Přítelkyně mé sestry – 01

Toto je 1 díl z 9 v seriálu Přítelkyně mé sestry

Ahoj jmenuji se Tom. Je mi 18 let. Žiju v rodinném domku na jihu Čech se svojí rodinou. Jsme čtyři. Já, táta, máma a má starší sestra Eva. Evě je 20 let. Stejně jako já má černé vlasy, modré oči a sportovní postavu. Se sestrou máme dobrý vztah a jsme skoro stejní. Eva je spíše na holky. Když představila svojí přítelkyni Veroniku rodičům, byli z toho dost v šoku. Navíc Evě bylo tehdy 18 a Veronika byla o pět let starší než ona. Nakonec ale rodiče přijali Verču do rodiny. Veronika má krátké blond vlasy, její prsa jsou krásné přírodní trojky a má sexy zadeček.

Jednoho krásného dne jsem přišel domů dřív. Dům byl zamčený. Nakonec jsem si otevřel a šel do svého pokoje. Najednou jsem uslyšel vzdychání. Vycházelo z ložnice rodičů, ale naši nebyli doma. Jejich auto nebylo před domem a klíče nebyli na věšáku u dveří. Přemohla mě zvědavost a touha. Dveře do ložnice byly otevřené. Potichu jsem přišel ke dveřím a nakoukl jsem do nich. Uviděl jsem je. Eva a Verča byly nahé a užívaly si spolu lesbický sex v posteli našich rodičů. Zatím mě nespatřily.

Přitulily se k sobě, líbaly se, jezdily si dychtivými jazýčky po rtech. Pak se Verča ocitla nahoře a přisunula rty k ušnímu lalůčku mé sestry. Poprvé jsem viděl Verču takhle nahou zezadu. Mé kopí se okamžitě postavilo do pozoru. Verča líbala sestru na ramena, dlouhými tahy jazyka olizovala její krk.
Zvolna se blížila k ňadrům. Svlažila je slinami a třela je rty. Viděl jsem, jak je sestra vzrušená. Hladila Verčinu hlavu a tichounce povzdychávala. Nakonec se holky prohodily. Verča si lehla na záda a Eva byla na ní. Eva začala Verču líbat na krk a postupně sjela níž až k její mušličce. Rozkmitaná špička jejího jazýčku vstoupila do Verčiny jeskyňky a ona jen slastně vzdychla. Tehdy si mě Verča všimla, jak stojím u dveří a dívám se.

Očekával jsem, že na mě hned začne ječet a já budu mít průšvih, ale Verča si jen dala prst na rty a naznačila mi ať jsem potichu. Stál jsem tam a byl jsem přimražený, jako rampouch. Jen jsem přikývl. Eva už začala svou partnerku lízat a její jazýček hbitě prozkoumával Verčinu kundičku. Viděl jsem sestru, jak na mě vyšpuluje prdelku, ale Eva mě zase až tolik nevzrušovala. To spíš její sexy přítelkyně, která už slastně vzdychala.
„Ach… ach… Evičko to je ono, líbí se ti to, co vidíš.“
Eva a já jsme odpověděli stejně.
„Ano,“ řekli jsme oba.
„Ukaž mi, jak moc se ti to líbí. Strč mi do kundy prsty, miláčku, chci tě tam cítit ještě víc,“  říkala Verča.
Eva jí poslechla a vsunula dva prsty do jejího poševního vchodu. Verča křičela slastí a dívala se přitom na mě.
„No tak neboj se toho.“
Pochopil jsem, že mluví i na mě. Rozepnul jsem si tedy džíny a vysvobodil své stojící péro. Začal jsem si ho honit. Verča si strčila prst do pusy a začala si ho lízat. To mě přivádělo k šílenství. Eva taky přijala Verčinu výzvu a dala jí do kundičky třetí prst.
„Chtěla bych tě mít v sobě lásko,“ řekla Verča.

Eva pochopila a odněkud vyndala Robertka. Já jsem tajně doufal, že to Verča říkala mně. Eva si nasadila postroj a Verča ještě více roztáhla nohy. Verča je bisexuální. Usmál jsem se. Cítil jsem, že už budu. Eva šukala Verču zepředu. Verča si k sobě Evu tiskla a jejich nahá těla se o sebe třela. Už jsem to nevydržel a udělal jsem se. V té chvíli Verča hlasitě vzdychla a řekla vzrušeně.
„Jo, to je ono, lásko.“
Když jsem se udělal radši jsem potichu odešel pryč. Nechtěl jsem pokoušet své štěstí. Vzdychání dvou lesbických milenek se ozývalo dál. Já už jsem ale radši opustil byt a šel se projít, abych je nadále nevyrušoval.

Rodiče Evu a Verču ten den v ložnici nepřistihli. Když jsme ten večer společně večeřeli byla to normální, klidná večeře bez zbytečných hádek. Verčina noha se párkrát nenápadně otřela o moji nohu. Eva si naštěstí ničeho nevšimla. Uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet.

Autor

Navigace v seriáluPřítelkyně mé sestry – 02 >>
4.4 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Tohle vypadá opravdu slibně
😀

harai

Tomáši, tahle fotka je tu taky opakovaně 😂
A vypadají stejně úchylně jak ten geront… 😂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x