Příběhy z nemocnice

PŘÍBĚHY Z NEMOCNICE 01

Třílůžkový pokoj na ženském oddělení se otřásal smíchem, což v tomto prostředí bylo velmi neobvyklé. V rekonvalescenci po různých zákrocích se zde sešla šedesátiletá Julie, čtyřicítka Gizela a mladá dvacítka Ema. Nikdy předtím se neviděly, ale tady si padly do oka, vtipkovaly a povídaly si ve výbuších smíchu, až je sestry musely krotit.

Nejmenovanou vedoucí pokoje byla Gizela, fešná a živočišná žena, která měla jazyk ostře vybroušený, na všechno měla odpověď a s ničím si nelámala hlavu.

Julie byla už starší žena, klidná a vyrovnaná a Gizelu občas krotila, aby neděsila už tak poplašenou a naivní Emu, zejména když se bavily o chlapech.
„Už měsíc jsem v sobě neměla pořádnýho čuráka,“ pronesla Gizela jednou ráno, když se zapálenou cigaretou stála u otevřeného okna.
„Gizelo, mírni se!“ ozvala se přísně Julie.
„No co. Říkám snad něco špatnýho?“ Gizela se podivila. „Taky nemáte touhu?“
„Já si ani nevzpomínám, kdy něco bylo,“ broukla Julie a Ema jen pípla: „Já to mám taky jen občas…“
„To mě podržte!“ spráskla Gizela ruce a ohlédla se na ni. „Kolik ti je, brouku? Ty bys měla šoustat od rána do večera.“
„Můj kluk by chtěl, ale já ne,“ kníkla Ema jakoby omluvně.
„Chlapi myslej ocasem, co si budem povídat. Když mu ji nastavíš a podržíš, máš ho, kde potřebuješ,“ Gizela se ušklíbla. „Proto jsem šťastně rozvedená a užívám si života podle svýho.“

Julie ani Ema nebyly tak svobodomyslně nastavené, a tak mlčely. Julie už jen vzpomínala co bylo, protože s dědkem, jak říkala manželovi, už nic stejně není a Ema byla jemná až étericky založená dívka, jejíž mozek fungoval zjevně v jiných dimenzích a snila spíše po souznění a čistotě duše než po tělesných požitcích a Gizeliny výroky nesla s tichou nelibostí.

Gizela byla plnější postavy, ovšem se správnými tvary, které muže přitahovaly jak magnet. Jemná oválná tvář byla lemována černými vlasy, vzadu staženými do ohonu. Spolunocležnice i závistivě zaznamenaly, že má krásnou snědou pokožku a je prosta celulitidy. Gizela na sobě uměla i musela zapracovat, aby měla co nabídnout.

***

Nyní už kolikátý den sténala, že už dlouho nesouložila a páčila z ostatních, jak na tom jsou ony.
Julie ji řekla, ať už neotravuje, neboť si zde náhle uvědomovala, že je stále žena a má své potřeby, doposud potlačované a Ema řešila, co se zbořeným domečkem svých představ a ideálů, které Gizela tak hravě smetla.

Nadržená Gizela pak hledala povolnou oběť na ukojení svých pudů. Byla sice po lehkém zákroku na srdečním svalu, ale ani to ji nezastavilo při hledání živého údu.
Nemocné mátohy z mužského oddělení zamítla a usoudila, že jen málokomu by se postavil a kdoví jak dlouho by vydržel.
Zato doktoři a zdravotní bratři překypovali zdravím.
Nasadila ženské zbraně a nakonec zasekla háček. A to u mladého doktora Michala, který podlehl jejímu mocnému kouzlu.

Při kontrolním vyšetření hojení jizvy na něj vyvalila svá velká koziska a neušlo jí, že se mu postavilo péro a tak mu tam ihned sáhla rukou. Michal, rudý studem, nakonec obličejem spočinul mezi jejími prsy, zatímco Gizela mu zručně vyhonila obnažený tvrdý ocas až do výstřiku.
Sama pak slastně vrněla nad polaskáním tvrdých rozinek bradavek a cítila i vzrůstající vlhkost v klíně.

S Michalem si pak dali pár šmajchlovacích chvilek v úklidovém kumbále, až mělo dojít na spojení nejtěsnější a nejkrásnější. Nejvhodnější termín byl v den jeho noční služby na pohovce v lékařském pokoji.

***

Když nastal ten správný den, popřála Gizela dámám na pokoji dobrou noc a odkvačila za erotickými požitky.
S Michalem se pak zamkli na pokoji a pustili se do díla.

Dvě nahé postavy ležely na pohovce, hladily se a laskaly v divoké líbačce. Poté se Gizela mrštně přemístila a nyní sála tvrdý ocas a sama vnímala kmitající jazyk mezi nohama.
Michal byl na tom obdobně. Vylizoval tekoucí kundu a sám slastně vnímal teplé sevření úst a laskání nalitého žaludu jazykem.
Gizela, přes čuráka v puse, tlumeně sténala, jak ji jazyk kmital mezi pysky. Cítila, jak se pochva otevírá a tekla jak vodovod. Michal snaživě sál její šťávy a i tak měl obličej celý mokrý. Poštěvák byl nalitý krví a tak naběhlý, že nebyl problém ho promnout mezi rty. Gizela zaúpěla a tělem ji projela prudká slast. Zintenzívnila kouření, hlava ji kmitala po pulsujícím ocase až do výstřiku. Dávku semene hravě spolykala, s tímhle neměla problém.

Když vyprávěla ženám na pokoji, že normálně sperma polyká, Julie jen znechuceně sykla a Ema se div nešla vyzvracet, už jen z té představy. Nyní ještě celý ocas olízala a hned ho začala stavět na další jízdu.
Michal se dál věnovat její tekoucí, nadržené lasturce a když byl i on připraven, Gizela se uvelebila na zádech s doširoka roztaženýma nohama a sama mu pomohla se zavedením do sebe.
„Júúúú…oooo…áááách…to jsem potřebovala,“ vydechla slastně, jak tvrdý ocas ji hladce projel až na dno.
Michal podobnou slast necítil. V nadržené mokré pochvě se cítil poněkud ztracený. Ano, laskal velká prsa, líbali se, ale s přírazů žádnou rozkoš necítil. Jezdil v ní volně, bez pocitu těsného tření. Gizela naopak vnímala jeho ocas slastně. Cítila každý jeho kousek jak jí strojově sjíždí celou pochvou. Slastně vrněla, když ji Michal vyrušil otázkou.
„Zvedneš mi nohy na ramena?“

Gizela se tedy vzepjala ke gymnastickému výkonu a jakmile do ní prudce zajel, cítila, že to je ono! Tření bylo silné, pronik ocasu ještě hlubší a stoupající rozkoš nepopsatelná. Také Michal byl nadšen. Konečně mu kunda masírovala ocas a to bylo skvělé.
Rozjel rytmické přírazy, jazykem ji rejdil po tvrdých bradavkách a Gizela jen zběsile něco vykřikovala, pohazovala hlavou a rukama volně rozhozenýma do stran svírala v dlani křečovitě pokrývku.

Orgasmus se valil jejím tělem jako lavina, jenže zvýšená srdeční zátěž nebyla ještě na to připravena a srdce vypovědělo službu.
Gizela zkolabovala. Vytřeštěně zírala do do stropu mrtvým zrakem a nevnímala strojové mrdání Michala, který už se blížil k vlastnímu vrcholu.
Když začal stříkat, byl zcela mimo, ale pak si uvědomil, že žena nijak nereaguje. Zděšeně se na ni zahleděl.
„Proboha!“ vykřikl a hned z ní vyskočil. Gizela mrtvolně ležela bez hnutí.

Trvalo jen pár okamžiků, než byla zalarmována pomoc, Gizelu odvezli na sál a Michala si vzal na paškál sám primář oddělení.
„Zbláznil jste se? Co jste udělal, je porušením všeho, co porušit jde! Co mi k tomu řeknete?“
„No…ehm… ta žena…sama mi to nabídla…je..velmi…aktivní, bych řekl a chtěla …ten…styk, no,“ blekotal nešťastný Michal.

Primář se dál mračil, ale protože sám měl za sebou stejnou zkušenost s nadrženými pacientkami, nechtěl být příliš přísný. Jenže žádná mu při sexu nezkolabovala.
„Stalo se to při noční službě, tak se to snad podaří ututlat. Řekněme, že si k vám přišla pro prášky. Uvidíme, jak na tom bude…,“ uvažoval primář, když pro něj přišla sestra.
„Pane primáři, pojďte prosím, máme komplikaci,“ hlásila mu a spolu rychle odešli. Michal si dal hlavu do dlaní a jen vzdychal.

„Udělal ses aspoň?“ ozvalo se ode dveří. Michal vzhlédl a uviděl usmívající se sestru Nikol, drobnou blondýnku.
„Ještě ty si mě dobírej,“ broukl Michal zlostně, ale Nikol dál pokračovala.
„Byli jste slyšet až na sesterně. Ta ženská byla fakt vášnivka.“
„Jo. Udělal! Stačí?“ odvětil Michal, ale to už slyšel vzdalující se kroky.

***

Celá záležitost naštěstí dopadla dobře. Gizela prožila klinickou smrt, ale podařilo se ji zachránit a poležela si docela dlouho na JIPce.
Michal ji chodil pravidelně navštěvovat, navzdory řečem, do kterých se tak dostal.

Po návratu na normální pokoj už tam Gizela našla jiné pacientky. A k její zlosti jejich hlavním tématem k debatě byly chlapi a sex.

PŘÍBĚHY Z NEMOCNICE 02

Kdokoliv procházel kolem těch dveří musel se pousmát.
„Sexuální poradna, MUDr, Evžen Tvrdolín a Martina Tvrdolínová,“ stálo na štítku.
Zde tedy byl odborník na slovo vzatý.

A to doktor Tvrdolín opravdu byl. A jeho žena zase byla obzvláště atraktivní samice a do této ordinace se hodila.
Kdo měl problémy s erekcí, tady se mu kalhoty spolehlivě napnuly. Martina si toho byla vědoma, a tak nosila jen krátkou sukénku a ponechávala i více vzduchu pro vyvenčení svých objemných měchů na hrudi. Její nakřáplý hlas v kombinaci s tělesnými přednostmi zněl nebezpečně svůdně až vyzývavě, takže čekárna se utěšeně plnila pacienty zblízka i z daleka.

***

Manželé Tvrdolínovi vlastně již manžely nebyli. Neukojitelná Martina manžela tak sexuálně devastovala, že podal žádost o rozvod. Ani ne snad kvůli tělesným požadavkům manželky, ale hlavně proto, že svůj chtíč si nevybíjela jen na jeho ocase. Už na svatbě před lety zničeného novomanžela opustila a strávila vášnivé chvilky s oběma svědky, postupně samozřejmě a ještě stihla zaučit v sexu i nějakého mladíka z příbuzenstva, který se jí objevil v dosahu.
Ten, ještě zcela nedotčen sexem, ji krásně vylízal rozmrdanou pičku, takže to měla jako příjemný bonus, pak mladému vykulenci vysála ocasem mozek z hlavy a šla v klidu spát do manželské postýlky.

Tohle její manžel netušil, ale další nevěry už tak ututlat nešly a proto došlo k rozvodu. Přesto spolu vycházeli dobře a občas se spolu i vyspali, proč ne? Ordinaci si taky zřídili společně a každý zde vládl v činnosti, kterou nejlépe ovládal.

***

Ordinaci hlavně navštěvovali muži. Někdy sami, jindy v doprovodu manželek, které je tam doslova dotáhly. Většinou se jednalo o poruchy erekce.
Nadržené, neukojené hysterky vždy spustily dlouhý monolog, kde vypočetly všechny manželovy charakterové vady a na závěr dodaly, že ke všemu tomu navrch mu už ani nestojí a tudíž neplní manželské povinnosti.

Evžen je vždy trpělivě vyslechl a pak muže propustil na vyšetření k Martině.
Ta, když si pro pacienta přišla, většině manželek klesla čelist čirou závistí i zlobou, že manžel mizí pryč se ženou vypadající jak děvka, ale nemohly s tím nic dělat.
Musely si vyslechnout rady Evžena, jak zacházet s mužem tak, aby mu ocas zase fungoval. Ve většině případů totiž šlo o psychický blok.

Vedle si zatím muži odložili kalhoty a dali svou chloubu na odiv paní Tvrdolínové.
Ta je ocenila pohledem a posléze pohmatem. V části případů ocasy začaly tvrdnout a postavily se sami, části stačilo ruční pohonění a část byly beznadějné případy, které bylo nutno léčit.

Martina ale nehodlala jen ocasy stavět. Pokud se jí pacient líbil, měla pro něj i pro sebe připravený příjemný bonus v podobě sexu, kdy mu vykouřila ocas, on jí vylízal kundu a pak si hezky zamrdali.
Dveře byly pečlivé odhlučněné, takže se Martina mohla při zvlášť výkonném mrdání hezky uvolnit a vykřičet svůj vrchol nahlas.

***

Jednou přišel vysoký muž tvrdých rysů, opravdu chlapák. Dostavil se sám a doktorovi sdělil, že má problém s erekcí a jeho mladá žena se s ním hodlá rozejít. V hovoru pak Evžen zjistil, že muž je doma hospodyňkou a žena ho doslova používá jen jako onuci a vydělávače peněz.
Za to mu občas poskytne nějaké to erotično, ale i to stálo zaprd. Jen mu podržela, zavzdychala mu pro radost a hned usnula.

„Sestra vás teď vyšetří a nebude-li shledána nějaká nemoc, je nutno přehodnotit chod vaší domácnosti. Je třeba ženu do ní zapojit a tím vznikne soulad. Jinak se uštvete a když nefunguje ani styk, je to na rozvod, jak tu sám naznačujete.“
A sotva muž odešel vedle, doktor vytočil telefon jejich domu a ženu si pozval na pohovor. Žena byla překvapena a potěšena, že manžel řeší svou krizi u sexuologa a slíbila mu brzkou návštěvu.

Muž zatím předstoupil před Martinu a na vyzvání se obnažil. Avšak to, co vytáhl, nebyl ocas ale hadice!
Martina ztuhla překvapením, protože takový ocas viděla poprvé v životě. Okamžitě cítila v klíně vlhkost. Zatímco jiné ženy by byly zděšeny, ona naopak cítila touhu ho v sobě pocítit.
„Jste opravdu…velmi…obdařen,“ vykoktala. „Nemá s tím vaše žena problém?“
„Ne,“ zavrtěl muž hlavou. „Popravdě, nevnikal jsem do ní celý… jen asi do poloviny a pak jsem už měl…ehm…výron.“
„Stál vám někdy pevně, ale opravdu pevně?“ otázala se Martina a cítila, že je dole již celá zmáčená.
„Vlastně nevím,“ přiznal muž. „Ztopořil se, ano, ale tak jak myslíte…. Opravdu..asi ne.“
„Dobrá. Vyzkoušíme to,“ chopila se Martina ocasu a začala ho honit.

Muž opojeně vzdychal, protože mít zas po čase ocas v rukou tak atraktivní ženy, to bylo blaho.
A tato se opravdu vyznala. Svírala ho tak akorát, přetahovala předkožku jemně, ale zase ne pomalu a náhle…muž se zadíval dolů. Žena ho pojmula do pusy a začala kouřit.
Měla ústa rozevřená na maximum, ale pevně ho svírala rty a střídavě ho sála, olizovala jazykem a honila. Při této masáži mu ocas skutečně začal tuhnout a zvětšovat se.
„Jooo…to…joo,“ hekal muž a Martina ho víc sevřela v ruce a zrychlila honění.
„Je…skvělej…velkej…budeš stříkat?“ optala se.
„Ještě nééé,“ sténal muž a Martina se usmála. „To je fajn. Teď mi protáhneš mušličku.“

Vykasala si sukénku, stáhla úplně mokré kalhotky a nastavila mu zadeček.
„Ale pomalu, jinak mě zabiješ,“ zaprosila a zapřela se o stůl.
Muž se nenechal pobízet. S tvrdým ocasem, jak už dlouho ne, jí zarejdoval mezi půlky a uvítala ho mokrá pochva. Pysky se roztáhly doširoka a naběhlý žalud v ní pomalu mizel.
„Júúúúh…oooh,“ sténala bolestně Martina, protože ocas byl opravdu veliký.
Milimetr po milimetru v ní mizel, až dorazil dna. A stejně v ní nebyl zasunutý celý.
„Už…dost…bože…dál ne…ne..nepřirážej!“ vzdychala Martina slastí, jak byla vyplněná tím obřím pérem.
Cítila každou žílu, každý pohyb vyvolával tření a příliv rozkoše. Nikdo z nich si nevšiml Evžena, stojícího mezi dveřmi, jak si nad tím živým pornem honí ocas.

Muž jen zvolna začal s přírazy. Martině po stehnech tekly potůčky uvolněných šťáv, ale stále prosila, ať moc nepřiráží. Tření bylo příliš intenzívní. Pak to přišlo.
Muž nečekaně přirazil a vypustil do ní obrovský proud semene. Martina vybuchla v orgasmu a před očima se jí rozblikalo tisíce světýlek.
Proud slasti a nevýslovné rozkoše jí projel od klína do hlavy a pak celým tělem až po konečky prstů.
„Božééé…áááách,“ křičela v extázi a kroutila pánví, jako by chtěla uhnout horkému přílivu semene, které ji naplnilo pochvu až po okraj.
Muž z ní vyjel a následoval potok semene vytékající z přeplněné kundy.

Evžen se taktéž udělal a pocákal podlahu a Martina, zcela zničena orgasmem, ležela na břiše na stole, jak jí nohy podklesly.
Muž si rozpačitě oblékal kalhoty a Martina vstala.
„Jste zcela zdráv a vaše potíže jsou psychického rázu. Můžete jít za panem doktorem,“ pokynula mu ke dveřím a s úlevou za mužem zavřela dveře.
„Bože…tohle už nikdy!“ prohodila a sledovala to bílé nadělení stékající jí po nohách. Neušly ji ani cákance semene u dveří.
„Taky dobrý!“ ušklíbla se a znaveně začala vše utírat.

***

Muž obdržel rady jak být v psychické pohodě a doma pak ženu tvrdě omrdal do bezvědomí. Poté nastolil jiný režim s čímž zemdlená manželka souhlasila a druhý den na poradě u doktora Tvrdolína konstatovala, že vše je již v pořádku.

***

Když přišly do poradny ženy s frigiditou, mělo vše většinou opačný průběh.
To se role obnovitele chuti na sex zhostil sám Evžen. Některé ženy lamentovaly, že daly na babské rady a pily odvary z potměchutě i jiných bylin, ale kromě průjmu a jiných nepříjemných účinků se chuť na sex nedostavila.
Většinou to napravilo používání různých lubrikantů nebo, jako u mužů, uvolnění psychického bloku.

Jednoho dne se ale dostavil zvláštní případ. Slečně Miladě bylo již třicet let a jak se přiznala, stále byla pannou.
„Ne, že bych to nechtěla, ale mám blok, když muž do mě…to..vniká… je to nepřekonatelná bolest,“ smutně konstatovala.
Evžen ji vyšetřil. S potěšením hleděl na upravený kožíšek klína a pak svými nástroji ji roztáhl pysky, závojíčky, zahleděl se do hlubin pochvy a problém našel.
„Milá slečno,“ pravil, když se Milada znovu posadila ke stolu. „Shledal jsem, že váš hymen je velmi silný, takže při styku nedochází k jeho protržení. Tlak na něj pak způsobuje bolest, která spojená s malou vzrušivostí, je pak velmi silná. Můžeme blanku odstranit chirurgicky, říká se tomu hymenotomie a …“
„Nene,“ vskočila mu Milada do řeči. „Já vyznávám víru, že to musí být učiněno mužem, tak jak je to přírodou dáno. Trochu bolesti očekávám, ale tohle už je…. Zkrátka, co s tím?“
„Když je to jak říkáte, pak se toho zhostím já sám,“ povstal Evžen od stolu.
„Prosím?“ nevěřícně opáčila Milada.
„Ale jistě. Sestro!“ zavolal Evžen Martinu. Ta přispěchala a na Miladu se usmála.
„Pojďte se mnou. Je třeba se připravit. Pan doktor provede až finální penetraci. Nebojte se, nebude to bolet ani malinko,“ šveholila a Milada se jako omámená nechala odvést vedle.

„Svlékněte se donaha,“ řekla Martina a když Milada plaše vyšla zpoza plenty, pokynula ji na lůžko.
„Nejdříve je nutno vzbudit touhu, rozumíte? Sexuální… Ukažte, jak si to děláte?“
Milada se začala hladit po těle, přejela si prsa a pak si zajela mezi roztažené nohy a laskala si klitoris. Přivřela oči a tiše vzdychala. Martina se jí sklonila k prsům a jazykem ji zakmitala na bradavkách. Ty zareagovaly vztyčením a Milada táhle zasténala.
„V pořádku. Poddej se tomu,“ řekla Martina a dál ji laskala prsa, která ji hnětla a mnula dlaněmi. Milada kmitala rukou v klíně, dokud ji Martina nezastavila.
„Zkus si dovnitř zavést prsty nebo tohle,“ a podala ji úzký vibrátor.

Milada si ho tam zasouvala, ale pak sykla bolestí. „Aúúú…to bolí!“
„Ne tak hluboko. Musíš se jen otevřít,“ radila ji Martina a jemně ji začala laskat rukou na pyscích. Pak přidala i jazyk a Milada více roztáhla nohy a rukama si mačkala prsa.
Martina ji lízala štěrbinu i okolí a zjistila vzrůstající vlhkost.
Žena se konečně uvolnila. Plátky závojíčků se rozevřely a štěrbina se otevírala pod laskajícími doteky jazyka. Klitoris se zvětšil a když se ho jenom lehce dotkla, Milada vykřikla slastí a uvolnila proud šťávy.
Martina to hltavě slízala, ale šťávy neubývalo. Pysky se nalily krví a rozevíraly se stále víc.

Mezitím do místnosti vstoupil Evžen a honil si ztopořený ocas. Milada jen sténala, pohazovala tělem a nevnímala okolí.
„Už je připravená,“ kývla Martina a přesunula se Miladě za hlavu.
Evžen ji popadl za stehna, porovnal si ji a pak na ní nalehl. Ocas roztáhl pysky a vnikal dovnitř. Martina ji podržela za ruce a znehybnila. Evžen přirazil a narazil na překážku.
„Ach…nééé,…to bolí,“ vykřikla zoufale Milada, ale Evžen znovu prudce přirazil a cítil, jak se blána trhá a pouští ho dál.
„Áááááhhh!“ zaječela Milada z očí ji vytryskly slzy.
„Pššš..pššš..holčičko, už to máš za sebou,“ konejšila ji Martina, zatímco Evžen ji rytmicky mrdal, užíval si těsnosti panenské pochvy i jejího mladého těla a kdyby ho Martina nepopohnala, ať to neprotahuje, sjížděl by ji dlouho.
Nakonec tedy zrychlil, mrdal ji skoro bezohledně, až jí semeno vypustil na břicho. Trčící čurák byl zbrocený krví a semenem, a tak si ho šel umýt, zatímco Milada byla nasměrovaná do sprchy, kde se omyla za zdravotní asistence Martiny.

„V pořádku?“ vyplňoval pak Evžen její zdravotní kartu.
„Ano. Ještě, že to zažijeme jen jednou v životě,“ konstatovala znaveně Milada.
„A co porod?“ opáčil Evžen a Milada jen vzdychla a zvedla oči v sloup.

Autor

5 2 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bob Romil

Doktorský příběhy jsou nekonečnou studnicí. Obzvlášť ten první s kolapsem nadrženky byl skoro jako ze života. A nymfomanka pracující v sexuologické poradně je vražedná kombinace 🙂

Shock

Ten první příběh je pravda pravdoucí – to píše sám život. Bohužel v reálu skončil skutečným exitusem. Druhý příběh je zbožné přání chlapů navštívit podobnou ordinaci 🙂

Martin

Příběhy se Ti povedli . Jak píšeš , že první je ze života a skonči exitem pacientky . No pro ní to byla krásná smrt , ale pro toho borce děsivá zkušenost . Kde všude ty náměty na příběhy bereš ? To sedíš v hospodě a uši jako radary 😀 A to je pro nás čtenáře jenom dobře .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x