Přítelkyně mé sestry 08

Toto je 8 díl z 9 v seriálu Přítelkyně mé sestry

Tom, Eva a Veronika si užívali zakázaných radovánek, zatímco jejich rodiče byli pryč. Ale ani Alenka a Petr nezaháleli a na svém víkendovém pobytu na horách si užili vrchovatě sexu. 

Seznámili se tam s jedním mladým párem, Gábinou a Karlem. Byli tak ve věku jejich dětí, ale Petr a Alenka se, co se týče sexu, nikdy na věk neohlíželi. 

Během dne trávili čas na společné vycházce a večer pak ve vířivce v hotelovém pokoji…

Karel se pod vodou chvíli nesměle dotýkal Alenky. Petr byl jistější a na mladší Gábinu se vrhnul hned poté, co zpozoroval nejisté Karlovy doteky. Alenka vzala Karlovi do ruky péro a začala mu ho pozvolna smyslně honit. Jeho reakce byla rychlá, začal slastně vzdychat a za okamžik mu už kopí stálo v pozoru. Petr pod vodou prstil Gábinu, líbal ji na prsa a něžně se ji dotýkal. 

Petr a Alenka byli zkušenější a věděli, jak své mladé milence vydráždit k maximálnímu vzrušení. Na Alenčino naznačení se Karel posadil na okraj vířivky a jeho tvrdé mladé péro trčelo do prostoru jako kanón houfnice. Alena se skoro neznatelně usmála, roztáhla mu nohy a vnořila se do připraveného zálivu, kde uchopila trčící péro a hned ho začala kouřit. Její manžel celou situaci chvilku pozoroval a udělal totéž. 
Gábina nebyla tak zkušená, ale Petra vzrušoval pohled na svou manželku, kouřící péro mladému chlapečkovi, a tahle podívaná, společně s její snahou, pomohla postavit jeho kopí tvrdě do pozoru. 

Poté, co se Karel udělal, se Alenka přesunula ke svému manželovi a jeho mladé milence. Ukázala Gábině, jak má správně kouřit, aby milenci poskytla maximální vzrušení. Gábina byla přičinlivá a získané rady vzorně aplikovala. Když znovu kouřila jejího manžela, Alenka k ní zezadu přitulila, objala ji a během posévání krku polibky zajely její ruce k mladé pičce.
Když vynecháme návštěvu gynekologie, byly to pro Gábinu první doteky od další ženy.

Alenka ji něžně laskala, a přitom šeptala do ouška: „To je ono holčičko. Takhle se to dělá, pěkně mu ho kuř. Ano tak. Jsi fakt moc šikovná…“

Karel mezitím seděl na okraji vířivky a celé divadlo se zájmem sledoval. Péro se mu znova postavilo do pozoru a dalo tím jasné signály k pokračování společných radovánek. 
Pomalu se přiblížil k trojici a zezadu objal Alenku, sahal jí na kozy, líbal na krk a péro se mu přitom třelo o vlhkou kundičku. Alenka okamžitě ucítila nadrženost a chtíč mladého hřebečka.

Gábina se v mezičase blížila do finále a po Petrově orgasmu bez váhání spolykala veškeré prýštící semeno. Doma to moc ráda neměla, ale genius loci způsobil, že se nad tím ani nepozastavila a po spolykání celé dávky ještě penis jazýčkem dokonale očistila. 

Po této akci se čtveřice přesunula z vířivky do velké manželské postele. Lehli si na postel a začali si užívat sexu ve čtyřech.   

Gábina s Petrem spokojeně oddechovali a čerpali novou sílu do dalších hrátek. Karel toho využil a zezadu se přitulil k naboku ležící Alence. Začal ji líbat na krk a vzrušeně funět do ouška, smyslně ji hladil po prsu a bříšku a Alenka vzrušením vrněla a kroutila se. Tiskla svoji prdelku na jeho stojící péro, které se tlačilo do těch správných míst. Poznal její narůstající vzrušení, rukou sjel na její kundičku a vyhledal ten nejcitlivější bod, po kterém přejížděl svými zvědavými prstíky. Rukou jí naznačil, aby pozvedla jednu nohu a usnadnila mu tak přístup ke kundičce. Karel do Alenky pěkně pomalu pronikl, začal ji pozvolna šukat a svými prstíky se vrátil zpět k dráždění klitorisu. 

Byli tak zabraní do té slasti, že úplně zapomněli na zbylou dvojici. Ti dva si mezitím taky začali užívat. Petr Gábině lízal její kundičku, ta slastně vzdychala a hladila ho po jeho vlasech. Když byla dostatečně vlhká Petr na ní vylezl a pronikl do ní. Gábina ucítila jeho tvrdé péro ve své uzounké kundičce a chvíli ji to i bolelo. Takhle velké péro v sobě ještě nikdy neměla. Po chvilce si ale pička zvykla a začalo se jí to líbit, objala Petra zezadu svýma nohama a přitiskla si ho blíže k sobě. Petr ji začal šukat, a přitom sledoval svoji ženu, užívající si s mladým hřebečkem. Alenka zase sledovala svého muže s mladou holkou.

Tvrdé přírazy mohutného péra Gábinu nakonec unavily a potřebovala na chvíli oddech. Petr ji tedy nechal být a přesunul se ke své manželce. 
Karel dál nerušeně šukal jeho ženu a Petra si zatím nevšímal. Alenka párkrát očkem koukla na svého muže a jeho tvrdě stojící péro. Sedl si k nim na postel a začal svojí ženě masírovat nohy. Nebránila se, věděl že to zbožňuje. 

Petr si jednou rukou udržoval své péro v pohotovostní poloze a druhou pokračoval výš a výš. Karel nic nenamítal a vypadalo to, že se rád podělí. Petr k nim tedy přilehl, natlačil své péro ke Karlovu a Alenka v sobě měla dva ptáky. Ani nechtěla uvěřit, že by se jí oba do kundičky vešly. Jeden ji tak šukal zezadu, druhý zepředu a ona ležela mezi nimi. Slastně vzdychala a užívala si to. 
Cítila, že se blíží její orgasmus, ale snažila se ho co nejvíc oddálit, protože to, co jí oba kluci dělali, se jí tak moc líbilo. Úplně zapomněla, že tam je s nimi i Gábina a slast z dvojitého šukání prožívala naplno. 

Orgasmus přišel v několika vlnách a Alenka se zmítala v příjemné slasti. Petr chytil Gábinu za ruce, přitáhl si ji k sobě a začal se s ní líbat. Takto společně vyčkali na odeznění Alčina orgasmu.

„Předvedete nám lesby show, holky?“ zeptal se nadržený Karel chvilku poté, co se trojice oddělila a Alena vydýchala prožitý orgasmu. 

Obě se po sobě podívaly, Alenka souhlasně přikývla a kývla i na Gábinu. 
„Pojď ke mně kočičko,“ řekla jí něžným hlasem a přivítala Gabču ve svém objetí.

Oba kluci, přeci jen už unaveni, potřebovali trochu oddechu. Lehli si na postel a začali sledovat obě holky, jak si spolu užívají sex. 
Gábina byla ze začátku nesmělá, pro ni to byla přeci jen stále první zkušenost s holkou. Její ruce se s ostychem začaly dotýkat Alenčiných velkých prsou. Byl to něžný dotek, starší zkušenější žena se nechala hladit a nechala mladší holku prozkoumávat její tělo. 

Gábina se více osmělila a přitiskla se k ní blíže. Dvě ženy si hleděly do očí a pak se spolu začaly vášnivě líbat. Alenka začala Gábinu líbat na krk a povalila ji na postel. Pokračovala níž, věnovala se jejím prsům, a nakonec sjela až k její kundičce. Začala ji lízat, pro její milenku to bylo něco nového a nepoznaného. Gábina začala nahlas vzdychat a křičet. 

„Ano, to je ono. JO, JO, Jooo… přesně tam…“ Alenka se usmívala, dál ji lízala a po chvilce i začala prstit. 

Nakonec, když se Gábina udělala, se holky prohodily a Alenka pak radila Gábině, kde a jak se jí správně dotýkat, aby z toho měla maximální vzrušení.

Celá podívaná musela mít zákonitě na oba pány vliv… a také že měla. Petrovi se znovu postavilo péro a když viděl Gábinu, jak líže jeho ženě kundičku a špulí na něj svoji prdelku, nemohl tomu odolat. Přišel k ní a bez přípravy či varování jí ho tam strčil. Začal ji šukat zezadu, Gábina to snad ani nevnímala, tak moc byla zabraná do lízání Alenčiny kundičky. Ani Karel nechtěl zůstat stranou a s připraveným pérem přišel k Alence. Poklekl nad její hlavu, Alenka po něm oběma rukama chňapla a hned si jeho chloubu zasunula do pusy a zkušeně jej začala kouřit.

Gábina se přestala věnovat tekoucí kundičce a přesunula se výš k Alence, navzájem se objímaly a líbaly. Petr využil podobné výšky obou žen i dostupnosti obou kundiček a střídavě šukal Gábinu zezadu a Alenku zepředu. Nakonec k tomu pustil i Karla, který to sledoval opodál, honíc si u toho péro. Karel k nim nadšeně přišel, nejprve začal šukat svoji holku zezadu a občas ji plácl po zadku. 

„Zlobivá holka,“ řekl při každém plácnutí. 
„Jóó… naplácej mi,“ reagovala Gábina vzrušeně. Karel ji znovu plácl, pak se zaměřil i na Alenku a tu, stejně jako předtím Petr, šukal zepředu. 

Čtveřice milenců pokračovala ve vzrušujícím sexu dlouho do noci a ani nevěděli, kdy usnuli.

Autor

Navigace v seriálu<< Přítelkyně mé sestry 07Přítelkyně mé Sestry 09 >>
4 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x