylo fajn, kdyby je Tom obě natočil na její mobil a udělal nějaké fotky. 
„Proč ne, když to nebude Verči vadit,“ zareagoval na Evinu prosbu Tom. 
„Já jsem pro,“ odpověděla Verča. 

Tom se tedy pustil do focení a natáčení videa a sledoval, jak se spolu dvě holky něžně mazlí a užívají si lesbický sex. I jejich sex byl velmi vášnivý a divoký. Byly v poloze 69, kde si vzájemně lízaly kundičky, pak si Verča lehla na záda, Eva si na ni obkročmo sedla a jedna její noha se začala otírat o její kundičku. Pak začala na své přítelkyni jezdit a šukat ji. Verča slastně vzdychala a dívala se přitom na Toma, který je u toho natáčel.

Ale i naše otužilá trojice se už přeci jen unavila a začala jim být zima. Vrátili se někdy až kolem třetí ráno. Udělali si horký čaj a přesunuli se do manželské postele rodičů, kde ihned usnuli. Eva naštěstí zamkla všechny dveře, stále si dokázala zachovat zdravý rozum a hlídala, aby je někdo nepřistihl. Do svého tajného notebooku si uložila nové materiály, které získala během večerního koupání. Fotky a videa, o některých ostatní věděli, jiné byly tajné. Eva si pak šla lehnout ke svým milencům a těšila se na další sexuální dobrodružství, které s nimi zažije.

Počet zobrazení: 171

Autor

Navigace v seriálu<< Přítelkyně mé sestry 06Přítelkyně mé sestry 08 >>
4.6 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba

Skvela povidkova serie

Tomas

Tento diel sa mi velmi paci. a verim ze nebude posledny 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x