Tinnitus 16

Toto je 16 díl z 19 v seriálu Tinnitus
Počet zobrazení: 261

Držela jsem v ruce otevřený deník a tlumeným hlasem jsem začala číst:

21.4. Táta si ho přede mnou vyhonil, když jsem s ním byla na půdě. Normálně ho vytáhnul, jako by o nic nešlo a začal onanovat. Stříkal víc, než jindy. Když odešel, tak jsem se vyprstila, byla jsem úplně mokrá.

27.4. Zase mě odtáhl na půdu, říkal, že potřebuje pomoct. A pak chtěl, abych se dívala, jak si to dělá. Postříkal mi tím stehna, ještě že jsem měla kraťasy. Tohle bych na džínách nezamaskovala. Pak jsem to ochutnala, je to hnusný.

14.5. Už jsem myslela, že toho nechal. Potom si ho ale vyhonil, když jsme se dívali s mámou a Jarunou na televizi. A pořád koukal na mě, bylo zajímavý sledovat ségru, jak žárlí.

Na krátký okamžik jsem se odmlčela. Denisa se neklidně zavrtěla a přitulila se ke mně. „Čti dál, je to zajímavý.“ Zdánlivě náhodou přitom sjela rukou k mému klínu. Rozlepila jsem slepené stránky a pokračovala.

20.6. Dlouho jsem nepsala. Pořád na to musím myslet. Když řekne, že půjdeme na půdu, tak už vím, co bude dál. Musím se svléct do naha a onanovat před ním. Nesahá na mě, to ne, ale pak ho vyndá a onanuje taky. Chce, abych si hrála i se zadkem. Nejdřív jsem se styděla, ale to jsem nevěděla, jaký to může být. Strkám si tam před ním prst, to potom rychle vystříkne.

Ucítila jsem, jak Denisa vklouzla prstem pod mé zvlhlé kalhotky a zamířila přímo mezi stydké pysky. „Ty jsi taky vzrušená…“ řekla spokojeně, když prstem vklouzla bez odporu do mé kundičky.

Odložila jsem sešit stranou. „Asi to dočtu jindy,“ zavrněla jsem jí do ucha.
„Kdepak, já chci vědět, jak to dopadne,“ odtáhla se Denča.

Rychle jsem prolistovala stránky. „Je to pořád dokola,“ hlásila jsem. „Počkej, tady něco je,“ zarazila jsem se.

8.9. Udělala jsem mu to pusou. Moc jsem nechtěla, ale slíbil mi za to nové plavky. Bylo to pěkně hnusný. Chtěl mi to taky udělat, ale nedovolila jsem mu to. Přijde mi fakt zvrácený, aby mě lízal tam dole. Máma na nás stejně koukala divně, asi něco tuší. Od té doby, co Jaruna odjela, je to doma divný.

21.9. Pořád mě přemlouvá, abych s ním šla na půdu. Začínám se bát, je fakt zlej. Máma se mnou nemluví, jako bych za to mohla. Nejvíc se stydím za to, jak jsem z toho vždycky vlhká. Buď se vyprstím před ním, nebo potom v posteli. Bojím se, co bude chtít příště. Jednou už mi ho tam skoro strčil, ale utekla jsem.

„Je tam ještě něco?“ zajímala se Denisa, když jsem se snažila rozlepit další listy.
„Já nevím, je to rozmazaný.“
„Docela by mě zajímalo, jak to dopadlo,“ řekla zastřeným hlasem.  
„Ty by ses nechala?“ otočila jsem se k ní zvědavě.
„Co myslíš?“ trhla sebou.
„Vždyť víš… s tátou…“
„To ne,“ zavrtěla hlavou. „On by ani nechtěl,“ dodala po chvilce.
„A ty jo?“
„Asi bych se klidně podívala, jak to dělá s mámou,“ skousla rozpačitě rty. „Od té doby, co se… kamarádíme… na ni myslím jinak,“ přiznala rozpačitě.
„Kamarádíme?“ usmála jsem se. „Takhle tomu říkáš?“
„Přece neřeknu, že si lížeme kundy,“ zavrtěla hlavou s despektem.
„No a co, vždyť je to pravda.“

Denča na mě zamyšleně pohlédla. „Myslíš, že jsme lesby?“ zeptala se tiše.
„Já asi ne,“ zamyslela jsem se. „I když s tebou se mi to líbí…“
„Mně právě taky,“ povzdechla si. „Až moc…“
„A s klukama se ti to nelíbí?“
„Já nevím, ještě jsem to nikdy nezkusila,“ přiznala se. „To s bráchou se nepočítá… to je spíš o experimentování. Asi jsem trochu opožděná…“ zrudla v obličeji.
„Každej začíná jindy,“ uklidňovala jsem ji. „A co vlastně proběhlo s bráchou večer? Ještě jsi se o tom nezmínila,“ vzpomněla jsem si.
„Přišel za mnou do pokoje a pořád chtěl, abych se svlékla,“ začala vyprávět. „Nejdřív jsem nechtěla, ale potom…“ odmlčela se.
„Počkej,“ přerušila jsem ji. „Jenom si stáhnu kalhotky. Začíná to být zajímavé.“

Zajela jsem dlaněmi pod šaty a rychle si svlékla kalhotky. Denisa vytřeštila pohled na mou vyholenou kundičku. „No teda… ani jsi se mi nepochlubila,“ vydechla.
„Líbí se ti?“
„Hmmm,“ zamumlala a přejela mi dlaní vypouklé pysky.
„Tak povídej dál,“ uvelebila jsem se s hlavou přitisknutou k jejímu ramenu.
„Báli jsme se mámy, pořád chodila okolo. A nemá ráda, když zavíráme dveře. Teď už vím asi proč,“ zachichotala se Denča. „Tak jsem si jenom rozepnula poklopec, aby se mohl podívat.“
„A jak to pokračovalo?“ vklouzla jsem dlaní pod její tričko a nahmatala oblé ňadro skryté v podprsence.
„Ani se neptej, máma nás málem přistihla. Něco musela tušit, byla otravnější než jindy,“ postěžovala si.

Vysoukala jsem jí tričko a přetáhla ho přes hlavu. Odtáhla jsem sportovní podprsenku a políbila zduřelou bradavku. „To bylo všechno?“ zeptala jsem se zklamaně.

„Bráchu napadlo, že půjdeme do altánku. Tam není odnikud vidět,“ zavrtěla Denisa hlavou. „Je tam starý gauč,“ zahihňala se významně.
„Neříkala jsi před chvílí, že jsi to s klukem ještě nedělala?“ zahrozila jsem jí prstem.
„Jenom jsme si hráli,“ bránila se. „Ani jsem si nesvlékla kalhotky, jenom podprsenku.“

Sevřela jsem jí bradavku mezi zuby. „Nech toho, takhle nemůžu vyprávět,“ vypískla Denča a zakryla si prsa dlaněmi. „Brácha byl nahatej,“ svěřila se mi. „Posadila jsem se na něj a mazlili jsme se. Hezky líbá. Kdyby nás někdo viděl, tak by si musel myslet, že to spolu děláme,“ zamyslela se. „No a jak jsem na něm seděla, tak… jsem se o něj trochu třela kundičkou,“ zrudla ještě víc. „Normálně jsem se přes kalhotky udělala,“ přiznala.
„A brácha?“ vyzvídala jsem.
„Chvíli po mně. Blbý bylo, že jsme se zrovna líbali a on vystříkl… Chvíli byl úplně mimo,“ ponořila se ještě víc do vzpomínek. „Mně nevadilo, že se vystříkal. Ale to s tím líbáním… bylo to prostě divný.“
„Tohle je taky divný?“ políbila jsem ji jemně na rty. Pootevřela ústa a vyšla mi vstříc jazykem. Najednou jí zapípala zpráva. „Musím domů,“ posadila se. „Brácha píše, že je to nutný.“

Vzápětí se ozval můj telefon. „Tohle je divný,“ přečetla jsem si zprávu. „Mně brácha píše to samé.“ Podívaly jsme se na sebe. „Tušíš, o co jde?“ zeptala jsem se. Než stihla odpovědět, přišla jí další zpráva. 
„Píše, že je to opravdu nutný. Prý mi to vysvětlí doma, ale mám tě vzít s sebou.“

Domluvily jsme se pohledem a začaly se oblékat. „Jestli je to jenom záminka, aby nás dostali k sobě, tak ho zabiju,“ brblala Denisa, zatímco já se snažila nasoukat do kalhotek.

Seběhly jsme po schodech, dole jsme se minuly s mámou. Denča ji slušně pozdravila a zvědavě si ji prohlédla. „Tvoje máma je hezká,“ špitla mi do ucha, když jsme procházely ulicí.
„Tvoje máma taky,“ vrátila jsem jí lichotku. „Jenom ji dělá starší to, jak se chová upjatě…“
„To je slabý slovo, chová se jako gestapák,“ ušklíbla se Denisa kysele.

Zastavily jsme se před jejich domem. „Tak pojď,“ drcla jsem do ní, když zaváhala. Venku začínalo pršet a já byla docela zvědavá, co se vevnitř vlastně stalo.

Počet zobrazení: 261

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 15Tinnitus 17 >>
4.8 49 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Zajímavé pokračování. Jsem zvědav co kluci na holky chystají.

Tery

Parádní seriál, těším se na další díl.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x