Starý příběh – jeho pohled 02

Toto je 5 díl z 25 v seriálu Starý příběh

Moc místa na gauči nebylo, ale dávali jsme si ty nejněžnější pusinky a moje láska mne hladila po tváři a šeptala mi, jaký jsem úžasný a že mne má moc ráda, že můžeme být takhle u sebe, ale milování že musím pustit hlavy.
Při tom mazlení, kdy jsem měl plnou hlavu těch svých erotických přestav, jsem zase začal hladit její stehno a pomalu jsem zajel prsty až pod kalhotky a hladil jí boky i její malý zadeček, který normálně slabounce ukrývaly.
Byla tak hebká!

Zase mne hladila svou dlaní po tváři, podívala se mi do očí a šeptala, že mne má tolik ráda.
Dodal jsem si odvahy, svou ruku jsem vytáhl a snažil se prsty pro změnu ty kalhotky malinko z boku stáhnout.
„Tohle nesmíš, miláčku,“ zašeptala, zastavila mou ruku a přitiskla se ke mně.
Chvilku jsme se k sobě tiskli a zůstali bez pohybu, ale pak jsem zkusil pro změnu pohladit její nádherné prsíčko pod župánkem, který se při tom objímání úplně rozevřel, takže jsem ho dokonale cítil jen přes pavučinkovou podprsenku.
Zase mne nechala a dala mi zase několik jemňounkých polibků.
Skoro jsem tomu nemohl uvěřit.
„Ona mi snad všechno nakonec dovolí,“ pomyslel jsem si a zkusil sunout svou ruku po jejím boku níž a tentokrát jsem zajel pod její kalhotky shora. Pusinky pokračovaly.
Zkusil jsem tedy svou rukou pokračovat stále dolů, ale o kousíček jsem kalhotky popotáhnu s sebou, až kam to šlo.
„Tolik tě miluju! Jsi moje největší láska a jinou nechci,“ šeptal jsem jí a jak tak ten tah mé ruky za kalhotky nepovoloval, najednou jsem cítil, že se malinko nadzvedla a kalhotky se posunuly o kousek dál.

„Bože tolik jsi báječná moje láska,“ šeptal jsem jí vzrušený do krajnosti.
„Tolik tě miluju a tolik bych se s tebou chtěl zkusit milovat,“ pokračoval jsem a svou ruku s prsty pod kalhotkami jsem po jejím dokonale plochém bříšku pomalu přesunoval ke druhému boku.
„Jsi úplnej trdlík, Myšáku,“ šeptala mi na oplátku.
„Půjdeme se stulit do postýlky a budeme spinkat, ale už jsem ti řekla, že milování musíš pustit z hlavy! To by přeci nešlo,“ znovu opakovala, podívala se mi do očí a pohladila po tváři.

Pustil jsem jí z náručí, vyprostil si zpod jejího těla pravou ruku, malinko jsem se posunul níž a aniž bych se jí přestal dívat do očí, zkusil jsem kalhotky pomalu táhnout dolů teď už oběma rukama.
K mému obrovskému překvapení malinko znovu nadzvedla svůj zadeček a já je pomalinku posunoval níž a jen jsem začal sledovat, jak se vynořily její krásně upravené chloupky a najednou jsem mezi nimi zahlédl i její nádherně uzounkou rýhu.
Nic neříkala, jen sledovala, co dělám. Pomalu jsem kalhotky úplně stáhl a v tom moje milovaná Myška hru ukončila se slovy: „Tak lásko to stačilo. Jdu si dát spršku a pak šup do postýlky,“ a zvedla se hbitě z gauče.

Dopila zbytek vínka, odložila župánek, takže jsem cestou, kdy šla do koupelny viděl její dokonale tvarovaný malinký zadeček. Jeho bělost vynikala proti zbytku jejího nádherně opáleného těla a už za ní klaply dveře.
Sprška netrvala dlouho. Když byla hotová, otevřela dveře a zatímco se před zrcadlem ještě odličovala, dal jsem si sprchu také.
V hlavě jsem si promítal tu nádhernou chvilku, kdy jsem jí stahoval pavučinkové kalhotky, kdy se objevily napřed ty něžné chloupečky a potom ta její uzounká, jemná rýha a hlava mi z toho šla úplně kolem.
Pořád jsem nemohl uvěřit tomu, že mi to dovolila.

Trochu jsem to sprchování protáhl, protože jsem byl šíleně vzrušený a moje láska mezi tím zmizela do ložnice. Pak jsem se vzpamatoval, bleskově jsem se utřel a spěchal za ní.
Překvapilo jí, když jsem zalezl pod peřinu rovnou k ní a ne na tátovou polovinu postele. Trochu to komentovala, ale nechala se ode mne obejmout a já rovnou začal šeptat: „Jsi tak nádherná a tolik tě miluju a fotra nenávidím, protože ti pořád jen ubližuje.“
Chtěl jsem jí rychle něco povídat, aby mne u sebe nechala takhle blízko pro případ, že by si všechno rozmyslela a chtěla mne odkázat na druhou polovinu širokánské postele, ale nevěděl jsem, jak začít.
Sice mne hned okřikla, že o tátovi takhle mluvit nesmím, ale bylo vidět, že její splín je pryč a že v ní zůstaly spíše ty nádherné pocity, které asi taky musela mít z toho objímání, které jsme si spolu tak báječně před chvilkou užívali.
Snažil jsem se k ní přitisknout, hladil jsem jí po vlasech a po ramínkách a dával jí pusinky.
Musela si všimnout, že mi už zase stojí, až mě brní, takže mě trochu odstrčila.
Nechal jsem svojí ruku sklouznout na její prsíčko a prsty se přes její tenkou noční košilku znovu dotýkal její bradavky. Nechal jsem je schválně na tom místě jemně se pohybovat.
Cítil jsem, že se bradavka skoro hned zvětšila. To jsem vůbec netušil, že se může stát a pochopil jsem, že i jí to náramně vzrušilo. Z toho se mi zase úplně točila hlava, protože mě ani teď neokřikla a nevyhnala. Toho jsem se bál nejvíc.
Vůbec nic neudělala a já o to víc začal věřit tomu, že mne také chce.

Začal jsem jí zase šeptat: „Jsi tak neuvěřitelně krásná, ta nejkrásnější a šíleně tě miluju!“
Chtěl jsem se s ní líbat, jenže mě jemně odstrčila, její ruka sjela k tomu mému trčícímu kůlu.
Sjela po něm nahoru a dolů a začala se zlobit: „Ládíku, tohle bys fakt neměl, vždyť jsem tvoje máma, tak měj rozum!“
Jako bych to nevěděl, že jo. Snažil jsem se ale trochu bránit, protože jsem je nedávno s fotrem slyšel, jak se milují a i to, že ona moc nechtěla. Ale on si nedal říct a prostě si udělal, co chtěl.

I když se trochu bránila a taky jsem jí to hned řekl a dodal jsem odvážně a rovnou k věci: „Myslel, jsem si, že když se my dva máme tak moc rádi, že to bude třeba hezký a že bys mě třeba chtěla a ne, že to bude jako s ním. Tolik bych to chtěl s tebou zkusit, lásko, abych věděl, jaký to je. Pro mně jsi ta nejúžasnější na celým světě! Vždyť to můžeme opravdu jen zkusit, přeci spolu neděláme nic špatnýho, když se máme tak moc rádi.“

Samo, že mi zase zkoušela vysvětlit, že musíme mít rozum a že by se to v žádném případě nemělo.
Jenže mě hladila po tvářích a dokonce mi dávala drobné pusinky, jako před tím u televize, takže jsem si říkal, že to třeba jen hraje a že se nechá přesvědčit. Že jí to možná vůbec není nepříjemné, přestože mi tady něco vykládá o rozumu.
Když jí něco doopravdy naštvalo, dokázala být pěkně ostrá a nepříjemná a to v tom okamžiku vůbec nebyla. Koneckonců, vínka vypila dost a i proto jsem to takhle zkusil a na ten večer s vínem jsem čekal. Víno byla součást mého plánu.

Snažil jsem se jí ještě jednou obejmout a šeptal: „Prosím, nech mě tady u sebe.“
Jenže to jsem netušil, co se taky může stát. Jo, abych pravdu řekl, stalo se mi, že když jsem měl nějaký erotický sen, tak jsem z toho v noci vystříknul a pak se to snažil nějak zamaskovat.
Spával jsem nahatý, takže to docela šlo, většinou jsem se včas vzbudil a ještě jsem skoro všechno chytil.
Jenže v tu chvíli mne zarazila, když řekla: „Myšáku, prosím, tady toho svého klučíka nech ještě na pokoji, má dost času a spolu bychom neměli.“,
Vzala ho do své něžné ručky, podívala se mi nádherně do očí, pohladila ho a jemně mi ho odstrčila od sebe, což mělo ovšem katastrofální následek.
Já už byl vzrušený moc dlouho a takové dotyky jsem nikdy nezažil, takže záplava miminek, jak tomu ona něžně říká, vystříkla na její noční košilku a do její ruky. Zkrátka trapas a ostuda. Myslel jsem si tenkrát.
Úplně jsem se hanbou rozbrečel a začal se omlouvat. V tu chvíli jsem byl přesvědčený, že to je teda konec.

„Neboj, nic se nestalo, lásko, to se mladým klukům stává často a někdy se to stane i starším, ale musíme to honem uklidit!“
Ještě mne druhou rukou pohladila, aby mne uklidnila a hned se do úklidu dala.
Když se potom přímo přede mnou převlékala do čisté košilky, ještě dodala: „A nic si z toho nedělej, tohle se naučíš zvládnout, ale příště musíš mít rozum, Ládíku! A utíkej radši do koupelny!“
Vůbec se nezlobila a tak jsem ve sprše usoudil, že zkusím hned dál pokračovat. Vždyť mne přeci ani neodmítla, jen říkala, že „by se to nemělo“. Třeba o tom taky uvažovala, a to „že by se to nemělo“, platilo možná spíš pro ní?
Když mi to takhle „došlo“, byl jsem už zase vzrušený, nedočkavě jsem se utřel, jen abych byl co nejdřív zpátky u ní.

Počkal jsem, až bude zase pod peřinou a znovu jsem k ní zalezl.
Tentokrát byla zády ke mně a tak jsem jí objal a přitiskl se k ní zezadu a začal se omlouvat a zkoušel jí dál opatrně přesvědčovat. Protože jsem cítil, že vínko určitě působí, že se nezlobí zase tak moc a že jí moje těsná blízkost vůbec nevadí, ale spíš naopak, že je jí to příjemné.
Snažil jsem se jí znovu vysvětlit, že když se máme oba tak moc rádi, tak přeci nemůžeme dělat něco špatného, ať děláme cokoliv a že nám spolu může být krásně.
„Tolik tě miluju! Jsi tak nádherná a nikdy tě neopustím!“

Chvilku nic neříkala, protože jsem jí asi svou přímočarostí dost šokoval, ale pak se ke mně otočila, šeptala a hladila mne něžně po tváři: „Lásko, to by se ale fakt nemělo, to by byl incest, vždyť to víš, tak měj přeci rozum!“
Znovu se mi dívala do očí a hladila mne po tváři.
Jenže já jí doopravdy šíleně miloval a dodnes miluju.
Navíc jsem si něco vzal do hlavy a v tu chvíli jsem hrozně moc chtěl zkusit, co by se asi mohlo stát a jaké by to mohlo být objímat se a mazlit s tou nejdokonalejší a nejnádhernější ženou, kterou pro mne v tu chvíli rozhodně byla. A tak jsem na tom zase neviděl nic tak špatného.
Navíc, když napřed nic neříkala, tak jí to asi dost vrtalo v hlavě a tak jsem tiše odpověděl: „Vždyť je to úplně jedno, co jsme, když tě tolik miluju a když jsme tady sami, tak to nemůže nikdo vědět! A žádnou holku nemám tak rád jako tebe!“
Dívala se mi při tom do očí a mně se zdálo, že v nich vidím takové divné záblesky, které jsem nikdy před tím u ní nezahlédl. Napadlo mne, že je možná stejně vzrušená jako já a že jen nemůže dát věcem volný průběh, protože „by se to nemělo“.
Že si ve skutečnosti už přeje to samé, co já a malinko jsem se k ní přiblížil a zase jí začal dávat ty nejněžnější jemné pusinky. Jen tak jsem se svými rty dotýkal těch jejích.

Zase mne nechala a dokonce jsem cítil, že mi ty polibky taky trochu oplácí. Byl jsem z toho jako opilý a začal jsem jí šeptat: „Víš, ale teď se bojím, že bych to s holkama nezvládnul a že by se mi vysmály. Přeci nejsou všechny tak úžasný jako ty!
Představ si, že by se mi stal takovej trapas, jako před chvilkou. Zkus mi tedy aspoň poradit nebo ukázat, jak to mám udělat, abych se něčemu podobnýmu příště vyhnul! Moc prosím! Prosím, poraď mi!“

Takhle nějak jsem jí zkoušel přemlouvat a prosil jsem a čekal, co bude.
Tušil jsem, že jí musím nějak pomoct udělat ten první krok k tomu, co se nesmí.
Moc šancí jsem si zpočátku toho večera nedával, ale teď jsem to začínal vidět jinak a říkal jsem si, že třeba to vínko, co jsme vypili (tedy hlavně ona), by mohlo zapůsobit.
Taky že jo…
„Jsi úplnej trdlík, Myšáku. Úplně pitomej trdlík, ale milovanej,“ začala se zlobit.
Vím moc dobře, že když řekne tohle, tak že se nezlobí zase až tak moc doopravdy a že mi vlastně už dává tak trochu zapravdu.
Začala mi dávat ty samé něžné pusinky, jako já jí chvilku před tím, hladila mne a mezi tím mi potichu vysvětlovala, že to, co se mi stalo, se stává často i starším chlapům, když jsou moc vzrušení. Jak to s holkami mám dělat a co jim dělá dobře, co mají rády a na co si mám dávat pozor. Co jim říkat a tak podobně.
Trochu jsem z toho byl zmatený. Napovídala toho spoustu a tak když se mě zeptala, jestli to všechno chápu, řekl jsem, že něco jo, ale něčemu že nerozumím.
Chápal jsem už, že budeme pokračovat a v hlavě mi vířily nejrůznější představy, ale přiznám, že tenkrát jsem moc netušil, co vlastně chci. Jen jsem tak nějak vycítil, že půjde úplně všechno a že teď už jen oba hledáme cestu, jak to udělat, protože je to fakt asi zakázané a nemělo by se to.

Zaujalo mě ale, že to mám navléct tak, abych dělal já, co chci já, ale aby si holky myslely, že dělám to, co chtějí ony. Super. Ale jak?
Hned jsem se na to zeptal a taky jsem jí poprosil, aby mi to tedy vysvětlila a ukázala a že se stejně nemůže nic stát, protože teď zrovna stejně měla menstruaci a tedy by to bylo bezpečné.

Myslím, že jí to vyrazilo dech, protože to už jsem šel za svým cílem fakt dost tvrdě, dneska bych řekl, že až nadoraz nebo na hranu nebo možná i kousek za ní.
Ale v tu chvíli jsem si tak nějak už začal věřit. Mohla mne vyhnat už dřív a neudělala to. Teď už mi to přišlo být jako nějaká bláznivě vzrušující hra. S odstupem času se na to dívám tak, že prostě jsme to oba hrozně moc chtěli, ale moje láska si uvědomovala mnohem víc, že jsme se pustili do něčeho společensky nepřijatelného a tak se snažila opatrně udržet zdání, že to přeci nejde, že to nemůžeme, nesmíme dělat.
V tu chvíli jsem si ale jen sám pro sebe říkal: „Třeba mne vůbec vyhnat nechce a jen hraje divadlo?“
Znovu jsem si začal říkat, že třeba jí to taky už vrtá v hlavě, ale neví co s tím a že třeba jen čeká, co já.
Chvíli nic neříkala, ale pak se s údivem zeptala: „Jak to víš?“

Věděl jsem v tu chvíli, že když nezačala křičet, že nějak určitě docela půjde jí přesvědčit, abychom pokračovali.
Protože už je asi docela nalomená a že možná jen neví, jak z toho vybruslit elegantně, aby to nevypadalo, že sama by ráda dělala něco, co se nesmí. Na to nemusíte být génius nebo psycholog, to prostě vycítíte. Znal jsem jí dobře.
Nepíšu to ve zlém, já jí naprosto bláznivě miloval, ale prostě jsem nevěděl, jak na to.
Poprvé to není snadné, to asi každý chápe. Myslím, že to byla dost těžká situace, i když v něčem snad zase možná lehčí, protože jsme se oba tak bláznivě milovali.

„Neboj, dneska se nemůže nic stát, sama jsi mi to nedávno vysvětlila.“
Ještě jednou jsem jí rychle uklidnil.
„Prosím, ukaž, jak to mám dělat, aby takové trapasy už nikdy nebyly. To snad smíš, to není nic zakázanýho, že ne?“
Vzal jsem ji do náručí a zkoušel jí líbat všude, kam mě napadlo a hladil jsem jí po vlasech a po jejích nádherných tvářích.
No, dneska vím, že to nebylo nic moc, ale tenkrát jsem toho o milování moc nevěděl a něco jsem honem rychle udělat musel, aby mě opravila, když by to bylo špatně.
Sama by asi nic nezačala, to mi bylo jasné. Docela odvážně jsem zase pohladil a malinko zmáčkl její nádherné prsíčko. Bylo to šíleně vzrušující, protože to bylo něco jiného, než osahávat ve škole holky, na kterých mi houby záleželo.
Zkoušel jsem jí líbat a i když to také nebylo asi nic moc, tak mě docela pochválila.
Sama mi začala vysvětlovat, že holky většinou na nějaké hlazení čekají, ale samy si o něj neřeknou a že někdy jim může dělat dobře, když jim budu hladit nebo jemně mačkat prsa, tak, jak jsem to teď zkusil.
Ale taky můžou samy něco dělat, tak abych byl připravený a zase nebyl hned „hotový“, až se mě třeba také někdy dotknou třeba tam dole.

Zopakovala, že jde jenom o to vysvětlení, jak jsem chtěl, a přitulila se ke mně a začala mi sama dávat pusinky a její ruka mi zajela až k tomu mému „klučíkovi“, jak mu ona říkávala. No, co bych povídal.
Ten byl už zase napnutý k prasknutí a myslel jsem, že budu hotový znovu a hned. Moje neuvěřitelná láska, kterou jsem šíleně miloval, se se mnou takhle nádherně mazlila, dávala mi něžné polibky na prsa a břicho a lehce se mne občas dotkla na tom nejcitlivějším místě a když cítila, jak to se mnou vypadá, tak mě začala poučovat.
„Zklidni se lásko! Nemysli na toho svýho klučíka. Když se soustředíš jen na něj, bude to špatně. Přemýšlej o něčem jiným. Třeba o tom, co by tvý slečně dělalo určitě dobře, co by jí vzrušilo a i tobě by to dělalo dobře a tak. Zkus tu svojí budoucí slečnu hladit a líbat třeba všude tam, kam až dosáhneš.
A teď to zkus se mnou“.
Posunula se tak, abych na ní lépe dosáhl a začala mému „klučíkovi“ dávat jenom takové jemné pusinky, ale zároveň ho prudce stiskla, až to fakt zabolelo, takže to téměř nezadržitelné nutkání poslat všechna miminka do světa, mne v tom okamžiku přešlo. Tedy aspoň pro tu chvíli.
Malinko jsem se natočil a začal jí hladit přes její noční košilku po zádech a protože byla hezky vyhrnutá a jednu nožku nechala malinko pokrčenou do strany, tak i přes její malinký teď úplně nahatý zadeček a snažil jsem se sklouznout svými prsty ještě trochu níž mezi její štíhlá stehna a dotyk jejích chloupečků mne málem zbavil rozumu.
Něco takového jsem si ještě před chvilkou ani nedovedl představit. Hladit její malinký zadeček a smět zkusit zajet prsty až mezi její malinko rozevřená stehna a teď jsem se na okamžik dotknul i JÍ. Ona mne nechala!!!

Za okamžik přestala, posunula se ke mně a pochválila mě: „Vidíš, třeba i takhle. Můžeš zkrátka nějak zařídit, aby se slečna přestala věnovat tomu, co tě moc dráždí.
Můžeš nějak něčím jiným upoutat její pozornost. Můžeš jí i přímo říct, aby na chvilku přestala.
Ale bylo to moc příjemný, jak jsi to teď udělal a kdybych byla tvoje slečna, určitě by se mi to líbilo. Musíš zkrátka pořád přemýšlet, co by slečnu mohlo ještě víc vzrušovat, co by si mohla přát a pamatuj si pro příště, co se jí líbilo a na to se soustřeď, pak ten klučík na miminka sám na chvíli zapomene. Hlavně buď něžnej a pozornej.“

No a tuhle její první radu jsem si pak vyzkoušel ještě mockrát. Fungovala.
„Bylo to neuvěřitelný, máš pravdu Myško moje, takhle jsem se žádný holky ještě nedotýkal! Hned jsem na tvoje pusinky a dotyky přestal myslet a doufal, že ti nejsou moje prsty nepříjemný“, odpověděl jsem poučeně na její první lekci.

Když už byla posunutá zase nahoře u mne, přitáhl jsem si jí k sobě, položil si jí na záda a zkoušel jsem se s ní líbat. Asi to nebylo nic moc, ale nechala se a tak jsem jí zase začal hladit a mačkat prsíčko a pak jsem je obě zkusil líbat přes tu tenkou noční košilku.
Nechala mě vzít do rtů ty malinké špuntíky a já cítil, jak se v mých rtech trochu zvětšily. Něco neskutečného! Nevěřil bych, že něco takového půjde, jen jsem v to doufal.
Najednou se tyhle moje odvážné erotické sny začaly plnit. Ta, kterou jsem tolik miloval, mě nejenže nechala, ale ještě mi radila, jak to mám dělat a rukama si ke svým prsíčkům mojí hlavu přitáhla.

Slyšel jsem, jak trochu rychleji dýchá, cítil jsem její šíleně rychlý tep a pak její šepot: „Ještě je zkus opatrně zmáčknout, to dělá slečnám většinou moc dobře.“,
Zdálo se mi, že ten šepot už není její hlas a že je v něm něco jiného.
Dneska vím, že už byla taky náramně vzrušená, ale tenkrát jsem to netušil. Jen jsem začal věřit tomu, že se se mnou taky chce milovat.
Nadzvel jsem se a chvilku pozoroval lem její noční košilky, pod kterým se objevila nádherná čupřina jejích chloupků.

Jenže to už se posunula na bok a svojí ručkou si začala hrát s tím mým klučíkem a svou dlaní po něm přejíždět nahoru a dolů a začala mě sama líbat a šeptala mi: „Vidíš, tohle ti taky nějaká slečna může dělat, tak se s tím musíš umět vypořádat.“

Byl jsem úplně hotový a šíleně vzrušený. Něco takového jsem nečekal a začal jsem jí prosit, ať ještě pokračuje, že je to úžasné.
Okamžitě přestala, protože samozřejmě hned poznala, že by zase bylo hned hotovo. Akorát mě místo dalšího hlazení ještě jednou nebo dvakrát prudce zmáčkla, až to znovu zabolelo.
„Počkej, lásko, to by zase byla ostuda a slečna by tě příště už třeba nechtěla a ty tvoje obavy by se vyplnily a měl bys pěkný mindráky!“
Zase mi začala vysvětlovat, že musím být aktivní a vymýšlet a ne jen tak ležet jako prkno a nechat slečnu, aby ze mně ta miminka takhle snadno vyždímnula.
Její lekce pokračovala úplně neuvěřitelně: „Aktivnější bys měl být ty, Ládíku, i když některý slečny taky budou třeba hravý a odvážný. Ty pak nech, ale drž si malinko odstup, abys jim chvilku vydržel,“ zasmála se.
„Udělej třeba malinký přestávky, něco hezkýho jim řekni, to uvidíš sám podle situace. Ale zkus zase ty tou svojí tlapkou udělat slečně taky trochu radosti. Pěkně jí hlaď od prsíček níž a níž a ničeho se neboj. Když bude mít kalhotky, tak pomalu zajeď pod ně a uvidíš, jak bude reagovat.
Nezkoušej nikdy žádný násilí! Nebo když je mít nebude, tak jako teď já, tak třeba zajeď tlapkou pod noční košilku a zkoušej jí hladit všude, kde tě nechá.“

Neskutečné! Sama chtěla, abych jí něžně hladil přes její kožíšek a její holčinku, jak jí potom říkávala.
„Tak a teď se neboj pomalinku si to zkusit, Ládíku, když už tedy máme mít takovou „lekci“, jak na tvoje slečny,“ a poprvé se zasmála.
Cítil jsem, že je najednou šťastná a že ten splín, který jí celý večer trápil, je definitivně tentam. Úplně se do role hodné paní učitelky vžila.

Když jsem chvilku nevěřícně váhal, vzala mojí ruku a posunula směrem dolů ke kraji noční košilky.
Začal jsem zlehounka hladit její nádherný tmavý kožíšek, její venušin pahrbek, o kterém jsem tenkrát ani nevěděl, že je venušin, ale který má úžasný.
Vždycky přitahoval moje oči jako super magnet, byť i jen ukrytý v jemných kalhotkách, které nosívala nebo když vynikal v jejích bikinkách na pláži. Teď jsem se ho najednou mohl dotýkat přímo a možná směl zajet prstem i dál.
Na nic jiného jsem v tu chvíli nemyslel. Vždycky jsem se trochu bál, že nebudu vědět, co se slečnou v posteli dělat, až to jednou přijde, a teď jsem to měl najednou možnost krok za krokem zkoušet a ještě s radami, co přesně a jak.
Vzrušení mnou úplně lomcovalo a dílem asi i tím, že jsem v podvědomí už bezpečně tušil, že spolu zacházíme za hranice dovoleného. Cítil jsem, že se snad zblázním, ale dál mě nepustila, měla nohy pevně sevřené u sebe.

Začala mi místo toho radit: „Když to nejde, zkus něžně, ale důrazně slečně odsunout kolínko stranou,“ což jsem hned začal dělat, ale nešlo to, nepovolila.
Měla nohy trochu křížem přes sebe.
Jen mě pochválila a pohladila: „Jsi úžasnej, Myšáku, děláš to krásně a správně, ale to stačí, protože to byla jen další lekce, kterou jsi tolik chtěl. Takhle to na vysvětlení stačí. Jsi můj miláček.“
Rukama mi pročísla vlasy a začala mne líbat, ale zase to byly jen ty něžné, letmé pusinky.
Byla úžasná! Něco tak báječného a vzrušujícího a něžného a krásného jsem nikdy nezažil a taky jsem jí to hned šeptal. Ptal jsem se jestli se jí to taky tak strašně moc líbilo. Jestli jo, že bychom se mohli tedy zkusit milovat doopravdy.

„Prosím…,“ zase jsem zkoušel smutné oči.
Myslel jsem si totiž docela jistě, že by to fakt asi šlo a že mě teď už nezažene. Skoro bych byl na to přísahal. Zase jsem zkoušel to kolínko posunout do strany, tak jak mi před chvilkou radila.
Začala se bránit a protestovala: „Počkej, počkej, Ládíne, dál už přeci jít nemůžeme, tak měj rozum. Je to sice moc příjemný, je to docela vzrušující hraní, ale naprosto scestný a jsi přeci jen můj syn a milování s tebou by byl incest.
Pro představu, jaký to může bejt, to fakt stačilo.“
Hladila mě rukou po tváři a dívala se mi do očí. Viděl jsem tam, že jí to taky vzrušovalo a možná, že i dost, to jsem tenkrát ještě neuměl odhadnout, ale podle hlasu, který jí malinko zadrhával, se zdálo, že jí ta situace opravdu dostala stejně tak jako mě.

Po chvilce, kdy jsme se dívali jeden druhému do oči se najednou tiše zeptala: „Ty bys to fakt chtěl zkusit doopravdy? Ty jsi takovej můj blázínek, vždyť by to bylo šílený! Proč nemáš rozum?“
Hurá! Věděl jsem, že jsem vyhrál a že teď už fakt udělá úplně cokoliv a tak jsem to pokračoval v té hře, kterou jsme teď začali hrát oba stejně, něžnou prosbou: „Nech mě to kolínko na chvilinku odtlačit, prosím, prosím, aspoň chvilinku,“ a díval jsem se na ní psíma očima.

To jsem uměl doopravdy dobře a teď jsem naprosto jasně věděl, že to pomůže zase.

Autor

Navigace v seriálu<< Starý příběh – jeho pohled 01Starý příběh – jeho pohled 03 >>
4.7 10 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x