Tinnitus 04

Toto je 4 díl z 19 v seriálu Tinnitus
Počet zobrazení: 289

Nevnímala jsem sychravý podzimní vítr, který mi rozcuchával vlasy, ani pozdravy kolemjdoucích. Celý den jsem v práci bojovala s pokušením vyprstit se na záchodě, strach z prozrazení byl ale silnější, a tak jsem teď pospíchala domů, abych mohla uspokojit svou zvlhlou kundičku. Nemohla jsem se dočkat, až se zavřu v koupelně a konečně si udělám dobře. V duchu jsem si pohrávala s myšlenkou, jaké by to bylo, kdybych se s tím netajila a udělala si to v obýváku, tak jako brácha.

Veškeré plány vzaly za své, když jsem se po příchodu domů potkala s mámou. „Tohle už není normální,“ třásla se vztekem. „Víš, co udělal ten náš debil?“ Nečekala na odpověď a pokračovala. „Nechal se chytit Jarolímovou, jak si mastí péro ve sklepě.“
„Proč to dělal ve sklepě? Vždyť to může dělat normálně doma…“ nechápala jsem Luďka.
„Jak to mám vědět? Nic mi k tomu neřekl a zavřel se v pokoji,“ zavrčela máma.
„Já to zjistím,“ vydala jsem se za bráchou.

Našla jsem ho sedět na posteli s hlavou v dlaních. Něco si tiše mumlal pro sebe, aniž by mě pozdravil.

„Co jsi blbnul?“ posadila jsem se vedle něho. „To si ho nemůžeš vyhonit doma?“
„Já jsem chtěl,“ zvedl hlavu a podíval se na mě nešťastně. „Jenomže máma mi to zakázala. Prý už toho bylo dost a mám se začít chovat normálně.“
„To přece neznamená, že si ho musíš jít vyhonit do sklepa…“ zavrtěla jsem nechápavě hlavou.
„Já si ho tam nešel vyhonit,“ pronesl tiše. „Máma mě tam poslala pro nějaký věci a mě až tam napadlo, že si to udělám, když doma nemůžu.“
„Máš si dávat pozor,“ ušklíbla jsem se. „Můžeš být rád, že tě viděla Jarolímová, která je s mámou kamarádka. Jinak by to věděli všichni.“

Rozhodla jsem se zajít za mámou, která už na mě čekala.

„Tak co ti řekl?“ zajímala se.
„Ty jsi mu to zakázala dělat doma?“ zeptala jsem se jí místo odpovědi.
„Kájo, takhle to přece dál nejde,“ povzdechla si nešťastně. „Pořád tady ukazuje toho svýho pinďoura a já potom dělám věci, za které se stydím,“ přiznala.
„Jenomže teď už to jde blbě zastavit, když si na to zvykl,“ pokrčila jsem rameny. „Pak se nemůžeš divit, že si ho chce vyhonit ve sklepě.“
„Já vím…“ povzdechla si. „Kdyby toho aspoň před Jarolímovou nechal. Jenomže ten blbec si ho musel vyhonit až do konce.“
„Stejně nemá chlapa,“ ušklíbla jsem se. „Aspoň se podívala na mladej ocas a měla to i s nadílkou.“ Máma jenom zavrtěla hlavou a nic na to neřekla.

Konečně jsem se dostala do sprchy. Pramínky vody stékaly po mém nahém těle a já váhala, jestli se mám vyprstit. Nemohla jsem z hlavy dostat představu, jak si to dělám v obýváku, jen tak, jako by se nic nedělo. Začínala jsem chápat, co na tom Luďka tak vzrušuje. Nakonec jsem se utřela a v županu se nerozhodně odšourala k televizi. Střídavě jsem přepínala kanály a stále bojovala s pokušením udělat si to. Máma kolem mě několikrát prošla a já si představovala, co by řekla, kdyby mě přistihla při masturbaci.

Nakonec jsem to nevydržela a rozechvěně si svlékla župan. Zůstala jsem sedět úplně nahá. Doufala jsem, že máma znovu půjde kolem a uvidí mě. Prstem jsem sklouzla do mokré kundičky a začala se uspokojovat.

„Kájo, to nemyslíš vážně?“ splnilo se mi přání a máma vešla do pokoje. Zaskočeně pozorovala, jak dál onanuju. „Tohle přece nemůžeš,“ povzdechla si, ale já postřehla v jejím hlase tichou kapitulaci. „Co když sem přijde Luděk?“
„Tak mě uvidí, jak si to dělám… jako předtím viděl tebe,“ nedbala jsem na její námitky a dál se uspokojovala. „Třeba chci, aby přišel a viděl mě,“ dodala jsem tvrdohlavě.

Máma neodcházela a upřeně pozorovala, jak se dál dotýkám sama sebe. Její pohledy mě vzrušovaly ještě víc. Přerušovaně jsem v krátkých intervalech mnula zduřelý poštěvák a oddalovala tak vyvrcholení.

„Kájo… tak už si to konečně udělej,“ vydechla máma netrpělivě. V jejím hlase vibrovalo vzrušení.

Už jsem to nedokázala odkládat. S roztaženými nohami jsem zběsile masturbovala do úplného vyvrcholení. Když bylo po všem, zhluboka jsem lapala po dechu a nemohla se vzpamatovat.

„Obleč si aspoň ten župan,“ řekla máma po chvíli. „Nemusí tě takhle vidět Luděk.“
„No jo,“ zabručela jsem. „Hlavně, že tebe vidět mohl…“
„Stejně se z vás jednou zblázním,“ konstatovala máma a odešla.

***

Brácha seděl u stolu a na monitoru sledoval nějaký seriál. „Na co se díváš?“ naklonila jsem se k němu a nabídla mu tak pohled na moje nahé ňadro.
„Teorie velkého třesku,“ odpověděl s předstíraným nezájmem. Dobře jsem si ale všimla, jak zašilhal pod můj porozhalený župan.
„To si ho vyhoníš nad Penny, ne?“ ušklíbla jsem se posměšně.
„Nebyl bych jedinej,“ trhnul sebou. „Půlka třídy si ho honí nad ní, druhá nad Daenerys.“
„Jste úchyláci, když se o tom ještě bavíte,“ konstatovala jsem pobaveně.
„Jim je to jedno, ještě se vychloubají, kolikrát se vycákali,“ pokrčil rameny.
„Na tebe určitě nemají, bráško,“ posměšně jsem ho pohladila po vlasech. „Řekla bych, že v onanování držíš rekord.“
„Tak to nevím, dneska jsem to stihnul jenom jednou,“ pronesl smutně.
„To je mi tě fakt líto,“ řekla jsem mu s hraným soucitem. „Ale měl jsi to i s obecenstvem…“
„Měla jsi vidět, jak se Jarolímová koukala,“ pochlubil se.
„Je stará zhruba jako máma, taky je bez chlapa… tak se nediv.“ Vzápětí mi došlo, co jsem mu právě řekla. „Ne abys na ní něco zkoušel. To by mohl být megaprůšvih!“
„No jo,“ zabručel. „Nejsem debil.“
„Tím si právě nejsem jistá,“ povzdechla jsem si.
„Kájo… a nechtěla bys… vždyť víš co,“ řekl s pohledem stále upřeným na moje poodhalené ňadro.
„To bych teda nechtěla,“ přitáhla jsem si župan k tělu. „A nečum mi pořád na kozy.“
„Tak mi je nemáš ukazovat,“ vybuchl vztekle. „Jenom mě provokuješ.“
„A co kdybych ti řekla, že nemám ani kalhotky?“ dráždila jsem ho.
„A máš je?“
„To je snad moje věc,“ ušklíbla jsem se a spokojeně odešla k sobě do pokoje. Schválně jsem při odchodu nezavřela dveře, abych bráchovi nedala možnost k onanování.

Nálada se postupně vrátila k normálu. Máma začala mluvit a jenom občas letmo zkontrolovala, co u sebe brácha provádí. Já už ale spřádala plány na večer, který se pomalu blížil.

Všichni jsme se společně potkali až u večeře, která probíhala v lehce napjaté atmosféře. Brácha zarputile mlčel a ani my s mámou jsme toho moc nenapovídaly.

„Podíváme se na nějaký film?“ navrhla jsem, když jsme uklízeli nádobí.
„Můžeme,“ souhlasila máma. „Máte staženou nějakou komedii?“
„Brácha určitě něco má, že jo?“ otočila jsem se k Luďkovi.
„Na tohle jsem vám dobrej,“ procedil skrz zuby. Nakonec se ale nechal oblomit a my mohli společně sledovat lehce přisprostlou komedii.
„Nemáš tam něco normálního?“ ošila se máma, když hlavní hrdina onanoval s plyšovým medvídkem své mladší sestry.
„Mně se to ale líbí,“ bránila jsem se. „Brácha by tam mohl hrát hlavní roli,“ ušklíbla jsem se posměšně.
„To mi ani nepřipomínej,“ zakabonila se máma.
„Jenom by mu stačily tvoje kalhotky,“ dodala jsem posměšně. Máma se na mě vyčítavě podívala, ale nic neodpověděla.
„Nechceš mu je půjčit?“ rýpla jsem si do ní znovu. „Myslím, že by je potřeboval,“ kývla jsem bradou k bráchovu rozkroku, kde se zřetelně rýsoval ztopořený penis.
„Kájo, nech toho,“ povzdechla si máma. Postřehla jsem ale, že pohledem pozorně zkontrolovala Luďkův stav.
„Já bych mu je klidně půjčila, ale zrovna je na sobě nemám,“ ušklíbla jsem se. „Vidíš?“ vysoukala jsem si župan a vystrčila na ně svoji nahatou kundičku.

Brácha zíral na moje přirození a rukou zajel pod stůl. Bylo mi jasné, co tam dělá.

„Snad se najednou nestydíš?“ provokovala jsem ho. „Jindy si ho před náma honíš a najednou si to děláš na tajňačku?“ Vztekle se odsunul od stolu a my uviděly jeho ztopořence trčícího z poklopce.
„Já tady s vámi nebudu, když děláte tyhle věci,“ bědovala máma.

Schválně jsem ji dráždila. Sjela jsem rukou mezi nohy a začala masturbovat. Luděk zpozorněl a téměř přestal onanovat. Cítila jsem mámin upřený pohled. „Kájo, tohle nesmíš,“ snažila se mě zastavit.
„Stejně onanujeme všichni, jenom brácha má odvahu to přiznat,“ řekla jsem a dál si hrála s kundičkou. „Nebo ty si to snad neděláš?“ podívala jsem se na mámu vyzývavě.
„Moc dobře víš, že ano,“ usilovala máma o nadhled. „Ale nemusím se s tím chlubit a dělat to veřejně.“
„Když jsi si to dělala přede mnou, tak ti to nevadilo,“ zapojil se Luděk do diskuze. „A Kája už tvoji kundu taky viděla,“ připomněl jí důrazně.
„A nejenom kundu,“ připojila jsem se k němu. „Nebo se nepamatuješ?“

Máma pod naším nátlakem zrudla a nemohoucně zírala před sebe. Ruce se jí chvěly a já doufala, že podlehne našemu nátlaku. Postavila jsem se a svlékla ze sebe župan. Úplně nahá jsem přešla ke gauči, kde jsem se pohodlně rozvalila. Brácha mě následoval téměř vzápětí.

Najednou jsem uviděla, jak si máma nerozhodně povyhrnula volné domácí šaty a ukázala nám tak svoje přirození ukryté v napěchovaných kalhotkách.

„Vážně chceš tohle?“ otočila se ke mně. „Víš, jak se potom budu stydět?“
„Tak už nám ji ukaž,“ pobídla jsem ji neoblomně. „Stejně to chceš udělat…“

Nepatrně zaváhala, a potom s vyčítavým pohledem přetáhla šaty přes hlavu. Roztřeseně rozepnula podprsenku a svlékla si ji. Brácha při pohledu na její rozložitá ňadra hlasitě vydechl. Všimla jsem si jejích zduřelých bradavek a uvědomila si, že je stejně vzrušená, jako my. Rozpačitě si stáhla kalhotky ke kotníkům a vyprostila se z nich. Hustě ochlupený klín přitahoval naše pohledy jako magnet.

„Nedívejte se na mě tak,“ zasténala a zakryla si klín dlaní. Dlouho to ale nevydržela a posadila se do křesla naproti nám. Se zaúpěním vjela dlaní mezi nohy a začala se uspokojovat. To už se ale brácha blížil k výstřiku. Najednou mě něco napadlo.

„Říkala jsi, že se ti líbilo onanovat s kalhotkama špinavými od bráchova semene, že jo?“ zeptala jsem se mámy.
„Kájo, netrap mě,“ zasténala.
„Řekni to,“ zaútočila jsem na ni. „Líbilo?“
„Jo… líbilo se mi to…“ přiznala rozrušeně. „Líbilo se mi mít jeho mrdku na kundě a onanovat přitom.“

Vzrušovalo ji o tom mluvit stejně tak, jako mě, to jsem poznala.

Otočila jsem se k Luďkovi, který nás napjatě poslouchal. „Když se jí to tak líbilo, tak se jí na ni vystříkej.“ Vytřeštěně se na mě podíval. „Snad se nestydíš?“ pobídla jsem ho.

Vstal a pomalu přešel k mámě, která ho bez hlesu pozorovala. Kleknul si před ní a začal si honit pinďoura nad jejím chlupatým podbřiškem. Máma ho pozorovala s doširoka otevřenýma očima a dlaní si proháněla mokrou kundu. Luděk už téměř stříkal, na poslední chvíli vmáčkl penis mezi její husté chlupy a s hlasitým zaúpěním mezi ně začal ejakulovat.

To už jsem se ale udělala i já. Sevřela jsem stehna k sobě a s prstem uvězněným v pičce jsem vyvrcholila. Máma zoufale hnětla zalepenou kundu, zatímco druhou rukou si hrála se zduřelou bradavkou. „Už… už… už… ještě chvilku… úúúúúúž,“ vyjekla a hlas se jí zlomil v orgasmu.

Překvapeně jsem pozorovala, jak brácha hmátl po její ruce a celou zalepenou od kundích šťav a jeho semene ji olízl. „Tohle nedělej!“ vytrhla mu ji ze sevření a otřásla se vztekem. „To už bys mi ji mohl rovnou vylízat,“ řekla rozhořčeně.
„Já bych ale chtěl,“ vypadlo z bráchy rozechvěně. „Já bych ti jí chtěl vylízat.“
„Koukej toho nechat,“ zvedla se máma z křesla a hmátla po zmuchlaných kalhotkách. „Tohle ti musí stačit.“

Podívala se po nás a přece jenom se pousmála. „Koukejte se oblíct, přece tady nebudete nahatý.“ Viděla naše rozpaky a dělalo jí to dobře. „Jste pěkný sprosťáci,“ dodala.
„Nevím, po kom jste,“ povzdechla si po chvilce, už oblečená a najednou odtažitá. „Když už jsme u toho, zítra jedeme k babičce. Už jsme tam dlouho nebyli, tak s tím počítejte.“

Počet zobrazení: 289

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 03Tinnitus 05 >>
5 12 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Tahle serie je vážně super!

Shock

Tahle zvrhlá trojka už je na mě trochu moc 🙂 Jinak ale dobrý….

Trysky

Honí celá rodina 😀 Fajn seriál a super je, že je to z pohledu holky. Jen už mi to nějak nesedí. Máma dělá drahoty, pak se předvede a pak zase dělá drahoty.

Šmajda

Klasická ženská :-D.

Denis86

Tohle je teda zvrhlé matka ,dcera a syn .

Talmann

Zvrhlé to je, v reálu by to takhle asi neprošlo, ale povídka je to rajcovní. Výborně se čte.

Martin

Perfektně napsáno . Opravdu hodně vzrušující čtení . Kája je pěkná potvora a nakonec i matka udělá co chce .

picu

V reále málo pravdepodobné, ale ako tu už niekto napísal, je to vzrušujúco napísané. Za mňa pochvala.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x