malíř

Předvánoční erotika

Byl poslední den před Vánočními svátky a místní strojírenský podnik jel na plný výkon. Firmě se dařilo a odbyt měli zajištěný až na další půlrok příštího roku.

V administrativní budově nedaleko vrátnice však bylo pusto a prázdno a svítilo se jen ve dvou kancelářích.

***

Filip přišel, jako vždy, na šestou a dodělal zbývající resty, neboť chtěl jít do nového roku s čistým stolem. A to doslova. Po úklidu šuplat stolu si přerovnal skříň s dokumentací a výkresy, na což se chystal už od jara, a ven vyházel kupu již nepotřebných a zbytečných lejster. Když to srovnal do úhledného balíku, začal hledal provaz, aby to svázal.

„Jsme kancelář a nemáme provázek,“ vztekal se nahlas, když nic nenašel a vyrazil na chodbu. Všude narážel na zamčené dveře, až uspěl v ekonomickém úseku u kolegyně Katky.

„Tebe bych tu nečekal,“ podivil se, vědom si, že ženy si vesměs vzaly dovolenou, aby všechno postíhaly na Štědrý den.
„Asi nemají na návštěvě tchyni, která se jim do všeho plete,“ ušklíbla se Katka. „Ale ne. Je světová, ale prostě se i u nás hrne do kuchyně a dvě slepice na jednom smetišti… znáš to… vyklidila jsem jí pole a koneckonců s kaprem, ať si zápasí. Já ho nejím a ten svinčík kolem…“
„Máš toho ještě hodně?“ dotazoval se Filip. „Jo, a nemáte tu provázek?“
„Dodělávám výkazy… provázek je tamhle,“ ukázala na stůl své kolegyně. „Chceš se věšet?“
„Až budeš, brkni mi a pokecáme,“ mrkl na ni Filip a šel.

***

Oba se znali již dlouho. Katka sem nastoupila po škole, on po vojně a byli vlastně vrstevníci. Po dvaceti letech s podnikem srostli a když to vyjde, doklepou to tu do důchodu.

Ač se znali tolik let, nikdy spolu nic neměli. Filip se oženil, Katka vdala, oba měli své rodiny a spolu vycházeli jako přátelé. Ne, že by se mu Katka nelíbila. Však také nebyl sám, kdo se na chodbě otočil, aby si prohlédl hezky stavěné nohy na vysokých podpatcích anebo nadýchaný dekolt, kde se skrývala opravdu, ale opravdu velká prsa. Katka byla i urostlá, typ krev a mlíko a to imponovalo většině mužů, než mladé hubené vyzábliny z obchodního oddělení v sousední budově. S ní soupeřit rozhodně nemohly.

Filip svázal balíky a usedl za stůl, ze zásuvky vyjmul láhev vína a připravil dvě sklenky.

Telefon se ozval za chvilku.

„Jsem hotova,“ oznámila Katka a na pozvání na posezení za okamžik přicupitala.

Sedli si vedle sebe, přiťukli si na hezké svátky a pak si povídali a bylo jim příjemně.

„Víš, že ses mi vždycky líbila a fakt jsi mě přitahovala?“ řekl Filip po třetí sklence.
„Vážně? Žes nic neřekl? Tenkrát jsem nikoho neměla a asi bych se sbalit nechala… No, a nebylo to náhodou kvůli tomuhle?“ vypnula hruď a dala najevo, co myslí. Oba se zasmáli.
„No… možná. Máš je vážně pěkný… to jsou čtyřky?“ osmělil se Filip.
„To přidej,“ usmála se Katka. „a není sranda to nosit, to mi věř. Uvažuju o zmenšení.“
„A… ehm… moc rád bych je… však víš co…“ osměloval se stále víc.
„No to vážně nevím,“ odpověděla Katka se smíchem.
„Než půjdeš… na tu operaci, rád bych se… rád bych se na ně… tó… podíval,“ vykoktal ze sebe Filip. 

Oběma se leskly oči a atmosféra byla celá jiskřivá.

„Ještě na ni nejdu,“ šeptla Katka, ale pomalu si rozepínala košili. Sama cítila podivné vzrušení a pocit vlhkosti v klíně. Také si všimla, že se Filipovi vyboulily kalhoty.

„No né,“ vydechl, když viděl její melouny skryté v krajkovém prádle a nečekaje na souhlas, obě potěžkal v dlani.

„Co… co děláš?“ špitla zrudlá Katka, ale nijak se nebránila.

Filip jí pomalu stáhl košili z ramen a rukama pokračoval na sponu podprsenky a bez obtíží ji rozepnul. Prsa se uvolnila a svěsila se gravitací dolů. Nebylo to ale až k pasu a i když povislá, stále byla skvostná. Filip je mnul v dlani a všiml si tvrdnoucích bradavek.

„Hmmm… to je příjemné,“ vrněla Katka a natáhla ruku, aby mu pohladila kládu v kalhotách.

Filip už jí prsa nejen mnul, ale i líbal, kroužil jazykem přes dvorce a kmital špičkou na bradavkách. Jejími poklady si nemohl nabažit.

„Jsi nádherná… skvělá… úžasná,“ funěl s hlavou zaraženou v jejím hrudníku.

Katka cítila, že je v klíně úplně zmáčená vzrušením i slastí a rukou si sama uvolňovala zapínání kalhot s bezpočtem knoflíků místo zipu. Také Filip už se chtěl potěšit i jinými částmi jejího těla, a tak společným úsilím se zbavili kalhot, pak Katku položil zády na stůl, stáhl jí kalhotky a zabořil hlavu do zmáčeného klína.

„Anooo… ooooch,“ vydechla slastně a plně se poddala laskajícím příjemným dotykům. Filip rejdil jazykem po mokrých pyscích, které se rozevíraly a z nitra pochvy vytékaly šťávy rozkoše. Pocumlání klitorisu vyvolalo jen slastný výkřik a nový příliv šťáv. Nebylo již na co čekat. Čurák už mu stál, tvrdý jako kámen, a tak se pozvedl, nasadil na pysky a přirazil.

„Áááách… joooo… júúúúh,“ zavlnila se Katka slastí, jak jí ocas snadno projel pochvou až na dno. Jeho rozměry byly tak akorát a tření o stěny bylo nádherně intenzívní se zesilující rozkoší stoupající ke spalujícímu vrcholu. Filip ji pozvedl za stehna, posunul na kraj stolu a rozjel rychlé a hluboké přírazy do mlaskající kundy.

„Ano… ano… ještě… víc… bože… to… je… čurák… grrrr… mrdej mě… nešetři,“ probudila se v Katce divoká samice, která poprvé zažívala obrovskou rozkoš z ptáka, který nebyl manželův. Tohle ale nebyla nevěra, tohle byl spontánní, divokej a nespoutanej sex.

Filip zažíval obdobné slastné pocity jak z mrdání, tak i mnutí jejích vaků rozlitých po hrudi a vlnících se do rytmu přírazů.

„Ano… už… už… budu… ooáááách… jsi… úúúžasnej… oooch… joooo,“ kvílela Katka a pak jí mozek zatemnil obrovský příliv slasti a rozkoše, že na okamžik jako by ztratila vědomí.

Filip se do ní s krásným uvolněním vystříkal a ještě dlouho přirážel, než mu ocas definitivně zvadl. Po vypadlém ocasu se z kundy vyvalila lavina semene a šťáv, ale to v této chvíli nikdo neřešil, protože milenci se vydýchávali, líbali se a šeptali si něžná slovíčka.

***

MEZITÍM NA JINÉM MÍSTĚ

„Tak, mladá paní, mám hotovo. Jsem rád, že jsme to stihli do Vánoc,“ uklízel si malíř pokojů nářadí a pak si šel opláchnout ruce.
„Děkuji vám, pane Pavle a… ehm… peníze, jak jsme se domluvili,“ drmolila mladá žena.
„Jistě. Dvě třetiny na ruku, zbytek později… Napíšu fakturu,“ šel Pavel do kuchyně ke stolu úřadovat, zatímco žena nervózně přešlapovala po pokoji.
„Tak. Pojďte mi to podep…“ nedořekl Pavel, protože se mezitím otočil a žena za ním stála zcela nahá!
„Chtěla bych tu poslední třetinu splatit takto,“ děla se smutným úsměvem. „Šlo by to?“

Pavel na sucho polkl. Tohle se mu ještě nikdy nestalo. Už pár zákaznic se s ním chtělo vyspat, ale to bylo z jiných důvodů. Nikdy ne, jako splátku za práci.

„Tohle snad nebude nutné… nechci vás nějak… využívat,“ zaskočeně odmítal nabízené tělo, ale žena zavrtěla hlavou.
„Ne. Pro mě to tak bude lepší. Já potřebuju peníze, aby děti měly Vánoce a vy budete mít uvolnění, o to se vzorně postarám,“ říkala zastřeně s takovým příslibem, až se Pavlovi samovolně postavil ocas.

„Tak to uděláme jinak!“ rozhodl se a vstal. Vzal fakturu a roztrhl ji vejpůl. „Nic mi platit nebudete… jeden pokoj zas není pro mě taková ztráta, aby mě to položilo. Jste, paní Jitko, opravdu hezká žena a já nechápu, proč jste skončila takhle bez prostředků a s dvěma dětma?“

„Můj bejvalej přítel se zmohl akorát nasekat mi během tří let děcka a pak jsem ho přestala bavit. A jednoho dne jsem v bytě našla cizí ženskou. Prej je to má náhradnice, tak ať se sbalím a vypadnu. Byt byl jeho. Ta coura se jen usmívala a pak se začali muchlovat, ještě, když jsem tam byla. To bylo tak strašně ponižující… Ještě, že tenhle podnájem je tak levný. Alimenty ale platí, jak se mu chce a kolik chce… Mám to těžký, ale dětem Vánoce vzít nechci. Nějaký dárečky budou, stromek taky… vymalování jejich pokoje byl takový bonus.“

„Za těchto podmínek nechci vážně nic… ani tamto,“ Pavel se dal na ústup, ale Jitka ho zastavila.
„Počkejte přece! Já se tu nedávám všanc, jako nějaká děvka. Uvažovala jsem, že pokud tu nabídku… ehm… vezmete… tak si… ehm… oba uděláme radost,“ usmívala se svůdně. „už je to dlouho, co jsem sama, jistě chápete.“

Pavel už jen mlčky přikývl a začal si rozepínat košili.

***

Jitka měla ve druhém pokoji zřízenou ložnici, což byl vlastně rozložený gauč. Pro dva však byl zcela dostačující, jak pro spánek, tak pro sex. Sice péra vrzala a skřípěla do rytmu, ale teď byli v bytě sami a nikoho to nerušilo.

Jitce nebylo ještě ani třicet let a měla krásné hladké mladé tělo se svůdnými křivkami. Pavel se zase mohl pochlubit urostlým kusem mezi nohama, na který se mu hned žena hladově ústy vrhla. Byla skutečně už velmi potřebná a sexuálně vyprahlá. Cumlala a sála mu ocas s takovou nadržeností, že mu v mžiku stál tvrdý a připravený.

„Počkéééj… uuhh… nebo… oooh… vyteču,“ mírnil ji a Jitka se usmála, hned se položila na záda, roztáhla nohy a prohrábla si chloupky v rozkroku.

„Vylížeš mi škebličku?“ žadonila.

Pavel zabořil obličej mezi hladká pevná stehna bez celulitidy a jal se vylizovat zmáčenou štěrbinu od šťáv rozkoše. Jitka hlasitě hekala a sténala pod návaly slasti, kterou už dlouho nepociťovala. Pavel jí jazykem zkušeně rejdil v klíně a když mezi rty promnul i naběhlý klitoris, vybuchla v orgasmu.

„Jééééh… oooááááhhhh… jooooo,“ zalil ji slastný pocit vyvrcholení a stiskla, ale hned uvolnila sevření stehen k sobě. V dlaních si promnula prsa a naběhlé tvrdé bradavky a její vrchol byl dokonalý.

Než se stačila vydýchat, vniklo do ní tvrdé péro a hned začalo rytmicky přirážet. Pavel se pozvedl na pažích a soustředěně mrdal svěží tělo mladé maminy a užíval si to. Kunda byla úzká tak akorát a jak byla mokrá, čurák se lehce klouzal a třel o stěny. Byla to oboustranně slastná masáž. Přitom se líbali, proplétali si v ústech jazyky a rty cumlal a mnul i ztvrdlé bradavky, což Jitka doprovázela slastným úpěním.

„Úúúúúch… íííí… pomaluuuu… jsem na ně… íííí… citlivááááá.“

Když Pavel zrychlil přírazy, Jitka mu šla naproti a za hlasitého sténání se oba udělali. Proud semene zalil v křečích se stahující pochvu a děloha nasávala husté semeno pro nový život. Jitka věděla, že si vezme prášek, a tak se nechala klidně vystříkat. Pavel, jako většina chlapů, se jí ani neptal, jestli může do ní…

***

Když se vydýchali, zůstali v objetí a drobné doteky, líbání a něžnosti pomalu směřovaly k další souloži. Pavel málokdy manželku píchal dvakrát po sobě, ale Jitka ho hravě dokázala vzchopit slastnou ústní i ruční mazlivou masáží a pak si stojící úd hezky osedlala.

Průnik při dosedu byl hluboký, ale Jitka si hned řídila celou jízdu a tohle jí vyhovovalo. Tvrdý tlustý ocas ji krásně celou vyplňoval, což samotné už bylo pro ni slastné a po stranách zaraženého ocasu jí vytékaly stružky šťáv a semene z předchozího milování.

Při odsedech se hopsajících prsů chopily mužské dlaně a mnuly je a hnětly. Jitka s hekáním pomalu stoupala na další vrchol a Pavel měl z té dokonalé masáže mžitky před očima i hrůzu, aby vydržel.

Náhle z něj Jitka sesedla a nastavila mu zadeček. Hned pochopil. Přiklekl k ní, roztáhl jí nádherné polokoule zadku a zajel do ní až po koule.

„Óóóááááhhh… seš hluboko,“ vyjekla, ale hned začala slastně vyhekávat mlaskající přírazy. „Jo… joooo… ooooh… hmmmm… gmmm… uuuuh.“

Pavel již přirážel jako smyslů zbavený, visící prsa jí volně plápolala a Jitku opět zalil nevýslovný pocit rozkoše a uvolnění. Teď už byla úplně na hadry. Cítila, jak do ní trhavě proudí další dávka semene a pak se Pavel zhroutil vedle ní.

Po chvíli cítila jeho ruku na zadku a pak na růžičce análu.

„Co děláš?“
„Máš hezký zadeček,“ zašeptal a zkoušel tam zasunout prst.
„Tam je zavřeno… no, možná někdy bych to třeba zkusila, ale teď ne. A vstávej. Za chvíli přijdou děti. Sousedka je vyzvedne ze školky a nemusí tě tu potkat. Každej chlap v mý blízkosti je pro ně táta a… mně je to pak všechno líto,“ skoro se rozplakala.

Pavel mlčel a očima sjížděl místnost.

„Tady by to potřebovalo taky vymalovat a položit podlahu.“
„To vím. Majitel prej podlahu zaplatí, ale řemeslníky si musím sehnat a zaplatit sama. A víš jak to mám s financema.“
„Vím a proto ti dám dárek k Vánocům. Teda, dodatečně po svátkách. Co to je ti neřeknu, ale snad se bude líbit,“ usmál se Pavel, posbíral si všechny věci, Jitku políbil a odešel.

Hned na schodech pak někam volal mobilem.

***

„To byl dneska den. Poslední a nejnáročnější,“ vzdychla Katka ve dveřích. „Dala bych si kafe.“

Pavel zvedl oči od novin. „No, taky jsem měl frmol.“

Oba dva naštěstí netušili, že únava partnera vychází z úplně jiných důvodů než výkon z jejich zaměstnání.

Katku Filip skoro umrdal a udělal se do ní čtyřikrát, zatímco ona ho prosila, že už nemůže. Bolela ji kunda i prsa měla celá ohmataná.

Pavel se udělal jen dvakrát, ale také si to velmi užil a jen doufal, že večer po něm Katka nebude chtít plnit manželské povinnosti, což by nezvládl a dostal by se do podezření, že se uvolnil jinde. Nechtěla, a tak se jejich předvánoční úlet neprovalil a ani nikdy neopakoval…

***

EPILOG

Jitka po zazvonění otevřela dveře a tam stál usměvavý mladý muž.

„Jsem Miloš, dárek od pana Pavla, vašeho malíře.“
„Co, prosím?“ protáhla Jitka, ale pak pochopila. „Jo táááák… už chápu, a co jako jste?“
„Hodinovej manžel se tomu říká. Umím všechno. Vymalovat, udělat elektriku, vodu, plyn, položit podlahu a právě kvůli tomu tu jsem. Pan Pavel mi dal jasné instrukce. S majitelem bytu jsem již domluven a v celém bytě vám položím novou podlahu.“

„Ale… já nemám peníze na zaplacení,“ špitla zaskočená Jitka.
„To je v pořádku, mladá paní, vše je zařízeno,“ smál se sympatický Miloš a Jitka zůstala úplně paf.

Když se v dalších dnech Miloš dal do díla, trávila s ním hodně času a zjistila, jak si jsou sympatičtí. Miloš byl jen o rok mladší, byl stále veselý a pohodový, měl rád děti, ale sám prý dosud nenašel tu pravou, se kterou by šel dál životem.

Je jasné, že ještě než byla práce hotová, skončili spolu v posteli a jelikož byl Miloš i výkonným milencem, stali se partnery a brzo na to i manžely. To již Jitka nosila pod srdcem jejich dítě.

Autor

4.6 34 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shock

povídku jsem napsal 23.12.2019, ale došla k vydání až teď se zpožděním. Snad to nevadí 🙂

Junior

Asi je jedno, kdy jsi povídku napsal a kdy publikoval. Je pravda, že publikování před vánoci by bylo zajímavé. Ale i tak je to výborná povídka.

Junior

Výborná povídka ostatně jako vždy. Moc se Těším na další povídky.

Huhu

Krásná pohádka pro dospělé. Diky, Shocku 🙂.

Kittikit

Zazvonil zvonec a pohadky je konec se stastnym koncem 😉

Kamil Fosil

Pěkný vánoční příběh, skoro cítím, jak na plotně voní purpura.
Zbývá jenom doufat, že Miloš bude pro Jitku skutečným dárkem, a ne takovým dárečkem, jako byl její bývalý partner.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x