Vládce vesnice

Počet zobrazení: 42

Na ostrově Pulau, několik mil severozápadně od ostrova Bali se rozkládá vesnice Motong a Som Takkataen, nejbohatší muž v širém okolí, je zde uctíván i jako místní vládce a šaman.

Je to urostlý muž přísného vzezření a jeho rozhodnutí jsou neměnná a rukou jeho pohůnků okamžitě vykonávána. Část obyvatel ho uznává, část nenávidí, ale všichni pokorně mlčí, aby se vyhnuli jakémukoliv konfliktu s tímto mocným mužem.
Som je také nevyzpytatelný, náladový, ale občas má i dobrou náladu a to pak bývá přátelský a laskavý. Jednou z jeho špatných vlastností je takřka neukojitelná touha po ženách. Třebaže je ženatý s krásnou Fah, je povinností vesničanů přivést mu vždy čerstvě plnoletou dceru na zaučení, jak říkává. Dívku pak zbaví panenství a vrátí k rodině.

Jednoho dne však Som Takkataena najdou lidé mrtvého. Co se stalo s mužem v plné síle? O tom vypraví tento příběh.

***

Som Takkataen oplodnil svou služebnou Praew a ta porodila chlapce jména Num Chai. Som ho ale za syna nepřijal a trpěl ho v domě jen kvůli matce, která byla šikovná jak pro práci, tak i v posteli. Manželka Fah se doma moc nevyskytovala, často navštěvovala příbuzné na Bali, protože život na vesnici nebyl nic pro ni. Pocházela ze zámožné městské rodiny a právě město ji hodně chybělo. Som však její nepřítomností nestrádal a své potřeby ukájel právě se služebnou. Num Chae přehlížel a neváhal souloužit s Praew na jednom lůžku, kde s ní chlapec spal.

„Oh..Oh,“ tlumila výbuchy vášně Praew, neboť Som byl muž nejen dobře vybavený, ale i zkušený a po očku sledovala, jestli malý Num Chai spí.
Som na ní ležel, přirážel dle potřeby a vůbec se nezajímal o nějakého malého bastarda. Jako by tu nebyl.
„Uh… drž… couro… jo… už… budu,“ hekal a Praew opět otočila hlavu na synka.
„Kam koukáš… nikdo tu není,“ a otočil jí tváří zase k sobě.
V očích se mu leskl chtíč i nadřazenost a pak už Praew cítila prudké přírazy a proud semene zalévající jí lůno. Som vyvrcholil, s uspokojujícím funěním se odvalil stranou, vstal a odešel. Praew splnila svůj úkol konkubíny, stočila se do klubíčka a usnula.

***

A tak to šlo ve vsi den za dnem.
Jednoho dne navštívila Soma rodina Wandegoových s dcerou Jatay. Byla to čerstvě dospělá dívka a byla uvedena k vládci vesnice, jak bylo zvykem. Její matka v duchu plakala nad osudem dcery, ale tak to tu prostě chodilo.
Som se usmíval, rodinu pohostil a pak jemně vzal Jatay kolem ramen a vedl ji po schodišti do patra. Ta se na rodiče ohlédla a plaše usmála, než za ní zapadly dveře.

***

„Tys tedy již takřka plnohodná žena,“ začal Som jemně a dívka kývala hlavou.
„Ano, pane. Brzy se vdám a budu muži rodit děti.“
„Tak to má být,“ souhlasil Som. „Jen je tu ještě jeden krok, který z tebe učiní budoucí matku. A to je ztráta tvé nevinnosti. Jako tvému pánu, přináleží mi tato úloha, kterou musím vykonat. Je to požadavek boží, který mi byl seslán, abych tak činil a i já musím nejvyššího vládce poslouchat.“

Dívka mlčky poslouchala. Byla už předem informována, co jí čeká, ač plně tomu neporozuměla, ale nyní si začala svlékat oděv, když tak viděla to samé u svého pána.
Ten s bederní rouškou s ní přistoupil k loži, položil ji na záda a dosvlékl do naha. Jatay měla malá prsa, ale krásné hladké snědé tělo. Klín měla hustě zarostlý černými chloupky, stejně jako měla husté černé vlasy.
Som si stáhl roušku a ocas se mu už tyčil tvrdý a žilnatý, s naběhlou hlavicí žaludu.
Jatay zatnula zuby. Věděla, co přijde a velikosti pánova údu se trochu děsila. Ten ji však, k jejímu překvapení, v klíně začal laskat ústy. Jazykem kmital na stažené panenské štěrbině a zkušeně polaskal klitoris, což Jatay doprovodila hlasitým slastným zaúpěním.
„Ach… áááh… úúúú,“ vyluzovala a Som se usmál. Věděl, co s pannami má dělat.
Dívka tála, rozevírala nohy víc od sebe, vrněla pod dotyky jazyka na prsech a bradavkách, až na ni muž nalehl celou vahou a ocasem pronikl do zvlhčené připravené pochvy.

„Och… oooh… ne… prosím… pane… to… oooááááhhh,“ snažila se Jatay zabránil vzrůstajícímu tlaku, ale ocas do ní vnikl a prorazil její nevinnost skoro bezbolestně.
Som s uspokojením vnímal úzkou panenskou pochvu, která mu krásně svírala přirážející ocas a přizpůsobovala se jeho velikosti. Som poklekl, držel dívce nohy roztažené a pronikal rytmicky do její rozevřené kundičky se stopami šťávy a trošky krve.
„Uhh… jooo,“ funěl spokojeně a Jatay měla rozporuplné pocity bolesti i slasti. Nijak si to však neužívala.
Náhle pocítila jakoby zmohutnění zaraženého ocasu a pak proud tekutiny, která jí zalila útroby. Věděla, co to je a matkou se ještě stát nechtěla. Bylo ale pozdě. Som se do ní vyprazdňoval a nedalo se tomu už zabránit.
Jatay začala fňukat, že to nechtěla, ale Som vážným hlasem pronesl.
„Při prvním styku neotěhotníš. Nyní se navrať se k rodině, vdej se a nes hrdě svůj osud ženy a matky.“

S tím otěhotněním to byl samozřejmě výmysl, ale jemu to stejně bylo jedno. Slezl z jejího těla a vyčkal, až dívka ztěžka vstane, oblékne se, pokloní se mu a poděkuje.
Sotva za ní zaklaply dveře, dopřál si horkou lázeň s další ze svých konkubín, pradlenou Soaté.
Ta, též nahá, mu umyla celé tělo a pokud měl ještě sílu i chuť, vykouřila mu ocas, nebo ji někdy i omrdal.
Dnes tu náladu neměl a spokojil se jen s ručním vyhoněním. Přitom Sotaé i on dopřál polaskání prsů a klína, že spokojeně vzdychala.

***

Léta plynula a z bastarda Num Chaie vyrostl hezký sympatický mladý muž. Dokonce se zalíbil i paní Fah, která ho učila číst a psát a chovala se k němu hezky, na rozdíl od manžela.

Do tajů lásky Num Chaie zasvětila mladá Yukima, která u Soma nastoupila službu v kuchyni. Poté, co ji zbavil panenství, o ni totiž neztratil zájem a a šukal ji vcelku pravidelně, protože ho přitahovala jak svým tělem, tak svou živočišností divoké šelmy, která z ní vyzařovala.
Yukima svůj osud konkubíny nesla s odevzdaností, s jakou i roztahovala nohy svému pánu, ale v soukromí si sex užívala. A proto si vyhlédla pro své ukojení i mladíka Num Chaie.
Pozvala ho do své komůrky hned po službě. Num Chai tušil, o co půjde, ostatně měl na to věk, jen nevěděl, co vlastně má dělat. Nakonec nemusel dělat nic.
„Lehni si a buď v klidu, ano? Já si tě sama připravím,“ řekla Yukima s milým úsměvem a po delší chvilce líbání mu polibky sjela na tělo a postupovala stále níž. U prsou se zastavila věnovala jim zvláštní péči, což Num Chai ocenil tichým vzdycháním. Přes břicho mu zamířila do klína a polotuhý ocas jemně vsála mezi rty.

„Oáh… ooch,“ zavzdychal Num Chai nad dosud nepoznanou slastí, kterou umí poskytnout jen ústa ženy a cítil, jak mu ocas mohutní, tuhne a dívka ho dál vzrušuje laskajícími doteky na koulích. Ocas mu sála a olizovala opravdu zručně a důkladně. Ocenila velikost i tvrdost a sama se těšila, jak si s ním užije. Ještě chvilku hu rukou honila a když Num Chai začal hlasitě dýchat, poznala, že má dost a pomalu na něj nasedla.
Cítila, jak do ní zajíždí tvrdý ocas, což bylo slastné a jak dosedala, vnímala, jak ji celou vyplňuje. Chvíli počkala, aby si na něj zvykla, a pak začala odsedat a užívala si masáž prsou, kterou jí Num Chai obdařil.

Ten zažíval rozkoš z proniku do ženy a zcela automaticky hnětl menší, ale pevná prsa dívky na něm poskakující. Vlhko, teplo a úzká pochva v něm ale brzy vyvolaly explozi orgasmu.
„Já… áááh,“ zadrmolil, když cítil, jak na něj jde nezadržitelný proud slasti a semene a vzepjal pánev proti dívce.
Ta cítila v sobě záškuby, ale právě až horký příliv semene do dělohy ji přivedl k vyvrcholení a bylo jí to jedno. Jednou stejně otěhotní, tak proč ne třeba s Num Chaiem?
Když skončili, Yukima řekla: „Nyní je z tebe opravdový muž a já jsem spokojena. Jestli chceš, můžeme si spolu občas pošpásovat.“ Num Chai jí to rád slíbil.

***

Jednoho dusného letního dne Num Chaie zastavila paní Fah se zvláštní prosbou. Zabodla do něj zrak a usmívala se.
„Potřebovala bych chladivou masáž. Udělal bys to pro mne?“
Num Chai ztuhl. Krásná paní Fah by mu dovolila se jí dotýkat a dokonce ji i masírovat!
Žena se chvíli pásla na jeho rozpacích a pak ho vzala za ruku a odvedla do pokojíku, kde byla velká postel.
Tam si uvolnila šaty tak, aby odhalila záda a sama ulehla na břicho. Num Chai se nemohl nabažit pohledu na krásnou siluetu zralé ženy svého pána a ještě odhalenou snědou hladkou pokožku zad. Jak byla krásná ve tváři, takové měla celé tělo. Byla celá úžasná a mladíkovou představou bylo se s ní milovat.
Nyní na ni obkročmo usedl a z malého stolku bral z misky kostky ledu a jezdil jimi po zádech ženy až do roztání. Fah měla zavřené oči a jen spokojeně tiše vzdychala. Také ona měla své tajné spalující představy a chladivé doteky byly velmi příjemné. Až příliš.
„Num Chai?“ ozvala se tiše.
„Ano, paní?“
„Můžeš, prosím, ze mě slézt? Ale počkej…“ mírnila ho, když viděla, že je celý znervóznělý.
Postřehla i vyduté kalhoty v klíně, což ji potěšilo. Poté, před jeho zraky si šaty stáhla zcela a zůstala před ní nahá.
Znovu ulehla na postel, tentokrát na záda a usmála se svůdně.
„Pojď… jsi mladý krásný muž a takového já potřebuju.“
Num Chai se nenechal pobízet. Rychle se zbavil košile a kalhot a přilehl na nahou ženu.

Začali se něžně, pak vášnivě líbat, laskat a hladit po těle. Svíral a mnul její velké měkké prsy a brnkal prsty o hroty velkých vztyčených bradavek a Fah mu oplácela něžnosti stejnou měrou.
Doširoka roztáhla nohy, sama mu pomohla se zavedením a s vydechnutím se pak prohnula, když do ní zajel.
„Ah… ooh… to… je… kráása,“ vzdechla, jak byla zcela vyplněna mladým tvrdým ocasem nevlastního syna.

Ten rozjel jízdu rytmických přírazů a Fah tekla jak řeka a přírazy zněly mlaskavě, doplňované hlasitým vzdycháním milenců.
„Ano… líbej je… tak… to… dělej,“ sténala nad kmitajícím jazykem, kterým jí přejížděl citlivé bradavky a umocňoval v ní slast.
Num Chai šoustal to nádherné tělo jako neskutečný sen a snad proto měl i dlouhou výdrž. Ocas strojově jezdil a masíroval stěny nadržené kundičky a dvojice stoupala k nezadržitelnému vrcholu.
„Ještě… zezadu… ano?“ vzdychala Fah a hned se mu nastavovala do kleku s vyšpuleným zadkem.
Num Chai hned přirazil, až vykřikla: „Ach bože… jsi hluboko!“
Ten však nedbal, držel Fah za boky a šoustal ji zběsile jako nadržený králík.

***

Som Takkataen se zvířecím výkřikem právě plnil semenem sténající Praew a v dlaních jí drtil prsa, až na nich měla modřiny.
V hlavě mu hučelo a cítil se celý malátný z toho dusna a divoké nespoutané soulože se služebnou. Praew v těchto chvílích se vždy pokusila orodovat za jejich syna, ale Som jí utěsnil pusu ocasem a vztekal se, že o žádném bastardovi se bavit nebude.
„Dělej… svou… práci… a já… uhhh… si tě… tu… ponechám i s ním… oooh… joooo,“ drmolil, jak mu žena zkušeně kouřila ocas a připravovala ho na druhý výstřik.
Sála mu ocas, jazykem olizovala uzdičku i sametový žalud a rukama mu mnula mazlivě koule.
To postačovalo, aby Som ji držel za hlavu, v nastupujícím vrcholu ji souložil do pusy, zasouval jí ocas do krku, až zachrčel a vypustil jí do úst, co v něm zbylo z předchozí mrdanice.
Praew vše spolykala, olizovala mu ocas až do zvadnutí a pak si mohla jít po své práci.

***

Uspokojený Som kráčel chodbou, když z ložnice manželky slyšel podivné zvuky.
Pootevřel dveře a co spatřil, ho nenapadlo ani v nejdivočejším snu.

Nahá klečící Fah se zmítala a sténala pod divokými přírazy bastarda Num Chaie, který ji zezadu divoce šoustal a oba si to velmi užívali.
Num Chai zaregistroval ve dveřích stojící postavu a na Soma se jen ušklíbl s úsměvem vítězného dobyvatele nedotknutelného území, protože právě jí začal plnit svou mízou a toužil svou milenku naprcat.
Som Takkataen, doposud mocný a nedotknutelný muž, cítil těžkou porážku. Ze strany, z jaké ji nečekal.
Jeho žena a ten… spratek… jeho krev… ale přesto bastard, se tu peleší!
Chtěl udělat kravál a s těmi dvěma skoncovat, ale znovu pocítil malátnost a zalapal do dechu. Marně.
Zachroptěl a sesul se k zemi. Než se mu mohlo dostat pomoci, zemřel s překvapeným výrazem ve tváři.

Počet zobrazení: 42

Autor

4.6 51 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Junior

Výborná povídka. Těším se na další povídky od Tebe.

Dexius74

Karma je sviňa!

Denis86

Tady tahle povídka jedna z těch které se ještě na těchto stránkách neoběvili .
Ale povedla se .

Bob Romil

Kdo jinému jámu … nakonec ho dostihlo to, čím celý čas ničil životy ostatním. Být to v Itálii, tak se na něj mlaďas neusmál, ale rovnou by mu ukázal paroháče 🙂

4
0
Would love your thoughts, please comment.x