Zrzka

Počet zobrazení: 119

Lucie byla z mně neznámých důvodů vždy objektem mých sexuálních snů během střední. Přitom to nebyla ani holka o kterou jsem usiloval a nebyla to ani nejhezčí holka ze třídy. Něco mě k ní ale přesto táhlo.

Byla to malá, roztomilá zrzka s širokým úsměvem, brýlemi a… nevím, jestli nepřeháním, ale… perfektním zadečkem. Vzhledem k tomu, jak byla malá a útlá, měla i přiměřeně velká prsa. Světlá kůže pak o to více zvýrazňovala rudé rty a hnědé oči v obroučkách brýlí.
Myslím, že ač ne každý by přiznal, že ho taková holka vzrušuje, každý by se jí zahleděl na ten skvělý zadeček, když by se zrovna rozhodla vzít si legíny a projít kolem.
Sporťák, který jsme podstoupili v posledním roce střední byl vyčerpávající.
Každý den jsme ujeli na kolech minimálně dvacet kilometrů a já nepatřil mezi ty, kteří by na to byli zrovna zvyklí. Většina mého zbylého času navečer tak sestávala z dotírání na Kačku, mojí nesmělou holku, po jídle horké sprše na dobrou noc a brzkého spánku.

Předposlední nebo možná poslední den byl tenhle zaběhlý cyklus narušen. Ještě předtím bych měl možná vysvětlit některé podstatné prvky.
Camp, kde jsme trávili noci a kam jsme se znavení večer vraceli, svoje lepší léta zažil už velmi dávno. Chatky se pozvolna rozpadaly, jídelní budova nesla těžko určitelný a, zdá se, neumořitelný zápach a sprchy byly vlastně jedná velká místnost, která nízkou stěnou v prostřed rozdělovala mužskou a ženskou část. Vlevo kluci, vpravo holky a nízká zídka mezi. Stačilo se postavit na špičky a smysl nízké zídky vzal za své. Sprchy byly tedy vlastně fajn.
Učitelé brzy přikázali jasný režim. Holky se sprchovaly od šesti do sedmi a kluci od sedmi do osmi.

Ten poslední nebo předposlední den jsem myslel, že už mám skoro šanci. Kačka měla chatku sama pro sebe, její spolubydlící se udělalo špatně a jela předčasně domů, a já tak podnikal odvážnou křižáckou výpravu do kalhotek a záňadří. Kačka si na zbytek dne vzala sukni a blůzku. Bílé spodní prádlo, které jsem šikovnými průniky skrze knoflíky blůzy a pod sukni viděl a ohmatal, přímo vybízelo k tomu, ať jej sundám.
A v tu nejhorší chvíli, když jsem začínal být vzrušením bez sebe a moje ruka našla rozepínání podprsenky i pod blůzkou, řekla „počkej“. Dál jsme se nedostali.
Zkoušel jsem ji políbit a přitáhnout ji za prdelku, ale už byla odtažitá. Myslím, že se i omluvila, ale já už byl naštvaný a na odchodu.

Bylo sedm minut po osmé.
„Sakra“, pomyslel jsem si, „nestihnu se vysprchovat.“
Trochu jsem páchnul potem. Proto a taky protože jsem doufal alespoň v pěkné pohonění ve sprše, jsem se přesto do té sprchy vydal. Rychlá kontrola mi prozradila, že oba učitelé jsou kdesi ve městě a to mi stačilo.
K mému nemilému překvapení někdo sprchovou místnost používal.
Podíval jsem se znovu na hodinky. Bylo třináct minut po osmé. Napadlo mě, že to bude Petr. Vždy se sprchoval dlouho. Pravděpodobně proto, že pravidelně dělal to, co jsem chtěl teď udělat i já.
Prošel jsem dvojí zatáčkou, která jako jediná oddělovala sprchy od venkovního prostoru a pokoušel se prohlédnout páru. Bylo jí ale moc. Odložil jsem tedy oblečení na lavičku v předmístnosti a vydal se do páry. Automaticky jsem směřoval k levé, mužské části sprch, ale… uvědomil jsem si, že pára přichází z části pravé. Hrklo mi u srdce adrenalinovým vzrušením. Připadalo mi to, jako scéna z těch nereálných porno filmů. Možná tam najdu nadrženou holku a budeme… Polknul jsem slinu a začal lehce masírovat penis, který se probíral po předchozím zklamání.

Postupoval jsem mlžným oparem podle sluchu ke zdroji tekoucí vody. První věc, nebo spíš, barva, kterou jsem zaregistroval byla červená. Lucie stála zády ke mně, ruce měla nad hlavou a skoro to vypadalo, že tancuje do rytmu tekoucí vody. Ten zadeček byl majestátní.
Na tu blízkost už nebyla pára žádnou překážkou a tak jsem mohl obdivovat bělounkou prdelku, která mi připadala jako zralá broskev k nakousnutí.
Natáhl jsem ruku a bezmyšlenkovitě jsem si sáhl. Trhla s sebou a otočila se tak rychle, že jsem ani nic moc neohmatal. Vyděšeně se přitiskla ke zdi a ruce stáhla k obraně a zakrytí vlastního těla. Pak si mě prohlídla. Od hlavy, přes nahou hruď a k penisu, který v pozoru vzdával hold její kráse.
„Co tady děláš?“ zeptala se tak rychle, že jí nebylo rozumět.
„Vypadni,“ pokračovala, ale jistota v hlase ji scházela. Možná něco říkala i potom, nevím, byl jsem moc zahleděný do narůžovělých bradavek na vrcholcích prsou rozkošně držících tvar. Její klín byl zahalen v tmavém bobříku, který vynikal vedle bílého podbřišku a stehen. Cítil jsem pulzující vzrušení, které mi projíždělo celým tělem.
„O tomhle se mi asi zdálo,“ vypravil jsem ze sebe konečně.
Vypadalo to, že jí to vyděsilo ještě víc. Pokusila se vyhlédnout za mě, snad jestli tu není ještě někdo, nebo nějaká pomoc a zakřičela: „Haló… je tu někdo?“

Chtěla se nadechnout pro silnější zavolání, ale to už jsem ji přitlačil ruku k ústům a ji přitiskl ke zdi. Rukou jsem přejel od pasu k prsu a vzal jsem ho do dlaně. Pasovalo bezchybně. Druhou ruku jsem opatrně sundal z jejích úst, ale znovu už nevolala. Přesto se tvářila vyděšeně.
Přemýšlel jsem, jak to bylo v tom snu, co se mi o ní zdál. To jsme taky byli ve sprše. Ale hezčí prosklené a ona se tiskla zadečkem k tomu sklu a nohy měla ovinuté kolem mě.
Rozhodl jsem se, že se té představě, co možná nejvíce přiblížím.
Vnutil jsem jí polibek a ačkoliv ho neopětovala, vynucoval jsem si další pokračování. Potom jsem si Lucii podržel jednou rukou pod krkem a druhou směřoval svůj penis do její mušličky. Vzpouzela se a já musel agresivně přenést svůj stisk z krku a to tak, že jsem teď držel spíš její spodní čelist.
Pronikl jsem do ní i přes její sevření a pokoušel jsem se jí přimět, aby okolo mě ovinula nohy jako v tom snu. Neúspěšně. Místo toho se vysmekla a spadla na bok kousek od rozdělovací zídky v prostřed místnosti. Hned se ale zvedla.
Chytil jsem ji zezadu. Levou rukou jsem ji objal, abych ji měl pod kontrolou a zároveň jsem s ní šátral po ňadrech, bříšku, pupíku a zarostlé mušličce.
Pravou rukou jsem dvěma prsty nahmatal štěrbinku u prdelky, která se rýsovala tím víc, čím víc jsem ji nutil, aby se ohnula. Nakonec se předklonu opřela o rozdělující zídku a já jsem do ní pronikl.
Její štěrbinka mi připadala strašně úzká. Vzdychala a vzdychala silně. Držel jsem stálý rytmus. Jednou rukou jsem si mnul její dokonalý zadeček a druhou ji pevně držel za vlasy.
Cítil jsem vzrůstající horko a jak jsem se blížil k vrcholu, přitáhl jsem si ji k sobě na tělo, nuceně otočil její ústa k mým a krouživými pohyby jsem začal dráždit vrchol její mušličky.
Najednou s sebou křečovitě škubla a vzdychala silněji než předtím. Předklonila se, aby se opřela o zídku. Ještě chvilku jsem do ní pronikal, než mě zalil uspokojující pocit. Vytáhl jsem svůj penis a špičkou ještě udělal kolečko v její štěrbince a zbytek spermatu vystříkl sem.

Odešel jsem bez jediného slova a výčitky svědomí mě pomalu začínaly mučit až během noci. Několik hodin jsem ležel netečně v posteli, než jsem se odhodlal za Lucií zajít a omluvit se jí.
Jaké bylo pak moje překvapení, když stála před mojí chatkou. Chystala se zaklepat. Koketně se usmívala. Tu noc mě udělala ještě jednou. V nedalekém lesíku svým jazýčkem, stejně tak jsem se jí odvděčil já.

Počet zobrazení: 119

Autor

3.4 53 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Juli

Sen pokračoval😌, …..

Shock

Nejdřív ji vlastně prakticky znásilní a ona mu pak ještě znovu a ráda dá? Navíc je to odbyto na konci jednou větou, jak si to udělali vzájemně v lese. Žádný popis děje, nic… Takhle přece povídky nekončí, nebo jo? Asi to celé nějak nechápu…..

Junior

Zajímavá povídka. Ale reálná nebude. má pravdu nejdřív ji ve sprše znásilní. Pak se mu to rozleží a jde se omluvit to bych chápal, ale že ona přijde za ním a ještě si s ním užije v lese je trochu divné. Navíc ten konec je šitý horkou jehlou možná kdyby autor naznačil a rozepsal se v nějakém pokračování tak by jsme se dozvěděli více.

Gourmet

Nejslabší článek minimálně za poslední rok. Totální slátanina.

Trysky

Tohle je teda věc. Dobrý nápad s velkým potenciálem, jen to zpracování… Hodně zmatené a odfláknuté.
Je to velká škoda, protože by se to dalo zpracovat mnohem lépe.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x