David a Kristýnka 03

Toto je 3 díl z 3 v seriálu David a Kristýnka

Byl víkend a jak to tak bývá, bylo ošklivé počasí. Tak jsme se s Kristýnkou rozhodli, že půjdeme spolu na večer do bazénu. Kristýnka si zrovna koupila nové plavečky, tak se moc těšila, až mi je ukáže.
Po převlečení v šatně jsem zamířil do vířivky a čekal na svůj poklad.
To co přišlo z dámské šatny, upoutalo pozornost všech přítomných kolem. Dokonale stavěná, opálená brunetka s velmi úspornými růžovými plavečkami šla směrem ke mně a provokativně vrtěla svým překrásným zadečkem. Přisedla si  a já nevěděl co říct.

„Líbí se ti?“ ptala se zvědavě Kristýnka, ale z mojí reakce poznala odpověď.
„Každej chlap a jistě i nějaké ženy tady, by dali cokoliv za chvíli s tebou,“ byla moje jediná odpověď.

Kristýnka se rozpačitě usmála a přesedla si přede mně, mezi mé nohy a opřela se mi o hruď.
Začal jsem rukou nenápadně bloudit po jejím těle a ona smyslně vrtěla svým zadečkem a otírala se jím o můj značně naběhlý penis. Pouze přítomnost lidí kolem nás mi bránila si jí bez otázek vzít.
Po chvíli to už bylo k nevydržení, tak jsme šli dovádět do plaveckého bazénu. Musel jsem se smát reakcím ostatních lidí na nás.
Mladá slečinka, čerstvě dospělá, mající kolem padesát kil, dovádí se sto kilovým víceméně třicátníkem, amatérským kulturistou s vizáží takřka skinheadskou. V její přítomnosti mě ale nikdo jiný nezajímal.
Plavali jsme, blbli a užívali každé chviličky, kdy jsme se navzájem dotýkali svých těl.
Utíkalo to strašně rychle, až jsme si uvědomili, že je vacet minut do zavíračky a nikdo už kolem nás není. Rozhodli jsme se také odejít.
Když jsem viděl dokonalý zadeček Kristýnky, jak míří do šatny, změnil jsem svůj původní záměr se jít umýt a převléci, a potichu šel za ní.

Vešel jsem za ní a pozoroval jí ve sprše, kde již nikdo kromě nás nebyl. Sundala si svoje miniaturní plavečky a zády ke mně si začala mydlit svoje tělíčko. Ten pohled byl k nezaplacení a já se takřka přestal ovládat. Přistoupil jsem k ní a jemně jí chytil za boky.
Na chviličku ztuhla, ale pak se uvolnila a chtěla se ke mně otočit.

„Počkej, namydlím ti záda.“
Vzal jsem do ruky tekuté mýdlo, nanesl si trochu na ruce a začal jimi jezdit po jejích zádech, poté  se přesunul na dokonalý zadeček a po něm na nožičky.
Kristýnka bez hnutí držela. Znovu jsem si namydlil ruce a začal se zezadu věnovat jejímu pevnému, plochému bříšku, menším prsíčkům a ani její oholenou kundičku jsem nezapomněl důkladně očistit. Můj penis už byl napnutý k prasknutí. Kristýnka ho ucítila na svém zadečku a otočila se.

„Počkej, teď já.“
Začala mi omývat moje tělo, moje mohutné ruce, ramena a prsa a celkem pevné břicho. Dostala se k mému penisu a její ruce se mu pečlivě věnovaly. Bez jakéhokoliv slova mi ho omyla od mýdla, klekla si na kolínka a vzala jeho špičku do pusy. Labužnicky ho olízla, zatímco si ho rukou držela u pusinky. Její jazýček a spolupráce se rty a zuby mě dostávaly do transu. Popadl jsem její hlavu a přitáhl jí na svůj penis. Dostala ho do pusy takřka celý i když to pro ní muselo být těžké. Začal jsem jí bezmyšlenkovitě přirážet do pusy jako do vaginy a všechno na světě pro mě přestalo existovat. Tohle tempo na ní bylo trochu rychlejší a ona se snažila mě zpomalit, ale neměla šanci.
Naposledy jsem přirazil do její pusinky co to šlo a stříkal do ní svoje semeno. Nezakuckala se, ale všechno poctivě spolkla.
Postavil jsem jí na nohy a políbil jí.
„To byl můj první orál. Snad se ti to líbilo,“ špitla Kristýnka.
Líbilo bylo slabý slovo, tak přímočaré kouření jsem dlouho nezažil ani od zkušenějších a starších slečen.

„Bylo to úžasný na začátečnici, skoro ti nevěřím, že to byla premiéra.“
Levou rukou jsem jí objal, pravou chytil za prso a znovu jí políbil.
„Teď spolu zkusíme další premiéru,“ a rukama jsem jí chytil pod zadečkem a lehce zvedl na úroveň svého penisu.
Byl jsem stále hodně nadržený a těšil se, až jí to udělám ve svojí oblíbené poloze.

Zapřela se mi rukama o ramena a já do ní vnikl. Byla tak těsná, jak jsem do doby, než jsem jí poznal, nezažil. Její těsnost a vlhká horkost svírala můj penis.
Pomalu jsem jí souložil a užíval si vzájemného doteku našich těl. Užíval si jejího přišpendlení na vlhké kachličky sprchy. Užíval jejích vášnivých polibků a jejího vzrušeného oddychování. Zvuky našeho šoustání se rozléhaly po celé sprše a možná i dál, ale nikomu z nás to nevadilo.

Rukama jsem jí stále držel pod zadečkem a určoval tempo přírazů. Začal jsem zrychlovat, i když jsem zároveň nikdy nechtěl skončit.
Můj penis se ještě více zvětšil a my se úplně přestali ovládat. Já jsem do ní bez přestání, rychle a bezohledně přirážel a ona si to viditelně maximálně užívala. V tu chvíli na mě přicházel již druhý orgasmus. Poslední mohutný příraz a přestal jsem ovládat svoje tělo.
Moje semeno plnilo její tělo a já se usmíval do jejího šťastného obličeje.

Náš odchod z bazénu se protáhl skoro o půl hodiny později po zavíračce, ale obsluhující plavčík nic neříkal, pouze nám, červenající se, s lehkým úsměvem popřál pěkný zbytek večera.

 

S pozdravem TJ, toto je konec tohoto mini seriálu.

Autor

Navigace v seriálu<< David a Kristýnka 02
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Je to hezký a solidně napsaný, ale je to jen další rychlovka z pár odstavců. Příběh obsahující pouze jednu krátkou scénku. Má to ale zase výhodu, že se na další kousek nemusí dlouho čekat 🙂

Martin

Krátké , ale vzrušující .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x