Rosalind a její putování – temná fantasy sága 01 🇨🇿

This entry is part 1 of 1 in the series Rosalind a její putování

Část I: Entrée

Rosalind se rychle vracela z hlídky ke karavaně, kterou se svými společníky doprovázela. Celý den strávila na nohou a zjišťovala, zda je někdo nestopuje, ale bývalá Královská cesta byla opuštěná, zarostlá a prosta jakékoli lidské přítomnosti. Špinavá a unavená, už se nemohla dočkat, až se opláchne, pořádně nají a připojí k ostatním na večerní pitku.

Rosalind bylo kolem dvaceti a mládí strávila v klášteře paladinů, kde z ní chtěli udělat svatou bojovnici. Nepodařilo se. Odnesla si odtamtud akorát jizvy po biči z četných tělesných trestů a odpor k jakékoli formě řádu. I to zdůvodňovalo její provokativní vzhled: vlasy úplně vyholené, pruh látky přes prsa, který zdůrazňoval její štíhlý pas, osvalené břicho i zjizvená záda, kožené kalhoty tak nízko na bocích, že jí vpředu vyčuhoval proužek tmavých chloupků. Přitahovala pozornost a potíže a obojí milovala.

U karavany tvořené třemi vozy, již se svými společníky doprovázela, potkala nejprve svou dívku, Nyannu. Beze slova se na sebe usmály a daly si krátkou pusu, Rosalind ji pohladila přes tenoučké šaty po klenoucím se bříšku. Nyanna byla těhotná s orkem Orgbúzem – tak dlouho si za ním chodila vychutnával bolestivý a ponižující sex, který jí dělal tak dobře, až se jí pod srdcem zrodilo něco, co nikdy nemělo vzniknout. Po dlouhém uvažování se rozhodla, že si dítě nechá a s Rosalind ho vychovají jako vlastní. Nyanna byla mladší a drobnější než silná Rosalind, pyšnila se dlouhými černými vlasy, skoro až hubenou postavou a na sobě měla jen tenký závoj, doplněný zvláštními stříbrnými šperky a černými rukavicemi až nad lokty.

Opodál sekal dřevo Zorn, vysoký a šlachovitý bývalý hraničář, nejméně dvakrát tak starý jako Rosalind, ale stále ve skvělé formě. Kývli na sebe, Zorn se během cesty držel spíš zkrátka, byl jedním z těch, který nepodléhal svodům spolucestujících dívek snadno.

Nad bublajícím kotlíkem se skláněla Kazima. Exotická dívka tmavé pleti, dcera čarodějnice a dobrá známá Rosalind, která si s chutí prohlédla dokonale kulatý zadek Kazimy vystavený v přiléhavých legínách. Když si toho Kazima všimla, poslala jí vzdušný polibek – dívky spolu dříve chodily a stále to mezi nimi občas jiskřilo. Jak se tmavá kráska zvedla, odhalila přední stranu svých legín a v nich své tajemství, které před blízkými vlastně vůbec netajila – výrazný mužský úd. Rosalind si olízla rty a pak raději odvrátila zrak, nechtěla, aby na ní bylo patrné, jak vzpomíná na společné noci plné vzdechů a na chuť Kazimy semene.

Vpředu s o koně starali Vinci a Jiskra. Vinci byl drobný šejdíř a vtipálek skupiny, takový opak Zorna, zatímco Jiska byla elfka, ušlechtilá, s dlouhými bílými vlasy, elegantníma ušima jejího lidu a dokonalou postavou. Jakkoli to působilo nepravděpodobně, Vinci a Jiskra tvořili pár. Jiskra na začátku výpravy zjistila, že je těhotná, což rozhodně neplánovala, navíc si ani nebyla jistá, kdo je otec, protože Vinci rozhodně nebyl jediný muž, se kterým spala (v čemž ji on nadšeně podporoval) – ale na jejím břiše, které měla holé stejně jako Rosalind, se to zatím neprojevilo.

“V pohodě?” zeptala se Jiskra holohlavé dívky a ta přikývla.
“V pohodě.” Rosalind se sklonila nad sudem s vodou a několikrát si opláchla obličej a vyholenou hlavu, pak beze studu stáhla horní část svého oděvu, odhalila drobná ňadra s piercingy v bradavkách, a opláchla si celý svůj trup, až jí ze studené vody naskočila husí kůže.

“Už to bude? Mám hlad jako vlk…” obrátila se na Kazimu, která stále něco přihazovala do kotlíku. Snědá dívka zvedla oči směrem k ní…
“Hm, a budeš večeřet takhle?” pousmála se s pohledem na Rosalindina nahá ňadra, ale to se k ní přitočila Nyanna. “Hej, co čumíš mojí holce na kozy?” napomenula Kazimu z legrace a ta hned obrátila pozornost k ní. “Copak, těhulko? Mám radši čumět na ty tvoje? Látka, co máš na sobě, je tak tenká, že bys tu rovnou mohla pobíhat nahá a vyšlo by to nastejno…”

Po chvíli už seděli všichni kolem ohně a srkali pikantní guláš, který Kazima připravila. Zapíjeli vínem a klábosili, nakonec vylosovali hlídku – krátké slámky padly na Rosalind a Zorna. Přišla noc a ti, co mohli zalezli do svých stanů. Ze stanu Kazimy se ještě dobrou hodinu ozývalo lehké sténání, protože tmavá dívka s penisem nebyla ochotná prožít ani jediný den bez výstřiku, podobné zvuky se ozývaly i ze stanu Jiskry a Vinciho, kde on jí lízal kundu na dobrou noc a ona mu vyprávěla o svých četných zálezech s jinými. Rosalind a Zorn zůstali u ohně, chvíli si povídali, dopíjeli víno z měchu, pak už jen poslouchali zvuky slasti svých spolubojovnic a nakonec jen zvuky lesa.

“Chtěl bys ho vyhonit?” zeptala se z ničeho nic Ros, když už mohlo být kolem půlnoci. Byla zvědavá, Zorn byl totiž jediný ze skupiny, který s nikým neflirtoval a držel se dál – a padlá paladinka chtěla vědět, co za tím je a jestli tu hradbu dokáže překonat.
Zorn se na ni ve tmě zadíval. “Tvojí holce by to nevadilo?” zeptal se po chvíli, tiše.
“Mojí holce?” Rosalind odhalila v úsměvu bělostné zoubky. “Moje holka je těhotná a jelikož na rozdíl od Kazimy nemám péro ani koule, nemá to se mnou. Jsem zvyklá na to, že roztahuje nohy tomu svému orčímu kamarádovi, a nejen jemu, a já si taky dělám, co chci. Náš vztah to vydrží…” vysvětlila upřímně, protože jejich vztah, trvající asi půl roku, toho už vydržel opravdu hodně. Vstala, stáhla si pruh látky přes prsa, obešla Zorna a jak seděl na zemi, sedla si za něj a zezadu ho objala, její ruka zamířila do jeho kalhot, zkušeně je rozepla a pak vzala do ruky jeho penis, který v její ruce začal rychle tvrdnout.

“Co se ti na které z nás nejvíc líbí? Chci vědět, o čem sníš…” zašeptala mu do ucha, stále ho uspokojujíc rukou, zvědavá, nad čím se zasní. Hraničář se o ni trochu víc opřel, cítil hroty jejích bradavek na zádech. “Ty máš… krásný prsa… celý tělo. Vyzařuješ sebevědomí, to se mi líbí…” Rosalind se za ním ve tmě usmála, spokojená s jeho hodnocením. “Nyanna má… krásný bříško. Těhotenství jí sluší… i když je bláznovství vzít jí na výpravu v tomhle stavu.”

“Nesmysl,” přerušila ho Ros. “Nic nám nehrozí. Pojedeme týdny pustinou. A navíc je sotva ve čtvrtém měsíci, ještě dlouho potrvá, než ji to začne nějak omezovat. Pokračuj…” vyzvala ho, zatímco její ruka klouzala nahoru dolů po jeho už zcela tvrdém ocasu.

“Kazima má krásnou kůži… a zadek.”
“Nevadí ti její předek?”
“To mi nic neříká. Já radši ten zadek…”
“Haha. A co Jiskra?”
“Nevím. Je studená. A je to děvka.”
“Ale šukal bys ji…”
“Ano…”
“Kterou z nás bys šukal nejradši?”

S odpovědí si dal chvíli na čas. “Tebe.”
“Mysli na to…” zašeptala Ros a zvrátila mu hlavu dozadu, jejich rty se do sebe zakously ve vášnivém polibku. Zorn ji nijak zvlášť nepřitahoval, ale brala to tak, že když už něco dělala, dělala to pořádně. Cucali si jazyky a rty a ona svou rukou zpomalovala a zrychlovala, aby mu rozkoš co nejvíc prodloužila, a když mu konečně dovolila vyvrcholit, odměnil ji proudy spermatu, které neškodně stekly do trávy.

“Jdu si odpočinout,” oznámila mu věcně. “Před rozedněním mě vzbuď, udělám ti to ještě jednou. O spolubojovníky je třeba pečovat,” mrkla na něj.
Zorn na hlídce osaměl. Prožitý orgasmus sice sváděl k odpočinku, zkušený hraničář se nenechal ukolébat a oka nezamhouřil.

Rosalind měla lehký spánek a když jí po několika hodinách Zorn jemně zatřásl, rychle otevřela oči, věnovala mu jediný pohled, rychle se posadila a beze slova se vrhla na tkanice jeho kalhot. Obnažila jeho úd a hned ho vzala do úst, s pohledem upřeným nahoru počkala, než jí v tlamičce ztvrdne a pak začala hýbat hlavou nahoru a dolů a hladově ho kouřit. Zorn jen se zaujetím sledoval, jak jeho penis mizí v puse mladé paladinky až po kořen, sténala u toho, jako by snad on způsoboval rozkoš jí a ne ona jemu. Zatímco půlnoční honění protahovala, teď pracovala, jak kdyby ho chtěla pozřít, nedovolila mu ani na chvíli vydechnout, dokud jí nezačal vstřikovat do krku semeno. Nechala si ho v ústech, dokud se nepřestal cukat, pak se jen usmála a otřela si rty hřbetem ruky. Slova byla zbytečná, on poděkoval pohledem a z její tváře četl rovněž vděk.

Author

1 názor na “Rosalind a její putování – temná fantasy sága 01 🇨🇿”

  1. Super změna. Fantasy povídka tady dlouho nebyla. Hlavní postavy známe a teď jsem zvědav na další vývoj děje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *