Přítelkyně mé sestry 5

Toto je 5 díl z 9 v seriálu Přítelkyně mé sestry
Počet zobrazení: 235

Tom a Eva čekali na příležitost kdy spolu budou moci být sami. Ta se jim nakonec naskytla, když rodiče odjeli pryč na víkend a Verča řekla Evě, že v pátek večer nebude u ní doma.  Když všichni odjeli, Eva zamkla hlavní dveře a ujistila se, že je nikdo nemůže zvenčí pozorovat. Pak přišla k sobě do pokoje. Vzala si nejlepší prádlo a oblékla si černé negližé. Eva vyšla z pokoje a pomalu šla do pokoje svého bratra.

Už bylo odpoledne a stmívalo se. Tomášek ležel na posteli a odpočíval po dlouhém týdnu. Eva k němu potichu přišla a políbila ho. Tom se probudil a uviděl ji nad sebou.
„Evo,“ řekl Tomáš překvapeně.
Eva začala svého bratra vášnivě líbat. Tom po chvíli její polibky opětoval. Eva si sundala své negližé a byla tu jen ve spodním prádle. Cítila, jak je její bratr vzrušený. V Tomovi se však probouzelo svědomí. Slyšel hlas, který mu říkal, že je to špatné. Vstal z postele.
„Ne Evo. Tohle nemůžeme. To je špatné.“
Eva se na Toma prosebně dívala.
„No tak, ve sprše se ti to líbilo,“ řekla mu.
„To byla chyba. To jsme neměli. Máma nás málem přistihla,“ odpověděl Tom.
„Teď tu ale nikdo není. Jsme tu jen my dva. No tak, pojď zpátky do postele,“ řekla Eva.
Rozvalila se na posteli a protáhla se, jako kočka.
„Prosím?“ řekla prosebně.
Tomáš se rozhodoval. Díval se střídavě na dveře a na svoji sestru. Jeho mysl říkala ne, ale jeho tělo ano.

Tom nakonec přišel k Evě a lehl si k ní do postele. Začal ji znovu líbat. Eva byla v sedmém nebi. Svlékla Tomášovi tričko. Tom rozepnul sestřinu podprsenku. Líbal ji na krk a šel níž, až k jejím prsům. Tom přestal myslet na to, k čemu se tu právě chystá se svojí sestrou. Probudily se v něm pocity, o kterých vůbec nevěděl, že je má.
Eva otočila Toma. Tom ležel na zádech a Eva na něm seděla. Sklonila se k němu, začala ho líbat na krk a pošeptala mu do ucha:
„Teď na nic nemysli, bratříčku. Jenom si užívej. Dnešní noc patří nám.“
Tom přikývl. Eva sjela níž. Vychutnávala si každý centimetr bratrova těla. Nakonec mu stáhla kalhoty a sundala mu spodní prádlo. Přičichla si k němu a pak ho odložila. Eva chvíli kouřila bratrovi péro. Za chvíli ho měl tvrdého, jako kámen. Eva už na nic nechtěla čekat. Sundala si své kalhotky a hodila je po svém bratrovi. Přistály mu na obličeji. Eva s uspokojením sledovala, jak je Tomášek vzal do ruky a přičichl si k nim.
Eva si sedla na bratrovo péro. Oba sourozenci se začali chvět vzrušením. Pro oba to bylo něco nového. Eva do této chvíle měla sex jen s jednou holkou, Verčou. Tom měl do této chvíle jen orální sex, a shodou okolností taky jen s jednou holkou, Verčou.

Eva začala na Tomovi jezdit, jako na koni. Tom ležel na zádech a Eva seděla na něm. Eva si lehla na Tomovu hruď, slyšela Tomův zrychlený dech. Začala Toma hladit po břiše, políbila ho na krk a pošeptala mu do ouška, že je všechno v pořádku. Eva začala s pomalými pohyby pánví. Chytila Tomovi ruce a nasměrovala je na své boky. Tom jí tak pomáhal v jejích pohybech. Jejich pohyby se pomalu zrychlovaly a oba začali rychleji oddechovat. Synchronizovali se a byli jako jedna bytost. Hleděli si vzájemně do očí a znovu se začali vášnivě líbat. Eva se nakonec zvedla a znovu na bráškovi seděla. Skákala nahoru a dolů. Tom ze začátku jen tak ležel a vychutnával si její pohyby, potom si ale sednul a pomáhal jí. Tom se dotkl prsou své sestry a začal je masírovat a sál z nich sladkou smetanu. Evě pěkně ztvrdly bradavky. Eva si nakonec lehla na záda. Nechala Toma ať ji šuká zepředu. Roztáhla před ním nohy a Tom do ní pronikl. Pohyboval penisem v kundičce. Eva slastně vzdychala a celé její tělo se třáslo. Tomáš prožíval stejné pocity, zrychlil a začal přirážet ještě více. Eva si přitáhla Tomáše více k sobě a objala ho zezadu svýma nohama. Tom ji hladil a něžně se jí dotýkal. Přejel jí rukou po jejím stehně.
„Jsem jen tvoje. Dělej si se mnou, co chceš,“ řekla mu.

Toma to neskutečně vzrušilo. Možná se mu splní jeho sen a užije si společně s Evou a Verčou. Byl ale nejistý. Nikdy nebyl v dominantní roli.
„Můžu tě šukat zezadu?“ zeptal se.
„Jo,“ odpověděla Eva, „nemusíš se mě ptát. Udělám pro tebe cokoliv.“
Tom vyndal svůj penis ze sestřiny kundičky. Eva se otočila a klekla si. Vyšpulila na Toma svoji prdelku. Tentokrát byl Tom maximálně vzrušený. Pronikl do ní zezadu a začal Evu šukat ještě rychleji vzrušoval ho ten pocit, jak se jeho penis třel o kundičku jeho sestry. Tomáš se osmělil a udělal něco, co chtěl udělat už dlouho. Plácl svoji sestru po zadku. Eva trochu vyjekla. Tom od ní čekal ostřejší reakci, ale Eva pak jen začala přirážet naproti němu.
„Tobě se to líbí?“ zeptal se Tom.
„Ano bráško,“ odpověděla Eva, „moc tě chci. Šukej mě.“
Tom Evu znovu plácl po zadku a dál ji šukal. Nakonec zase změnili polohu. Eva ležela na zádech a Tom ji šukal zepředu. Oba cítili, že už to přichází. Tom a Eva se vzájemně udělali a líbali se spolu. Oba sourozenci se na sebe dívali a zrychleně u toho dýchali. Chvíli jen odpočívali na posteli a dívali se na sebe. Pak se spolu začali mazlit.
„Půjdu do sprchy. Přidáš se?“ řekla nakonec Eva.
„Půjdu rád,“ řekl Tom.
Šel za Evou a sledoval, jak kroutí svým zadečkem.

Eva se sprchovala a byla na vrcholu blaha. Konečně se jí splnil její sen a užila si sex se svým krásným bratříčkem. Přála si, aby dnešní noc nikdy neskončila. Tom byl s ní. Objímali se ve sprše a líbali se.
„Půjdeme do pokoje rodičů,“ řekl Tom.
Eva přikývla. Přesunuli se do ložnice rodičů. Lehli si na postel.
„Vážně pro mě uděláš cokoliv?“ zeptal se Tom.
„Ano, co by sis přál?“ zeptala se Eva.
„Doufám, že se nebudeš zlobit, ale rád bych šukal tvoji přítelkyni Verču.“
Eva přikývla.
„Dobře,“ řekla.
„Opravdu?“ řekl Tom a rozzářil se, jako vánoční stromeček.
„Ano, myslím, že Verča po tobě taky touží,“ řekla Eva.
„Ta představa mě hodně vzrušuje,“ pokračovala.
„Myslíš, že by jí nevadilo, kdybychom to s ní dělali oba?“ zeptal se Tom.
„Myslím, že ne,“ odpověděla Eva.
„Já tě miluji sestřičko,“ řekl Tom.
Tentokrát se rozzářila Eva a vášnivě Toma políbila.
„Taky tě miluji.“
Tomovi se znovu postavilo péro. Pěkně pomalu pronikl do své sestry a začal ji znovu šukat. Užívali si spolu sex dlouho do noci. Nakonec ve vzájemném obětí usnuli.

Počet zobrazení: 235

Autor

Navigace v seriálu<< Přítelkyně mé sestry 4Přítelkyně mé sestry 06 >>
4.5 13 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nef

Tak to bude zajímavej víkend pokud se k nim v sobotu přidá Verča 😀
Pokud je takhle nenajde ráno jestli má klíče

Tomas

Moja salka kavy. Aj poviedka aj priebeh 🙂 za mna sa tesim na pokracovanie

Denis86

Tenhle seriál se mi líbí i když si myslím že v reálu by to nemohlo tak fungovat .
Trochu jsem se strácel v tom ději když potom to nové pokračování vyšlo a já nějak nepochopil co se tam dělo minule ?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x