Tinnitus 07

Toto je 7 díl z 19 v seriálu Tinnitus

Nechala jsem bráchu v pokojíku a vydala se za mámou, která seděla v kuchyni s hlavou v dlaních. „Ty se zlobíš?“ pohladila jsem ji po vlasech.

„Kájo, takhle to nemůže pokračovat,“ povzdechla si. „Jste přece moje děti a tohle je prostě špatně.“

Pomyslela jsem si, že teď už je trochu pozdě to řešit, ale nechala jsem si to pro sebe. „Sama jsi říkala, že děda byl taky takovej,“ snažila jsem se ji utěšit.

„To bylo něco jinýho,“ ohradila se. „On si ho přede mnou rád vyhonil, ale to bylo všechno. Vždyť jsem ti říkala, jak se rozčílil, když jsem před ním chtěla masturbovat.“
„Třeba se bál,“ napadlo mě. „Bál se, že by se neovládl a udělal by ti to.“
„Víš, za co se stydím nejvíc? Že jsem to hrozně moc chtěla. Chtěla jsem, aby mi ho tam strčil a on místo toho… vždyť víš, jak to dopadlo,“ povzdechla si máma.
„Ty bys to s ním vážně dělala?“ podívala jsem se jí do očí.
„Hmmm,“ přikývla. „V tý době jsem nemyslela na nic jinýho.“

Poznala jsem, že ji vzpomínání začíná vzrušovat. Oči se jí leskly a nepřítomně si olizovala rty. „A pak nám s bráchou divíš…“ vyčetla jsem jí.
„Já se vám nedivím. Je to i moje chyba,“ povzdechla si. „Teď už je asi pozdě vám to zakazovat.“
„Ty nám to ale nechceš zakazovat,“ uklidňovala jsem ji. „Ty se jenom bojíš toho, co se může stát.“
„To máš pravdu,“ pousmála se. „Jenomže mě to vzrušuje stejně jako vás.“

Na chvilku jsme se odmlčely. Sklouzla jsem na podlahu a pohladila její poodhalené stehno. „Mami… dneska v noci… chtěla jsi, abych ti ji vylízala?“
„Na to se radši ani neptej,“ zasmála se upřímně. „Celou noc jsem z toho nespala a představovala si, jaký by to bylo.“

Zajela jsem rukama pod povyhrnuté domácí šaty a zastavila se u lemu kalhotek. „Kájo… nedělej to… prosím,“ zašeptala. Nedbala jsem na její námitky a snažila se kalhotky stáhnout. Nakonec podlehla mému nátlaku a nadzvedla se tak, abych je mohla konečně svléct.

Seděla přede mnou s odhaleným klínem a dlaní zakrývala přirození. „Vypadám jako malá holka,“ politovala se.
„Mně se to ale líbí,“ odtáhla jsem jí ruku pryč, abych se mohla pokochat pohledem na její dospělou, vyholenou kundu. „A bráchovi se to bude líbit taky.“

Už neodporovala a tiše seděla naproti mně. Vmáčkla jsem se mezi její poroztažené nohy a nasála vůni vzrušeného přirození. Nikdy by mě nenapadlo, že mě tak bude přitahovat cizí kundička. Máma zrychleně oddechovala a nevzpírala se. Sebrala jsem veškerou odvahu a ochutnala ji. Táhle vykřikla a uvěznila moji hlavu mezi sevřenými stehny. Zalykala jsem se nedostatkem vzduchu, ale jazykem jsem vjela do hloubi její pičky a obkroužila zduřelý poštěvák.

„Karolíno… tohle nemůžeme… poslouchej mě!“ sténala, ale dál si tiskla moji hlavu do hloubi klínu. Náhle vypískla a před mýma očima vyvrcholila.

Sklouzla jsem dlaní do zvlhlých kalhotek a začala zuřivě masturbovat. Představovala jsem si, jak máma sklouzává ke mně a oplácí mi moje laskání. Vyvrcholení se dostavilo téměř vzápětí.

„Víš, na co jsem přitom myslela?“ podívala jsem se jí po chvilce do očí. „Na tebe, jak mi to děláš pusou, jak mi lížeš kundičku.“
„Já vím,“ přiznala se. „Ale nemůžeš to po mně chtít hned. Zlobíš se?“
„Ani ne,“ zavrtěla jsem hlavou. „Ale bylo by to hezký.“
„Možná příště,“ pohladila mě po tváři. „Jsi od toho celá zalepená,“ řekla vlídně a jazykem mi z ní olízla stopy svého vzrušení. Nevydržela jsem a políbila ji jemně na ústa.  Špičkou jazyka jsem pronikla mezi její pootevřené rty. Na nepatrnou chvilku mi vyšla vstříc, potom se však odtrhla. „Ty si nedáš pokoj,“ povzdechla si s ruměncem ve tváři.
„Půjdu se podívat za bráchou,“ postavila jsem se. V hrsti jsem svírala její kalhotky.
„Počkej, kam s nimi jdeš?“ zarazila se máma.
„To je překvapení,“ vyplázla jsem na ni jazyk a utekla.

Luďka jsem našla sedět u notebooku. Byl tak zaujatý, že ani nevnímal můj příchod. „Co tam máš tak zajímavýho?“ zeptala jsem se.
„Hledám něco o těch práškách,“ otočil se ke mně. „Tohle přece není normální, podívej se.“ Odsunul se od stolu a ukázal mi naběhlý ocas.
„To je snad dobře, ne?“ ušklíbla jsem se. „Neříkej, že ti to vadí…“
„Je to divný,“ povzdechl si. „Ale když stříkáš tak dlouho… to je teda něco,“ zamyslel se.
„Hmmm, tak máš šanci si to užít,“ podala jsem mu máminy kalhotky. „Hezky se do nich vystříkej, ať je můžu mámě vrátit.“
„Kde jsi je vzala? To ti je jako sama dala…?“ vydechl zaskočeně.
„Nestarej se a dělej,“ odsekla jsem mu.

Spokojeně jsem pozorovala, jak bez dalších dotazů začal onanovat. Netrvalo dlouho a s hlasitým skučením ejakuloval do kalhotek. „Tak naval,“ vytrhla jsem mu je z ruky a s ještě teplou mrdkou jsem je odnesla mámě.

„Už si je můžeš obléct,“ podala jsem jí je spokojeně. Nechápavě je vzala do ruky a zarazila se.
„Karolíno, to nemyslíš vážně,“ vydechla, když ucítila lepkavou hmotu.
„Jen si je hezky vezmi,“ pobídla jsem ji. „Ať tě v nich brácha vidí.“

Nerozhodně je svírala v ruce a teprve za okamžik si je s nepatrným zaváháním oblékla.

„Jak se ti to líbí?“ mrkla jsem na ni.
„Jak jsem vyholená, je to úplně jiný, mám to všude,“ konstatovala upřímně.
„A teď si představ, že by se ti na ni vystříkal, to by teprve bylo něco,“ provokovala jsem ji dál.
„Karolíno, nepřeháníš to už trochu?“ podívala se na mně rozzlobeně. V očích jsem jí ale viděla mihotat se plamínky vzrušení.
„Počkej, až mu ji ukážeš vyholenou, to bude hotovej hned,“ zasmála jsem se a ucukla před pohlavkem, který ihned následoval.

Brácha se zanedlouho objevil v pokoji a zvědavě pokukoval po mámě. Bylo mi jasné, co ho zajímá – jestli má máma na sobě kalhotky, do kterých se před chvílí vystříkal.

„Potřebuješ něco?“ otočila jsem se k němu.

Celý zrudlý ve tváři se neodvážil přiznat, o co mu jde. Místo toho si bezmyšlenkovitě pohrával s přirozením schovaným ve slipech. Rozhodla jsem se mu pomoct. „Chceš vědět, jestli si máma vzala ty kalhotky, že jo?“

Přikývl a pokradmu se podíval na mámu, která strnula uprostřed pohybu. „Mami, ukážeš mu je?“ zeptala jsem se jí škodolibě.
„Karolíno, nech toho,“ zamumlala nejistě. Já jí ale nedala čas na rozmyšlenou.
„Přece se teď nebudeš stydět. Když sis je na sebe brala, tak se ti to líbilo…“ ušklíbla jsem se. Vyčítavě se na mě podívala, ale potom si jedním pohybem přetáhla šaty přes hlavu. Zůstala před námi stát oblečená jenom v kalhotkách. Neměla na sobě podprsenku a my si tak mohli prohlédnout její bílá ňadra s velkými prsními dvorci. Zhluboka oddechovala, jako by se rozmýšlela, co dál.

„Mami, sundej si ty kalhotky,“ zasténal Luděk. „Já ji chci vidět.“
„Já taky,“ přidala jsem se k němu.
„Vždyť už jste ji viděli,“ povzdechla si. Potom se ale pousmála a bez dalších námitek si kalhotky stáhla ke kotníkům. Dlaní si otřela přirození špinavé od bráchova semene a podívala se na nás. „Od té doby, co se stalo to s tátou, jsem sama,“ řekla tiše. „A to, co spolu děláme, se mi líbí. Ale nesmíte o tom s nikým mluvit, je vám to jasný?“
„Neboj, dáme si pozor,“ odpověděla jsem jí za nás oba. Brácha jenom nadšeně přikyvoval.
„A teď už se můžu zase obléct?“ zeptala se klidně a sehnula se pro kalhotky.
„Počkej,“ zastavila jsem ji. „Já bych chtěla, abys nám ukázala, jak moc se ti to líbí…“
„Kájo, ty si nedáš pokoj,“ povzdechla si, ale kalhotky nechala ležet na zemi.  Posadila se do křesla a rukou si pohladila vyholené přirození. Brácha při pohledu na ni hlasitě zasténal a doloval ze slipů ztopořený ocas.

Svírala jsem dlaně zaťaté v pěsti a vzpírala se přidat se k nim. Dneska jsem stihla uspokojit oba dva a je ani nenapadlo mi to oplatit. Máma poznala, že se něco děje. „Kájo, ty se k nám nepřidáš?“ zeptala se udiveně.
„Jste pěkný sobci,“ vyčetla jsem jí. „Bráchovi i tobě jsem to udělala pusou a teď chcete, abych si to dělala sama?“
„Ty jsi mámu… vylízala?“ ztuhnul Luděk s rukou uprostřed pohybu. „Mami??“ otočil se k ní.

Máma se začervenala, ale souhlasně přikývla. „Kájo, říkala jsem ti, ať na mě tolik netlačíš,“ povzdechla si. Najednou se vedle mě zavrtěl brácha. „Kájo… prosím… můžu já… prosím?“
„Tak jo,“ povzdechla jsem si.
„Počkej, myslíš to vážně?“ vyděsil se.
„To ti to mám dát písemně, debile?“ sykla jsem výhružně. „Prostě mě vylízej, než si to rozmyslím.“
„Já… já ještě… ještě nikdy,“ zadrhl se mu vzrušením hlas, když sklouzával mezi moje nohy.        To už jsem ze sebe netrpělivě stahovala kalhotky a čekala na něj. Luděk se nevěřícně zabořil mezi moje stehna a poprvé ochutnal moji kundičku. Táhle jsem vykřikla a zabořila prsty do jeho vlasů. Pohledem jsem se setkala s mámou, která nás zaujatě pozorovala a zároveň se sama uspokojovala.

Vyvrcholila jsem neskutečně rychle. Stačila chvilka a svíjela jsem se zahanbeně v návalu orgasmu. Vzpínala jsem se proti bráchovým ústům a neartikulovaně ječela.

Když bylo po všem, zhluboka jsem oddechovala a pozorovala bráchu, který začal zuřivě onanovat.

„Udělej to na mámu,“ zasténala jsem vzrušeně. Chtěla jsem, aby ji postříkal svou mrdkou.

Brácha mě poslechl a přešel s údem trčícím před tělem k mámě.  Ta ho pozorovala s rozšířenými zorničkami a dál prsty rejdila v roztažené kundě. Stoupl si před ni a párkrát promnul ztopořený ocas. Myslela jsem, že se jenom dohoní, ale překvapil mě. Kleknul si před mámu a položil pinďoura na její vyholenou kundu. Bez pomoci rukou si ho třel o její přirození, dokud se zachrčením nezačal chrlit záplavu mrdky. Máma si bráchovo semeno roztírala po podbřišku a prsty špinavými od mrdky se dál uspokojovala. Uvědomovala jsem si, jak málo stačilo, aby do její kundy vnikl a zachvěla jsem se. To už ale máma se skučením vyvrcholila.

Atmosféra v místnosti se najednou změnila. Vzrušení opadlo a máma jako by si náhle uvědomila, co se odehrálo. Zakryla si zahanbeně přirození dlaní a sehnula se pro kalhotky.

„Radši se oblečte,“ povzdechla si špatně skrývanými výčitkami. „Takhle tady nemůžeme chodit. Ještě by to někdo mohl vidět a co potom.“
„Myslíš, že to bráchovi stačilo?“ ušklíbla jsem se. „Podle mě dneska ještě neskončil.“
„Tak si ho vyhoní a dá pokoj,“ pronesla úsečně. „A stejně nevěřím, že by mohl pořád takhle cákat mrdku donekonečna.“
„No… už to šlo hůř,“ přiznal se Luděk.
„Tak vidíš,“ pokývla máma spokojeně hlavou. „Nech si něco napříště.“
„A ono nějaké příště bude?“ zeptala jsem se jí potichu.
„Když to nebudete přehánět, tak jo,“ začervenala se. „Jenom zbytečně nespěchejte.“ Podívala se na svůj podbřišek zašpiněný bráchovým semenem a povzdechla si. „Tohle jsem ještě nikdy neviděla. Ani děda tolik nestříkal, a to je co říct.“ Brácha se na ni se zájmem podíval. „To by mě zajímalo, jak víš, jak hodně stříkal děda?“
„Řekni si Káje, ta ti to může vyprávět. Já jdu vařit,“ zvedla se máma.

Šeptem jsem bráchovi vyprávěla, co mi říkala máma o dědovi. S vykuleným pohledem mě poslouchal, dokud jsem mu všechno neřekla. „To bych teda nečekal,“ vydechl na závěr. „Proto jí asi tolik nevadí to, co děláme…“

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 06Tinnitus 08 >>
4.9 11 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Huhu

No to je teda rodinka 🙂. Ale povídka je super 👍.

JanoM

Tak toto je jeden z najlepsich serialov tuto.

Talmann

Wow! Stále to graduje a přitom jen po kousíčcích. Je to mučivě rajcovní.

Martin

Kája je pěkná mrška . Hodně vzrušující pokračování . Těším se na to kam až děj vygraduje .

milování nebo sex ?

prosím prosím další díl

Hamagen

Kdy bude další díl? 🙂

milování nebo sex ?

tohle je fakt už mučení kdy bude další díl ???

7
0
Would love your thoughts, please comment.x