Tinnitus 08

Toto je 8 díl z 19 v seriálu Tinnitus

Následující týden byl pro Luďka těžký. Dostala jsem měsíčky, a protože to míváme s mámou stejně, ani jedna z nás neměla pro jeho choutky pochopení. Zachmuřeně onanoval ve svém pokoji, z kterého skoro nevycházel, a jenom občas vykoukl ven, aby zase zmizel vevnitř. Jenom jednou jsem se slitovala a udělala mu to rukou, protože mi ho bylo líto.

Konečně mi měsíčky skončily a já se vracela domů z práce. Máma měla mít odpolední, proto mě zaskočilo, když jsem zaslechla z bráchova pokoje nějaké hlasy. Zvědavě jsem nahlídla dovnitř a uviděla jsem Honzu, jak se baví s bráchou.

„Kde ses tady vzal?“ vytřeštila jsem na něj oči, přece jenom od babičky to k nám bylo docela daleko.
„Jsem tady do zítra se školou kvůli basketu, tak jsem se zastavil,“ odpověděl mi a pokradmu se na mě podíval. Ihned zrudnul a mně bylo jasné, že si ihned vzpomněl na naše společné onanování.
„Tak si hezky povídejte, já se jdu osprchovat,“ ušklíbla jsem se a zmizela.

Ve sprše jsem pod pramínky horké vody přemýšlela, jestli u nás Honza ještě bude, až vylezu z koupelny. A jestli se s bráchou odhodlají navrhnout pokračování našich hrátek. Protože já jsem proti určitě nebyla, v podbřišku už jsem cítila známé chvění.

Než jsem na vlhké tělo oblékla župan, prohlédla jsem se v zrcadle. Viděla jsem štíhlou dívku s dlouhými vlasy, pevnými ňadry se zduřelými bradavkami a přirození schované v upravené houštině tmavých chloupků. Spokojeně jsem na sebe vyplázla jazyk a oblékla si na sebe jenom župan, nic víc.

„Co tady řešíte?“ vrátila jsem se ke klukům do pokoje. Naklonila jsem se k Honzovi a rozhodla se ho trochu poškádlit. Jako by náhodou jsem  poodkryla župan z levého ňadra, určitě mohl zahlédnout i moji zduřelou bradavku.  „Určitě nějaký sprosťárny,“ zasmála jsem se.
„To… to ne… hledáme nějaký… nějaký film,“ zadrhl se Honzovi hlas.
„Copak, děje se něco?“ usmála jsem se na něj nevinně.
„Já nevím… asi nic… co by se mělo dít?“ zrudnul v obličeji.
„To je škoda,“ trápila jsem ho dál. „A já myslela, že mi koukáš na prsa.“
„Ne… to ne,“ bránil se vyděšeně.
„Tobě se nelíbí?“ poodhrnula jsem župan ještě víc. „A já myslela, že se ti posledně docela líbily.“
„Kájo, ty jsi ale mrcha,“ pronesl procítěně brácha, který nás se zájmem poslouchal.
„Tak já teda půjdu pryč, když se ti nelíbí“ přitáhla jsem si župan těsněji k tělu.

Honza mlčel a já se začínala bát, že k ničemu nedojde. Nakonec sebral odvahu a zastavil mě. „Počkej chvilku,“ řekl tiše. „Já jsem… prostě jsem se styděl,“ přiznal se.
„A chtěl by ses na ně podívat?“ žmoulala jsem lem županu a znovu ho nepatrně poodhalila.
„Chtěl,“ vydechl.
„Jenomže já jsem pod županem úplně nahatá,“ hrála jsem si s ním. „To byste viděli úplně všechno, i mojí kundičku.“

Nečekala jsem na jeho odpověď, dva kroky jsem poodstoupila, povolila pásek a župan se rozevřel. Brácha s Honzou nadrženě pozorovali moje nahé tělo.

„Vidíte, že jsem nelhala,“ přejela jsem dlaní zarostlý podbřišek. „Vidíte i mou kundičku. Líbí se vám?“
„Líbí a moc,“ vyhrkl Honza. Brácha, který seděl prkenně na židli, souhlasně přikývl s pohledem upřeným na moje přirození.
„Tak mi ukažte, jak moc se vám to líbí,“ povzdechla jsem si nad jejich nerozhodností.

Teprve teď pochopili a začali se svlékat. Během chvilky přede mnou stáli s trčícími ocasy. Honza začal onanovat jako první.
„Počkej,“ zastavila jsem ho. Klekla jsem si před něj a sevřela jeho napružený úd v dlani. Špičkou jazyka jsem olízla slanou kapku lesknoucí se na naběhlém žaludu a potom ho nechala vklouznout do úst.
„To je nefér, já chci taky,“ cpal se ke mně se ztopořeným pinďourem Luděk. Nepřemýšlela jsem nad tím, co tomu řekne Honza a na chvilku jsem jejich ocasy vystřídala.
„Teď zase já,“ odstrkoval bráchu nadržený kamarád a mačkal penis do mých úst.
„Jste jako malí kluci,“ ušklíbla jsem se. „Nechte mě taky nadechnout.“

Po chvilce oddechu jsem pokračovala. Hrála jsem si s jejich penisy, střídavě jsem je sála a honila, občas jsem je třela o sebe. Nezdálo se, že by jim to vadilo a já dostala zvrhlý nápad. „Ukaž mi, jak jsi ho bráchovi honil,“ zvedla jsem pohled k Honzovi. Chvilku se vzpíral, ale potom sevřel Luďkův ocas do ruky a s pootevřenými ústy ho začal honit. Bylo vidět, že ho vlastní počínání vzrušuje. „Vezmi ho do pusy,“ vydechla jsem. Nevěřícně se na mě podíval. „Když mu to uděláš pusou, tak mě pak můžeš ošukat,“ drmolila jsem vzrušeně.

Brácha toporně stál a zmateně nás poslouchal. Nijak se ale nevzpíral, když Honza nerozhodně vzal jeho žalud mezi rty. To už jsem masturbovala s prsty vraženými do kundičky. Honza po malém zaváhání nechal vklouznout bráchův penis do úst. Přidržoval si ho rukou a nechal ho vjíždět mezi sevřené rty.

Poznala jsem, že brácha ejakuluje, když z Honzových úst začala vytékat mrdka, kterou se snažil se zalykáním spolykat. „Málem jsem se udusil,“ otřel si po chvilce sliny smíšené se semenem z tváře.

„A jak ti to chutnalo?“ ušklíbla jsem se. „Nezdálo se, že by ti to vadilo…“
„Chutná stejně jako moje,“ ušklíbl se na oplátku. „Ty jsi nikdy neochutnala, jak chutná tvoje pička?“

Vytáhla jsem prsty z kundičky a pomalu je olízla. „Myslíš takhle?“ vysmála jsem se jeho napjatému pohledu. „Byla jsem zvědavá už jako malá holka,“ zachichotala jsem se.

Stál přede mnou s naběhlým čůrákem a já ho potřebovala cítit v sobě. Po všech těch hrátkách s bráchou a mámou jsem si chtěla konečně zašukat.

„Už jsi to někdy dělal s holkou?“ zeptala jsem se ho.
„Ještě nikdy,“ přiznal se neochotně.
„Tak si hlavně dávej pozor, neberu žádný prášky,“ varovala jsem ho cestou k posteli. „Prostě ho vytáhni včas.“
„Určitě… neboj se… dám si pozor,“ cupital za mnou se směšně se klimbajícím ztopořeným penisem.

Čekala jsem na něho s doširoka rozevřenými stehny. Nechtěla jsem žádnou předehru, chtěla jsem pouze a jenom cítit jeho naběhlý úd ve svém přirození.

Honza se nemotorně zaklínil mezi mé nohy a já si rukou navedla jeho penis na kraj kundičky. Se zasténáním ke mně přirazil a já zaskučela rozkoší. Když mě líbal, cítila jsem z jeho úst chuť bráchova semene.

Zběsile ke mně přirážel a já se svíjela pod jeho tělem. Na poslední chvíli jsem se stačila udělat, potom už s chrčením vytáhl ocas a vystříkl mi své husté sperma na břicho. „Měl jsi tam toho spoustu,“ roztírala jsem si prsty teplou mrdku po kůži a hrála si s ní. „Musíš častěji onanovat,“ zachichotala jsem se.
„To už asi ani nejde,“ povzdechl si. „Honím si ho skoro pořád, obzvlášť od vaší návštěvy.“

Brácha nás zklamaně pozoroval a já tušila, že tohle všechno bude mít ještě nějakou dohru mezi námi. Náhle se ozval Honzův mobil. Podíval se na displej a zbledl. „Já zapomněl, že máme ještě jeden zápas,“ vyhrkl zděšeně a začal hledat pohozené oblečení.
„A nechceš radši zůstat s námi?“ navrhla jsem mu. Překvapilo mě, když odmítl.
„Potřebuju plnej počet bodů kvůli stipendiu,“ přiznal se. „Mám šanci se dostat do Kalifornie na univerzitu a nemůžu si dovolit o to přijít.“
„Stipendium na basket? Nejsi na to trošku malej??“ zarazila jsem se. „Myslím tím na basket, jinak jsi akorát,“ dodala jsem, když jsem uviděla jeho kyselý výraz.
„Jsem rozehrávač,“ utrousil při oblékání. „Na to nemusím mít přes dva metry.“

Během krátkého okamžiku jsme s bráchou osaměli. V rozpacích jsme se na sebe podívali. Všimla jsem si jeho napůl ztuhlého ocasu a povzdychla jsem si. „Neříkej, že už ti zase stojí.“ Prosebně se na mně podíval. „Kájo… nemohl bych taky… jako Honza?“
„S tím nepočítej,“ odpověděla jsem mu úsečně. „Pořád zapomínáš, že jsi můj brácha. Šukat s tebou určitě nebudu, nechci mít debilní děti.“
„A co třeba… do zadku?“ navrhl napjatě. „Dělala jsi to už někdy?“ zeptal se zvědavě.
„Jednou,“ přiznala jsem se.
„A jaký to bylo?“ vyzvídal.
„Nech si to tam udělat od Honzy a zjistíš to,“ ušklíbla jsem se. Jeho nápad mě ale docela vzrušil. Občas jsem si se zadní dírkou hrála při onanování, a tak jsem se od svého posledního přítele nechala přemluvit k análu. A docela se mi to líbilo…

„To je od tebe nefér,“ vyprsknul vztekle. „Honza si s tebou za to mohl zašukat a já nic. A to jsem se od něho nechal vykouřit.“
„No tak jo,“ povzdechla jsem si. „Ale najdi si nějaký krém, ať to tak nebolí.“

Horečnatě prohrabával šuplík, dokud z něho nevylovil tubu s krémem. Radši jsem nepřemýšlela, proč ho tam má schovaný a čekala, až si ho namatlá na penis.

Se zaťatými zuby jsem mu nastavila zadek. Chvilku trvalo, než se protlačil sevřeným řitním otvorem a vklouzl do mě. S úlevou jsem vydechla, když jsem ho v sobě konečně ucítila. Pomalým pohupováním se nořil do mých útrob, dokud ve mně nebyl celý. Dlaní jsem si hnětla mokrou kundičku a sténala jsem bolestí i rozkoší.

„Ještě chvilku a už budu,“ chrčel Luděk s ocasem zabořeným v mém zadku. Začal se zmítat přitisknutý k mým zádům a za okamžik ejakuloval do mé stažené prdelky.

Pomalu ze mě vyklouzával a prstem zajel do mojí čvachtající kundičky. Dvěma prsty mě přivedl během krátkého okamžiku k vyvrcholení.

„Bolelo to?“ zeptal se opatrně, stále přitisknutý k mému nahému tělu. Cítila jsem na svém krku jeho horký dech.
„Nebylo to tak hrozný,“ řekla jsem stručně. Cítila jsem, jak mi ze zadku vytéká jeho teplé semeno, a zavrtěla jsem se. „Jenom nevím, co by nám na to řekla máma.“
„Třeba by se jí to líbilo,“ zabručel Luděk.
„Tím si nejsem jistá,“ řekla jsem nejistě. Odtáhla jsem se od bráchy a posadila se na postel. Odhodila jsem pramen vlasů z tváře a postěžovala jsem si: „Teď mě díky tvýmu tinnitusu bude bolet zadek.“
„Takže to asi bylo naposledy, co?“ podíval se na mě smutně. Hlavou mi bleskl zajímavý nápad.
„Možná,“ ušklíbla jsem se. „Ale když to tam uděláš mámě, tak potom můžeš znovu i mně.“
„Takže nikdy,“ povzdechl si zklamaně.
„Víš, co se říká… Nikdy se nevzdávej,“ poplácala jsem ho povzbudivě po nahém stehnu a zvedla se.
„A co když si s ní normálně zašukám,“ napadlo najednou bráchu. „To budu moct pak i s tebou?“

Zarazila jsem se, protože tohle mě vůbec nenapadlo. „Když jí to uděláš přede mnou, tak jo,“ souhlasila jsem. „Ale chci u toho být.“

Sebrala jsem župan, který se povaloval na zemi, a odešla do koupelny. Napustila jsem si plnou vanu horké vody a snažila se ignorovat vytrvalou bolest v konečníku. V duchu jsem si ale připustila, že ta bolest za to stála. A vlastně všechno za to stálo, pousmála jsem se sama pro sebe při vzpomínce na Honzu a jeho napružený ocas.

Autor

Navigace v seriálu<< Tinnitus 07Tinnitus 09 >>
4.7 9 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Frank

Ta ségra je fakt provokatér… 🙂

FRANTIŠEK

To chce Pokračování

Hamagen

Popravde toto tema v povidkach mam nejraději. Zakazane ovoce chutna nejlepe 🙂 snad dalsi dil vyjde driv nez za mesic 🙂 super!

Pantomas

Vážně mrška. Jsem zvědavej na pokračování s maminkou …

Martin

Sestra provokatér . Ale z druhé strany mu vždy pomůže s napětím . Těším se na další díl , kde bude obětí Kájiných zvrhlých choutek jejich matka .

5
0
Would love your thoughts, please comment.x