Tinnitus 11

Toto je 11 díl z 19 v seriálu Tinnitus

Ráno mě probudilo sluníčko. Bylo mi jasné, že se jedná o jeden z posledních hezkých podzimních dnů a já ho musela strávit zavřená s babičkou, která mě neustále sekýrovala. Byla jsem tak otrávená, že jsem neustále kontrolovala čas, který zbýval do setkání s Honzou. Konečně se objevil před domem a já mohla utéct pryč. Zavěsila jsem se do něj a pobaveně pozorovala, jak se vedle mě hrdě nadnáší. Okatě dával najevo, že spolu chodíme, ale mně to nevadilo. Byla jsem zvědavá, jak to vypadá u nich doma a neušlo mi, že čím víc jsme se k nim blížili, tím víc se choval Honza nervózněji. Najednou mě zatáhl do tmavého zákoutí. 

„Nerozmyslíme si to?“ naléhal na mě. 
„Co blbneš?“ snažila jsem se odtáhnout. Nechápala jsem, čeho se bojí. „Nebo se snad za mě stydíš?“ 
„Proč bych se za tebe styděl? Jenom to bude trochu trapný, už jsem to jednou zažil. Úplně vidím, jak tě budou vyslýchat. Kdo jsi, odkud jsi, proč jsi tady…“
„Mně to nevadí, aspoň poznám vaše. A chci se podívat na Denisu,“ dodala jsem významně. Honza si jenom povzdechl a neochotně se mi podvolil.

Během chvilky jsme byli u nich doma. Po úvodních rozpacích jsem zjistila, že jeho rodiče jsou vcelku normální. Máma nevěděla, co mi dřív nabídnout a na žádné vyptávání nedošlo. Denisa mě zvědavě okukovala a moc nemluvila. Poznala jsem ji hned, vypadala jen o něco málo starší, než jsem si ji pamatovala. Ve vybledlých džínech a těsném tričku vypadala spíš na patnáct. Drobné kopečky ňader výhružně napínaly tenkou látku a já začínala chápat, co se na ní Honzovi tak líbí. Nakonec se mu povedlo odvést mě k sobě do pokoje. 

„Měl jsi zbytečně strach, vaši jsou docela v pohodě,“ posadila jsem se na postel.
„Hráli před tebou divadlo. Výslech si užiju, až odejdeš,“ povzdechl si a posadil se ostýchavě ke mně.

Přišlo mi ho líto, a tak jsem se k němu přitiskla a zajela mu rukou do rozkroku. „Zasloužíš si odměnu,“ zašeptala jsem mu do ucha a dolovala jsem z poklopce povadlý penis. Neprotestoval a během chvilky mu probuzený ocas začínal mohutnět. Odhrnula jsem si vlasy, které mi překážely, a svezla jsem se k němu. Olízla jsem zduřelý žalud, na kterém se objevila první slaná kapka a nechala ho pomalu vklouzávat do úst. Honza táhle zasténal a já si vychutnávala chuť jeho přirození. S prsty zabořenými do mých vlasů si tlačil mou hlavu hlouběji do rozkroku, až jsem se téměř dusila. Přesto jsem dál sála jeho ztopořený úd a pracovala na jeho uspokojení. 

„Kájo, já už budu,“ varoval mě na poslední chvíli. Vytáhla jsem oslintaného ztopořence z úst a rukou se ho snažila dohonit.

V tom se ve dveřích objevila Denisa, která zvědavě pozorovala, co spolu provádíme. Ignorovala jsem její přítomnost a dál pracovala na Honzově uspokojení. Ten si její přítomnosti všiml až ve chvíli, kdy z jeho penisu vystříkl mohutný proud semene. Odstrčil mou ruku a před zraky své sestry se dohonil sám. 

„Máma vzkazuje, že máte jít k večeři,“ řekla Denisa klidně, zatímco Honza, který náhle vystřízlivěl, v dlani bezradně svíral povadlý úd. „A máš docela hezký péro, brácho,“ zahihňala se a utekla. Honza se na mě v rozpacích podíval. 
„Chápeš to?“ zeptal se nejistě. 
„Připadalo mi, že se jí to docela líbilo,“ otírala jsem mu zašpiněné přirození papírovými ubrousky. 

Večeře probíhala v klidné atmosféře, kterou kazila jenom Denisa svými uštěpačnými poznámkami. Její narážky na předchozí událost byly docela vtipné, ale chudák Honza to nesl těžce. Konečně byla večeře za námi a on mě doprovodil domů. 

„Myslíš, že o tom řekne našim?“ zeptal se, jakmile jsme vyšli ven. 
„Určitě ne,“ zavrtěla jsem hlavou. „Kdyby chtěla, tak už by jim to řekla.“
„Když já na to myslel už tolikrát, že jsem si ho před ní musel dohonit sám,“ řekl hlasem sevřeným obavami. „Zlobíš se?“
„Ani ne,“ pohladila jsem ho po tváři. „Ale něco mi dlužíš.“ 

Tentokrát jsem odtáhla do tmavého zákoutí já jeho. Rozepnula jsem si kalhoty a přitáhla si jeho ruku k přirození. „Neblázni, někdo půjde okolo,“ cuknul sebou, ale já ho nepustila.
„Snad se nebojíš?“ zasmála jsem se a tiskla si jeho ruku ke kundičce ukryté v kalhotkách. 

Honza se opatrně rozhlédl a potom dlaní vklouzl do zvlhlých kalhotek. Když prstem vnikl mezi stydké pysky, zasténala jsem rozkoší a přimáčkla se k němu. Strach z přistižení mě vzrušil na nejvyšší míru. „Ještě chviličku a už buduuuuu,“ podlomila se mi náhle kolena rozkoší.
„Tobě už zase stojí,“ zachichotala jsem se a snažila se vytáhnout ven jeho ztopořence. Chvilku odolával, ale potom podlehl a já ho mohla vyhonit. Z dálky se ozývaly blížící se hlasy, ale já nepřestala, dokud nevystříkl husté sperma na zem.

Kvapně jsme se oba upravovali, aby na nás nebylo nic poznat, ale hlouček lidí kolem nás prošel bez zájmu.

„To bylo o fous,“ oddechl si Honza.
„Myslíš, že oni to nikdy nedělali?“ zahihňala jsem se. 

Dál jsme to ale neřešili a on mě doprovodil domů. Zastavili jsme se u plotu, kde jsme se chvilku líbali.

„Přijdeš zítra?“ zeptala jsem se, když jsme se od sebe odtrhli.
„Určitě,“ sliboval a já se s ním rozloučila letmým polibkem.

***

S výjimkou krátkého rozhovoru s mámou jsem se celý den starala o babičku, která mě nenechala odpočinout. Pomalu se stmívalo a já nedočkavě čekala, kdy se objeví Honza. Konečně se ozvalo zaťukání na okno. 

„Já myslela, že už nepřijdeš,“ vyčetla jsem mu, zatímco jsem ho pouštěla dovnitř.
„Nestíhal jsem,“ omlouval se a ohlédl se za sebe. „Nejsem ale sám.“

Uviděla jsem krčit se za ním Denisu. „Chtěla jít se mnou, naši se doma hádají…“ omlouval se. Mně to ale nevadilo, vítala jsem jakékoli zpestření dne.

Zatímco jsem se s ním vítala, postávala Denisa zamlkle stranou a bylo vidět, že je nesvá. „Fakt ti nevadí, že jsem přišla?“ ujišťovala se, když mě Honza konečně pustil.
„Jsem ráda, že se můžu bavit s někým normálním,“ mávla jsem rukou. „Dneska už mi z toho hrabe.“

Posadili jsme se s Honzou na postel, zatímco Denisa postávala u stolu a listovala pohozeným časopisem. Netrvalo dlouho a téměř jsme zapomněli na její přítomnost. Vzpamatovala jsem se, až když se mi snažil přetáhnout tričko přes hlavu. „Nezapomněl jsi, že tady nejsme sami?“ odstrčila jsem ho. Zklamaně si odsedl s ublíženým výrazem ve tváři.
„Mně to ale nevadí,“ ozvala se najednou Denisa a položila časopis na stůl. „Včera se mi to vlastně docela líbilo,“ ušklíbla se. „Klidně se podívám na pokračování.“
„Vážně bys to chtěla vidět?“ zeptala jsem se zvědavě.

Denisa mlčky přikývla a v očích se jí zablesklo vzrušením. Přitiskla jsem se k Honzovi a zajela mu rukou do rozkroku, kde jsem přes hrubou látku džínů nahmatala ztopořený ocas.

„Jestli chceš pokračování, tak mi musíš pomoct,“ podívala jsem se na Denisu vyzývavě. 

Váhavě se k nám posadila s křečovitě sevřenými dlaněmi a rozpačitě ke mně zvedla hlavu. „A jak ti mám pomoct?“ 

Přitáhla jsem její ruku k Honzovu rozkroku. Polekaně ucukla, když zjistila, že už je tam pěkně tvrdý. „Tobě už stojí,“ obvinila Honzu, který provinile zrudl.
„O to přece jde, nemyslíš?“ ušklíbla jsem se. „Když mu nebude stát, tak těžko budeme pokračovat…“

Denisa se zhluboka nadechla, a potom začala roztřesenými prsty rozepínat Honzův poklopec. Když se jí to povedlo, stáhla mu nepatrně boxerky dolů a neobratně z nich vyprostila ztopořené přirození. Tiše vyjekla, když uviděla naběhlý úd, který se tyčil před jejím obličejem. 

Chytila jsem naběhlý ocas a přetáhla kůžičku dolů. Na špičce zduřelého žaludu se vzápětí objevila slaná kapka, kterou jsem rozetřela bříškem prstu. „Chceš vědět, jak to chutná?“ zeptala jsem se Denisy. 

Místo odpovědi nepatrně přikývla. Prstem jsem znovu nabrala mazlavou tekutinu a přitiskla ho k jejím stisknutým rtům. Nejdřív se bránila, ale nakonec podlehla vzrušení a ochutnala ho. Honza se zatajeným dechem pozoroval, co se vedle něho děje a nemohl z ní spustit pohled.

„Je to slaný,“ pronesla Denisa překvapeně. Zvědavě sama prstem otřela žalud, aby mohla znovu ochutnat. Zrychleně oddechovala a já poznala, že ji to vzrušuje.

Pohonila jsem krátce vztyčený ocas a znovu na ni vyzývavě pohlédla. „Jestli chceš, tak si to můžeš vyzkoušet…“

Nejistě se nadechla a přikývla. Obemkla dlaní bratrův úd a s rozpaky ho začala nezkušeně honit. Honza táhle zaskučel a na čele se mu objevily krůpěje potu z toho, jak se snažil zadržet předčasný výstřik. To se mu ale nepovedlo a během pár vteřin vychrstl hustou mrdku, která stékala Denise po ruce.

„To jsi moc dlouho nevydržel,“ zabručela zklamaně a chtěla si otřít ruku do prostěradla.
„Počkej,“ chytila jsem ji za ni a přitáhla ji k jejím ústům. „Snad ochutnáš i tohle…“

Společně s Honzou jsme nevěřícně sledovali, jak špičkou jazyka ochutnala jeho sperma. „Žádná dobrota to teda není,“ utrousila znechuceně. Nevydržela jsem to a pohladila si pod volným tričkem přes zvlhlé kalhotky kundičku, Denisa mě přitom pozorně sledovala.

„Teď jsi na řadě ty,“ pobídla jsem ji. 
„Copak nestačí, že jsem mu ho právě vyhonila?“ bránila se.
„Jestli se stydíš, tak nemusíš,“ ušklíbla jsem se. „Ale bylo by to fér, já se taky nestydím…“

Stahovala jsem přitom ze sebe kalhotky, zpod vyhrnutého trička vykoukl můj chlupatý klín. Uzarděná Denisa hlasitě polkla a zalapala bezmocně po dechu. Vjela jsem prstem do mokré jeskyňky a začala se uspokojovat. „Ukážeš nám ji?“ kývla jsem hlavou k jejímu rozkroku.

Přimhouřila jsem oči a užívala si pocit slasti s prstem zabořeným mezi pysky. Náhle jsem zaslechla zvuk rozepínaného zipu. Otevřela jsem oči a uviděla Denisu, jak se zrudlá rozpaky souká z těsných džín. Její bílé, bavlněné kalhotky přitahovaly mé pohledy jako magnet. Vzpomněla jsem si mimoděk na mámu a zachvěla jsem se. Denisa zaklesla prsty za kalhotky a pomalu je ze sebe stahovala. Postupně se před námi objevoval její klín zarostlý jemnými chloupky, skrz které prosvítaly stydké pysky. Honza vedle mě vzrušeně oddechoval a žmoulal v dlani oživlý penis.

Konečně jsme uviděli její obnažené přirození. „Kdyby nás teď viděla máma, tak nás zabije,“ vydechla. Vyprostila se z kalhotek a odkopla je. 
„Svleč se úplně,“ zasípal Honza vedle mě. „Chci tě vidět úplně nahatou,“ žadonil nadrženě.

Denisa poslušně začala rozepínat flanelovou košili, pod kterou měla sportovní podprsenku. Nedokázala jsem spustit pohled z tmavého trojúhelníku mezi jejími nohami. Nahá Denisa se uvelebila v koutku postele a obemknula rukama pokrčené nohy. „Tohle je blbý,“ zabrblala, ale potom to nevydržela a roztáhla je. Honza zíral na její roztaženou kundičku s pootevřenými ústy a neskrývaně honil už pevně ztopořený ocas. 

„Tohle je fakt blbý,“ mumlala Denisa a sklouzávala rukou do rozkroku. 
„Můžu k tobě?“ vmáčkla jsem se k ní a ucítila na těle na malý okamžik její rozpálenou pokožku. 

Dotýkaly jsme se při masturbování nahými těly a já cítila pohyby její ruky, kterou se uspokojovala. Nedokázala jsem odolat a opatrně jsem ji pohladila po stehnu. Otřásla se vzrušením a já se dlaní nenápadně blížila k jejímu klínu. 

Honza před námi klečel s naběhlým ztopořencem v ruce a onanoval s pohledem upřeným na sestřino přirození.

„Můžu?“ zašeptala jsem Denise do ucha, zatímco jsem se prodírala skrz jemné chloupky k její pičce. 

Než stačila odpovědět, naše prsty se střetly v roztažené kundičce. Denisa ztuhla, ale potom si přitiskla mou ruku těsněji do svého přirození.

„Za tohle se budu potom stydět,“ vydechla zoufale s mým prstem vraženým v zarostlém klínu. 

Zkušeně jsem obkroužila naběhlý poštěváček a Denisa vyjekla rozkoší. V pěstech sevřela prostěradlo a s pootevřenými ústy hluboce oddechovala. „Já… už… už… uuuuž… už…“ vyvrcholila před námi s hlasitým skučením.

Vytáhla jsem prst z jejího přirození a otočila se k Honzovi. „Chceš ochutnat sestřičku?“ Hmátl po mé ruce a hltavě začal sát mé prsty špinavé od sekretu jeho sestry, zatímco u toho dál zuřivě onanoval.

Denisa se ke mně přitiskla svými drobnými ňadry a já cítila, jak rukou sjíždí mezi mé nohy. Znovu se mi hlavou mihla vzpomínka na mámu a chuť její dospělé kundy. Uvědomila jsem si, že bych chtěla vědět, jak chutná Denisa, ale to už prsty dráždila můj zduřelý poštěvák. 

Dlaní jsem svírala její stehno a blížila se k vyvrcholení. S hlasitým zaúpěním jsem si vychutnávala náhlý orgasmus, neartikulovaně jsem ječela s jejím prstem vraženým v hlubinách mého přirození.

Brunátný Honza před námi onanoval i ve chvíli, kdy už jsme s Denisou ležely unaveně vedle sebe a pobaveně ho pozorovaly. Konečně se mu povedlo vymáčknout ze svého ztopořence pár kapek husté mrdky, zoufale ho vyždímal do poslední kapičky, kterou v sobě našel.

„Nikdy jsem si nemyslela, že první, kdo mě udělá, bude holka,“ zamumlala Denisa do mých vlasů.
„Vadí ti to?“ zeptala jsem se s dlaní položenou na jejích drobných ňadrech. 
„Ani ne,“ zachichotala se. „Vidět tohle máma, tak šetříme na pohřeb,“ dodala s potměšilým úsměvem. „Že jo, brácho?“
„O tom radši nemluv,“ zhrozil se Honza. Náhle si všiml, že mu během našeho dovádění přišla zpráva a natáhl se pro mobil.
„Vlastně jsem ani nečekala, že první, koho udělám já, bude brácha,“ zadumala se Denisa.

Musela jsem se usmát nad jejími myšlenkovými pochody, to už ale Honza přečetl zprávu a naštvaně se posadil. „Máme jít domů,“ řekl nevrle. „Pořád se k nám chová jako k malým dětem…“

„No, zrovna před chvílí jste se jako malý děti nechovali,“ vyprskla jsem smíchy a Denisa s Honzou se ke mně spiklenecky přidali.

Začali se kvapně oblékat, poznala jsem na nich, že mají z rodičů poměrně velký respekt. Musela jsem to porovnat s naší mámou a byla jsem ráda, že je normální. „Pokud se dá říkat tomu, co se mezi námi odehrálo, normální,“ zasmála jsem se sama pro sebe. 

Když jsem zůstala sama, zachumlala jsem se do deky a přemýšlela nad tím, co se asi odehrává doma mezi mámou a bráchou. Najednou jsem se nemohla dočkat, až se s nimi zase uvidím.

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 10Tinnitus 12 >>
4.6 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Raketak

Takže do toho zatáhnout někoho dalšího byl tvůj nápad. 😀 A velice se zdaril.

věrný čtenář

Moc pěkné pokračování. A jsem zvědavý, co se mezitím děje doma. 🙂

Čtenář

Krása , hezky se to rozjelo, nejsem uplne incestak, ale tahle serie me bavi:-)

Kittikit

Tak jsem si rikal,ze dalsi dil je v nedohlednu a dnes jsem se konecne dockal. Vynikajici jako vzdy 👍

Martin

Super díl.
Deniska se ti povedla. Těším se na pokračování.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x