Žhavá milfka 3

Toto je 3 díl z 6 v seriálu Žhavá milfka


Zbytek večera a valná část noci byly velmi vášnivé a plné nespoutaného sexu. Ani jeden se nemohl nasytit omamující blízkosti druhého.
Libor naplno prožíval splněný pubertální sen. Sice o deset let později, ale zato se zkušenostmi, které za tu dobu nabyl. Takhle intenzivní prožitky neměl doposud se žádnou z předešlých partnerek.
Sandra pro změnu znovu zažívala nádherné pocity, kdy se jí zamilovaný partner věnuje. Silně jí imponovalo, že se Libor neodkulí po vyvrcholení, aby po chvíli chrápal, ale dál hýčká její žádostivé tělo, jako kdyby byla jeho bohyní. Navíc po delší době sexuálního půstu po drsném rozchodu s bývalým, jako kdyby tělo chtělo dohnat ztracený čas.
Za vzájemného mazlení a něžného dotýkání nakonec pozdě v noci usnuli vyčerpaní v těsném objetí.

Naštěstí druhý den byla sobota a mohli si přispat. Libor se probral do slunečného dopoledne a sotva zamžoural oslněnýma očima, spočinul jeho zrak na rozvalených kozách. I přes náročnost prožité noci ho pohled na nahou Sandru opět vzrušil. Zajel si rukou do rozkroku a pohonil rychle tuhnoucí péro v dlani.
Sandra tiše oddechovala a prsa se jí při nádeších vábivě vlnila. Libor opatrně zatáhl za cíp deky a pomaloučku odhalil další část ženského těla. Kochal se pohledem na zarostlý podbřišek a neodolal jeho polaskání. Něžně špičkami prstů čechral prstýnky chloupků.
Sandra se zavrtěla, ale dál klidně pochrupovala.

Libor se natočil na bok a jazykem olízl jednu z bradavek. Zároveň prsty ruky přejel do sevřeného klína. Po chvilce dráždění uniklo Sandře spokojené vzdychnutí a znovu se zavrtěla. Najednou se s úlekem probrala a ucukla z dosahu Liborova jazyka.
„Krásné ráno, miláčku,“ pozdravil ji usmívající se Libor a nepřestával prsty přejíždět po rozkroku.
„Uhmmm,“ svůdně se protáhla jako kočka. „To je moc hezké ráno,“ zavrněla s rukama za hlavou, čímž ještě více vyšponovala velké kozy. Rozevřela trošku stehna, aby umožnila Liborovi vklouznout na natěšenou kundičku. Rukama si promnula prsa a pohledem přejela na ztopořený ocas. Oči jí zasvítily touhou a hned se ho jednou rukou chopila.
„Taková nádhera,“ vzdychla roztouženě, když ucítila tu vzrušující tvrdost mezi prsty.

Liborův ukazováček projel mezi závojíčky a vklouzl do teplého nitra vagíny. Sandra mu vyšla vstříc pohybem boků a přitiskla se klínem k ruce. K ukazováku se přidal druhý prst a rychlými pohyby ruky prstily mokrou kundičku. Současně na oplátku Sandra honila tvrdý ocas.

Libor se zvedl, chytil Sandru za nohy a přinutil jí přimáčknout kolena ke kozám. Znovu zasunul prsty do kundičky a pokračoval v prstění. Druhou rukou přidržoval Sandřiny nohy pod koleny.
Netrvalo dlouho a Sandřino tělo se rozechvělo v návalech rozkoše. Okolo kmitajících prstů se valila mazlavá šťáva a stékala do rýhy mezi půlky zadku. Sandra se divoce zmítala, kvílela rozkoší a křečovitě svírala rukama prostěradlo, až jí klouby bělaly.
Libor musel vynaložit veškerou sílu, aby udržel Sandřiny nohy přimáčknuté k tělu.

Když se trošku zklidnila, okamžitě toho využil a zasunul tvrdý ocas do rozčvachtané lasturky. Velký vyšpulený zadek a široce rozevřené, temně rudé naběhlé pysky ho vydráždily k zběsilému tempu. Rázně přirážel a Sandra mu klínem šla naproti. Rukama požitkářsky jezdila po svalnatém zadku a drsně do něho zatínala prsty s nalakovanými nehty. Hlasité mlaskání přirození a pleskání těla o tělo se mísilo se společným hekáním a vzdycháním.

Udýchaný Libor si lehl na záda a přenechal iniciativu Sandře, která se bez zaváhání usadila na jeho klíně. Nezasunula si však tvrdý kolík do svého lůna, ale jen si ho rukou přidržovala mezi pysky. Pohybovala zadkem dopředu a dozadu a vozila se po něm jako po vodící kolejnici. Díky hojnému množství milostné šťávy se mohla hladce klouzat a otírat citlivý poštěváček a přimáčklý ocas. Dorážela tuhým hráškem na tmavě fialový žalud a působila elektrizující rozkoš oběma.
Hleděli si upřeně do očí a hypnotizovali se navzájem. Visící kozy se komíhaly Liborovi ve výhledu jako dva velké pytle. Zachytil je do dlaní a chtivě mačkal. Temně rudé bradavky kroutil mezi prsty a natahoval je, až Sandra kňučela rozkoší. Obličej zabořil mezi prsiska a nechal se hladit sametově hladkou pokožkou na tvářích.

Konečně se Sandra nabažila slastného klouzání a nadzvedla zadek, aby zkušeným pohybem ruky nasměrovala vztyčený ocas do roztažené kundičky.
Hladce dosedla a hned začala rajtovat na svém mladém hřebečkovi. Kozy se jí rozskákaly jako dvě hopsakoule a Libor neměl šanci jejich pohyb ukrotit ve svých rukách. Hlasitě pohekával při každém dosednutí rozdováděné milenky.

Ve chvíli, kdy začala ochabovat v tempu přirážení, jí Libor přizvedl rukama a sám rozhýbal boky. Pružná matrace mu pomáhala v kmitání zadkem a netrvalo dlouho, aby se Sandra opět udělala.
Ležela plnou vahou na Liborovi a táhle sténala. Kozy přitisktnuté na zpoceném hrudníku Libora příjemně hřály. Tvář zkřivenou milostnou grimasou zabořila do polštáře, který utlumil její hlas.

Libor vyprostil ptáka ze sevření pulsující lasturky a rychlými pohyby ruky došel k vrcholu. Stahující se svalstvo hnalo horkou mrdku ven z koulí a vystřikovalo jí Sandře na zadek.
Pár silných výstřiků docáklo až na chvějící se záda.

 

Uběhlo několik zamilovaných dní, kdy se nemohli dočkat jeden druhého a nocí plných sexu, kdy se moc nevyspali. Týden prosvištěl jako voda v horské bystřině a nastal další víkend.
Sandra chystala sobotní oběd, který Liborovi slíbila, když ráno vyrážel na fotbálek. Pojednou se ozvalo zaharašení klíčů v zámku a cvaknutí dveří.

„Nazdar mami,“ ozvalo se z chodby.
„Ahoj Milčo. Co ty tady?“ zarazila se překvapená Sandra.
„Odvážela jsem mlaďase na sraz. Jedou na nějaký výlet se školou, tak jsem si řekla, že bych se mohla stavit,“ halasila Milada. „Hmmm, tady to krásně voní.“
Líbla matku letmo na tvář a hrnula se ke sporáku, odkud se z hrnce linula neodolatelná vůně hovězího guláše.
„Ty jo, to čekáš polskej zájezd, že to vaříš v takovým kastrólu?“
„Dáš si kafe?“ přešla Sandra dotaz.
„Ne, díkes. Venku začíná být pařák, tak si radši dám něco z ledničky. Teda mě se normálně sbíhají sliny, jak to voní. Nebude ti vadit, když si počkám, až bude ta mňamka hotová?“
„Ne-e, už jen chvilku, než se to povaří,“ souhlasila zaskočená Sandra. „Ale nemám k tomu přílohu, knedlíky teprve kynou.“
„Neva, dám si to bez,“ nenechala se odradit natěšená Milada.

Zanedlouho se to úspěšně dovařilo a Sandra nandala dceři plný talíř. Nedočkavá Milada hlasitě usrkávala horkou dobrotu a neustále o něčem brebentila.
Sandra seděla na druhé straně stolu a nervózně pokukovala po hodinách. Přemítala, za jak dlouho se asi objeví Libor.
„Mami? Mami! Děje se něco?“ vytrhla Milada matku ze zamyšlení.
„Co? Ehmm, nee, nic.“
„Je všechno v pořádku?“
„Jo jo, v pohodě.“
„Ale no tak, mami. Vůbec mě nevnímáš, jen furt koukáš na hodiny a vrtíš se tu jako na trní,“ vyložila Milada usvědčující argumenty.
Najednou vykulila oči a guláš ze lžíce vybryndala do talíře. „Panebože, já jsem nána! Že mě to netrklo hned.“ rozesmála se. „Vaříš kotel guláše, těsto na knedlíky máš v tý vobrovský míse po babičce, duchem bloumáš bůhví kde, postrkuješ hodiny a jsi načančaná. Ty prostě čekáš chlapa!“ máchala lžící po okolí a nakonec jí div nezabodla Sandře mezi oči.

„No, čekám“ pípla rozpačitě Sandra, protože nemělo cenu zapírat.
„Gratulka mami! Někdo z práce?“
„Ne.“
„Ženatej?“ vyzvídala dál zvědavka.
„Ne! To by mi tak scházelo,“ vyhrkla Sandra poděšeně.
„Fešák?“ tetelila se Milada nadšením.
„Hmmm, jo,“ pousmála se zasněně matka.
„Mladej nebo starej?“
„Milado, přestaň!“
„Ježíši mami, z tebe to leze jako z prvničky.“
„Je to … složitý. Je to prostě … moc čerstvý,“ marně matka hledala způsob a odvahu, jak sdělit dceři, že se schází s jejím bývalým spolužákem.

 

Libor se právě chystal zazvonit na zvonek, když se za ním ozvalo: „Dobrý den. Á, to jste vy, mladíku. Když momentík vydržíte, než vyštrachám klíče, tak vás pustím dovnitř.“
„Dobrý den,“ odpověděl na pozdrav důchodkyni, kterou minule málem povalil na zem.
Babka postavila velkou tašku s nákupem na zem a přehrabovala se v kabelce. Libor jí nabídnul pomoc s odnesením nákupu, což s radostí přijala. „Fíha, co v tom vlečete?“ podivil se nad váhou tašky.
„Tak pojďte,“ pustila ho do vchodu a počkala, až se zaklapnou dveře. „To víte, nějaká mouka, cukr, olej a taky meloun. Ten já mám ráda. Ale vy přece máte melouny taky rád, že jo?“ přeskočila nelogicky.
„Co prosím?“ zeptal se Libor zmatený otázkou.
„Jen se nedělejte, vy šibale,“ zasmála se a pohrozila mu prstem. „Teda, tipovala jsem vás, že pálíte za tou mladou ze šestky, ale překvapil jste mě. No paní Sandra si zaslouží konečně někoho normálního,“ zabručela si spíš jen tak pro sebe.
Libor mlčel, nevěděl kam s očima a byl červený jako rak.
„To víte, v paneláku jsou zdi jako z papíru,“ bavila se babka jeho rozpaky.

 

Milada nevychovaně vylízala talíř jako kočka misku. Mlsně si pomlaskla a odříhla. „Bylo to fakt vynikající. Hele mami, já teda radši zmizím, abych ti ho snad nevyplašila,“ zamrkala spiklenecky a povzbudivě poplácala mámu po rameni.
Rychle se rozloučila a opustila byt. Přivolala si výtah a sjížděla do přízemí.
O patro níž se okolo dveří mihla postava. Milada si pomyslela, že ona by tedy určitě po schodech pěšky nešla.

Když se ozvalo zaťukání na dveře, nadskočila Sandra úlekem a jako první jí napadlo, že Milada něco zapomněla.
Jenže za dveřmi stál udýchaný Libor se sportovní taškou přes rameno a tím svým klukovským úsměvem od ucha k uchu. Sandře se málem podlomila kolena, když si uvědomila, jak málo stačilo, a Milada se potkala s Liborem mezi dveřmi.
Nepříjemné myšlenky na prekérní situaci však bleskurychle rozptýlil náruživý polibek a hlavně nenechavá mužská ruka pod zástěrou na jejím zadku.

Autor

Navigace v seriálu<< Žhavá milfka 2Žhavá milfka 4 >>
4.9 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Hezký pokračování, Jen doufám, že to zase neskočí na nějaký orgie… Může je píchat obě, ale tak, aby o sobě nevěděli. To mě sedí nejvíc, protože tak jsem to kdysi zažil i já 🙂

Denis86

To jsou slova spisovatele .

Denis86

Pěkné pokračovaní .

Martin

Takové střídání ve dveřích s dcerou milenky se mi jednou taky povedlo . Když jsem se zeptal co by mladá dělala , kdyby nás viděla v posteli , tak prý : “ Mi bychom se o tebe nějak v posteli podělili 😀 “ Pokud jde o sex s Miladou , jsem také pro samostatný úlet . Jinak dobře nastavený děj , líbí se mi i , že se potká se sousedy , jako v reálném životě . Babka je super , ta hláška s melounama je dobrá . Zatím se děj rozvíjí pouze se Sandrou , ale jsem opravdu zvědavý… Číst vice »

Martin

Já se samozřejmě těším na to jak se to u Libora v práci s Miladou vyvine 😀 Jenom z toho neudělej červenou knihovnu . To jako , že to Liborovi se Sandrou beztrestně projde . Pokud jsi jednou Miladu vykreslil jako tvrdou manažerku , tak se toho drž , bude to věrohodnější 😀

Junior

Výborné pokračování.
Nějak si v předchozích částech nevybavuju, jestli s tou dcerou Libor něco měl nebo ne. Naštěstí díky důchodkyni se minuli i když jen o malý kousek.
Už se těším jak se to dál vyvine.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x