Sestřenka 01

Toto je 1 díl z 3 v seriálu Sestřenka

Můj táta a Hančin táta byli bratranci. Nikdo by to do nich neřekl, vypadali totiž jako dvojčata. K tomu navíc bydleli kousek od sebe a my tak s Hankou vyrůstali téměř jako sourozenci. Byli jsme si hodně blízcí. Jeden druhému jsme svěřovali svá trápení i radosti a vzájemně si pomáhali. Neměli jsme před sebou téměř žádná tajemství.

Na oslavu toho, že jsme střední školu ukončili maturitou a byli přijati na vysokou, se naši otcové rozhodli vzít nás na dovolenou, obě rodiny. Pronajatý bungalov kousek od pláže se nedal odmítnout.

Po příjezdu na místo nás čekalo překvapení. Někdo bohužel špatně počítal a my měli k dispozici jen tři ložnice. Strejda zkoušel kolem toho dělat trochu humbuk, aby nám dali něco jiného, ale nakonec jsme ho s Hankou přesvědčili.

„Nemá cenu to hrotit, tak se Hankou podělíme o jednu ložnici, nám to nevadí,“ začal jsem.
„No jasně,“ přidala se Hanka, „jsme dospělí.“
„Právě, toho se bojím,“ oponoval strejda.
„No tak se neboj. Jsme jako brácha a ségra.“
„Fajn, ale ještě to vysvětli tátovi, ale já to beru.“

Zašli jsme ještě za našima, ale ti také po chvíli váhání souhlasili.

Celou dovolenou jsme si báječně užívali, sluníčko vlny, polonahá děvčata, ale stejně jsem měl oči jen pro Hanku. Večer před odjezdem jsme si udělali pořádný mejdan. Grilování všeho možného a víno teklo proudem. První odpadli moji rodiče a pak jsme s Hankou osiřeli. Opilí, ale stále při smyslech, jsme se odpotáceli do pokoje.

Hanka si přetáhla lehké letní šaty přes hlavu a stála v pokoji nahá. Jen jsem na ni zůstal zírat.

„Co koukáš? Aspoň to vidíš teď doopravdy, stejně jsi mě celou dobu pohledem svlékal.“

Jen jsem tam stál a mlčel.

„Doufám, že ty nebudeš spát takhle oblečený.“

Ani nevím, jak jsem se svlékl.

Zalezli jsme do postele a povídali si, ostatně jako jsme to dělali každý večer, jen to teď sklouzlo mnohem víc k intimním tématům. Takhle to bylo něco jiného než přes email nebo skype. Oba jsme věděli o láskách a vztazích toho druhého vše, nebo téměř vše. I o tom, co jsme prožívali v sexu.

Ležet nazí vedle sebe a u toho si povídat u sexu bylo nádherně vzrušující. Ležela zády ke mně. Byla jen přikrytá tenoučkým prostěradlem a já tak mohl pozorovat nádhernou křivku jejího těla. Vlasy volně ležící na krku, oblina zadečku a linie štíhlých nohou. Od toho všeho mě dělil jen maličký kousek, jen tenounká přikrývka a několik centimetrů vzduchu.

Zachvěl jsem se vzrušením.

„Vzpomínáš na to, co se odehrálo tenkrát, když si dostala občanku?“ zeptal jsem se.

Zahlédl jsem přikývnutí.

Odvážil jsem se položit jí ruku na rameno. Cítil jsem, jak se chvěje.

„Pro mě to tenkrát bylo poprvé, poprvé, co mě na vrchol přivedla holka. Od té doby si hrála prim v mých snech.“

Otočila se na záda a pohlédla mi do očí.

„A víš, že sotva za tebou zapadly dveře, musela jsem si to hned udělat.“

Chtíč, vzrušení a alkohol odbouraly všechny zábrany. K tomu ty řeči o sexu. Všiml jsem si její ruky. Ještě před chvílí byla ledabyle položená v klíně, ale teď se začínala pohybovat. Díval jsem se jí do očí, položil svou ruku na její, i když byla schovaná pod přikrývkou. Neucukla.

„Když je to tak, tak to ti asi něco dlužím.“
„Hmmm. I s úrokama…“

Na víc jsem nečekal a políbil ji. Pokrývka najednou skončila na zemi a já se líbal se svojí sestřenkou, pro tuhle chvíli to byla spíš holka mých snů. Nádherná, žádostivá a hlavně nadržená. Rukama jsem bloudil po jejím těle a ona mi to stejným dílem oplácela. Zatímco já v dlaních svíral její překrásná drobnější ňadra, ona dráždila můj šourek, když jsem se prodíral nádherným heboučkým koberečkem, ona pomalu honila mé péro. Nahmátl jsem její malinkatý hrášek a několikrát po něm přejel, zavzdychala a přitiskla se ke mně. Sevřela můj tvrdý ocas v dlani a doslova mě za něj přitáhla. Špička mého nástroje se leskla, jak s ním několikrát projela mezi závojíčky. Jako tenkrát mě objala nohama a zabrala. Vklouzl jsem do ní. Božský pocit. Drásala mi záda svými nehty, zatínala mi je do zadku. Tvrdě jsem přirážel, plenil jsem její svatyni a bylo mi jedno, jak to dopadne. Ona to chtěla a já také. Museli jsme to mít oba a to teď hned. Hnal jsem se za uspokojením. Drtil její prsa, tahal ji za bradavky a Hanka u toho skučela blahem.

„Anooo… ještěéééé…“ vykřikovala a já ji ochotně poslouchal.
„Aahhh…“ hekal jsem.

Chtěl jsem ji varovat, ale nestihl jsem to. Chytil jsem ji za zadek a naposledy do ní pronikl co nejhlouběji. S vytřeštěným pohledem nadcházejícího orgasmu na mě zírala. První výstřik. To už cukalo nejen v mých koulích, ale i v její kundičce. A další a další, jako by to nemělo nikdy skončit. Děloha v orgasmických stazích nasávala moji dávku. Ale bylo toho tolik, že to z ní brzy teklo. Padl jsem na ni a snažil se to nějak rozdýchat. I Hanka mi přerývavě funěla do ucha.

Když jsme popadli dech, beze slova vzala ulepený ocas do úst, aby ho očistila. Vzrušení ani předchozím výkonem neopadlo. Přisál jsem se k vystříkané škebličce a začal ji uspokojovat. Po tom alkoholu mi bylo jedno, že je plná semene, pokračoval jsem v rozdělané práci. Jakmile jsem byl připravený k další akci, nastavila se mi zezadu. Její rozkošná prdelka lákala k pomazlení. Sklonil jsem se k ní a jazýčkem jsem obšťastňoval její kakaovou dírku. Ochotně se tomu poddávala a sama roztahovala půlky. Dosáhla dalšího vyvrcholení. Už jsem na nic nečekal, zaklekl za ni a zasunul. Opětovně jsem protahoval mušličku a zadeček dráždil prstem. Nechtěl jsem dopustit, aby se znovu uzavřel. Toužil jsem po vystříkání toho otvůrku. Držel jsem ji za boky a divoce přirážel, plácal jsem ji po půlkách, až je měla celé rudé. Nádhera, naprostá dokonalost. Blížil se bod, odkud není návratu. Vyklouzl jsem z ní a zatlačil do druhé dírky.

„Néééé… tam nééé…“ odporovala.
„Aaahhh…“ změnila názor, jakmile jsem byl celý uvnitř.

Těsné sevření mě přivádělo k šílenství. Nedalo se to vydržet… Vyvrcholení bylo blíž, než jsem myslel. Pevně jsem stiskl její boky a narazil ji proti sobě. Udělal jsem se do jejího zadečku. Plnil jsem jí střeva svou mrdkou. Něco tak úžasného jsem ještě nezažil. Oba jsme padli na postel zcela vysílení a stěží jsme popadali dech.

„Tak myslím, že máš splaceno,“ ohodnotila můj výkon Hanka.
„Díky, ale je to škoda, klidně bych si zase někdy dal říct.“
„Uvidíme.“

Sebral jsem poslední zbytky sil a proplížil se do koupelny, dát se trochu do pořádku. Vracel jsem se zpátky do pokoje omotaný jen ručníkem a zaslechl z obou ložnic nezaměnitelné zvuky milostného řádění.

Hanka ležela na posteli tak, jak jsem ji tam zanechal. Nahá, na břiše a s roztaženými nohama. Z obou dírek vytékal bílý pramínek.

Ráno jsme balili věci, jako by se nic nestalo. Ani jeden z nás se o ničem nezmínil. Jen naši tátové se bavili o včerejší noci.

„To jste u toho museli tolik vyvádět? Co si pomyslí děti?“ ptal se táta strejdy.
„Co my? Vy jste se taky moc nekrotili. Měl by sis uvědomit, že to už nejsou děti.“
„To je fakt. A myslíš…“
„Co? Že nás slyšeli?“
„To taky, ale spíš, jestli náhodou… oni dva… spolu…“
„Myslíš, že si to spolu rozdali? Naše děti? Vždyť by to bylo jako incest, jsou skoro jako brácha se ségrou. Neblbni a přestaň už čumět na to porno, pak takhle blbneš.“

S Hankou jsme se na sebe jen usmívali.

„Hlavně bacha na záda, ty škrábance bys blbě vysvětloval.“

Dobalili jsme věci a vyrazili na letiště. Ty postranní pohledy táty a strejdy se nedali přehlédnout, jako by čekali na jakýkoli náznak toho, že je mezi mnou a Hankou něco víc.

Autor

Navigace v seriáluSestřenka 02 >>
5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Taková chuťovka na závěr léta. Hezký.

Juli

Skvěle chutná i uprostřed letošního 😜.

Bob Romil

Dobrá divočina 🙂 Všichni ukazují prstem na ty druhé, ale my přece nic 🙂 🙂

Martin

Moc povedená povídka . Ovšem ten konec mě naprosto dostal . Děti to rozjeli a rodiče dokončili . A úplně si to dovedu představit , mi ne , to oni 😀

6
0
Would love your thoughts, please comment.x