Nadržená mamka

Počet zobrazení: 379

Veronika dorazila domů a s úlevou si zula lodičky na vysokém podpatku. V práci bankovní úřednice to patřilo k povinné výbavě a po celém dni už toho její nohy měly dost.
Ještě, že se utužovala pravidelným cvičením a nejen nohy, ale celé tělo tak nejevily známky opotřebení. Naboso se slastným pocitem našlapovala po dřevěné podlaze vyhřáté odpoledním sluncem pronikajícím do místnosti velkoplošnými okny.

V kuchyni odložila nákup a pak se zastavila a naslouchala. Ne, nebylo pochyb, v domě se ozývaly jakési vzdechy či steny. Zvuky se linuly z patra, kde měla ložnici a její dcera Marta svůj pokojíček. Holce bylo už devatenáct, takže pannou už nebude, ale jelikož se o tom vlastně nikdy nebavily, tak ani neví.

Tiše stoupala do patra a povědomé zvuky zesilovaly. Pak už nebylo nad čím uvažovat. Marta v pokoji souložila a to dost hlasitě. Na celé okolí dávala najevo svou rozkoš a povzbuzovala partnera k větším přírazům.

Veroniku polilo horko nad těmi výrazy, které rozhodně nepatřily do běžného slovníku mladé slečny a zároveň cítila lehké vzrušení, protože sama už neměla sex kdovíjak dlouho.
Od rozvodu prošla několika postelemi, ale muži nestáli za nic, a tak na ně rezignovala. Kdo by měl zájem o zachovalou pětačtyřicítku s pubertální dcerou?
Normální chlap ne a ty nenormální by nakonec chtěli šukat dceru a ne ji….

Nyní s největší opatrností otevírala dveře.
Věděla, že z postele se na dveře přímo nevidí a ona jen nahlédne a hned zase půjde.
Štěrbina se otevřela a Veronika spatřila zadek, rytmicky se pohybující mezi rozevřenýma nohama dcery, která je měla zvednuté do výšky.
„Jo…joooo..mrdej…měěěě…užžžž…budůůůůů,“ ječela Marta a kopulující zadek začal zrychlovat.

Pak z ní náhle vyjel, Marta se posadila a ocas ji zmizel v nastavené puse a mladík si ho rychle honil k výstřiku.
„Užž…úúúúžžž..joooo,“ chroptěl a Veronika překvapeně zírala na polykající dceru a hlavně na stříkající ocas. To nebyl ocas, to byla tyč od jejich plotu, o které kdysi soused se smíchem prohlásil, že by odolala i nájezdu tanku.
Ocas byl asi také jako tyč tvrdý, ale ty rozměry byly skutečně impozantní. Takového ptáka ještě v životě neviděla. A její dcera ho v sobě měla a ještě si to užívala!

Veronika se tiše vytratila do zahrady, usedla na houpačku a s drinkem v ruce uvažovala, jestli by takový ocas zvládla a jestli by to vůbec chtěla.
Stále měla před očima Martu s doširoka otevřenou pusou a vykulenýma očima, jak hltavě polyká semeno proudící z tlustého tvrdého ohonu jejího kluka.

***

Když se vrátila domů, Marta seděla v obýváku a koukala na televizi.
„Jé…. ty už seš doma?“ přivítala matku. „Jsem tě nějak přehlídla.“
„Jen jsem prošla na zahradu, vyčistit si hlavu,“ děla Veronika a zkoumavě se na dceru zahleděla, až celá zrudla.
„Co je?“ vyjela na matku nepřátelsky, ale pak obrátila. „No jo, no. Měla jsem tu spolužáka …učili jsme se.“
„Jasně. Znám ho?“ odvětila Veronika jakoby nic.
„Hmmmm….asi už jsi ho párkrát viděla…Martin Hořejší se jmenuje. Je ze sousední třídy a premiant v matice,“ oznamovala jí účel jeho návštěvy.
„A jak vám to šlo?“
„Jo…ale jooo…zvládám to,“ ošívala se Marta a Veronika už ji raději nechala na pokoji.
Že jim to šlo, viděla sama a nemá cenu se v tom šťourat.
Zato v noci se Veronika pošťourala v kundičce a usoudila, že by takový ocas taky ráda okusila.

***

Martin Hořejší jí byl představen o měsíc později, již jako oficiální přítel dcery.
Přišel s kyticí, čímž Veroniku zaskočil i potěšil a atmosféra byla přátelská a uvolněná.

Martinovi se máma jeho holky taky líbila. Sexuálně zdatnější kamarádi se chlubili trofejema svedených paniček a tvrdili, že s těma je to nejbáječnější. Vědí co chtějí a mají i co nabídnout.
„A když se ti hned nepostaví, vole, tak si to zaříděj´ tak, že ti pak ani neklesne,“ oznamovali v případě, že by muž z přemíry očekávání a vzrušení ztratil dočasně erekci.

Veronika byla přesně ten typ ženy – samice, po které kluci toužili v čurákem v ruce a své touhy vytryskávali do záchodu, ale ona sama nevyzařovala žádnou erotickou vyzývavost, takže se Martin držel stranou a jen po ní očkem pokukoval.
Veronice to pochopitelně neušlo a dělalo jí to dobře. Erotiku v tom však nehledala žádnou, i když věděla, jaký poklad se mu skrývá v kalhotách.

Po seznámení se mladí vytratili do kina a Veronika se věnovala běžným domácím pracem.
Pak si dala sprchu a nějak přeslechla, že se už mládež vrátila, a tak se stalo, že si za lehkého prozpěvování nahá šla do ložnice pro čisté věci a na půl cesty se srazila s Martinem.
„Uááá….bože…co tu děláš?“ lekla se a pak obořila.
Nějak pozapomněla si překrýt klín a prsa před jeho překvapeným a zároveň chtivým pohledem.
Martin se též lekl, ale než se taktně otočil, stihl její tajná místa ohodnotit. Hezká prsa, ještě docela pevná a krásně do ruky a černý drn mezi vysportovanými pevnými stehny.

Veronika se vrátila do koupelny, rudá až po uši a pak se zavřela v ložnici a nevylezla, dokud Martin neodešel. Tahle se mu vystavit! Koukal sice překvapeně, ale zároveň jak mlsnej kocour.
Teď jako matka ztratí poslední zbytky autority.

***

O nějaký ten týden později už se na to zapomnělo, ani Martin nic nedával najevo a poslouchal Veroniku stejně jako její dcera. To už u nich i občas přespával a Veronika pak měla bezesnou noc a z jejich hlasitého řádění měla vždy mokrou kundičku, vzrušenou a chtivou po zásunu pořádnýho živýho ocasu.

I Martin se zmítal v osidlech chtíče po zralém těle matky své holky a řešil s kamarády, jak ji dostat na lopatky. Přece ji jen tak nesklátí na zem a nevojede. To by bylo znásilnění.
Pak se rozhodl. Vyčíhal si den, kdy Marta byla prokazatelně mimo domov, koupil kytku, láhev vína a vyrazil.

***

„Crrr“ zazněl zvonek a Veronika šla otevřít.
K jejímu překvapení tam stál Martin a mírně se usmíval.
„Ahoj, co ty tady? Marta není doma.“
„Dobrý den… já…jdu za ní, jak to? Kde je?“ dělal zaskočeného.
„Je u kamarádky. Ona ti nevolala?“
„Mám rozbitej mobil…no..ehm..vlastně…no..můžu jí tu nechat kytku?“
„Jistě. A co se děje? Žádný narozky nemá,“ natáhla ruku pro kytici.
„No. To je mezi náma. Máme výročí…toho…seznámení. Tak jsem to chtěl oslavit,“ podal jí i láhev.
„Tak pojď dál, když už tu jsi. Hodíme řeč. Aspoň tě líp poznám…,“ usmála se a cítila po těle podivné chvění.

Pili víno, povídali si a čas příjemně plynul.
„Uff.. už mám dost. Dám si kafe, chceš taky?“ vstala Veronika z křesla a zapotácela se.
„Třeba,“ odtušil Martin a sotva zmizela, pomalu ji následoval. Teď nebo nikdy.
Veronika v zamyšlení stála u kávovaru, když ji náhle ruce pevně objaly a Martin se k ní zezadu silně přitiskl.
„Chci tě! Už to nemůžu vydržet!“ funěl jí do ucha.

Veronika se zazmítala, ale jeho sílu nepřekonala. Navíc jeho dotyky v ní vyvolávaly elektrizující výboje dlouho nepocítěné slasti a každou vteřinou se stupňovaly.
„To…nemůžeme,“ zamumlala nepřesvědčivě a sama rukou sáhla dozadu, kde předpokládala jeho klín s nástrojem rozkoše.
Ano, sáhla správně a i přes džínovinu kalhot cítila jeho rozměry. Bože, až bude venku….to bude macek.
„Ano. Taky tě chci….ale ne tady. Pojď do postele,“ a táhla Martina za sebou do ložnice, kde se hned objali a začali vášnivě líbat a vzájemně se zbavovat šatů.

Poté nazí padli do postele a vzájemně se hladili a laskali po těle.
Veroniku po dlouhé době zalila slast z mazlivých dotyků, Martin zase byl opojen tělem nádherné zralé ženy plnějších tvarů, než hubená těla jeho vrstevnic.
V posteli mu rozhodně vyhovovala tato žena. Plná prsa, stehna, zadek, vše mohl zmáčknout a polaskat a odměnou mu byly obdobné dotyky a polibky po jeho těle. S překvapením zjistil, jak vzrušivé má vlastní prsní bradavky, jak příjemné je hlazení zad od kříže přes zadek až na řitní otvor, kde mu Veronika jemně kroužila prstem.
Touto milostnou technikou mu čurák hrozil protržením a nakonec se dočkal i jeho masáže.
Veronika ho sevřela a zjistila, že ho rukou neobemkne, takový to byl klacek. Tlustý a dlouhý a hlavně tvrdý a výkonný.

Přetáhla mu předkožku a jazykem obkroužila nalitý, odhalený žalud a tepala jím uzdičku a pak po celé jeho délce až ke kořenu a zase zpátky. Vnímala jeho horkost i cukání, jak měl asi výron opravdu na krajíčku.
„Když tě udělám, budeš ještě mít sílu, viď?“ ujistila se a když Martin přikývl, sama mu ho začala kouřit a honit a pak už jen přijímala proud lepkavého semene do úst a hltavě vše spolykala. Nijak zvlášť ji to nechutnalo, ale muži byli vždy jak utržení a kdoví, proč je to tak bavilo.
Ocucala mu povadající ocas do čista a zase se poddala jeho mazlení, tentokrát v mokrém klíně.
Kundička byla celá otevřená a nadržená a kmitání jazyku jí přinášelo rozkoš s uvolňováním potoků šťávy. Klitoris byl naběhlý a Veronika sebou trhala, když přes něj přejížděl jazykem. Sama mu držela ruku ve vlasech a přitlačovala, kde byla slast nejintenzívnější a Martin byl poslušným milencem.

„Pomalu a opatrně,“ prosila, když se nad ní začal rovnat a držel ztopořený nástroj na vstupu do kundy.
Pomohla mu se zavedením a pak se prohnula bolestným tlakem.
„Oááááhh….ooooh….uuuuž…..jééééh,“ doprovázela zasouvání ocasu do svého nitra.
Jak byla mokrá, šlo to, ale pysky se jen pomalu otevíraly takovému rozměru. Cítila, jak se posouvá její pochvou až se zarazil o dno.
„Seš…velkej…prosím…nepřirážej.“
Byla jím zcela vyplněna a měla toho dost. Nechápala, jak může mrdat pičku její hubené dcery. Pak to pochopila.
Kunda se mu přizpůsobila a jakmile začal jen mírně jím pohybovat, slast se jí rozlila tělem a proudy šťáv vytryskly kolem zaraženého ocasu.
„Božžeee…áááách…ááánnnooo,“ zalykala se slastí a záblesky rozkoše sílily.

Martin pozvolna začal přirážet s větší intenzitou a vůbec mu to nedělalo žádné potíže.
Žena už se vznášela na vlnách blaženosti, už mu nebránila a jen sténala a vzdychala se slastí staženým tváří a zatínala mu nehty do zad.
„Oooh…anoo…uuž…už…joooooo,“ projel jí tělem silný orgasmus, kdy propadla do lehkého bezvědomí a Martin ji dál intenzivně mrdal, až se do ní s úlevou vystříkal.
Úžasný pocit mrdat matku svý holky ho naplnil neskutečnou silou, že aniž mu ocas zvadl, hned se vzchopil k dalšímu pokračování.

Veronika se probrala ve chvíli, kdy ležela na břiše a tvrdý ocas ji jak buchar tvrdě mrdal zezadu. Vůbec netušila, jak se ocitla v této pozici, ale ruce, mačkající jí prsa a tření ocasu hluboko v kundě jí nedovolovaly si srovnat myšlenky. Mozek spínal jen vědomí slasti a stoupající rozkoše. Velký rozměr jí už vůbec nevadil a razantní přírazy byly příjemné.

Když ji ruce uchopily za boky a přírazy se zrychlily, zabořila hlavu do polštáře a hlasitě hekala v blížícím se orgasmu.
„Jo….joooo,“ vyvrcholil první Martin a dnes potřetí uvolnil stavidla semene. Překrvená a ušoustaná pochva nasávala semeno do dělohy a v orgasmických stazích svírala povadající ocas až do vypadnutí.

Milenci pak leželi vedle sebe nehnutí, zcela vyčerpáni.

***

Marta vstoupila domů a hned si všimla cizích bot, v nichž poznala Martinovy tenisky.
„Co ten tady dělá? A kde je?“ zneklidnil ji klid a ticho v domě.
Vyšla do patra a otevřela dveře máminy ložnice, kde slyšela tlumený hovor.

Vstoupila do děje, který nechtěla ani domyslet a zmohla se jen na: „Teda, mami?!“

Počet zobrazení: 379

Autor

4.9 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Iki

Hodně dobrý, přímočarý, s drobným napětím. (Ne)čekaný konec. To mě moc baví.

Wolf

Moc pěkný šlo to hezky šupem žádný dlouhý okecávání prostě fajn povídka odečtena jedním dechem. Opět musím vyzdvihnout široký repertoár témat tvých povídek paráda. Díky moc.

Juli

Prima 👍

Kamil Fosil

Překvapuje mě, že Marta spíš neřekla: „Teda, Martine?!“

4
0
Would love your thoughts, please comment.x