Tinnitus 18

Toto je 18 díl z 19 v seriálu Tinnitus

V noci jsem se vzbudila žízní. Rozespalá jsem se vydala pro pití, když mě zarazily zvuky, které se linuly z mámina pokoje. Opatrně jsem tam nahlédla a v přítmí uviděla nahého bráchu zakleslého mezi jejími stehny. Bílý zadek mu pravidelně nadskakoval a já závistivě sledovala, jak si máma užívá jeho nadšené přirážení. Schlíple jsem se odplížila zpátky do pokoje, kde jsem se po krátkém zaváhání vyprstila.

Vzbudila jsem se otlačená a nevyspalá. Vyplížila jsem se do koupelny, abych se osprchovala, ale cestou jsem potkala mámu.
„Spala jsi vůbec?“ zeptala se, když uviděla můj oteklý obličej.
„Trochu. A ty?“ mrkla jsem na ni významně.
Máma stiskla rty a zbledla.
„Proč se ptáš?“ zeptala se nejistě.
Rozhodla jsem se ji trochu potrápit.
„Jen tak… měla jsem takový divný sen… že si tady někdo užíval s naším nadrženým puberťákem…“
„To se ti jenom něco zdálo,“ ošila se máma s ruměncem ve tváři, který ji usvědčoval z nočního dovádění s bráchou.
„Budu se muset zeptat bráchy,“provokovala jsem ji.
„Kájo,“ vydechla nešťastně. „Luděk za mnou přišel sám, já to nechtěla. Věř mi.“
„Takže když za tebou za chvíli přijdu, tak mě vylížeš?“
„Karolíno, to by stačilo,“ okřikla mě máma. „Luděk se může vymlouvat na prášky, ale na co se budeš vymlouvat ty, to netuším.“

Naštvaně jsem se zavřela v koupelně. Pohled do zrcadla mě nepotěšil, rozcuchané vlasy a kruhy pod očima způsobily, že jsem se raději schoulila pod sprchou a nechala se bičovat pramínky studené vody.

Celé dopoledne jsem měla špatnou náladu, kterou mi nezlepšil ani brácha, který mi v nestřežené chvilce zajel pod tričko, aby se pomazlil s mými kozičkami.
„Nech toho!“ utrhla jsem se na něho. „Na tohle máš snad mámu, nebo se pletu?“
„Ty máš zase náladu,“ ušklíbl se. „Jindy ti to nevadilo.“

Mlčky jsem pohodila hlavou a schovala se ve svém pokoji. Napsala jsem Denise, abych se zeptala, jak to u nich doma pokračovalo, ale neodpovídala mi. Až po obědě se ozvalo známé zaťukání na okno. Pustila jsem ji dovnitř a znovu se zachumlala do deky.
„Co se u vás dělo, že jsi mi ani neodpověděla?“ zeptala jsem se nevlídně. Denisa místo odpovědi zatvrzele mlčela.
„Ty my to nechceš říct?“ zamračila jsem se.

Tiše si povzdechla a nerozhodně se na mě podívala.
„Necháš si to pro sebe?“ zeptala se opatrně. Přikývla jsem a napjatě čekala, až začne vyprávět.

„Když jste odešli, tak naši zase zmizeli v ložnici a během pár minut už máma zase vyváděla. Tohle jsem v životě nezažila, řvala na tátu, ať ji vyšuká díru, ječela na celej barák. Seděli jsme s bráchou v obýváku a poslouchali, jak tam spolu šukají. Potom se vrátili a máma se chovala, jako by se nic nestalo. A to chvilku předtím křičela, že chce pořádně vystříkat kundu,“ povzdechla si Denča. Vzápětí pokračovala ve vyprávění. „Tátu zavolali z práce, že jim někdo vypadl z odpolední směny. Myslela jsem, že tím to končí, jenomže to vůbec nebyla pravda,“ odmlčela se.

Živě jsem si představovala, co se u nich asi odehrávalo a začínala jsem být z jejího vyprávění pěkně vzrušená. Odhrnula jsem deku a vysoukala se z kalhotek. Denča mlčky pozorovala, jak se začínám uspokojovat.
„Povídej dál,“ vydechla jsem s rukou uvězněnou v rozkroku.
„Zavřela se do ložnice a zdálo se, že usnula. Jenomže potom se to rozjelo znovu. Sténala, hekala, prostě tam masturbovala. Naše máma, chápeš to?“ vydechla Denča užasle. „Potom se pootevřely dveře a máma na mě zavolala, jestli bych jí nepřinesla vodu. Když jsem tam nakoukla, tak ležela pod dekou a dělala si to,“ polkla nasucho Denisa. „Musela vědět, že o tom vím.“
„Myslíš, že ji to vzrušovalo?“ odvážila jsem se zeptat s prstem zabořeným mezi stydkými prsty.
„Určitě,“ přikývla Denča. „Předstírala, že o nic nejde a normálně se mnou mluvila, ale pořád si to dělala. Jakmile jsem odešla, začala zase nahlas hekat, určitě chtěla, abych to slyšela.“

Znovu se odmlčela, zatímco já si mnula naběhlý poštěváček.
„Já si to taky udělám, jo?“ špitla a nedočkavě si rozepnula šortky. Vklouzla rukou do rozepnutého poklopce a tiše zasténala.
„Bráchu napadlo, že se na ni potají podíváme,“ pokračovala ve vyprávění. „Pootevřeli jsme dveře a nakoukli do ložnice. Ležela tam úplně nahatá s prstem zabořeným v kundě,“ vydechla vzrušeně.
„Jakou ji má?“ vydechla jsem.
„Chlupatou, mnohem víc než já,“ skousla siDenča roztouženě rty. „A takový prsa, jako ona, taky nikdy mít nebudu,“ politovala se. „Kdybys je tak viděla… ne už tak pevný, povolený, ale zato velký… měla je rozteklý úplně všude,“ zalykala se vzrušením. „Vůbec nic nevnímala, ani netušila, že ji pozorujeme. Honila si kundu jak o život, kam se hrabe nějaký porno na internetu… tohle se jen tak nevidí.“
„Fakt myslíš, že o vás nevěděla?“ zeptala jsem se zvědavě.

Denča se jenom pousmála a pokračovala.
„Brácha si ho vytáhnul a začal onanovat. Měla jsem co dělat, abych se k němu nepřidala.“

Stačilo, abych si to představila a rozjela jsem v klíně divokou hru se svým poštěváčkem. Mnula jsem ho, třela, objížděla prstem, dokud jsem s tichým zaúpěním nevyvrcholila.
„Jak to pokračovalo?“ otočila jsem se k Denče, která si také hrála s kundičkou.
„Přemluvila jsem ho, aby toho nechal. Bála jsem se, že nás máma uvidí a slíbila jsem, že mu to pak udělám pusou, “ mrkla na mě spiklenecky.
„A udělala jsi to?“
„Hmmm,“ přikývla.
„Jaký to bylo?“
Denča bezmocně pokrčila rameny.
„Nejdřív nechutný, ale taky pěkně rajcovní. Jenom jsem ho olizovala, ale pořád mi cpal žalud do pusy, dokud jsem to nevzdala. Trochu jsem se dávila, ale pak už to šlo,“ povzdechla si. „Asi jsem to dělala dobře, protože se za chvíli udělal, Měla jsem toho plnou pusu, je to pěkně hnusný,“ postěžovala si.

Na chvíli se odmlčela a soustředěně masturbovala s rukou zabořenou v kalhotkách. Nenaléhala jsem na ni, věděla jsem, že určitě chce sama pokračovat ve vyprávění. Když s tichým zasténáním vyvrcholila, přitiskla se ke mně.
„Báli jsme se, jestli nás máma neslyšela, ale ta mezitím usnula. Objevila se až k večeru, měla jsi vidět, jak se styděla,“ zasmála se potutelně Denča. „Měla na sobě rozhalený župan, z kterého jí pořád vykukovaly prsa. Ani se je moc nesnažila schovat, spíš tím na ně ještě víc upozorňovala. Připadalo mi, že je ještě v lehkém deliriu po tom prášku.“

Stačilo, abych si to představila a znovu jsem ucítila zacukání v podbřišku. Přitáhla jsem si Denčinu ruku a olízla zalepené prsty, které voněly její kundičkou.

„Mámě vždycky vadilo, když jsme chodili ve spodním prádle, prý potom máme hanbaté myšlenky. Teď byl brácha jenom v trenkách a nešlo utajit, že má pořádnou erekci. Místo aby ho okřikla, tak ho ještě pochválila, že už je velký kluk,“ postěžovala si Denisa. „Pořád vyzvídala, jestli už jsem bráchu viděla nahatého, jako by tím naznačovala, ať se brácha přede mnou svleče. Jenomže on se bál, říkala jsem ti přece, jak je jindy přísná.“

Už během vyprávění jsem jí vysoukala tričko až k ňadrům. Teď jsem ho přetáhla přes hlavu a pokochala se pohledem na drobná prsa ozdobená naběhlými bradavkami.
„To se docela rozjela,“ mrkla jsem na ni. „A tím to skončilo?“
Denča zavrtěla odmítavě hlavou.
„Hrozně se rozčilovala, že se před ní přece nemusíme stydět. Nakonec se jí, jako by náhodou, povolil pásek od županu a my zjistili, že je pod ním úplně nahatá. Sice si hned zakryla kundu dlaní, ale bylo poznat, že moc nepospíchá. Bráchovi ocas málem vyskočil z trenýrek,“ zasmála se. „Máma z něho nemohla spustit oči.“

Pohladila jsem ji po rozcuchaných vlasech a pomalu rukou sjížděla po obličeji až k titěrnému poprsí. Denča zrychleně oddechovala a když jsem stiskla mezi prsty zduřelé bradavky, zaúpěla slastí.
„Takhle to nikdy nedopovídám,“ zachichotala se po chvilce.
Zmáčkla jsem bradavku ještě silněji a promnula ji. „Ono to ještě neskončilo?“ provokovala jsem ji.
Prohrábla si bezděčně vlasy a znovu se ponořila do vzpomínek.
„Začala vyzvídat, jak často brácha onanuje a jestli to potřebuje, tak ať si to klidně udělá. Že prý se na to určitě ráda podívám…“
„Co Honza na to?“ zeptala jsem se, zatímco jsem cítila její horký dech na krku.
„Měl strach. Neznáš naší mámu, ona je neskutečně puritánská. Tohle snad ani nebyla ona,“ svěřovala se mi Denisa. „Pořád říkala, že to před sebou určitě potají děláme a zbytečně se jí bojíme. Byla úplně rudá v obličeji, jenom nevím, jestli vztekem nebo vzrušením,“ zasmála se. „Nakonec ji napadlo, že si to před námi udělá sama, prý aby prolomila ledy a my se tolik nestyděli.“

Sklouzávala jsem rukou po jejím horkém těle, dokud jsem se nezastavila u zarostlého pahorku.
„Ty mě zlobíš,“ vypískla Denča a přitáhla si mou dlaň do klínu.
„Nejdřív to dopovídej,“ bránila jsem se.
„Vyprstila se před námi,“ polkla nahlas Denča. „Měla chlupy slepené šťávami, byla tak vzrušená, že jí kunda úplně mlaskala. Brácha to nevydržel a stáhnul si trenýrky. Ocas mu výhružně trčel, máma ztuhla a potom se svezla na zem. Vkleče mu ho začala honit, povzbuzovala ho, aby se nestyděl a hezky se vystříkal. Úplně zapomněla, že tam jsem a ječela na bráchu, aby jí pocákal kozy. Jenomže jemu to nešlo, asi proto, jak jsem ho předtím vykouřila,“ uchechtla se.

Přehrávala jsem si tu scénu v hlavě a musím přiznat, že to bylo neskutečně vzrušující. Hrála jsem si s chloupky v jejím rozkroku a pomalu se blížila k stydkým pyskům skrytým mezi bujným ochlupením.

„Nezbylo jí nic jiného, než ho vykouřit,“ pokračovala Denisa v pauze mezi mým drážděním. „Ale nepolykala to, dohonila ho rukou.“
„Co jsi dělala ty?“
„Já jsem odešla k sobě do pokoje, připadala jsem si tam trapně. Vyprstila jsem se taky, ale nic jsem z toho neměla, pořád jsem musela myslet na ty dva dole. Pak mi to nedalo a šla jsem se na ně potají podívat. Brácha měl hlavu zabořenou mezi máminými stehny a oba si to docela užívali.“

Zabrnkala jsem bříškem prstu o vystouplý klitoris a Denča tiše vyjekla, abych chvilku počkala. Nemotorně se vyprostila z kalhotek a přitiskla se ke mně svým horkým tělem. Třely jsme se o sebe kundičkami ve vzájemném objetí a já jazykem pomalu sklouzávala po slané pokožce až do jejího rozkroku. Zabořila jsem obličej do zmučené jeskyňky vonící vzrušením a olízla vyčnívajícízávojíčky. Denča táhle vykřikla a propnula se rozkoší. Přimáčkla si mou hlavu hlouběji do klínu, zalapala jsem po dechu, ale dál poslušně sála rozdychtěné přirození až do vyvrcholení.

Najednou bylo po všem a Denča se vyčerpaně sesunula vedle mě. Jemně jsem jí odhrnula vlasy spadlé do tváře a políbila ji.
„Ráno to muselo být zajímavý,“ mrkla jsem na ni.
„Chodila schlíple jako zmoklá slepice. Vyhýbala se nám, jak to šlo,“ zasmála se.

Denča dřímala na mých ňadrech a pomalu se propadala do spánku, když nás vyrušil Luděk. „Kájo, můžu k tobě?“ vtrhnul dovnitř. Denča se vyděšeně zachumlala do deky.
„Co tady děláte?“ zeptal se brácha, jako by to snad nebylo dost jasné.
„Vypadni,“ okřikla jsem ho.
Neposlechl mě a přisedl si k nám.
„Jsi normální? Nikdo na tebe není zvědavý,“ okřikla jsem ho.
„Tak ho nech,“ špitla Denča. Potom na něho pokradmu pohlédla a zahihňala se. „Jsme ale nahatý, jestli ti to nevadí…“

Zvědavě jsem se na ni zadívala, zpod deky vykukoval jenom její obličej a dvě vykulené oči. Luděk se bez ptaní svlékl donaha, ocas mu trčel z houštiny chlupů a já znovu překvapeně ucítila, že na Denisu žárlím. Přesto jsem mu udělala místo, aby k nám mohl vklouznout. Zdřevěněle mezi námi ležel a já s povzdechem přitáhla Denčinu ruku k jeho přirození.
„Tohle přece umíš…“ mrkla jsem na ni. Odhodila deku a bez otálení začala Luďkovi honit penis.

Brácha se na ni náhle převalil a začal se dobývat ocasem do její kundičky.
„Pomalu… já ještě nikdy… s nikým…“ vydechla Denča a křečovitě čekala, až do ní brácha pronikne.
Konečně se mu to povedlo a on pomalu, opatrně přirazil. Denča táhle vykřikla a ztuhla. Zaraženě jsem si uvědomovala, že moje žárlivost stoupá. Denča pomalu začala bráchovi vycházet tělem vstříc a já jí záviděla. Zuřivě jsem mnula naběhlý poštěvák a snažila se nevnímat souložící dvojici vedle sebe.
Najednou Denča strnula a s tichým zaúpěním vyvrcholila.
„Teď já,“ strhla jsem bráchu na sebe. Nedal se pobízet a hned se zabořil do mé mokré kundy. Naše přirození do sebe s mlaskáním narážely a já se poddala Luďkovu strojovému tempu. Trvalo docela dlouho, než mě naplnil záplavou teplého semene.
„Nechápu, kde se to v tobě pořád bere,“ otírala jsem si lepkavou tekutinu ze stehen, zatímco se Denisa krčila vedle nás.

„Já už radši půjdu,“ zvedla se zamotaná do deky. Na prostěradle se pomalu rozlévala červená skvrna a Denisa zrudla rozpaky.
„Já to pak uklidím,“ pohladila jsem ji po ruce.
S ulehčením přikývla a sebrala ze země pohozené kalhotky.
„Aspoň to nebylo poprvé s bráchou,“ zamyslela se při oblékání. „To by bylo fakt divný.“
„A teď už by to divný nebylo?“ mrkla jsem na ni.
„Každý není jako ty,“ vyplázla na mě jazyk a já pochopila, že se jí vrátila dobrá nálada.
„Zopakujeme si to někdy?“ zeptal se Luděk sebejistě.
„Nech ji na pokoji,“ okřikla jsem ho, když jsem viděla, jak se nešťastná Denisa zarděla rozpaky.

Vděčně mě pohladila po ruce a zmizela v pootevřeném okně. Brácha chtěl ještě pokračovat, ale odmítla jsem ho.
„Jdi si za mámou,“ vyhnala jsem ho a bavila se jeho skleslým výrazem.
Moje dovolená se chýlila ke konci a já vyděšeně zjistila, že se mi nechce zpátky domů, kde mi bude chybět Denčino teplé, přítulné tělo.

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 17Tinnitus 19 >>
4.9 59 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Tahle série je fakt super. Těším se ma další díl.

Gourmet

Souhlas. Výborné!

Erebus

Výborně, další díl. Vždycky se nemůžu dočkat dašlího díllu.

Marťas

Výborné pokračování 👍 5*

Honimir

Výborné, těším se na další díl

Tomas

Krasne napisane. Mam rad taketo typy deju. A autor mi plni predstavy opisom a zvratmi ktore sa mi pacia.

Harai

Všem děkuji pochvalu. S pokračováním se zatím trápím, snad se to časem zlepší.

picu

Tento serial ma dokaze prijemne prekvapit aj po xtom diely. Super citanie!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x