Inseminace 04

Toto je 4 díl z 4 v seriálu Inseminace

Taxík skutečně přijel během několika minut. Hanka nasedla k nevlídnému řidiči, který byl zřejmě před chvílí probuzený z dispečinku. Sdělila mu adresu a protože viděla, že ospalému muži není do řeči, schoulila se do sedadla a s vidinou nerušené půlhodinky upadla do neklidného polospánku.
V cíli ji probudilo lehké potřepání po rameni. Mírně zblblá si nejprve neuvědomovala kde je, ale to už ji zcela probrala Marta, které otevírala dveře taxíku. Ta také vyrovnala účet s taxikářem,a pak chytla Hanku pod paží a táhla ji směrem k nedalekým domovním dveřím činžáku.

„Tak co, holka, jaký to bylo?“ vybafla na Hanku zvědavě.
„Ani se neptej,“ dočkala se odpovědi od kamarádky, která se na studeném vzduchu teprve probírala k plnému vědomí.
„Já už na tebe čekám skoro 10 minut. Jsem zvědavá a nedočkavá,“ chrlila ze sebe Marta.
„Neboj se, vše ti vylíčím, ale teď pohni, Jde nám o čas,“ dodala významně Hanka.
A měla pravdu. V odborné literatuře si nastudovaly, že životnost semene je velmi omezená a záleží na prostředí a teplotě.
„Odběr proběhl něco před hodinou, takže by to mělo vyjít. Odebraný materiál byl uložen ve sterilním prostředí a při tělesné teplotě,“ hlásila Hanka ještě ve výtahu, jako by byla nějaká laborantka ve výzkumné laboratoři.
„Při tělesné teplotě? Jak jsi to prosím tě zařídila?“ zeptala se nechápavě Marta.
„Nestarej se, však sama uvidíš. A teď mazej na místo. Doufám, že máš vše připravené,“ dirigovala ji Hanka.

Marta se už beze slova odklidila do ložnice, kde se bleskově svlékla a zaujala na posteli polohu s nohama široce roztaženýma a vysoce zvednutýma. Přesně tak, jak si to spolu nacvičovaly při přípravě akce.
„Nespěchej, bude to chvíli trvat, než vše nachystám.“
Hanka se mezitím vysvlékla z kabátu, rozepjala blůzku a zalovila v košíčku podprsenky. Vyprostila odtamtud naplněnou šprcku a přistoupila k nočnímu stolku. Tam, jak na operačním sále, byly připraveny potřebné pomůcky. Především nůžky, dále potom objemná injekční stříkačka lidově nazývaná Žanetka a nezbytná plastiková kanyla.

Hanka nejdřív odstřihla uzel nahoře na šprcce a potom vyústění Žanetky zanořila do rosolovité porce spermatu v gumovém obalu. Opatrně natahovala obsah z provizorního kontejnerku a dbala, aby pokud možno využila veškerý materiál, který měla k dispozici.
„Jsou toho skoro 4 kubíky,“nahlásila zvědavě přihlížející Martě. „To je o něco málo víc, než běžný průměr. Koukám, že Ivoš měl naspřeno a to se nám bude jen hodit.“
Potom nasadila na výstup Žanetky plastovou kanylu a obrátila se k čekající Martě.

„Tak holka, jdem na to. Nastává zlatý hřeb programu.“
S těmito rádoby rozvernými slovy chtěla Martu poněkud rozptýlit, ve snaze pomoci kamarádce překonat následující, jistě nijak příjemné chvíle. Dlužno podotknouti, že ani ona sama se necítila nijak dobře, ale snažila se působit sebejistě.

„Teď si roztáhni laple, přesně tak, jako to děláš, když si dopřáváme devětašedesátku. Ano, takhle to bude dobré. Buď připravená na to, že to bude rozhodně studenější, než můj jazýček, na který jsi zvyklá. Ale neboj, budu se snažit to zbytečně neprodlužovat. Tak už můžu?“ zeptala se a zároveň kanylu pomalu zaváděla do široce rozevřené píči.

Marta jen nelibostí sykla, ale poslušně držela. Když Hanka usoudila, že kanyla je již zanořena dostatečně hluboko, obrátila pozornost na píst Žanetky a začala jej zvolna stlačovat. Zároveň zrakem pozorně sledovala, jak rosolovotá tekutina, vytlačovaná pístem, zvolna proudí průsvitnou kanylou a mizí v útrobách trpělivě držící Marty.

Po necelé minutě byla inseminační procedura ukončena. Celý obsah Žanetky byl přemístěn na místo určení a zbytek už byl na samotné přírodě. Hanka vytáhla z Marty improvizované inseminační zařízení, odložila je na noční stolek a uvolněně si oddychla. I na Martě bylo vidět, jak je celá ráda, že už to má za sebou. Spustila zvednuté nohy a obrátila se na bok.
„Tak to nepůjde, miláčku,“ zasáhla okamžitě Hanka. „Nejmíň půl hodiny musíš setrvat v poloze nohama nahoru a zvednutou pánví, aby do tebe semeno pořádně zateklo.
„Celou půlhodinu? Ty ses snad zbláznila, to přece nemohu vydržet.“
„Ale můžeš a taky to vydržíš. Uvědom si, že to děláš pro naše děťáko,“ domlouvala ji Hanka.“ Já ti podložím prdel polštářkem a nohy si můžeš opřít tady o zeď.“
„Děj se vůle Boží,“ povzdechla si Marta a nechala se naštelovat do požadované polohy.

Po uplynutí časového limitu, který měly dívky nastudovaný z rad pro bezdětné manželské páry toužící po dítěti, se konečně Marta zvedla a zamířila do koupelny.
„Ne aby tě napadlo se nějak vyplachovat. Jenom se zvenku omyj,“ připomínala ji starostlivě Hanka.
„A co když to ze mě začne vytékat?“
„No to vytéká vždycky, ale musíme doufat, že z aspoň pár zdatných jedinců se již vydalo na cestu za vajíčkem. Ale pokud chceš, tak si vezmi vložku.“

Když se Marta vrátila z koupelny, přesunuly se obě dívky do kuchyně a připravily si vydatnou snídani. Při ní Hanka podrobně vylíčila zvědavé kamarádce, jak hravě, téměř jak na vařené nudli, přitáhla Ivoše od barového pultu až do postele.
„A jaký byl?“
„Jako každý jiný. Všichni jsou to namyšlení blbci,“ odpověděla na zvědavou otázku Hanka. „Prostě nic moc. Ptáka měl tak akorát, nebolelo to, ale taky mě to nijak nenadchlo. Nejdřív měl plno řečí, jak budeme řádit až do rána a potom, sotva se vystříkal,  usnul jako špalek. Ten se asi bude divit, až se probudí ráno sám v mé posteli. Doufám, že bude mít tolik rozumu a včas se vytratí. Byla jsem natolik milosrdná, že jsem mu zařídila probuzení po telefonu.“

Poté, co ukojily svůj hlad, se dívky rozhodly, že půjdou dospat, co zameškaly. V posteli se ještě chvíli sdělovaly své zážitky. Obě se shodly na tom, že pokud se jejich pokus napoprvé nezdaří, nebudou jej již opakovat.
„Je to natolik trapné a nepříjemné, že jednou mi to úplně stačilo,“ prohlásila Marta a Hanka s ní bezvýhradně souhlasila. Dnešní noc a začátek dne způsobily, že obě dívky velmi brzy tvrdě usnuly.

(Konec)

Autor

Navigace v seriálu<< Inseminace 03
0 0 votes
Hodnocení povídky
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kittikit

Precteno, opet hezky napsano, akorat mi tam chybi nejaky ten happy end 😉

Junior

Zajímavé pokračování jen mi nějak chybí, jestli cíle bylo dosaženo a už se to bohužel nedovíme.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x