David a Kristýnka 01

Toto je 01 díl z 3 v seriálu David a Kristýnka
Počet zobrazení: 61

Jmenuji se David. Jsem 29 let starý, podnikatel ve finančních službách a nedávno jsem jel autem z Prahy Ruzyně domů, do Karlových Varů, z obchodní cesty z Izraele. Bylo už později večer a já, unavený, spěchal domů. Už v dálce jsem v měsíčním světle viděl postavu, jak jde po silnici. Když ta osoba zahlédla přibližující se světla mého vozu, otočila se a dávala mi znamení k zastavení. Od pohledu to byla drobná slečna v oblečení, které odpovídalo teplému letnímu večeru. Zastavil jsem u krajnice a do staženého okénka nakoukla ta mladá slečna, mající kolem 18 ti let, jestli prý jedu do Karlových Varů, že jí ujel poslední autobus. Rád jsem jí pustil do auta a hned jsme se dali do řeči. Jsem sice o 11 let starší než ona, ale padli jsme si do noty velmi rychle.

Při rozhovoru jsem si Kristýnu, jak se mi představila, stihl důkladně prohlédnout. Drobná bruneta s dvojkami kozičkami a pěkným zadečkem, to vše zakryto pouhým lehkým tílkem a krátkou sukýnkou. I já jsem se jí líbil. Moje 100 kilová postava bývalého boxera a nyní aktivního návštěvníka fitka se vyjímala v bílé košili s vyhrnutými rukávy a černých společenských kalhotách.

Zrovna, když jsme projížděli kolem odbočky k zatopenému lomu, mě napadlo, že mám u sebe jeden veliký ručník jako suvenýr z tel-avivského hotelu. Dostal jsem nápad se jít s Kristýnou vykoupat a ochladit tak naše těla. Vzhledem k radosti, s jakou Kristýna přijala můj návrh, jsem věděl, že tohle bude zajímavá noc, a v kalhotách jsem začal mít dost těsno. Kristýna si toho všimla a s šibalským úsměvem si povytáhla již dost krátkou sukýnku a provokativně se pohladila po noze.

Když jsme dojeli k lomu, ihned vyběhla se smíchem k vodě a za sebou nechávala těch pár kousků oblečení, co na sobě předtím měla. Já rychle popadl obrovský ručník a vyběhl za ní. Během pár sekund jsem byl nahý, roztáhl jsem ručník a vběhl do krásně teplé vody. Kristýna plavala kousek dál ode mě, ale rychle jsem ji mohutnými tempy dohnal. Se smíchem a se slovy, že mě utopí jako kotě, se na mě vrhla. Já konečně pocítil dotyk jejího mladého, velmi pevného a štíhlého tělíčka, které bylo proti mé mohutné postavě až směšně drobounké a úplně bezbranné. Její prsíčka se otírala o mojí hruď, zatímco jsme dováděli, a nemohla si nevšimnout, že už mě vzrušila na takřka neúnosnou míru.

Po chvilce jsme začali plavat ke břehu. Postavila se na břeh a ve světle měsíce se rýsovala její dokonalá postava. Otočil jsem ji, objal ji a začali jsme se líbat. Vzal jsem ji do náruče a odnesl jsem si ji na svůj ručník. Líbali jsme se dál a rukama jsme vzájemně prozkoumávali naše těla s velkým uspokojením. Její ruka mě chytila za penis a s chutí ho hladila.
„Už na nic nečekej, chci to hned teď,“ řekla Kristýnka.
Mám rád delší předehry, ale proti tomuto jsem nemohl nic namítat. Už jsem byl také hodně nadržený. Zavedl jsem do ní svůj penis a užíval jsem si její maximální těsnost. Byl jsem v ní ani ne z půlky, ale zdálo se, že jí to dává dost zabrat. Když si zvykla na větší tloušťku mého penisu, políbil jsem jí a vrazil ho do ní až nadoraz. Prohnula se jako luk a slabě vzlykla. Ležela pode mnou s nohama zaklesnutýma za moje hýždě. Rukama objímala můj krk, zatímco jsem jí divoce protahoval její takřka panenskou kundičku. Kristýnka oddychovala slastí a podvolila se mojí moci. Po chvíli jsem cítil, že to na mě přichází, ale rozhodně jsem neměl chuť na konec.

Otočil jsem se s ní na záda, aniž bych z ní vyklouzl. Předpokládal jsem, že by si mě mohla osedlat, ale Kristýnka slezla, klekla si na všechny čtyři a vyšpulila na mě svůj zadeček, že prý to chce dělat jako zvířátka. K tomu mě nemusela dvakrát pobízet. Přitáhl jsem si její malou kulatou prdelku k sobě a bez okolků jsem jí ho tam znovu vrazil. Chytil jsem ji jednou rukou za prsíčko a druhou za rameno a bez milosti do ní bušil co to šlo. Naše steny a zvuky divokého šoustání se rozléhaly po celé vodní hladině a okolí. V tu chvíli se její těsná kundička ještě víc stáhla a sevřela a Kristýniny ruce, o které se opírala, se začaly slabě třást. Už jsem věděl, že to na mě taky jde a není návratu.
„Udělej se do mě prosím, beru prášky,“ vykřikla Kristýnka, když viděla můj jasně čitelný výraz.
Zarazil jsem ho do ní až po koule, objal jednou rukou její třesoucí se tělo a s mohutnými záškuby penisu vystříkával její těsnou kundičku. Slastně jsme oddychovali vedle sebe a vzájemně se hladili po zpocených tělech.

Po pár minutách jsme posbírali věci, usušili jsme se, vzájemně oblékli a sedli do auta. Při cestě do Karlových Varů jsme nemluvili, ale jak jsem přijížděl k jejímu domu, kde bydlela se svými rodiči, Kristýnka prolomila ticho, rušené pouze vrněním motoru.
„Moc se mi to s tebou líbilo. Jsi teprve můj druhý kluk a ten první nestál za nic. Ráda si to s tebou zopakuji. Uvidíme se ještě někdy?“ zeptala se Kristýnka s napjatým výrazem na mojí odpověď.
Lehkým polibkem jsem jí odpověděl a dal svojí vizitku mezi její nožky. To už jsem zaparkoval před domem jejích rodičů a po dalším, již vášnivějším polibku, jsem sledoval, jak její božské tělíčko vchází do domu.

S pozdravem TJ, toto je moje premiérová povídka.

Počet zobrazení: 61

Autor

Navigace v seriáluDavid a Kristýnka 02 >>
5 1 vote
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

Sex dobrý, ale ten rychlý úvod, okamžitý nástup do akce mě moc nebere, protože je to až moc nereálný (pokud ta holka nebyla erotomanka). Za život jsem pobral už dost stopařek, na některý jsem to i zkoušel. Jedna mi nafackovala a se dvěma to opravdu dopadlo, ale dloooouho jsem je přemlouval 🙂

JelenTom

Jedná se o autorovu první povídku, kterou na eFenixu uveřejnil. Byla vytažena ze staré verze a opětovně přidána 🙂 Díky tomu je možné vidět, jaký kus cesty autor ušel, za ty roky.

Tomas

Mam rad tento typ poviedok. Ale tiez myslim ze si autor mohll dat pracu a vypiplat sa s uvodom. Vzorov tu ma dost. Verim ze dalsie diely nebudu len rychle ale ze si ich vychutname

JelenTom

Musím znovu zopakovat. Povídka je úplně první, kterou TJ uveřejnil. Byla kdysi, někdy v roce 2009 uveřejněná na staré verzi efenixu. Spousta povídek se po přechodu na wordpress, ještě nepřevedla a teď to postupně děláme. Zkus se podívat na další tvorbu autora a uvidíš, že patří mezi ty lepší. Aspoň můžou i další vidět, jak se dá postupně zlepšovat a vyvíjet.

Knight Rider

Tak přesně tohle mi chybělo povídka od tohoto spisovatele .
Na to že to byla kdysi jeho první tak také hodně povedená teda klobouk dolu .

Trysky

Proč ne? Taková krátká rychlovka na úvod seriálu, je docela dobrá.
Navíc, každý z autorů nějak začínal a tohle rozhodně není vůbec špatné.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x