Tinnitus 06

Toto je 6 díl z 19 v seriálu Tinnitus

Domů jsme vyrazili dříve, než jsme plánovali. Už nějakou dobu jsem pozorovala Luďka, jak bledne a drží si hlavu. Máma měla strach, aby se bráchovi v jiném prostředí nezhoršil ten zpropadený tinnitus a raději rozhodla o návratu domů. Cesta autem proběhla v zamlklé atmosféře. Máma se soustředila na řízení a pobledlý brácha seděl vzadu v autě téměř bez hnutí.

„Já si jdu radši lehnout,“ pronesl po návratu domů a odpotácel se do pokoje.
„Myslíš, že bude v pořádku?“ otočila jsem se na mámu.
„Nevím,“ posteskla si a bylo vidět, že ji to trápí. „Doufám, že s ním nebudeme muset do nemocnice.“
„Je fakt, že ani neměl žádný blbý nápady,“ souhlasila jsem s ní. „To u něho není normální…“
„O tom mi ani nepovídej,“ povzdechla si. „Měla jsem u babičky strach, aby něco nevyvedl.“
„O to jsi se postarala ráno,“ uklidňovala jsem ji falešně. Před očima se mi mihla vzpomínka na dva stříkající penisy a zachvěla jsem se.
„To jsem asi neměla dělat, viď?“ zeptala se zamyšleně. „Ani nevím, co mě to napadlo.“
„Mně se to docela líbilo,“ mrkla jsem na ni významně. „Viděla jsi přece, co to se mnou dělalo…“
„Jste oba stejný,“ posteskla si máma. „Občas si myslím, že je to snad dědičný.“
„Jak to myslíš?“

Nejistě se na mě podívala. „Děda byl taky takovej,“ řekla stručně. To mě zaujalo.

„Jak to myslíš?“
„Když jsem ještě bydlela u našich, tak se s tím taky moc nepáral. Když to na něho přišlo, tak babičku odtáhnul do ložnice a bylo mu jedno, že všechno slyšíme. A když tam babička nebyla, tak si ho klidně vytáhnul a vyhonil. Vycákal se klidně přede mnou a bylo mu to jedno.“
„A babičce to nevadilo?“ zajímala jsem se. Představila jsem si dědu, jak klidně onanuje před mámou a zachvěla jsem se.
„Říkala, že jí je aspoň věrnej,“ ušklíbla se máma. „Někudy to ven musí, říkávala.“
„Mami… a chtěl to třeba… třeba po tobě?“ podívala jsem se na ní zvědavě.
„Kájo, to nikdy,“ řekla rozhodně. „Rád si sáhnul, to jo, ale nic víc. Dokonce jsem si to chtěla jednou udělat taky a on mě rozhořčeně seřval, ať si ji schovám, že to není pro malý holky. A to mi bylo devatenáct…“ pousmála se.
„Takže jsme i po tobě,“ konstatovala jsem spokojeně. „Víš, že už jsem to bráchovi taky dřív udělala pusou?“

Máma se na mě pátravě zadívala. „Jenom pusou?“ zeptala se ostražitě.
„Co si o mně myslíš?“ rozčepýřila jsem se. „Přece jenom je to můj brácha, nezapomínej.“
„Tak se nerozčiluj,“ uklidňovala mě. „Jenom mě to napadlo, nemůžeš se divit.“

Naštvaně jsem odešla do sprchy, ačkoli mě představa bráchy, jak to se mnou dělá, pěkně rozrajcovala. To jsem ale mámě nemohla přiznat. Když jsem ale namířila proud horké vody na svoji vzrušenou kundičku a představovala si, jak do mě brácha stříká, udělala jsem se téměř vzápětí.

Navlékla jsem na nahé tělo župan a vrátila se k mámě. „Že ti to ale trvalo,“ konstatovala nespokojeně a vystřídala mě v koupelně. Vrátila se za pár minut zabalená jenom v osušce. „Tohle mi celý den chybělo,“ zatřásla hlavou, až se místností rozletěly kapky vody z jejích dlouhých vlasů.

„Mami, co kdybych dneska spala u tebe?“ napadlo mě náhle. „Brácha se tam bude celou noc vrtět a vzdychat, u toho se nedá spát.“
„Tak já si jdu pro noční košilku,“ povzdechla si. „Jsem tak unavená, že jsem chtěla spát jen tak.“
„To přece můžeš i tak,“ pokrčila jsem rameny. „Mně to nevadí. Nahatou už jsem tě přece viděla.“

Podezřívavě se na mě podívala, ale potom nechala osušku spadnout na zem. Znovu jsem tak uviděla její zarostlé přirození i velká, rozložitá ňadra.

„Myslíš, že bych se měla vyholit?“ pronesla zamyšleně. „Dneska je to normální, ty ji máš taky upravenou.“
„To je na tobě,“ pokrčila jsem rameny. „Ale má to svoje výhody. Například se klukům nepletou chlupy do pusy při lízání,“ zachichotala jsem se.
„Ty jsi vážně nestyda,“ pokrčila máma obočí, ale podle tónu jejího hlasu jsem poznala, že to nemyslí vážně. „Asi bych to i zkusila, ale nikdy jsem to nedělala, tak mám strach.“
„Jestli chceš, tak ti pomůžu,“ nabídla jsem se. Máma se na mě zvláštně podívala a pak souhlasně přikývla.

Odběhla jsem do koupelny pro potřebné věci a za okamžik jsem byla zpět. Máma seděla bezradně na posteli a čekala na mě. „Lehni si a nech to na mě,“ usmála jsem se na ni sebevědomě. Poslechla mě a lehla si. Nastříkala jsem si pěnu do dlaně a začala ji roztírat mezi hustými chlupy. Máma prkenně ležela se sevřenými rty. „Chceš ji vyholit úplně?“ zeptala jsem se pro jistotu. „Nebo tam chceš něco nechat?“ Na chvilku se zamyslela.

„Úplně,“ špitla, „chtěla bych ji mít úplně holou.“

V duchu jsem si říkala, co na to řekne Luděk, až ji uvidí bez jediného chloupku a opatrně ji začala holit. Musím se přiznat, že se mi ruka trochu třásla. Postupně jsem se dostala až do blízkosti stydkých pysků. Když jsem se poprvé dotkla prsty vystouplých lapíků, uniklo mámě ze rtů tiché zasténání. Začínalo mi docházet, že ji mé doteky vzrušují. Teď už úmyslně jsem si hrála s její kundičku, líbilo se mi, jak se stydí za své vzrušení.

Nakonec jsem se odhodlala a vnikla prstem do její mokré pičky. „Mám toho nechat?“ zeptala jsem se mámy, která hlasitě vydechla. Beze slova zavrtěla odmítavě hlavou. Nahmatala jsem poštěváček a začala si s ním hrát. Teď už bez předstírání, že jde o náhodu. Najednou se roztřásla v návalu uspokojení. Sesunula se na postel a zahanbeně se na mě podívala.

„Nevím, co se to se mnou děje,“ povzdechla si. „Právě jsem se od tebe nechala vyprstit a ještě se mi to líbilo…“
„Máš ji hladkou jako malá holka,“ pochválila jsem svoji práci. „Jsem zvědavá, co na to řekne brácha.“
„Kájo!“ zvýšila hlas máma. „Snad si nemyslíš, že s vámi budu tyhle věci dělat pořád?“
„Před chvílí se ti to líbilo,“ zamumlala jsem naštvaně. Nic jsem si ale z jejích slov nedělala. Právě se ode mě nechala vyprstit a teď hraje divadlo, pomyslela jsem si. Zhasla jsem a svlékla si župan. Úplně nahá jsem si k ní lehla. Nemohla jsem už vydržet a rukou jsem sklouzla do rozkroku. Máma hned poznala, co dělám.

„Kájo, nech toho. Už to stačilo,“ řekla mi přísně.
„Ty ses udělala a já nemůžu?“ ohradila jsem se a pokračovala v masturbaci. Najednou jsem ucítila dotek její dlaně na stehnu. Ztuhla jsem s prstem uvězněným v pičce. Pomalu se blížila k mému rozkroku a já vzrušením téměř nedýchala.
„Nebudeš o tom s nikým mluvit,“ zašeptala mi do ucha a pronikla prstem mezi stydké pysky.

Cítila jsem její horký dech na tváři. Nevím, co mě to napadlo, ale přitiskla jsem se k ní a políbila ji na rty. Rozpačitě mi polibek opětovala a já jazykem vklouzla mezi její pootevřené rty. S prstem zabořeným v mé kundičce jsme se k sobě tiskly a já věděla, že během chvilky vyvrcholím. Máma to poznala a zkušeně si hrála s mým naběhlým poštěváčkem. Vycházela jsem jí vstříc boky, dokud jsem se neroztřásla v orgasmu.

Když bylo po všem, vytáhla prst z mého přirození a pohladila mě. Cítila jsem z její dlaně vůni své vzrušené kundičky. „Krásně voníš,“ zašeptala, jako by věděla, na co myslím.

„Mami… chtěla bys… jestli chceš, tak mě můžeš vylízat,“ vydechla jsem.
Pohladila mě po tváři a povzdechla si. „Zítra bych se styděla. Radši už spi.“

Uraženě jsem se k ní otočila zády a zavřela oči. Doufala jsem, že za chvíli podlehne vzrušení, ona však ležela bez hnutí na druhé straně postele a nevšímala si mě. Skončilo to tak, že jsem usnula.

***

Když jsem vstala, byla už máma vzhůru. „Obleč se,“ prohodila, jako by se v noci nic nestalo. „Luděk tě nemusí vidět takhle,“ kývla hlavou k mému nahému klínu. Dotčeně jsem se bez jediného slova oblékla a přišla za ní do kuchyně. Máma se vyhýbala mým pohledům a zamyšleně popíjela kafe. Náladu nám nezlepšil ani brácha, který se připotácel pobledlý s hlavou v dlaních.

„Je to lepší?“ zeptala se ho starostlivě máma. Nešťastně zavrtěl hlavou a sedl si k nám. „Jestli se to nezlepší, tak tě odpoledne odvezu na pohotovost,“ rozhodla máma. Brácha jenom bez odporu pokrčil rameny a dál odevzdaně seděl.
„Nechceš si ho vyhonit?“ navrhla jsem mu. Překvapeně jsem sledovala, jak odmítavě zavrtěl hlavou.
„Mně ta hlava asi praskne, to se nedá vydržet,“ zasténal. Máma už na nic nečekala a vstala. „Nemá cenu to odkládat, obleč se a jedeme.“

Během chvilky jsem doma osaměla. Nervózně jsem popocházela bytem a čekala, až se vrátí od doktora. Konečně jsem je uslyšela přicházet.

„Co vám řekli?“ podívala jsem se tázavě na mámu.
„Byl tam nějaký nový doktor. Říkal, že už se s tím setkal a zkusil nám napsat nějaké nové prášky. Prý ale mívají vedlejší účinky a máme být opatrní,“ povzdechla si máma.

Brácha si šel hned lehnout a já s mámou začala uklízet byt. Asi za hodinu se u nás objevil Luděk.

„Je ti líp?“ otočila se k němu nedočkavě máma.
„Je to lepší,“ přikývl. „Máš někde příbalový leták k těm práškům?“ zajímal se.

Máma mu ho podala a on ho začal hned studovat. Zvědavě jsme se po něm s mámou podívaly. „Stalo se něco?“ starala se máma. „Já myslela, že ti je líp…“

Luděk zrudnul v obličeji a potom neochotně stáhnul trenýrky ke kolenům. Byly jsme zvyklé na jeho erekci, ale tentokrát to bylo jiné. Fascinovaně jsem pozorovala ztopořený penis s neobvykle zduřelým fialovým žaludem. „Tohle přece není normální,“ politoval se brácha. „A hrozně to svědí,“ dodal po chvíli.

Fascinovaně jsme se s mámou dívaly na jeho naběhlé přirození. „Myslíš, že je to po těch práškách?“ otočila se ke mně máma.
„Je to možný,“ pokrčila jsem rameny.

Luděk mezitím začal onanovat se slastným výrazem ve tváři. Během chviličky začal ejakulovat. Nevěřícně jsme pozorovaly nekonečný proud mrdky, který dopadal na podlahu, něco takového jsem neviděla ani v pornu. Viděla jsem, že je z toho zaražená i máma.

„To teda bylo něco,“ vydechla jsem, když brácha ze sebe konečně vyždímal i poslední zbytky semene. Fascinovaně jsme s mámou pozorovaly kaluž na zemi.
„Já to uklidím,“ povzdechla si máma. „A vy si můžete uklidit pokojík, máte tam pěkný bordel.“

Neochotně jsme ji poslechli. Po příchodu jsem znechuceně otevřela okno, protože v místnosti se nedalo dýchat. „To si neumíš vyvětrat?“ vyjela jsem na bráchu. „Mně bylo fakt blbě,“ bránil se.

Posbírala jsem pohozené oblečení a chtěla to jít naházet do pračky. „Sundej si ty trenky, máš je od toho celý zašpiněný,“ ušklíbla jsem se. Bez rozpaků je ze sebe stáhl a hodil mi je. Zaraženě jsem pozorovala polotuhý ocas, který se opět probouzel k životu. „To už ti zase stojí?“ vyděsila jsem se. „Vždyť ses před chvílí udělal?“
„Já za to nemůžu,“ hájil se. „To je asi těma práškama.“
„Ty máš vždycky nějakou výmluvu,“ ušklíbla jsem se. „Buď ti hučí v hlavě, nebo jsou to prášky. Jsi prostě nadrženej, to je všechno.“

Nemohla jsem ale spustit pohled z jeho přirození, které už zase stálo. Brácha ho opatrně promnul v ruce a podíval se na mě. „Já si ho asi budu muset zase vyhonit,“ řekl vcelku zbytečně, erekce byla totiž nepřehlédnutelná.
„Dělej si, co chceš,“ pokrčila jsem rameny. Zvědavě jsem ale pozorovala, jak začíná onanovat. Cítila jsem vlhké kalhotky v rozkroku a musela jsem je odtáhnout od těla. Luděk si toho ihned všimnul.
„Kájo, uděláš si to taky?“ žadonil nadrženě. Pokrčila jsem rameny a zdánlivě nevzrušeně jsem ze sebe stáhla ty prokleté kalhotky. Jakmile jsem se jich zbavila, tak se mi ulevilo. Brácha vytřeštil oči na moji kundičku a zručně proháněl ztopořence, zatímco já se před ním bez ostychu prstila. Všimla jsem si, že se už zase blíží k výstřiku. Hlavou mi problesklo, že to přece není možné, tak rychle po předchozí ejakulaci. Vzpomněla jsem si, jak se mi včera vystříkal na obličej a zachvěla jsem se.

„Počkej,“ zastavila jsem ho. Nechápavě se na mě podíval. To už jsem se ale svezla na zem a klekla si před něho. Vzala jsem jeho ocas do ruky a krátce ho pohonila. Zasténal a něco si nesrozumitelně mumlal. Zavřela jsem oči a pomalu nechala naběhlý žalud vklouznout do úst. Přivítala mě známá chuť mužského přirození.

„Kájo… prosím… prosím… ještě…“ sténal a tlačil mi hlavu více ke svému rozkroku. „Prosííí… ííííí… mmm,“ vykřikl a začal náhle ejakulovat. Zalykala jsem se jeho mrdkou, která mi vytékala koutky úst na bradu a pomáhala mu rukou do úplného konce.

Právě v ten okamžik se v pokoji objevila máma. Zaskočeně pozorovala můj obličej špinavý od bráchova semene a bráchu s blaženým výrazem vedle mě. „Já přijdu za chvíli,“ otočila se a téměř utekla. Podívali jsme se s bráchou na sebe.
„Myslíš, že bude průšvih?“ zeptal se nejistě.
„Včera ti to udělala taky,“ ušklíbla jsem se. „Necháme ji trochu vychladnout.“ Nedokázala jsem zapomenout na mámin výraz ve tváři, kde bylo vidět vzrušení, touha i nejistota.

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 05Tinnitus 07 >>
5 8 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Jedná z nejlepších sérií, chci pokračování. Diky

host

Mohu publikovat i já?

dedek.Jeff

Samozřejmě, že můžeš. Rádi mezi sebou přivítáme nové autory. Zašli nám svou povídku, my si jí přečteme a dáme ti vědět.
Musím tě upozornit, že povídky, které chceš na tomto webu zveřejnit, jsou limitovány určitými pravidly.
1.) Nesmí obsahovat sex s osobami mladšími 18 let.
2.) Nesmí obsahovat násilí na ženách, nebo jejich ponižování.
3.) V textu se nesmí objevovat sexuální praktiky, jako je pedofilie, zoofilie, nekrofilie a jim podobné praktiky.
Příspěvek můžeš poslat přímo na podporu, nebo některému korektorovi, např. mně : dedek.Jeff@seznam.cz
Nezapomeň uvést svou mailovou adresu a přezdívku, pod kterou chceš publikovat.

Martin

Tak nyní po těch nových prášcích to bude ještě horší . Nakonec si natočí domácí film . S takovou bude k neutahani . Mladý kluk s podporou prášků . Holky chystejte julču 😀 Kája ještě ráda dovede kamarádky 😉

Talmann

Tak se nám to pěkně rozjíždí. Těším se na každé pokračování, je to suprově napsané.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x